Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    yaa oyle deme arkadaşım motor senin ve senin olacak hep gerisini boşver neyse benim soruna gelince orhan beyi sıkıştırdım onda servise baskı yaptı ve sorun cözüldü gibi şimdilik bakalım adam dün tel oyle dedi sözünün erimi bende sizlerde görücez inşalllah dururda benide bunatmaz baya dil attım adama yaa bende artık benim motoru yapmak degil yeni motor bile verirler beee tahmin edemzssiniz varya neler söyledim dedigim gibi hafta sonunu beklicem ve görücem...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Hayirlisi Olsun Diyelim Aslinda Bende Bir Sanssizlik Var Isin Dogrusu Parca Ya Yanlis Geliyor Yada Korgo Egiyor Alti Ustu Bir Grank Takimi Yani. Zaten Her Yanlis Gelmesi Kafadan 10 Gun Suruyor Bugun Benim Parca Gelecek Bakalim Hayirlisi Ne Olacak.
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    Herşeyin Hayirlisi Arkadaşlar Umarim Her Sorunumuz Cözülür Ve Bizim Yüzümüz Güler Mu Motordan Ve Kemal Sen Nerdensin Yaa Ist Bulmu...!

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    Hadi bakalım serdar geçmiş olsun diyelim şimdiden darısı kemalin başına .

servis vede usta diye götürdüğünüz yerlere dikkat edin bisiklet tamircisi olanlar servislik yapmaya başladı artık günümüz sartlarında motorunuzu nereye götüreceğinizi iyi seçin imkan varsa araştırın.

grank olayına gelince 1,2,3. viteslerde sıkmayın motoru uzatmayın yani ne varsa. 4 , 5. viteslerde asılın bide motorun durumuna bakın çok ısınmış yada şişme durumuna gelmiş ise dinlendirin biraz özellikle yeni binmeye başlayan arkadaşlar motoru şişirmeye daha yakındır bu durumlarda zorlamalarda eğersiniz grank kolunu. yazık. Bide her zaman dediğim gibi neye bindiğinizi bilin 200cc diye bindiğiniz motor 125cc blok üzerine silindir vede piston genişletilerek yükseltilmeye çalışılmış bir makine. bu sebeple motora uygulayacağınız her türlü zorlama granka binecek yük demek malum doğuracağı sonuçlarda ortada. yağınızıda dikkat edip aşırı zorlamalardan kaçınırsanız uzun süre sağlıklı bir şekilde binersiniz. yeniden geçmiş olsun umarım herşey biran önce hallolurda en kısa zamanda binersiniz motorlarınıza.

KÖTÜ MOTOR YOKTUR BİLİNÇSİZ MOTORCU VARDIR.

Motosikleti
    ZS 200 GS
    tanrıverdi kardeş senin adına çok sevindim kemal kardeş senin'de darısı başına
    tanrıverdi orhan abi söz verdiyse ciddi anlamda çok iyi bi abimiz için rahat olsun eminim halledecektir zaten o olmasaydı daha ben motor alamamıştım sağolsun sayesinde motoru buldum ve şuan biniyorum kimse yapmazdı onun yaptığını aradım ve ogün işimi halletti taa adanadan gönderdi motoru bide kargo parasıda ödetmedi zaten polen'de oda olmasa allah bize sabır versin derdim
    öle heryere imza atılmaz :P

Motosikleti

slm

cıddeen bu orhan abı olmasa ınanın bu motoru yakardım cunkı sabretmek kolay gedıl bakın yenı grank geldı bugun sevıse gonderıyorum nasıp dogrumu yanlısmı saglammı egıkmı : yanı motrda gectım tek ıstedıgım bıttı gel al kardas zaman onemlı degıl cunku motorsuzluga alıstırdılar sref fakırlerı servıs abı servıs herkleze guvenılmıyor.

ben sinop baoyabat ilçesındeyım optık sagıbıyım bıraz genc basladık esnaflıga cok skur 2 cı senye gırecegım .. ve burdan tüm arkadaslara soleyım guneş gözlugu almak ısteyen arkadaslar varsa herhangı bır optıkten yanks elegance dunlop marka gozluklere baksınlar sap numarasını alsınlar ben yardımcı olurum aynı gozlugu sparıs verır ısterım gonderırım daha uygun yanı. az tcaret yapalım dımı hem sızın hem benım ısım gorulsun

arkadaslar yenı grank kolu geldı ve uzerınde tonk arkasında 125 yazıyor ama sunu soleyım daho oncekı garnk kolundan daha saglam bır goruntusu var metalı saglama benzıyor bakalım nasıp bugun gndercem umarım bu olurda haftaya cıkar

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    BÜTÜN ARKADAŞLAR MRB LAR HEPNİZ GÜZEL ŞEYLER YAZMIŞSINIZ AMA DİYECEGİM SU handsome KARDEŞİM SENİN SANIRIM ORHAN BEYLE ARAN İYİ OLSA GERK SENDEN RİCA ETSEMDE SU BENİM MESELEYİ BİR CITLATSSANDA ONA BAKALIM NE DİYOR YÜZÜMÜZ GÜLERMİ BU MOTORDAN VE ARKADAŞLAR COGUNUZUN YAPACAGI YORUMADA ACIGIM ANLADINIZ SİZ ONU (((CANIM YANIYOR YAWW)))

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı TANRIVERDİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜTÜN ARKADAŞLAR MRB LAR HEPNİZ GÜZEL ŞEYLER YAZMIŞSINIZ AMA DİYECEGİM SU handsome KARDEŞİM SENİN SANIRIM ORHAN BEYLE ARAN İYİ OLSA GERK SENDEN RİCA ETSEMDE SU BENİM MESELEYİ BİR CITLATSSANDA ONA BAKALIM NE DİYOR YÜZÜMÜZ GÜLERMİ BU MOTORDAN VE ARKADAŞLAR COGUNUZUN YAPACAGI YORUMADA ACIGIM ANLADINIZ SİZ ONU (((CANIM YANIYOR YAWW)))
    KARDEŞ ben az önce bi işim vardı görüştüm senin işinide söyledim ama tabi isim vermeden biraz çıtlattım bak abi senin reklamını yapıyorum yüzümü kızartma dedim de halledicem hepsiyle ilgileniyorum dedi yani arada bi yokluyorum isim vermeden ama istanbuldaki bazı arkadaşların sorunları varmış falan dedim valla bence içiniz rahat olsun tabii bende zor durumda kalmak istemem ben onun yalancısıyım ama bana sorarsan en kısa zamanda halledecek biraz bekleyelimde olmazsa tekrar çıtlatırız....

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    SAGOLSAIN HANTSOME 2 AMA NE BİLİYİM İŞDE BİLİRSİN MOTOR OLMADAN DA BİŞEY OLMUYOR BENİM ACELEM ONDAN VE DAHA BİR AY OLDU TATINIDA ALAMADIM BENDE ORHAN BEYİ ARADIGIM DA DİLE GETİRDİM ARKADAŞLARIN SORUNLARI OLUYOR ANADOLU YAKASINDA GÜÇLÜ MOTORA GİDİYORUZ ADAM HABİRE KASNAKLIYOR SORUN YAŞATIYOR VS.VS.VS.DEDİM SIKINTI SERVİS ADAMIN BİLGİSİ YOK BEN BUNDAN EMİNİM AMA YAPABİLECEKDE BİŞEY YOK İŞDE KAHRETSİN NEYSE İSYAN YOK OLMAMALI AMA MALUM İŞDE SORUN BELLİ BİRAN EVEL BİTSİN BU ÇİN İŞKENCESİ

Ve Bzim Gizlimiz Saklimiz Olmamali Diye Düşünüyorum Hepimiz Birlik Olsak Bu Sorunlarimiz Bir An önce Cözülür Ama Sen Ben Onla Olacak Iş Degil Bu Neyse Zaman La Olur Saniyorum...!

Arkadaşlar sorunlarını okudum, allah yardımcınız olsun,

İnşallah en kısa zamanda problemleriniz çözülür.

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    günaydın millet nerelerdesiniz yaa soru yok cwp yok ne iş yoksa zealsun sport dan vazmı gectiniz nerelere takılıyorsunuz yaaa unuttunuz buraları neyse vardır bişeyler goruşürüz umarım ....!

Motosikleti

slm

gunaydın mılet anlıyorum herkez benı beklıyor motorumu alım resımlerle donaltacagım burakaları nasıl olsa beklemmısım alım dırek boyacıya cekecegım ıs cıkısı 2 ser sat calıssam 3 gunde bıter nasıl olsa neyse herkeze hayırlı cumalar kendıze ıyı bakın

Motosikleti
    ZS 200 GS
    arkadaşlar tünaydın :-)))
    arkadaşlar dün akşam ilk resimlerimi çektim vatana millete hayırlı olsun
    becerebilirsem bi ara koyacam

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    merhaba arkadaslar aytekine sordum bu soruyu ılk olarak ama sızdende cvp beklerdım)servısler bazen kafalarına gore buji takabılıyorlar motorlara bunun ıcın bujınızı bı kontrol edın bakalım yada elınızde kıtapcık varsa motorun kullanma klavuzu onunla karsılastırın bende klavuz yok motorumun ustundekıde aldıgımda NGK D8EA idi bakın bakalım sizinkiler ne cvplarınızı beklıorum elinde kullanma klavuzu olan arkadas varsa oda klavuzdakını yazsın hadı hoscakalın
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    ZS 200 GS
    tansel şimdi baktım doğru baktıysam benimkinde NGKEA yazıyor..

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    SLM ARKAdaşlar siz bujiden bagsediyonuz dime yaa boşverin ne olursa olsun yıne motorunuz var beee bizim oda yok bee:(ey gidi varya şu motoruma bir kavuşayım üztünde ne yazıyor hepsini ezberlicem haa

Motosikleti
    ben ezberledim kardesım ıste)ama arkadaslar hadı yazın su bujılerı)kıme hangı servıs ne model bujı takmıs ne demıs ne gıbı yararını gordunuz ben iridyumunu kullanıorum DR8EIX ama herkes baska bısı soluo cıkle motoru aldıgımdan berı kullanmaıorum kısın bıle marsa basarken hafıf gazlayıp marsa bastımmı tek mars calısıo.hadı beklıorum bılgılerı)

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    vallahi kardeşim ben bilmiyorum ne oldugunu bilen varsa paylaşsın nasıl desem ne oldugunu anlamadan dah motor arıza yaptı biliyon sende tansel neyse hele bir kavuşayım bak ozman işde bende ozman sizlere ortak olurum

Motosikleti
    ZS 200 GS
    benim ki NGK D8EA ARKADAŞLAR HERKES YAZSIN AMA OLMUYO BÖLE

Motosikleti
    bencede arkadaslar olmuyo boyle)handsome sagol kardesım)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler