Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok :(
    Arkadaşlar enjeksiyonlu ile karbüratörlü arasında ne gibi temel farklılıklar var? Yakıt arasında çok fark ediyor mu? Bizim usta alacaksan karbüratörlü al en azından tamiri olur diğerinde değiştirmek gerekir demişti. Tabi bir de fiyat farkı var. Siz hangisini tavsiye edersiniz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı sasuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar enjeksiyonlu ile karbüratörlü arasında ne gibi temel farklılıklar var? Yakıt arasında çok fark ediyor mu? Bizim usta alacaksan karbüratörlü al en azından tamiri olur diğerinde değiştirmek gerekir demişti. Tabi bir de fiyat farkı var. Siz hangisini tavsiye edersiniz???
    Ben enjeksiyonlusunu kullanmadım ama teknik verilerde karbüratörlü 72 beygir enjeksiyonlusu ise 80 beygir olarak geçiyor bunun yanısıra Dünyanın her yerine enjeksiyonlu model ihraç edilirken bir tek ABD ye özel karbüratörlü makina satılıyor.Yeni alacaksam mecburen enjeksiyonlu olurdu alacağım GV ama tercih hakkım olsa ustanın dediği sebeblerden bende karbüratörlüyü tercih ederdim.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2329432/detay/

beyler bu motoru bilen var mı? uzun zamandır sahibinden.com da yayında ilanı... benim CBR 600F ile takas etme durumumuz var.. motoru görmüş kontrol ettirmiş biri varsa yardımcı olursa sevinirim...
    Bu fiyata satılacak gv650 den son kullanıcısına hayır gelmez bence. Motosikletin hakkı en az 12.000 tl, satışı yavaş ve sıkışmışlık olduğunu düşünürsek 11.000 tl eder. Daha altı benim gözümde alıcısına nikahlanır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar pazar günü garajda toplanıyoruz sabah 10 da herkez davetlidir davete icabet edin sürecegiz sohbet edecegiz mangal semaver unutmayın lütfen

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    haliduncuğum, vallah ben bundan sonra hangi günler çalıştığımı ve aylık çalişma listemi sana soracağım. Bu kadar denk getirilir yani.sağ ol.
    sizlere iyi eğlenceler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haliduncuğum, vallah ben bundan sonra hangi günler çalıştığımı ve aylık çalişma listemi sana soracağım. Bu kadar denk getirilir yani.sağ ol.
    sizlere iyi eğlenceler.
    nurettin ne zamaları çalışıyorsun mesai listeni gönder bu gün güzel bi sürüş yaptık 12 motor katıldı riva deresi yanında köfte kanat salata ayran çay ve sohbet derken akşamı ettik

bir sonraki buluşmaya gelemeyen bütün aRKADAŞLARI BEKLERİZ

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata satılacak gv650 den son kullanıcısına hayır gelmez bence. Motosikletin hakkı en az 12.000 tl, satışı yavaş ve sıkışmışlık olduğunu düşünürsek 11.000 tl eder. Daha altı benim gözümde alıcısına nikahlanır.
    yaa aynı şeyi ben de düşündüm.. ama geçen motoru gördüm, temiz görünüyor... fiyatının aksine gerçekten temiz bir motor ise yazın kolay satılır mı sizce? bu motorun piyasası en hızlı ne zaman oluyor?

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nurettin ne zamaları çalışıyorsun mesai listeni gönder bu gün güzel bi sürüş yaptık 12 motor katıldı riva deresi yanında köfte kanat salata ayran çay ve sohbet derken akşamı ettik

bir sonraki buluşmaya gelemeyen bütün aRKADAŞLARI BEKLERİZ
    Çok canım çekti şimdi bir sonraki buluşmada ayağımı saglamlaştırıp katılmayı bende isterim

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Arkadaşlar Hyosung Source'tan denemelik sipariş vermiştim 12 gün oldu hala ses yok , EMS tracking'ten takip ediyorum ama en son exchange ofiste kaldı , Türkiye'de PTT kargo tarafından mı adrese teslim ediliyor acaba?

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    yaa aynı şeyi ben de düşündüm.. ama geçen motoru gördüm, temiz görünüyor... fiyatının aksine gerçekten temiz bir motor ise yazın kolay satılır mı sizce? bu motorun piyasası en hızlı ne zaman oluyor?

slm lar herkese....bu motor cok uzun zamandır ılanda...dusunuyor ısen...bu motoru bılen bırı ıle test etmenı tavsıye ederım......

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Hyosung Source'tan denemelik sipariş vermiştim 12 gün oldu hala ses yok , EMS tracking'ten takip ediyorum ama en son exchange ofiste kaldı , Türkiye'de PTT kargo tarafından mı adrese teslim ediliyor acaba?
    İlginç nazara mı geldi hyosungsourche ..5 bilemedin 6 günde PTT kargo ile eve teslim geliyordu..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    CBR 600F
    aşağıdaki resime benzetme adına gv650'nin demirlerini boyamayı düşünen ya da yapmış birisi var mı?

Motosikleti
    Eğer kafama göre bir alet bulabilirsem ben düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla bu model ülkemize gelmedi sanırım. Geldiyse ve bilgisi olan varsa söyleyebilir mi çok şık duruyor meret... Aynı HD Night Rod gibi....

aşağıdaki resime benzetme adına gv650'nin demirlerini boyamayı düşünen ya da yapmış birisi var mı?

http://pictures.topspeed.com/IMG/cro...e-1_460x0w.jpg

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Eğer kafama göre bir alet bulabilirsem ben düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla bu model ülkemize gelmedi sanırım. Geldiyse ve bilgisi olan varsa söyleyebilir mi çok şık duruyor meret... Aynı HD Night Rod gibi....
    bu 30 yıl serefine sayılı olarak çıkarılan makina ve ülkemizde 5 adet olması lazım

Motosikleti
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 30 yıl serefine sayılı olarak çıkarılan makina ve ülkemizde 5 adet olması lazım
    Ne yolda ne satılık ilanlarında hiç rastlamadım hatta internette bile görmek nasip olmadı. Fiyatı hakkında bir bilginiz var mı? ne kadar istiyorlar bunlar için?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Ne yolda ne satılık ilanlarında hiç rastlamadım hatta internette bile görmek nasip olmadı. Fiyatı hakkında bir bilginiz var mı? ne kadar istiyorlar bunlar için?
    sıfır olarak alındı gecen bir tanesi sattı 16000 tl fiatı yanılmısorsam 2 ci el

Motosikleti
    CBR 600F

sahibinden.com da gördüm bi kere... 1 tane vardı satılık ben nisan mayıs arası motor ararken

Motosikleti
    Bana denk gelmemiş demekki :(

Motosikleti
    CBR 600F
    hyosung'un zaten yurt dşında satılan modelleri baya güzel... renk seçenekleri özellikle harika... buraya da aynı şekilde gönderseler satışları baya bi artırır... zaten fiyatına göre performansı ve kalitesi yüksek olan motorlar..

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç nazara mı geldi hyosungsourche ..5 bilemedin 6 günde PTT kargo ile eve teslim geliyordu..
    Abi benim şansıma gümrükte beni bekliyormuş paketim sordum orada çıktı , 2 tl ye sorun çıkmadan aldım neyseki

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

sahibinden.com da gördüm bi kere... 1 tane vardı satılık ben nisan mayıs arası motor ararken
    Evet bende geçen yıl bakmıştım o motora 2009 model, 450 km.de idi 13500 tl istenmişti ben karar verene kadar ( 1 gün sonra ) ,12750 ye Diyarbakır'a satılmış olduğunu öğrendim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler