Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    en üstte verdiğin link benim motorum ulem çok özledim motorumu
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en üstte verdiğin link benim motorum ulem çok özledim motorumu
    hocam sanırım sattınız makineyi almayı düşündüğünüz model ne?

Motosikleti
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sanırım sattınız makineyi almayı düşündüğünüz model ne?
    yok satmadım satmayada niyetim yok açıkçası garajda boynu bükük yatıyo garibim güneş bi parça gülümsese yüzüme hadi yavrum kalk seni bi gezdirim ama yok güneş filan 3 ay oldu
    ha bu arada bulursam 650 x var ya ondan alacam yada suzuki dl650 veya bmw gs 650 almaya niyetliyim

Motosikleti
    KLX 250
    yok satmadım satmayada niyetim yok açıkçası garajda boynu bükük yatıyo garibim güneş bi parça gülümsese yüzüme hadi yavrum kalk seni bi gezdirim ama yok güneş filan 3 ay oldu
    ha bu arada bulursam 650 x var ya ondan alacam yada suzuki dl650 veya bmw gs 650 almaya niyetliyim
    Özledim diyince sattınız zannettim.
    Bu arada Desenize bi naked çiyi daha kaybetmek üzereyiz. Enduro ya kayma var.

Motosikleti
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özledim diyince sattınız zannettim.
    Bu arada Desenize bi naked çiyi daha kaybetmek üzereyiz. Enduro ya kayma var.
    olurmu öyle şey hocam ilk tercihime dikkat edin gt 650 x

diğerleri malum van'ın yol şartları ve rahatlığı ben sürekli benim hanımla geziyorum dl 650 tam artçı motosikleti

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Dl 650 ile bunun arasındaki tek fark On jant 19" gerisi cok farklı degıl Transalp desen o bolgeye daha ıyı gıder derım. DL zaten cok pahalı ıkıncı elde bıle alınmaz durumda.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    gt 650 comet v2 power
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi guzel motor fakat butceyi çok asıo benim ben sadece o sarı motorun kmsi orjinal mi merak ettim, güzel duruoduda.bütçeme uygun ya er-5 yada gt650 bakıom zaten . acelem yok tok alıcımıyım neyim :p
    ewt kmsi orjinal sarı civcivimin ... yaa benimde aslında hiç içim el vermiyo satmaya gayet memnunum bian diyom motoru komple giydireyim gt 650r a çevireyim yaklaşık maliyeti 1000 tl ile 1500 tl arasında tutuyor tabi çıkma parçalar ile...
    [COLOR="Black"][B]Devir hangi devir olursa olsun devirli olsun...[/B][/COLOR]:queen:

Motosikleti
    KLX 250
    olurmu öyle şey hocam ilk tercihime dikkat edin gt 650 x

diğerleri malum van'ın yol şartları ve rahatlığı ben sürekli benim hanımla geziyorum dl 650 tam artçı motosikleti
    Hocam 650 X i bilmiyordum fena gözükmüyor ama artçıya pek yer yok gibi ama artçı kabul eden nakedlar da var CBF 600-1000, Fazer 600-800-1000 gibi
    Neyse umarım gönlünüzdeki motora kavuşursunuz...

crazzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi guzel motor fakat butceyi çok asıo benim ben sadece o sarı motorun kmsi orjinal mi merak ettim, güzel duruoduda.bütçeme uygun ya er-5 yada gt650 bakıom zaten . acelem yok tok alıcımıyım neyim :p
    arkadaşlar slm uzun zamandır form a giremiyordum şöyle bi göz atayım dedim...sanırım bi arkadaş benim motorun km sini merak etmiş o sarı motor bana ait.. km si kesinlikle orjinal..bu arada tşkkr ederim motoru begendiginiz için..kış nedeniyle binemesemde gözüm gibi bakıyorum..geçen hafta istanbulda güneş açtı hem bi gezineyim hemde fırsatı degerlendireyim diyerek bi bakın yaptırdım alete..

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı crazzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm uzun zamandır form a giremiyordum şöyle bi göz atayım dedim...sanırım bi arkadaş benim motorun km sini merak etmiş o sarı motor bana ait.. km si kesinlikle orjinal..bu arada tşkkr ederim motoru begendiginiz için..kış nedeniyle binemesemde gözüm gibi bakıyorum..geçen hafta istanbulda güneş açtı hem bi gezineyim hemde fırsatı degerlendireyim diyerek bi bakın yaptırdım alete..
    ilan numarası 29653520 buydu demi . guzel motor slamdunkın motordu bu snrm . bende motor arıyorum fakat senin motor benim bütceyi aştığı için bakıyorum sadece . iyi satışlar.

Motosikleti
    vfr 800
    dogan88 evet kardeşim.. slamdunk un motoruydu...motoruna iyi bakmış..gerçi ben aldıgımda 1 yaşındaydı makine...şimdide ben gözüm gibi bakıyorum...sanırım er 5 den bahsetmişsin..arkadaşımda var uzak dur derim sezonda ufak bi kaza yaptı motor parça beklemekten sezonu serviste kapattı..40 45 gün yattı makinası..valla ben parça bulmakta zorlanmıyorum..gerçi bakım haricinde çok şükür bi sıkıntısı olmuyor...şu meşhur ercan usta var hani form a konu olmuştu bakıma ona gittim..onda da dl650 v-storm var abi dedim senin makine ile benim makine arasında ne fark var.sadece enjeksiyon o kadar.dedi..hyo nunda dünyada çok tutuldugunu tr de markacılık yüzünden hak ettigi yerde olmadıgını söyledi yani akıllı sürücü için evladiyelik demişti..kardeş bütçe önemli bi faktör de artık bankadan kredi olayı çok kolay..fazla dert etme sıkılmadan ödersin..zaten emsallerinden çok uzuz aletler bunlar...ama bu makinelerin tek derdi bizim gibi buna slamdunk da dahil artçılı uzun yalda hele hele bizim gibi eşleriyle binen ler için arka selenin race gibi oluşu..bende bu sebepten satıyorum yoksa allah inandırsın on numara makina çok memnunum....

Motosikleti
    dogan88 evet kardeşim.. slamdunk un motoruydu...motoruna iyi bakmış..gerçi ben aldıgımda 1 yaşındaydı makine...şimdide ben gözüm gibi bakıyorum...sanırım er 5 den bahsetmişsin..arkadaşımda var uzak dur derim sezonda ufak bi kaza yaptı motor parça beklemekten sezonu serviste kapattı..40 45 gün yattı makinası..valla ben parça bulmakta zorlanmıyorum..gerçi bakım haricinde çok şükür bi sıkıntısı olmuyor...şu meşhur ercan usta var hani form a konu olmuştu bakıma ona gittim..onda da dl650 v-storm var abi dedim senin makine ile benim makine arasında ne fark var.sadece enjeksiyon o kadar.dedi..hyo nunda dünyada çok tutuldugunu tr de markacılık yüzünden hak ettigi yerde olmadıgını söyledi yani akıllı sürücü için evladiyelik demişti..kardeş bütçe önemli bi faktör de artık bankadan kredi olayı çok kolay..fazla dert etme sıkılmadan ödersin..zaten emsallerinden çok uzuz aletler bunlar...ama bu makinelerin tek derdi bizim gibi buna slamdunk da dahil artçılı uzun yalda hele hele bizim gibi eşleriyle binen ler için arka selenin race gibi oluşu..bende bu sebepten satıyorum yoksa allah inandırsın on numara makina çok memnunum....
    kardeş aynen senin dediğin gibi bende artçılı biniyorum sırf o yüzden dl 650 istiyorum

Motosikleti
    vfr 800
    bu arada kardeş izmirlisin heralde....neresindensin....izmiri çok iyi bilirim..çok vakit geçirdim izmirde...gitmedigim yeri kalmadı gibi...gerçi 81 ilin 80 ine gittim ama izmir sanki 2.istanbul o kadar çok gitmişligim var

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck

alınık comet 650

satmayı düşünen comet650 sahibi varsa pm atabilir
    Now the world is gone. Im just one.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ewet gormustum cok temizdi motoru. parça konusunda er-5 kullanan arkadaslarada sordugumda onlarda sıkıntı cekmediğini soyledi walla anlamadım . hyosung er-5 e gore artıları cok fazla fakat sorun olmasını hiç sevmeyen bir insanım o yuzden sorunsuzuna bakıyorum. hocam ben ogrenciyim bankalar kredi vermesi mumkun değil o kadar,sadece elimdeki nakite bakabiliyorum . benim artçı ile hiçbir sorunum yok %70 tek biniyorum motora benim için rahat olsun yeter artçılarla çok yol yapmıyorum.

ewet hocam izmirliyim bende, bornovadanım. bende istanbula toplasan 10-15 kere gitmiştim oda hep arabayla, soyle yuksek cc bir motor alsam yazın motorla gelmek istiyorum sadece zevk için

Motosikleti
    vfr 800

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    açılmadı müdür..

Motosikleti
    vfr 800
    valla kardeşim ist gibi bi yerde kawa sahipleri hep şikayetci...hee sarf malzemelerinde sorun olmaya bilir ne bileyim balatası filitreleri gibi ama bi ön maşa bi depo gibi parçalarda beklemeyen yok gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:27 ----------

Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açılmadı müdür..
    enteresan evet açılmadı....zaten sahibinden de 13 makina var..sana zahmet b i bakıver..ist sarıyer sarı olan benim makina

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    valla kardeşim ist gibi bi yerde kawa sahipleri hep şikayetci...hee sarf malzemelerinde sorun olmaya bilir ne bileyim balatası filitreleri gibi ama bi ön maşa bi depo gibi parçalarda beklemeyen yok gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:27 ----------

enteresan evet açılmadı....zaten sahibinden de 13 makina var..sana zahmet b i bakıver..ist sarıyer sarı olan benim makina
    makinan çok güzel hocam maaşallah.. özelden yazmaya devam ediyorum..

Motosikleti
    vfr 800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler