Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Alıntı HasanKartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende bi tane gv650 almayı düşünüyorum başlangıç motoru için uygunmudur?
    190 cm ve 95 kg biri olarak kullandıkça görüyorum ki aslında başlangıç için fazla ağır ve güçlü bir makinaymış. Şahsi kanaatim 250cc den başlamakta sonsuz fayda var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobur hayırlı olsun, sport cruiserla dağ-çamur girmeye başladığına göre vakti gelmişti zaten

Uzay senin eski makinayı Modada gördüm dün, alan da siteden bir arkadaştı yamulmuyorsam, iyi bakıyor için rahat olsun

Benden sonra tufan
    Ben iyi baktım, o bana yeter

İyi de bir arkadaştır kendisi
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı HasanKartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende bi tane gv650 almayı düşünüyorum başlangıç motoru için uygunmudur?
    baslangıc 125 cc acemılık 250 cc kalfalık 650 -750-800 çapır endroo tarzı her hagıbır makıne [USTALIK GV 650 AGUILLA
    hasan kardesım bu sırayı uygulamak menfaatın ve saglıgının ıcabıdır

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baslangıc 125 cc acemılık 250 cc kalfalık 650 -750-800 çapır endroo tarzı her hagıbır makıne [USTALIK GV 650 AGUILLA
    hasan kardesım bu sırayı uygulamak menfaatın ve saglıgının ıcabıdır
    Ustabaşılık Piaggio X Evo 400

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Benim gv650 muayeneden performans egzozu ile geçmiş oldu.
    Kısa farda hafif yön hatası varmış Gerisine hayran kalınmıştır. Şakayla karışık 3 sene, bu motosikletle 4600km dün gibi geçmiş...
    Araba olarak ne aldığım sadece bir sevincin yansıması,motosikleti satma niyetim pek yok. En kötü ihtimalle yıllar sonra salona vitrin yaparım
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

Sa

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirayi sasirmisin bu seninki 125 den once geliyo olsa olsa karakacan basiliktir

zaten usta olduktan sonr a ne kullandiginin onemi yok

HURARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp 650XL
    Merhaba, Ben Huseyin, Chopper motorumu yeni sattım ve Gv650 almak istiyorum. Ancak tamircim ve cevremden birkac kişi aklımı çok karıştırdı. Formu gezerken Garaj diye bir olusumun oldugunu okudum. Tanısmak ve belkide uygun motoru bulmak için ziyaret etmek istiyorum. Nasıl ulasabilecegimi bilmiyorum fakat. Bana yardımcı olabilecek varmıdır acaba.. Iyı surusler..

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı HURARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Ben Huseyin, Chopper motorumu yeni sattım ve Gv650 almak istiyorum. Ancak tamircim ve cevremden birkac kişi aklımı çok karıştırdı. Formu gezerken Garaj diye bir olusumun oldugunu okudum. Tanısmak ve belkide uygun motoru bulmak için ziyaret etmek istiyorum. Nasıl ulasabilecegimi bilmiyorum fakat. Bana yardımcı olabilecek varmıdır acaba.. Iyı surusler..
    Merhaba,
    Bu senin aklını karıştıran arkadaşlar ne dedi de aklın karıştı bilmiyorum..yazarsan o soruların da cevaplanır sende rahatlarsın..her şeye rağmen etkili olamadıklarını düşünüyorum yoksa hala GV 650 almayı düşünmezdin..
    GV650i sana ulaşır garajın adres bilgilerini verir veya öncesinde ona özelden mesaj atarsan sana hemen ulaşacaktır..
    Gönlündeki motosiklete ulaşman dileğiyle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti satma niyetim pek yok. En kötü ihtimalle yıllar sonra salona vitrin yaparım
    Pek yok derken olabilirde anlamı çıkıyor..
    Ben ekonomik bir zorunluluğum olmadığı sürece kesinlikle satmayı düşünmüyorum..hatta bugün bana 2011 modeli verseler kafa kafaya takasla gene düşünmem..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı HURARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres içerenköy özçelik sok no 13 bostancı köprüsüne gelince sagdan 4. sok tan gırıyorsun karsına gelıyor 216 573 71 37 arayıp gelebılırsın

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1Mnwv7JzH

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar selam. iki gün önce uzun süreden beri kaya arkadaşa borçlu olduğum iadeyi ziyareti nihayet gerçekleştirebildim. Garaj harika olmuş. gerçi diğer arkadaşlardan kimse yoktu ama gelecek seferler kalsın artık.
    Birde kayacığım sağ olsun birde senkron ayarı ikramı yaptı. tabii yemekler ve harika çaylar hariç. teşekkürler kaya, uzun yaşa garajımız.

Motosikleti
    Yeni aldığım benzinli 1.4 140hp sportstyl Bravo'yu hatunla paylaşmamak niyetiyle sattığım punto dizelin sıfır evosunu almaya niyetlendim. Bu anlamda ekonomiyi rahatlatmak için motosikleti sahindende satılığa çıkardım 11.500 tl den. Kısmet işi, olaki satılırsa en az 3 sene motosiklet sevdasına ara vermek zorundayım.
    Halidun abi senin gösterge işini soruşturdum. Adamları benim servis aradı,300 tl fiyat vermişler sana ve seni istanbul kanuni servisi olarak algılamışlar. Ustam derki o parayı vereceğinize koreden sıfır almak daha makul.

Motosikleti
    gv-650
    Yeni aldığım benzinli 1.4 140hp sportstyl Bravo'yu hatunla paylaşmamak niyetiyle sattığım punto dizelin sıfır evosunu almaya niyetlendim. Bu anlamda ekonomiyi rahatlatmak için motosikleti sahindende satılığa çıkardım 11.500 tl den. Kısmet işi, olaki satılırsa en az 3 sene motosiklet sevdasına ara vermek zorundayım.
    Halidun abi senin gösterge işini soruşturdum. Adamları benim servis aradı,300 tl fiyat vermişler sana ve seni istanbul kanuni servisi olarak algılamışlar. Ustam derki o parayı vereceğinize koreden sıfır almak daha makul.

viceroy üstadım sen bizim uzaklardaki temsilcimizsin.senin cesaret verici anlatım tarzın olmasa inan bende satacaktım ufacık sorunlardan motoru.Aman satayım deme zira çok yaşlandığında bile bi cam fanusun içinde süper durru hyomuz...

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KAYA ABİ ''ATTAN İNİP EŞEĞE BİNME'' DİYE Bİ DEĞİM VARDIR.RİCA ETSEM UZAYLI ARKADAŞIMA ANLATIRMISIN...

BİDE KAYA ABİ SALI GÜNÜ AVŞA GEZİMİZDEN BURDAKİ MİLLETİN HABERİ VARMI.BELKİ KATILACAK BİRİ FİLAN ÇIKAR BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERİ VAR..SONRA MİLLETİN Bİ TARAFI ŞİŞMESİN...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:11 ----------

Alıntı hurarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, ben huseyin, chopper motorumu yeni sattım ve gv650 almak istiyorum. Ancak tamircim ve cevremden birkac kişi aklımı çok karıştırdı. Formu gezerken garaj diye bir olusumun oldugunu okudum. Tanısmak ve belkide uygun motoru bulmak için ziyaret etmek istiyorum. Nasıl ulasabilecegimi bilmiyorum fakat. Bana yardımcı olabilecek varmıdır acaba.. ıyı surusler..
    üstad alacağın motoru muhakkak iyi bir ustaya göster..onun dışında miiletin ağzına bakma...zira ağzı olan konuşuyor...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    mkemalyonca, düşündüğüm fiyatı veren olmazsa düşüncemde sabitim vitrin yaparım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0142407/detay/

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila

hyo cu dostlar

gecen hafta sonu rıva ve oradan şileye gectık 3 motor bırlıkte hareketten cıktık yola...rıva şile arası toprak ve bıraz taslı bır yoldan ılerledık ama benım ıcım yandı desem yerıdır....o toprak ve taslı yollarda 1-2 cı vıtesın uzerını goremedı hyom...bununla beraber ustune ustluk yolda kaldım..klasık konjektor hatası motoru cetın ustaya bıraktım...cumaya alıcam ınş.onumuzdek pazartesı aksamıda antalyaya demır alıyorum tekırdag-canakkale-balıkesır-ızmır-aydın-mugla-antalya ıstıkametıne yol alıcam...ızmırde mola vermeyı dusnuyrm gerısını durmadan tamamlamayı hedeflıyorum.....aklıma takılan bırde konu var arkadaslar mutlaka dusunmussunuzdur...suzukı dl650 nın elektrık aksamı gv 650 ye uyarlanabılıyrmu? veya suzukılerdede bızımkılere benzer sorunlar yasanıyormu ?

Motosikleti
    cold play, Halidun abinin garajına uğrasan elinde konjektör varsa takar ve bu sorun tamamen ortadan kalkar. Uzun araştırma ve deneyimler sonucu bu noktaya varıldı. Motor aksamı sv650 ile aynı olsada elektirik aksamıda aynı olacak şartı yok. Parçalarda Hyosung'tan pahalı olunca bunları denemeye kalkan olmadı.

İki günde 730 kişi ilana bakmış ama sadece 3 teklif geldi henüz, uygun teklif için acelem hiç yok beklemedeyim...

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben ekonomik bir zorunluluğum olmadığı sürece kesinlikle satmayı düşünmüyorum..hatta bugün bana 2011 modeli verseler kafa kafaya takasla gene düşünmem..
    Zaten bizim gv650 ler karburatörlü s&t olanlar enjeksiyonlu yani 100 km de 0.4 litre tasarruftan bahsetmek yerine yakıt sensörü,hava sensörü gibi enjeksiyolu aksamdaki olası arızaların zor ve pahalı sonuçlar yaratabileceğini, modifiye şansının karburatörlüye göre çok kısıtlı kalacağını bilmek bile takas olayını kafada sonlandıracaktır. Hala neden Amerika karburatörden vazgeçmiyor derseniz cevap benim açıklamamla pararleldir.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen hafta sonu rıva ve oradan şileye gectık 3 motor bırlıkte hareketten cıktık yola...rıva şile arası toprak ve bıraz taslı bır yoldan ılerledık ama benım ıcım yandı desem yerıdır....o toprak ve taslı yollarda 1-2 cı vıtesın uzerını goremedı hyom...bununla beraber ustune ustluk yolda kaldım..klasık konjektor hatası motoru cetın ustaya bıraktım...cumaya alıcam ınş.onumuzdek pazartesı aksamıda antalyaya demır alıyorum tekırdag-canakkale-balıkesır-ızmır-aydın-mugla-antalya ıstıkametıne yol alıcam...ızmırde mola vermeyı dusnuyrm gerısını durmadan tamamlamayı hedeflıyorum.....aklıma takılan bırde konu var arkadaslar mutlaka dusunmussunuzdur...suzukı dl650 nın elektrık aksamı gv 650 ye uyarlanabılıyrmu? veya suzukılerdede bızımkılere benzer sorunlar yasanıyormu ?
    gecmis olsun gelecektin kontrol icin gelemedin neyse cetinde isin erbabidir elinde conjoktor varsa mesele yok yola cikmadan iyice bir kontrol etirmende fayda var bende yarin tekirdag bandirma balikesir de is ve gezi icin yola cikiyorum eger erken donersem goruselim bana kemal de yoldaslik edecek hayirlisi ile gider geliriz insaallah

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650

Zaten bizim gv650 ler karburatörlü s&t olanlar enjeksiyonlu yani 100 km de 0.4 litre tasarruftan bahsetmek yerine yakıt sensörü,hava sensörü gibi enjeksiyolu aksamdaki olası arızaların zor ve pahalı sonuçlar yaratabileceğini, modifiye şansının karburatörlüye göre çok kısıtlı kalacağını bilmek bile takas olayını kafada sonlandıracaktır. Hala neden Amerika karburatörden vazgeçmiyor derseniz cevap benim açıklamamla pararleldir.
    Aynı fikirdeyim.. ve Motosikletini bana göre çok uygun fiyata satıyorsun..o özelliklerde bir motosikletin değeri 13.500 TL den aşağı olmamalıydı..ama zorunluluk varsa durum farklı tabi..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim.. ve Motosikletini bana göre çok uygun fiyata satıyorsun..o özelliklerde bir motosikletin değeri 13.500 TL den aşağı olmamalıydı..ama zorunluluk varsa durum farklı tabi..
    Başına 1 koymayı unuttun herhalde abi

Motosikleti
    Zorunluluk diye birşey elbette yok.Motosikleti seviyorum ve memnunum. Sadece yeni Bravo'yu hatun sürdükçe titizlikten ve kaza riskinden rahatsız olduğumdan ikinci bir araç olarak dizel punto evo düşününce borcu hafifletmek için satışı düşündüm. Dediğiniz doğru hakkı 13.000 civarı olmalı ben pazarlıksız 11.500 dedim. xuzayx isimli üye 7.531 tl teklif ediyor. Çin kore aynıymış.. Acaba bu üye bizim uzaymı diyorum

Motosikleti
    NC 700 X
    Zorunluluk diye birşey elbette yok.Motosikleti seviyorum ve memnunum. Sadece yeni Bravo'yu hatun sürdükçe titizlikten ve kaza riskinden rahatsız olduğumdan ikinci bir araç olarak dizel punto evo düşününce borcu hafifletmek için satışı düşündüm. Dediğiniz doğru hakkı 13.000 civarı olmalı ben pazarlıksız 11.500 dedim. xuzayx isimli üye 7.531 tl teklif ediyor. Çin kore aynıymış.. Acaba bu üye bizim uzaymı diyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler