Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ghostrider99 sesi çok başarılı olmuş walla...

alpayyuce GV650 nin mavi rengi gerçekten alışık olunmadık bi durum bu tip cruiserlarda mavi renk seçeneği biraz iddalı olmuş,ama hiçte fena değil lakin asi sinirli havasını biraz yumuşatıyor bu renk...

deli_mavi, şehir içi kötü değil ilk başlarda U dönüşü yapmak zor gelmişti bana kamyon gibi genişten ve kolunuzu baya ileri alarak dönüyorsunuz...
    tesekkurler bilgi icin sagolun..kazasiz bol v-motor girgirli surusler..hastayim v motora...Hasstaaaaaaaagirgirgirgirgir sirf sesine uyurum yaninda...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

M Rock, aksine bana manevra ve U dönüşü çok başarılı gelmişti. Tabi biraz uzun bir makina gerçekten.
    Bu arada motoru satıyorum , ilgilenenler için sahibinden com'a ilan koydum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı ghostrider99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M Rock, aksine bana manevra ve U dönüşü çok başarılı gelmişti. Tabi biraz uzun bir makina gerçekten.
    Bu arada motoru satıyorum , ilgilenenler için sahibinden com'a ilan koydum.
    Hoca sanırım antalyadasın kaça satıyosun makiyı ben ilgileniyorum ancak mani kısmı biraz bulanık bakalım nasip.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:26 ----------

göremedim hocam yeni ekledin heralde

Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca sanırım antalyadasın kaça satıyosun makiyı ben ilgileniyorum ancak mani kısmı biraz bulanık bakalım nasip.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:26 ----------

göremedim hocam yeni ekledin heralde
    Antalya'da değil Ispartadayım. Ama zaten çok yakın şehirler. İlanın bulunduğu adres :
    http://www.sahibinden.com/turkiyede_...XQQdisplayitem
    Aracın temizliği, aksesuarları göz önüne alınırsa bence fiyat çok uygun zaten. Bunun yanında isteyene orijinal egsozu ve kendi yaptırtığım egsoz korumasını da veriyorum. Ancak ciddi ilgilenenler varsa küçük birşeyler yapabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    İlan adresi için teşekkürler, ancak benim bütçemin çok üstündeymiş. Makina güzel istediğin fiyatta bu motorlar için uygun ancak piyasa şartları malum, dilerim müşterisi çok olsun.

Kusura bakma hocam..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    ghostrider99 , iki gün önce hoşgeldin demiştim ama 2 aralıktan beri motosikletin satılıkmış!
    Hayırlı satışlar,daimi dostluklar temenni ederim. Motosikletin resim ve sesiyle site sakinleri tarafından tanınmış oldu.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

????????? Satıcılar giremez gibi bir durum mu var
    Sonuçta satana kadar ben de Bir Hyosung kullanıcısıyım.

Motosikleti
    Elbette üyelik kriterlerini ben belirlemiyorum sonuçta
    Buradan alıcıda satıcıda geçebilir.Önemli olan dostluğunun daimi olmasını temenni etmiştim zaten.saygılarımla.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    dostlar bugün motorun fren hidroliklerini değiştirdim ön arka DOT 4 Fren hidroliği kullandım.Aldığımdan beri hiç değişmemiş ve yağ korozyona uğrayıp üstünde kaymak gibi bir tabakayla karşılaştım.Ayrıca şu gidon civatalrını söküp durumlarına baktım civatalar gayet sağlam ve bir deforme yoktu.Tekrar takıp iyice sıktım,şimdi kafam rahatladı bu konuda.Ayrıca gidonu 2000 km de bir sıkmak çokta kötü bir durum değil hatta sorun bile sayılmaz...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar selamlar..nasıl gidiyor canım abilerim kardeşlerim..ben hala nete giremiyorum ama yakında bağlanacak o zaman aranızda olacam yine.buralar çok soğudu.insanlar sefalet içinde..yakında tekrar girerim görüşmek üzere..hepinize hasretle selamlar..öptüm.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Herkese selamlar 2007 model bir gv 650 planlıyorum. 2007 ve öncesi makinalarda beyin problemi olan oldumu hiç olursa bu sorunu nasıl giderebiliriz

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar 2007 model bir gv 650 planlıyorum. 2007 ve öncesi makinalarda beyin problemi olan oldumu hiç olursa bu sorunu nasıl giderebiliriz
    beyin problemi bende yok ve ilk defa duydum..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    İlker seni merak ediyordum.Sağlıklı olman sevindirdi.Sevdiklerine en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.
    nastyboy, gv650 nin hiçbir modelinde beyin sorunu yaşanmadı,örneğide yok.Ama 2006 ve 2007 modellerde bu sorun uzun vadede yaşanabilirse parça ya dışardan gelecek yada sv650 suzuki beyni takıcaksınız.S&t den alabileceğıniz beyin enjeksiyon farkından kaynaklı uyumsuz.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar..nasıl gidiyor canım abilerim kardeşlerim..ben hala nete giremiyorum ama yakında bağlanacak o zaman aranızda olacam yine.buralar çok soğudu.insanlar sefalet içinde..yakında tekrar girerim görüşmek üzere..hepinize hasretle selamlar..öptüm.
    İlker abim oralarda iyisinizdir umarım.Gözlerim hep arar oldu sizi...Burda sizi bekleyen çok şey var artı marşa basılmayı bekleyen bir motor da var =)) ,sağ salim dönün inşallah...

Motosikleti
    http://www.alternativecruisers.com/i...55b3fd&page=20
    yukarıdaki sayfada zincirli sisteme geçen bile olmuş.Emrah resimlerde yeşil gv650 deki plaka güzel duruyor.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.alternativecruisers.com/i...55b3fd&page=20
    yukarıdaki sayfada zincirli sisteme geçen bile olmuş.Emrah resimlerde yeşil gv650 deki plaka güzel duruyor.
    Hocam plaka değişik olmuş gerçekten düşünülebilir.Zincir konusunda da kendini zora sokmuş adam zoru seviyor demekki =))

muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    Arkadaşlar slm uzun zaman oldu motoruda kaldırdım nete pek giremiyorum bu aralar baya bi katılım var bizim gruba süper herkese örnek oluyoruz ilgi alakayla özellikle viceroy kardeşim süpersin herkese hayırlı sürüşler

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sevgili abilerim ve kardeşlerim günaydın.öncelikle hepinize saygılar ve sevgiler bir deiyi niyetleriniz için teşekkürler.ben malum yerdeyim dün nöbetçiydim şimdi istirahatliyim.uyumadan önce yazayım dedim.dostlarım buraları görünce ülkemizi çok arar oldum.her ne kadar ülkemizin içinde bulunduğu durumda endişe verici olsa da burasından kat kat iyidir.açıkça söyleyebilirim ki afganistan Türkiye'nin yaklaşık 100 yıl gerisinden geliyor.halkı çok fakir hatta sefil durumda hijyen diye birşey yok ülkede ve insan canı çok ucuz burada yok denecek kadar.doğru düzgün polis teşkilatı yok.rüşvet almış başını gitmiş.insanlar hazıra alışmış çok çalışmıyorlar.inşallah maşallah ile ellerini açmışlar beklliyorlar.bir de nerden baksanız 15 kadar ülkeden personel var burda.amerika ırakta uyguladığı politikayı burada da uyguluyor.haliyle bir ülkenin üzerinde bu kadar çok ülkenin personeli olunca bu ülkenin durumu için pek iyimser bir şeyler söylemek zor.birde arada 2,5 saatlik zaman farkı var.şuan burada saat 10:40 neyse çok fazla abartmadan kapatayım konuyu.

ha bir de deli gibi motor çılgınlığı var burada o güzel bişi prado isminde çin malı motorlar var.(bu arada ülkede yediğiniz ekmek ve içtiğiniz su bile çin malı nerdeyse o kadar vahim bir durum) halk bu motorlardan alıyor daha çok.çin malı olduğu için motor koruma demiri ve sis farları standart olarak satılıyor motorla birlikte Türkiye'de satılan çin malı motorlar gibi.fotoğraflarını yollarım yapabilirsem zira birçok siteye filtre koymuşlar açılmıyor yasaklı diye uyarı geliyor.ama buna da şükür.sizlerle bir araya geliyorum ya bu da yeter.

şimdi biraz uyumam lazım 24 saattir uyumuyorum.görüşmek dileğiyle öptüm hepinizi..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    kolay gelsin hocam, Türkiye'min kıymetini anlatan en güzel sözler, daha diyecek hiçbirşey yok. Sana ve ordaki tüm personele sabır ve kolaylıklar versin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler