Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet görünen köy kılavuz istemez demiş atalarımız Ramizan almaya niyetin varsa elini çabuk tut bence hem şu son sıcak günlerde tadıyla binme fırsatın olur
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok az yakmış görünüyor dedıgın gıbı km cok az yakıyor kımı alıyor kımı satıyor alla alla
    Ben şahsi fikrimce karım olmayacaksa satmam uzun süreli kullanırım karım varsa hiç düşünmem satarım
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Bizim duygusal bi bağ oluştu aramızda karakızımla karda verseler satmıyorum satamıyorum geçen 2400 liraya satabilirdim arkadaşımın birine fakat satmadım ona 2800 liraya cbf aldık 2007 model satsam o cbf i bende alabilirdim ama iştee.. seviyom ben bu karakızı ya
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim duygusal bi bağ oluştu aramızda karakızımla karda verseler satmıyorum satamıyorum geçen 2400 liraya satabilirdim arkadaşımın birine fakat satmadım ona 2800 liraya cbf aldık 2007 model satsam o cbf i bende alabilirdim ama iştee.. seviyom ben bu karakızı ya
    ahmet abi, seni döveceğim 2400 e senin motoru satmadın bari benim motoru getirmesiyle ben 2250 ye satadım neye söylemiyon sana dedik satak benim motoru tık yok sende az değilsin ha
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Aman ağam boynumuz kıldan ince döversin tabi yalınız kelimeye dikkat ! "benim motoru" 2400 TL ye satabilirdim dedim senin motoru söyledim istemediler söylemiştim sana yanılmıyorsam o zaman

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    fatih senin ilanda hala duruyor sahibinden de kaldır artık istersen
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih senin ilanda hala duruyor sahibinden de kaldır artık istersen
    kaldırdım yani değiştirdim şuan onay sürecinde titanı koydum kabul ederlerse

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    leenn? Hala benim motor satılıkmı? 4 bin peşin verene vercem anlıcanız ipe un serdim.
    fatih 96 titana ne istiyon kanki?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    gelen bayram arkadalar kurban falan
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leenn? Hala benim motor satılıkmı? 4 bin peşin verene vercem anlıcanız ipe un serdim.
    fatih 96 titana ne istiyon kanki?
    abi internete 1600 yazdım sebebi pazarlık mutlak yapacaklar 1500 a verecem işte alana

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fiyat iyi. 1500 havada karada eder. Sonuçta honda. Silindiri ne yaptın? Değiştirdinmi? Bugün yan kapakları söktüm aküye bakmak için. Öyle denildiği gibi incecik adi bişey değil. Gayet kalın ve sağlam. Boyasının kalitesi tartışılır. Bazen 1den 2 ye attığımda kenini 2 den boşa atıveriyor alt ayaklık demirleri, motor altındaki, alçak yapmışlar.2-3 kere altını vurdum. Aynı yerden titanla rahat geçiyodum. Bide bazen ön dişli atlar gibi yapıyor ön dişliye bi baksammı acep? Başka sorun yok. Km si gayet düzgün gösteriyor. Diğer çinliler gibi değil. 120 den yukarı çıkmadım daha. Fatih 135 yaptım demişti rampa aşa. Yol çok eğimliydi herhalde

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    dün ben 130 u gordum dahada gıdecektı belkı ben gazı kapadım.yolda cok egımlı dagıldı.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zaten ibre orjinal km yi gösterdiğı için o kadar önemli değil. Km kafadan sallamıyor yani. Neyse o

Motosikleti
    fiyat iyi. 1500 havada karada eder. Sonuçta honda. Silindiri ne yaptın? Değiştirdinmi? Bugün yan kapakları söktüm aküye bakmak için. Öyle denildiği gibi incecik adi bişey değil. Gayet kalın ve sağlam. Boyasının kalitesi tartışılır. Bazen 1den 2 ye attığımda kenini 2 den boşa atıveriyor alt ayaklık demirleri, motor altındaki, alçak yapmışlar.2-3 kere altını vurdum. Aynı yerden titanla rahat geçiyodum. Bide bazen ön dişli atlar gibi yapıyor ön dişliye bi baksammı acep? Başka sorun yok. Km si gayet düzgün gösteriyor. Diğer çinliler gibi değil. 120 den yukarı çıkmadım daha. Fatih 135 yaptım demişti rampa aşa. Yol çok eğimliydi herhalde
    abi 135 yaptığım yer inişti hemde rüzgar yok gibiydi sanki aktı resmen motor zaten bu arada bende önceden hiç 120 yi geçemedim ilk kez 135 yaptım zaten senin oraya gelirken birde boyası yartışılır dediğin yer neresi birde enim için motorun altı hiç de alçak değil aslında ben vurmadım alanyada altını sen hızlı mı giriyon ne yapıyon yada çok mu yüksek öğle amortisörler yumuşak salcanonun ondan olur vitesin boşa düşmesi bende yoktu onu anlamadım

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya bu beton döseme yollarda tümsekler varya, arabakar yavas geçsin diye, plastik tümsek değil, betonu döşemeyi kabartmışlar. Titanla Artçımla o tümsekten atlayarak, uçarak geçiyodum, salcanonun altı sürtüyo hemde 1 ci viteste durma noktasında. Süspansiyonlar çok yumuşak, bide ayakık demirı aşa doğru çok sarkıntı var. Muhtemelen o vuruyor. Problem değil. Bunla dağlara pek çıkamıcaz galiba. Toprak yolda falan altı vuracak gibi geliyor. Boya derken kalitesi zamanla anlaşılır demek istedim. Granaj plastiklerı gayet yeterli kalınlıkta. Bu arada ilanı gördüm

Motosikleti
    ya bu beton döseme yollarda tümsekler varya, arabakar yavas geçsin diye, plastik tümsek değil, betonu döşemeyi kabartmışlar. Titanla Artçımla o tümsekten atlayarak, uçarak geçiyodum, salcanonun altı sürtüyo hemde 1 ci viteste durma noktasında. Süspansiyonlar çok yumuşak, bide ayakık demirı aşa doğru çok sarkıntı var. Muhtemelen o vuruyor. Problem değil. Bunla dağlara pek çıkamıcaz galiba. Toprak yolda falan altı vuracak gibi geliyor. Boya derken kalitesi zamanla anlaşılır demek istedim. Granaj plastiklerı gayet yeterli kalınlıkta. Bu arada ilanı gördüm
    abi arka amortisötleri ayar yerinde sık az sertleştir biraz daha iyi olur bu arada dağ yollarından korkma abi ben tek çok gittim dağ taşa bende sorun olmadı kilomuzdan mı kaynaklı yoksa

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    83 kiloyum leen. Hanım 55 kilo. İkimizin kilosu anca ahmet abinin kilosu kadar ben yatar.

Motosikleti
    83 kiloyum leen. Hanım 55 kilo. İkimizin kilosu anca ahmet abinin kilosu kadar ben yatar.
    ahmet abi okumaın burayı yoksa yaktı çıranı adem abi

hadi sana iyi uykular

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    selamlar arkadaşlar... bu motoru gıdıp alsak plakasız konyaya getırebılırmıyım... ne bılem yolda cevırme olsa ne yaparlar bıze bır fıkrı olan varmı
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar... bu motoru gıdıp alsak plakasız konyaya getırebılırmıyım... ne bılem yolda cevırme olsa ne yaparlar bıze bır fıkrı olan varmı
    ramazan abi plakasız gitme işi sakat bence ne olur ne olmaz sonuç da 200 km yol gideceksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)