Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    KADREŞ UMARIM BİR AN ONCE BU SORUNUN COZULUR SORMA VARYA AYNI DERTLER BENDEDE VAR ACAYIP SESLER GELİYOR SART SURT VALLAHİ KAFAYI YICEM NEYSE YOL GORUNDU SATICAM KUIRTUULCAM GALİBA EN İYİSİ BU OLUR AMA ALAN ADAMINDA YUZU GULMEZKİ GERCEKDEN SORUNLU MU MOTORLAR YAAA ALLAHA EMANET İZ BUNUN TEPESİNDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    arkadaşlar bu motorlardan hiçmemnun olan yok mu????????????????
    ben im almama az kaldı da???

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam arkadaşlar bende 250 gs var gayet memnunum.motor 1700 kmde 7000 deviri geçmeden yumuşak yumuşak gidiyorum.beyler bazı arkadaşların yazılarını hayretle okuyorum.rodajın önemini hala anlamayan arkadaşlarımız var.100 km deki motorla hız denemesi yapılmaz daha lastikler frenler devriyaj balatası kendine gelmemiş motorun huyunu suyunu bilmeden bu motor kaç yapar yaw diye gazı kapatırsan grank da kırar blok da patlatır ben 3000 -3500 km ye kadar motoru zorlamayı hiç düşünmüyorum.bu benim 3 ncü sıfır motorum rodajı iyi yaparsan hi bir sorun çıkmaz tabiki fabrikadan hatalı çıkan makinalar için demiyorum.ben şu anda 4.cü vitesle 80 km 5.ci vitesle 100 km ye kadar çıkardım motoru tabi yarım devir 7000 deviri geçmeden.bundan sonra her 500 kmden sonra 10 km daha hızı zorlayacagım birde tansel arkadaşımızlada görüştük den sonra yagı castrol 10 w 40 racing yagıyla degiştirdim. vites geçişleri bayagı rahatladı.yagıda her 1000 km de bir degiştirmeyi düşünüyorum.bu arada evimin önünde bp den 97 oktan benzin alıyordum patronumum tavsiyesiyle shell den aldım benzini motor sanki rahatladı gibi sesi değişti sanki. ve 70-80 km daha fazla yol yaptım belkide kullanımdan kaynaklanan birşeydir yani kısacası ben motordan memnunum arkadaşlar sonuçda bu bir honda yada yamaha degil.ne kadar köfte okadar ekmek yani

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    zontaya katılıyorum. benim motor da henüz 500 km de. elbette sorun çıkması ya da memnun olup olmamak için çok erken ama şu var ben de rodaja dikkat ediyorum. max 6000-7000 rpm civarında kullanıyorum çevre yolda 70-80 km/h ile seyrediyorum. maximum ise 100 km yi gördüm. kısacası yolun başındaki motoru zorlamıyorum. ayrıca 200 cc çan çin çon motorumla 140 km/h sürat yapmak gibi bi hırsımda yok. her aracın bi sınırı var bizim motorlarında sınırı 100 km/h. bunu kabullenmek lazım. güvenli seyredilebilecek max sürat bu. ötesini motorun yapması her türlü sınırını ve en önemlisi güvenlik sınırın aşması anlamına geliyo. aynısı cbr125 için de geçerli kullananlardan duyduğum kadarıyla.

herkese kazasız belasız sürüşler.
    bu arada topik çok hareketsiz geçen bi soru yazmıştım vallahi kimse ilgilenmemiş. gs200cülere azıcık kırıldım yani
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    selam arkadaslar aramızda adanada yasıyan varmı su polen motorun oldugu yerde ben motorun zıncırı degıstırıp o-ring zincir taktım birde zincir ses onleyıcı bir lastık var salıncagın orda onu degıstırmek ıstıyorum ama ıstanbulda servıste bulamadım bulmayı bırak adamlar ne oldunu bılmıo eger o tarafta olan bır arkadas varsa ondan rıca edıcem bana kargoyla yollasın

aramızda sanssız arkadaslar var bu motor konusunda ben sanslılardan bırıyım galıba benım motorum servıse 1 kere gıttı bakıma dıger bakımları kendım yaptım ve su an 10000 km yi devirdi buyuk bı arızamda hıc olmadı bana en buyuk masrafı 30 ytl oldu sımdıye kadar oda beyın aman servıslere dıkkat arkadaslar adamlar bakkal acar gıbı acmıslar hıc bıseyden anlamıyorlar bızım mtorlarda ogrenıyorlar motorun ne oldugunu deney faresı olmayın herkese saygılar...

adanalı arkadas varsa cvp beklıorum....))
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadasım cok bılıyormus gıbı konusmussun ama yanlıs ısın aslını tam dıle derım benım bu 3. garank koluydu veoda kıtledı blok patlattı ben cocukluktan berı bu veletlerın sırtındayım neyın nasıl kullanılacagını bılıyorum merak etmeyın sorunlu ıste ya 2000 km kadar 80 gecmedım sabrettım yagın rengı atar atmaz degıstırdım ne olur olmaz dıye temız olsun yenı olsun muhabbetı. yolda kalana kadar dunya masraf yapana kadar yagı sık sık degıstırım dedım bır de bızım mottorların yaklasık 1.50 lt alıyor yag bılmeyen varsa aklıonda olsun .
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    GT 250RR
    sevgili kemal 57 arkadaşım çok biliyormuş gibi konuşmussun demişsin .çok bildigimi zannetmiyorum zaten böyle bir iddiam da yok. şahsına yönelik bir tenkitte bulunmak istemedim umarım beni yanlış anlamazsın.içnde bulundugun gerçekten zor bir durum seni anlıyabiliyorum gelgörki bugün hangi motorcuya sorarsan sor grank kolu neden sıkışır yada yamulur diye sana diyecekleri cevap çok zorlamışsın yada motor yagsız kalmış diyeceklerdir.tabiki bunun başka birsürü sebebide olabilir.ben ilk akla geleni söyledim.ama tüketici kanununa göre aynı arızayı 3 kez tekrarlarsa tam bilimyorum ama 6 ay içindeydi galiba birebir degişim talebinde bulunabilirsin.nisan ayında arkadaşım honda cbf 150 almıştı oda bir türlü dikiş tutmayan arızalar çıkarmıştı çocuk her hafta servisdeydi sonra motorun hatalı oldugunu kabul etti honda ve yenisiyle degiştirdiler ama işte onlar honda bizimki polen motor nekadar olur ona bişey diyemem.yani hondada bile olabilyor böyle tutarsız motorlar ama konuşmanda tükoder den bahsedince genellikle sorun yaratan firmalarda biraz yumuşama oldugunu denemelerim sonucunda ögrendim.geçmiş olsun diyorum umarım bundan sonra motor seni mutlu eder

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

zonta kardes kusura bakma bıraz celallıyımdır artık bıktımda bu sozlere ya fazla yormusundur ne bılım uzun yolr gıtmısındır dıbı sorlere ki bn yaklasık 11 senelık bınıcıyım bılırım nasıl bınılecegını. bılmıyorum ben tamır kabul etmıyorum dedım orhan abı yrabzona gıtmıs iişçiler sokup benzınle yıkamıslar tekrar tıplanması ıcın hazır hale getırmısler. gereken parcalar degıştirilip yoplanacak yanı ama ben sogudum cunki binemediö motora üç defaya ü defa kıtladı acık acık yazdım 250 ıstıyorum dıye ınsallah kabul ettırırım .

bırde hayırlı habrım var adanada arkadas var yan garanajları bulomus resım cek dedım depodaymıs resım cekememıs cıftı 200 tyl orjınamış bu motorun sevındım ama dedımya motordan sogudugum ıcın bılmıyorum alırmıymıs.

200 ytl almak ısteyen arkadaslar varsa bana soylesın orjınal kızmızı beyazmıs tamamen kapatıormus bende sadece bunu bılıyorum resım elede edersem eklarım
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    GT 250RR
    ne demek arkadaşım kusura bakmak darılırım vallahi.bütün motorcu kardeşlerimin mutlu olmasını canı gönülden diliyorum.olur böyle şeyler takma kafanı dünyanın sayılı markalarında bile böyle sorunlu makinalar çıkabiliyor.birazda şans işi be kardeşim.hemen motordan sogumak olmaz dimi.vardır bir çaresi birde orhan bey iyi adama benziyor fuarda bayagı konuşma fırsatım oldu bende önce 200gs alacak 1 sene falan kullanıp hamlıgımı atıp bir fazer almayı düşünüyordum.bana maddi durumun müsaitse 250gs yi tercih etmemi söyledi görünüşde fazla birşey olmamasına ragmen 250 lilik üstten egzantrikli ve işçiligi bayagı farklıydı .internette yaptıgım araştırmalara göre yabancı forumlarda falan motorun suzuki kopyası oldugunu ögrendim .aynı motor amerikada bile satılyor.amerikalılar aptaldırlar ama paraları çok tatlıdır.ha belki türkiyeye gelen mallar belki birazdaha kalitesiz olabilir ama denemeden anlayamayız.ayrıca granaj haberi ne çok sevindim gerçi benim motora olurmu tam bilemiyorum ama resim alabilirsen bende almak isterim.(ayrıca hemşehri sayılırız bende düzceliyim)

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    Kemal KardeŞ Sana Zahmet Bİ Resİm Koyarsan Almayi DÜŞÜncem....

Kusra Bakmayin Benİm YÜzÜmdednde Ortalik Gerİldİ...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben de grenaj işini merak ettim şimdi.

bu arada bugün biraz gezeyim dedim bi baktım kilomtre saati iptal ibre düştü sıfıra. tabi kilometre sayacıda iptal oldu.
    şimdi işin yoksa onla uğraş.

motorum henüz 600 km civarı bu ilk problemim. gerçi önemli bi problem değil ama topicte yazanlar bazen moralimi bozmuyo değil. bu gün yanımdan iki tane siyah ybr125 gecti bir an için düşündüm bende takasa girsemde ybr125 falan alsam mı diye. sırf bi şey olacak mı bozulacak mı diye korkudan göirünümden vazgeçip kurye motoru olmakla malum ve meşhur ybrye geçmeyi bile düşündüm.

bu kadar kötümser olmasak mı ne yapsak. yoksa problemsiz motorları bile elden çıkarmaya bakıcaz yakında.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Merhaba Rüzgar Dostları ;

Birkaç senedir peugeot vivacity 100 cc. scooter kullanıyorum....

Zealsun 250gs makinayı çok begendim...

Honda ve diğer 125lerle kıyas kabul etmiyor malesef anladığım kadarı ile ;

ZS250GS için kullanımda ve serviste sorun yaşar mıyım ?

İzmir de bulabilme imkanım var mıdır ?

Saygılarımla

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Selam arkadaşlar,Zealsun marka motosikletimi ihtiyaçtan çok acil satıyorum.Fiyatı 2500 ytl,ciddi alıcıya pazarlık payı vardır.5800 km 2006 model.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    satarsam ne yaparım ne alırım bilmiyorum ama hadi ben de satıyorum.

2006 model 200gs sadece ve sadece 600 km. de. rodajı bile bitmemiş bi durumda. kazasız hasarsız. son fiyat 2500 YTL. İzmir Narlıdere...

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck

hımm

bayagı aktif zealsun 200gs kullanıcıları varmıs burda yawss iyi oldu size rastladıgım

Shot with KODAK V530 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2007-07-15
    O BİR HAYATTIR

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    nartallo84 ve chopperrider ;

irtibat kuralım....

Bornova Hakan Eczanesi (Varan Tesisleri-Shell Petrol) İZMİR
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı shrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayagı aktif zealsun 200gs kullanıcıları varmıs burda yawss iyi oldu size rastladıgım

Shot with KODAK V530 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2007-07-15
    burdayız shrek topiği aktifleştirmeye çalışıyoruz elden geldiğince senide bekleriz muhabbete

Motosikleti
    SLM MİLLET NASILSIZNIZ BAKIYORUMDA YENİ ARKADAŞLAR VAR ARMIZDA VE SANIRIM DÜZCELİ BİR ARKADAŞIMIZ VAR ARMAIZDA ZONTA NERELİSİN SEN YAWWW DÜZCEMİ VAYYY TOPRAGIM BENİM BU ARADA ARKADAŞLAR BEN TAAA NEZAMADIR DİYORUM BAKIN BİR HAPDA SONU 200 GS KULLANICILARI TOPLANALIM BİR YUZ YUZE GORUŞELİM SİZCE NASIL OLUR HEM TANIŞIR KAYNAŞIRIZ NEYSE HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN...!

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Alıntı SERDAR YILDIRIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM MİLLET NASILSIZNIZ BAKIYORUMDA YENİ ARKADAŞLAR VAR ARMIZDA VE SANIRIM DÜZCELİ BİR ARKADAŞIMIZ VAR ARMAIZDA ZONTA NERELİSİN SEN YAWWW DÜZCEMİ VAYYY TOPRAGIM BENİM BU ARADA ARKADAŞLAR BEN TAAA NEZAMADIR DİYORUM BAKIN BİR HAPDA SONU 200 GS KULLANICILARI TOPLANALIM BİR YUZ YUZE GORUŞELİM SİZCE NASIL OLUR HEM TANIŞIR KAYNAŞIRIZ NEYSE HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN...!
    süper olur
    O BİR HAYATTIR

Motosikleti
    Alıntı shrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olur
    DEMİŞSİN DE KARDEŞİM NE ZAMAN OLUR BU ACABA VEEEE ARKADAŞLAR BENİM DEPO DA ÜST TARAFDA GRANAJLA DEPO UN BİRLEŞDİGİ YERDE ZIZMA YAPIYOR BENZİN NASIL OLURDA YAPTIRIRIZ BU İŞİ YAWW VARMI BİLDİGİNİZ BİR YER VEEE GEZİ İŞİNİDE BİRGÜN YAPALIM 2LT BENZİNE KIYIN YAWWW KINTIROLMAYIN BUKADAR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler