Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Selam tekrardan ben Bir sorum daha olacaktı motor yaz kış jiglesiz çalışmıyosa yani çalıştırırken jigle ile calıstırıp 5 dk sonra kapatıp yoluna devam ediyorsan sorun nedir ?? Ve gs200 de bu sorunu çözme imkanımız varmıdır ??*
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

abilerim ben de paramı ancak 2 yıl sonra denkleştirebileceğim için çok üzüldüm çünkü bu motorların ömrünün bana yetişiceğini sanmıyorum(motoru çok beğendim ama).2 yıl sonra temiz iyi çalışan bir zs 200 gs alabilir miyim yoksa cbr 125 hayaline devam mı edeyim?bir de şu seçenek var:acaba zealsun ben alana kadar yeni bir race modeli çıkarabilir mi?
    sorularıma cevap verirseniz çok memnun olurum. saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

motoru gerçeten çok beğendim ama bana yetişmez heralde diyorum.fuar zamanlarını bilmiyorum ama zealsun inş yeni bir race modeli çıkartır bunun gibi de onu alırım ama aklım hep bunda kalcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

ya da şöyle diyorum eğer motorun ömrü o kadar varsa (zannetmiyorum ama ) böyle temiz bitane 2. el alıp modifiye ettirsem rahat kullanabilir miyim acaba? ya da çin malı diye bu söylediğim yapılmaz mı?cevaplarınıza teşekkürler şimdiden ama bu motoru (eğer ben alana kadar ömrü varsa) almayı ve modifiye etmeyi planlıyorum

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    abiler zealsun zs 200 ile apache rtr 250 nin darkları nedr hangısı daha ıyı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:28 ----------

farkları olacaktı pardon

slm

ben 2oo6 dan beri zs 200 gs kullanıyorum ve hiç bir sorun yasamadım.motorun granaj takımı arkadaşların anlattığı gibi kırılırsa uğraştırır.ama deposu metal motor paçaları bulunuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 ----------

her türlü sorulara cevap verebilirim avantajı 165kg olması ötekiler 130 u gecmiyor.dez avantajı cabuk hızlanmıyor ama 140 km cıkıyor dişlilerle oynayarak 150-155 km hıza cıkıyor denendi.en uzun 150 km didip geldim 1 günde yani uzun yol yapabilir.ağırlığı sayesinde uzun yolda ruzgarda savrulmuyorsun bayrak gibi kalıplı motor kuba bile 130 kg ağır değil.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Selam beyler,gs200 kullanıcıları deneyimlerini anlatabilirler mi acaba,yakıt,performans,çok sorun çıkarırmı,birde kanuni racer200s'le karşılaştırırsak hangisi daha uygundur?ikisi arasında tercih yapıcam 2. el temiz bişey alıcam

Motosikleti
    hyosung GT 250 R
    arkadaşlar benim zeaulsun gs 200 var ben gayet memnunu tip olarak falanda da zatn sports tipi ile güzel makina kullanmak sadece hız amaçlı olmamalı stres amaçlı olmalı ilk kullanıcak arkadaşlara tavsiyemdirr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:17 ----------

arkadaşlar bencede gezi yapılması lazım siz değerli motor dostları bir arada görmek ii olacaktır içimizden birisi bu işi organize ederse buluşma olabililr izmir ist erzurum fark yapmaz düşünmezii isterim bu konuyu

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Arkadaşlar şöyle bir ilan var ama bu motor bu paraları edermi acaba tecrübeli arkadaşların cevabını bekliyorum. Ankarada bu aralar piyasa çok durgun. Şimdiden teşekkürler..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5446310/detay/
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    bu tipsiz motora vereceğin o kadar paraya biraz daha ekle 600cc yada hyosung gt 250 cc bi motor al bak keyfine. 180 rahat görüyor.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beni bu hastalığa yakalatan motor. Bu siteye 2006'da üye olmamın sebebi olan motor. Acaba hala bi yerlerde senin sıfırın varmıdır

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı extrm33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim ben de paramı ancak 2 yıl sonra denkleştirebileceğim için çok üzüldüm çünkü bu motorların ömrünün bana yetişiceğini sanmıyorum(motoru çok beğendim ama).2 yıl sonra temiz iyi çalışan bir zs 200 gs alabilir miyim yoksa cbr 125 hayaline devam mı edeyim?bir de şu seçenek var:acaba zealsun ben alana kadar yeni bir race modeli çıkarabilir mi?
    sorularıma cevap verirseniz çok memnun olurum. saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

motoru gerçeten çok beğendim ama bana yetişmez heralde diyorum.fuar zamanlarını bilmiyorum ama zealsun inş yeni bir race modeli çıkartır bunun gibi de onu alırım ama aklım hep bunda kalcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

ya da şöyle diyorum eğer motorun ömrü o kadar varsa (zannetmiyorum ama ) böyle temiz bitane 2. el alıp modifiye ettirsem rahat kullanabilir miyim acaba? ya da çin malı diye bu söylediğim yapılmaz mı?cevaplarınıza teşekkürler şimdiden ama bu motoru (eğer ben alana kadar ömrü varsa) almayı ve modifiye etmeyi planlıyorum
    Kardeş , üzüleceksin ama, Zealsun' u unut. O artık yok. Ama, onun yerini doldurabilecek tek silindir bir sürü güzel motosiklet çıktı. Bizim gibi dar gelirliler için ideal.
    Mesela : Mondial MR250 (bu alet çift silindir), Asya Major 250, Kanuni Phantom gibi...
    Markalı motor alacak paran yoksa bu aletler de işini görebilir, hem parçası ucuz, hem bakımı ucuz. Ayrıca Zealsun'a göre hem servis, hem yedek parça hem de teknoloji avantajı var, tip olarak da çok güzeller sitelerinde görebilirsin. Marka motorların parçaları çok pahalı, mesela bende Honda CBR600F var, kaza yaptım gösterge paneli 1700 TL. 6 aydır yatıyor motor
    Şöyle ki, eğer sen de benim gibi virüsü kaptıysan, bu işin sonu 1000lik motora kadar gider, ben şuan 600lük honda'dayım, tabi almak çok zor oldu 2 yıl kredi borcu ödedim o ayrı

izmirden satan varsa özel mesaj bıraksın arkadaşlar

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Arkadaşlar İstanbuldan satan varsa özelden mesaj atsın konuşalım.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

speedtime41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX9R
    S.a Arkadaşlar Bende Zealsun Gs 200 Kullanıcısıyım Sizden Bi Konuda Yardım İstiyorum Marş motorum Dişli Sıyırdı Orjinal Bi Marş motoru nasıl tegmin edebilirim yada hangi markaların marş motorları uyuyuyor sormamın sebebi daha 3 gün önce yeni kasımpaşabisiklet.com dan sipariş verdim ve gelen marş motoru gene aynı şekilde dişli sıyırdı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden iyi forumlar arkdaşlar

degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Bu motordan arıyorum satmak isteyen varsa fb.com/egehancak dan veya 05313662828 den ulaşabilirler.

firatatalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bende zealsun almayi dusunuyorum da iyi yorumlar var evet fakat 3-4yil onceki yorumlar , suan bu motoru almamizi onerir misiniz? Yillar once belki parca sikintisi yoktu ama suan var midir ? Bilgisi olan bilgilendirebilir mi ?

arkadaşlar bütün yorumları tek tek okudum cok sevdiğim bir abimde zealsun gs200 var motor zamanında fabrikadan arızalı olarak cıkmış olması sebebiyle krank kırmılş sanırım sökülü durumda 2015 yılında zealun yeni model bi motor cıkarttı parçalarını orjinal olarak bulmak kolaylaştı.
    motoru almayı düşünüyorum hala kullanan arkadaslar varsa fikirlerini alabilmem mümkünmü acaba her parçası orjinal halde çizik dahi yok motorda uzun zamandırda kapalı garajda muhafaza ediliyor masrafları sahibine ait olacak beraber toplayacaz çalışır duruma gelince ben almayı düşünüyorum kullanan arkadaslar yardımcı olabilir mi ?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    MOTOR AKSAMI PİYASADAKI PEK COK BALANSÖRLÜ 200 motorlar ile aynıdır,

her parca bulunabılır,
    sıkıntı yasatacak kısım KAPORTA AKSAMI'dır,,,

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    2005'te bi sürü farklı marka en ucuz modelleri ithal ederken araya güzel motorlar da karıştırdılar bu motor da onlardan biri. Zealsun'un broşüründe Peugeot Speedfight benzeri monolink ön süspansiyonlu bi 125'lik scooter da vardı ancak hiç getirmediler sanırım.
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    2012 model vardı bende hemen tecrübelerimi aktarayım cüssesine nispeten fazla torku ve beygiri olmayan yeni başlayanlar için on numara yakıt desen baya cimri yani en fazla 2.5 falan görüyo gel gelelim yedek parça olayına bazı yerler var dakikasında buluyor parçayı ama genel bakarsan bulamazsın ben arka dişliyi bile bulamamıştım ön firen çift disk iyi duruyor arka berbat lastik değişmesi lazım

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2006 da forum a yazdığım yazıları okudum . Duygulandım bu konuya yazmışım .
    Aradan 17 yıl geçmiş. Belki yazılarımı okuyup motora ne oldu diye merak edenler olmustur.
    Trafikten dusurulup
    Motor hurdaciya satıldı 😁 buda the end olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler