Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZS 200 GS
    günaydın arkadaşlar sonunda gösterge olayını çözdüm...
    öle heryere imza atılmaz :P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

tekrar hayırlı olsun arkadas kazasız belasız bınmek nasıp olsun sana ve cumlemıze benımde suan 1700 km oldu gıdısat maasallah dıyorum bırde motorun yagını her sık sık degıstırıyorum o kadar benzın alıyoruz kendımız ıcın bır motor ıcın yagı eksık etmeyelım altı ustu 13 ytl zaten o parayı fıteslerın rahat rahat gectıgını hısstetıgınız an helel olsun dıyorsunuz
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a ABİLER..NASILSINIZ İYİ sinizdir İNSALLAH..herkesın motoru canar gibi herhalde ..İNSALLAH anahtarınız hic cebınıuzden eksık olmaz..VEDE İNSALLAH hic kaza yapmazsınız.HEPINIZ kendınısze ıı bakın..

AYRICA COOPERR ABİ HOS GELDIN..İNSAŞAH BI DAHA ARAMIZDAN KOPMAZSIN

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar benım motoru bende boyatıcam ne kadar fıyat aldın
    bu akşam boyacıya gidicem kardeş benim le beraber calışan bir arkadaş var onun dayısı boyacymış sanırım fala bişey vermeyiz yaa hele ben biii gideyım bu aksam ona gore derim bir arkadasım daha var ucuza kapatırız sanırım ok cep ararım seni...gorusuruz

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    motoru bu hafta sonu maaşşı alınca alıom ve türkiyede tek olcak kazalı bi r6 var 2000 model onun ön granajlarını satın aldım çatlak ve çizik yerlerini yaptırdım, motoru alınca ilk işim onu takmak ve bide güzel fırın boyası son olarakta remus egsozu buldum az kulanılmış o bir maaşımlşada onu alcam ve tek olacam...........

adıda gs r2

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04

arkadaslar uzun suredır bısey yazılmamıs bende resım koyıyım dedım barı))
    alt grenaj ıle bujı atesleme kablosu rengıne dıkkat)))))

ins dahada gusel olucak yakında))
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    slm millet nasılsınız ne yapıyonuz ne ediyonuz bakıyorumda havalar ısınınca kimseyi bulamaz olduk stede gezin bakalı tansel kardeş sen nasılsın naptın oyle yaw iyki fikir verdik hemen uygulamışsın nediyim güzel olmuş bende bii fırsat bulsam bişeyler yapıcamda iiş güç derken şimdide ev taşıma derdi cıktı neyse gorusuruz herkeze kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    kanka sen benım motoru gordugundede benım motor boleydı yenı boyamadımkı grenajı motoru boyadıktan 1-2 hafta sora boyadım en az 3 ay oluo bı tek atesleme kablom yenı onuda sırkecıden buldum metreyle satılıo alıp taktım))

Motosikleti
    ZS 200 GS
    tansel motor canavar gibi nazar değmesin gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık şu far işini nasıl yaptın mor falan bi anlatsana
    öle heryere imza atılmaz :P

Motosikleti
    Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tansel motor canavar gibi nazar değmesin gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık şu far işini nasıl yaptın mor falan bi anlatsana
    kardesım far olayı basıt mavi yanan yenı cıkan led park ampullerı 1 mılyon bısı hatta ben gostergelerımede taktım parklar mavi yanıo normal farında duyunu degıstırıp h4 ampul taktım beyaz aydınlatıo tabı xenon gıbı degıl ama yınede gusel )h4 ampulde 8-10 mılyon bişi duyu zaten 1 mılyon butun oto elektrıkcılerınde var

Motosikleti
    Şaka Dedİm Yawww Sende Amma Alingansin Yawww KardeŞŞŞ O Degİlde Nezamn BuluŞuyoruz Onu De Bakiyim Sen Hee Mİllet Yokmu Araninda Gezİp DolaŞacak Bİrİlerİ Yawww

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm arklar ya ben sızın motordan almak ıstıyorum ama önce benımkını satmam lazım yada varmı aranızda satıpta benımkıylen takasa gırmek ıstıyen ciddiyim haa degısıklık iidir.. saygılar

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    herkese selamlar.
    benim motor dün nakliyeyle İzmir' e geldi hemen bi tamirciye alıp toplattırdım, ön teker gidon çamurluk falan sökülmüştü nakliye esnasında hasar görmesin diye.
    neyse bugün aldım ve aylardan sonra ilk kez biraz turladım.
    motor henüz 450 km de olduğu için 60-70 i geçmiyorum zaten geçmek de istemem o ayrı konu.

bugün fark ettim ki durduğum yerde 3 ten aşağı düşüremedim vitesi o biraz canımı sıktı servis yolu gözüktü hemen İzmir'de.
    bi de arka fren varla yok gibiydi sanki ayarlatmam lazım galiba onuda halletmem lazım.

ya aslında uygun maliyetli olacağına inansam mat siyaha boyatmayı isterim kuyruğu da kesmek çok hoş olucaktır ama o zaman da stop ve sinyallerin nereye monte edileceği sorunu var ?
    bi de düzgün bi kask ve mont almak herşeyin öncesinde yarın bunları temin edicem kısmetse...

son olarak lastik değiştirmek markalı yumuşak hamurlu bi lastik almak istiyorum hatta az da olsa jantın kalrdıracağı kadar birazcık daha geniş taban isterim sırf imaj düzelsin diye.

lastik fiyatları nedir bilen var mı ? İzmirde nerde olur ?

herkese kazasız sürüşler...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    nerdesiniz beyler?
    252525
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti

Slm

BEN GENE GEŞDIM BU SEFER MOTORUN BLOK PATLATTIM COK BASIT OLDU NASIP DIYELIM ARTIK . SERVIS BLOK SILINDIR YANI KMPLE DEYISECEKMIS ISTEDILER BU GECE SOKECEGIM KMPLE YARIN GONDERIRIM

Motosikleti
    nasıl ya kemal sakamı yapıosun nasıl blok patlar senın motor yenı cıkmadımı zaten servısten

Motosikleti
    slm arkadaşlar nasılsınız kemal sanada gecmiş olsun kardeş umarım biran once sorun cozülür seninde bebim gibi bir turlu yuzun gulmedi galiba bu motor yuzunden neyse umarım bundan sonra bir aksilik olmaz tansel sen napıyon ne ediyon nerelerdesin yawww iş güc deme hiçmi vaktın yok bee kardeşim umarım bir ara goruşuruz k.i.b. millet hoşcakalın

Motosikleti
    sorma kardesım ya bu ara ıs guc deıl ben hafta sonları cok nadır calısıorum ama bu aralar dugundu nısandı arkadaslar bır bır evlenıo hafta sonu hıc fırsat olmuo her hafta bısı varkısacası bole kemal gecmıs olsun kardesım sanada hakıkaten serdarın dedıgı gıbı bu motorlar sızı baya uzdu ya neyse ıns kısa surede halledılır

Motosikleti
    EGER OYLEYSE TMM KARDEŞİM İŞİNE BAK SEN RAHAT OL GORUŞURUZ GUNLER CUVALA GİRMEDİ YAAA

Motosikleti

Slm

SORMA ARKADAS VALA YUZUM GULMEDI VE GULMEYECEK GIBI GORULUYOIR BU SEFER BIRAZ AGIR KONUSTUM ISTEMIYORUM TAMIR FALAN DEGİŞTİRİLSİN ISTIYORUM BU 3. GRANK TI VE BU SEFER SIKISMADI BLOK PATLATTI GRANK DISARIDAN GORULUYOR BANA RESIM KOYMAYI ANLATIN BEN RESIM KOYIM CUNKI MOTORU KOPLE SOKTUM TAMIRCILERE PARA VERE VERE BIKTIMK ZATEN ELIMDEN DE GEŞLIYOR HAZIR SOKULMUSKEN DENEYIM OLUR SIZLERE DE NEREDE NE ZAR GIBISINE BILIYORUM HIC BIRINIZ BOLE SOKMEMISDIR AMA SUAN EGERKI DEGISIRSE HAZIR SOKULMUSKEN COK SEYLER YAPACAGIM .. TYA BU MOTOR SEVDASI BITMIUOR YA BANA CEKTIRDIGI EZIYETI GORUYORSUNUZ AMA HALA BIR HEVESTIR GIDIYOR..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler