Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)
    slm guzel bır hafta bası daha hepımız ıcın en ıyısı olsun

motorun elın olun seklı semleı gıdısı kalkısı onemlı degıl bu hafata zealsun servıste bılıyorsunuz 103 mobılet var bende bırde onubnla balıga gıttım cok guzeldı ıkı kısı gıttık bırde acayıp komedı gul allah gul vııııınnnnnn pat pat

sımdı 103 e hevas attım elımde sımdılık bu var )
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    slm millet bendede bir zg 200 var alalı daha bir ay oldu şimdilik daha bir sorun yok allahım herkeze kazasız belasız sürmek nasip etsin ama bir stede gordum modifiye yapmış adamlar aklım durdu be :silent:nasipse bende ugraşıyorum bakalım hayırlısı:wiinkk:

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    ya arkadaslar aramızdan bir arkadas yurt dısından grenaj buldum anlasmaya calısıodum falan dıodu ses seda kesıldı kımdı o)artık bı sonuca var kardesım senı beklıorusss)
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti

slm

haırlı olsun arkadas ALLAH KAZASIZ BELASIZ BIMEK NASIP ETSIN.
    DAHA ONCEKI SAYFALARIN COGUNU OKUMANI ISTERIM CUNKU EGERKI HAVESLIYSEN YAPILMIS OLAN SEYLERVAR ONLARA GORE YORUM YAPIP MOTORUNU GUZELLESTIREBILIRSIN

Motosikleti
    ZS 200 GS
    TANSELLLL---asiiiiiii
    arkadaşlar sonunda motoru buldum ve aldım
    bugün baktım montajını yapıyorlar servis'te yarın akşam benim altımda.... tansel kardeş sen biliyorsun bu motoru alana bulana kadar haftalardır neler çektiğimi sonunda bulduk ve aldık tabii almamda da senin payın büyük ama bu kadar beklemenin ardından yarın o motoru bi alacam altıma ohh bak sen sonra haline beni bu kadar uğraştırmak neymiş
    neyse bakalım ALLAH hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eğlesin.......
    öle heryere imza atılmaz :P

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    Alıntı handsome2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TANSELLLL---asiiiiiii
    arkadaşlar sonunda motoru buldum ve aldım
    bugün baktım montajını yapıyorlar servis'te yarın akşam benim altımda.... tansel kardeş sen biliyorsun bu motoru alana bulana kadar haftalardır neler çektiğimi sonunda bulduk ve aldık tabii almamda da senin payın büyük ama bu kadar beklemenin ardından yarın o motoru bi alacam altıma ohh bak sen sonra haline beni bu kadar uğraştırmak neymiş
    neyse bakalım ALLAH hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eğlesin.......
    kardesım bılıorum ne kadar caba sarfettıgını bu motor ıcın sırf sana gelen telefon faturası yetmıstır zaten)cok sevındım kardesım hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.yarın altına alınca kızı fazla sıkıstırma daha korpecık)aman yanı sabret bıraz)
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım bılıorum ne kadar caba sarfettıgını bu motor ıcın sırf sana gelen telefon faturası yetmıstır zaten)cok sevındım kardesım hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.yarın altına alınca kızı fazla sıkıstırma daha korpecık)aman yanı sabret bıraz)
    ya şimdi aklıma gelmişken şu rodaj işini bana bi anlatsana detaylı bi şekilde valla tam bilen yok herhalde bayiilere soruyorum hepsi başka konuşuyor
    kimi diyorki 'alınca arada bi sonu yokla motor sağır olmasın'
    kimi 'alınca ilk 500km basma 60-70i geçme'
    deviri kaçlarda tutmalıyım sence ve hız limiti kaç olmalı devamlı nasıl olmalı işte yaaw anlat detaylarını

Motosikleti

slm

kardes HAYIRLI OLSUN ZASIZ BELASIZ BINMEK NASIP ETSIN SEVINCIN YAVANDA COK GUZEL BU GUN SENIN O MOTOR TADIDA SENIN MOTOR ZATEN KENDINI GOSTERIYOR NASIL GIDIYOR DIYE HAVA TMAYA CALISMA SEN GENE GORMAMAYA CALIS BENDE PEK BILMIYORUM COK FAZALA YORDUM IKI DEFA GRANK KITLEDIM 2000 I YAPMAYINCAYA KADAR IKI KISI BINMEKTEN KACIN ILK 500 DEDIKLERI GIBI 60 IYI KULAGIN MOTORUNDA OLSUN FAZLA DEVIR YAPTIRMA KIB HAYIRLIYLA ALDA BENDIM DIYE YAZILAR YAZ BEKLIYORUZ

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    GÜNAYDIN ARKADAŞLAR BENİM MOTOR SİZLERE ÖMÜR DAHA ALALI 1 AY OLDU AMA GRANK KOLU İPTAL OLMUŞ TANSEL ARKADAŞIMLA DÜN BU NU PAYLAŞTIM VE BİR KAC YERE SORDUM AMA BULAMADIM ACABA BİLDİGİNİZ BİRİNDE VARMI ACİLEN LAZIM UMARIM BENİ ANLIYORSUNUZDUR VALLAHİ BEZDİM YAA NOLCAK BU MOTORLARIN HALİ NEYSE BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM UMARIM SİZ BOYLE BİR SORUN YAŞAMAZSINIZ HOŞCAKALIN...!

Motosikleti

Slm Tanriverdi Karde S

Gecmis Olsun Yaklasik 2 Aydir Bende Ugrasuyorum Simdi Sen Motorun Grank Kolunu Yag Pompasini Servis Varsa Saktur Yoksa Guvendigin Bir Motorcuya Soktur Tekrar Ko Nusalim Ben San Bir Tel Verecegim Onunla Konusacaksin Kargo Adresi Verecegim Gonderirsin Tmm Sikma Canini Ne Kadar Sorun Ciksada Parca Sorunu Yok Ama Sbirli Ol

VE HERKEZDEN DIYORUMKI BU MOTORUN TEK SORUNU YAGLAMA YETERSIZ VE GRANK KITLIYOR BENDE OLMADI DEMEYIN LUTFEN BIRAKIN SIMDILIK MODIFIYE ISLERINI BU MOTORUN YAG SORUNUNU NASIL COZERIZ HERKEZ DANISSIN BILEN BIRILERINE TMM

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis Olsun Yaklasik 2 Aydir Bende Ugrasuyorum Simdi Sen Motorun Grank Kolunu Yag Pompasini Servis Varsa Saktur Yoksa Guvendigin Bir Motorcuya Soktur Tekrar Ko Nusalim Ben San Bir Tel Verecegim Onunla Konusacaksin Kargo Adresi Verecegim Gonderirsin Tmm Sikma Canini Ne Kadar Sorun Ciksada Parca Sorunu Yok Ama Sbirli Ol
    kemal sana bişey soracam bak sizin krank kırıldıda bunun sebebi nedir yani ben kırmamak için ne yapmalıyım...

aytekin sonunda aldım motoru akşam teslim almaya gidecem ama senden ricam bi açıklama yaparmısın şu rodaj konusunda bak kemal ve tanrıverdi arkadaşlarımız krank kırmış bende kırmamak için ne yapmalıyım

Motosikleti

Slm

Bunu Aslinda Kirmak Icin Cok Ugrasmak Lazim Ama Nasil Bir Sey Anlamadim Yagsizlik Kotu Birsey Vede Cok Kotu Diyebilirim Suan Icin Elimde Yok Otor Serviste Ama Kesinlikle Su Yag Koruyuculari Var Yapisiyor Onlardan Kullanin Sorun Sorusturun Subap Ayarlari Icin Kapak Aciliyor Mesela O Zaman Kontrool Ettirin Ve Dedimya Herke Bilenlere Sorsun Bu Yag Olayini Cozelim Ve Baska Sorun Yasmayalim Motor Cok Hosuma Godoyor Aklim Dan Gecmiyor Degil Motor Giydircem Sase Ve Goruntu Cok Guzel Yoksa Inanin Grank Kitlediginde Yakmistim Sehir Disinda Kaldim Ya Daha Otesi Varmi)::

SEN MOTORU TESLIM ALDIN MI KACA ALIYORSUNPEKI

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs

Sorun çözüldü Gibi...!

KRANK KOLU NDA BİR SES GELİYORDU AZ BİŞEYDE BOŞLUK VARDI VE BULAMADIM VE BİRAZ ÖNCE USTAYLA KONUŞTUM BİR KORUYUCU VARMIŞ AZDA OLSA O SESİ KESİYORMUŞ BAKALIM İNŞALLAH OLURDA MOTORSUZLUK KÖTÜ BİŞEY YAA ALLAHIM DÜŞMANIMIN BAŞINA VERMESİN NEYSE UMARIM OLURDA TANSEL KARDEŞİMLE DE BULUŞABİLİRSEK BU SORUNU CÖZE BİLİRİZ SANIRIM VE DİGER ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM VE UNUTMADAN EGER TANIŞIP SAMİMİ DOSTLUKLAR KURMAK İSTEYENLER CEKİNMESİN EYVALLAH KENDİNİZE İYİ BAKIN...!

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Bunu Aslinda Kirmak Icin Cok Ugrasmak Lazim Ama Nasil Bir Sey Anlamadim Yagsizlik Kotu Birsey Vede Cok Kotu Diyebilirim Suan Icin Elimde Yok Otor Serviste Ama Kesinlikle Su Yag Koruyuculari Var Yapisiyor Onlardan Kullanin Sorun Sorusturun Subap Ayarlari Icin Kapak Aciliyor Mesela O Zaman Kontrool Ettirin Ve Dedimya Herke Bilenlere Sorsun Bu Yag Olayini Cozelim Ve Baska Sorun Yasmayalim Motor Cok Hosuma Godoyor Aklim Dan Gecmiyor Degil Motor Giydircem Sase Ve Goruntu Cok Guzel Yoksa Inanin Grank Kitlediginde Yakmistim Sehir Disinda Kaldim Ya Daha Otesi Varmi)::

SEN MOTORU TESLIM ALDIN MI KACA ALIYORSUNPEKI
    kemeal polen ile görüştüm ve oradan orhan abi var sağolsun çok yardımcı oldu bursadan ve yakınlardan bulamadım istanbulda var ama kargo parası talep ediyorlar dedim ve benim numaramı aldı 5dk geçmeden mersinden aradılar ve oradaki bayiide varmış adamlar normal satış yani 3600'den verdiler kargoda onlara ait ama ben 800 ytl peşinat verip kredi kartı geçince 4,150 ytl'ye falan geldi bakalım dün baktım motoru topluyolardı biraz okşadım motorumu sonrada eğilip kulağına sabret kızım sana yarın binecem dedim akşam teslim almaya gideceğim Allah nasip ederse...

Motosikleti

Slm

Vala Bilmiyorum Kardes Agustosta Aksekere Gidecegim Yag Pompasi Grank Takimi Sifir Deyisti Bu Hafta Sonu Cikiyor Bilmiyorum Hevesimi Alamdim Zaten Suan Motor Sifir Yani Grank Takimi Kompple Diyisti Onun Icin Artik Satmayi Dusunuyorum Bende Motor Uc Tane Zaten ç): Dusunen Varsa Niyetliyim Yani

ZATEN BENDE ADNADAN ORHAN ABININ CEP TELEFONU VAR BIR SIUKINTIM CIKTIGINDA FATIRANIN FOTOKOPISIYLE GONDERIYORUM ISTEGIM PARCAYI DEYISTIRIYORUM SADECE KARGO PARASI VAR ISTE ODA 10 YTL EDIYOR SORUN DEGIL ZATEN HIC SORGU SUVAL YUOK DIREK DEYISTIRIYOR

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM GÜLE GÜLE BİN GEZ DOLAŞ AMA KIZI YORMA ANLŞADIN SEN ONU KAZASIZ BELASIZ GEZMEK NASİP OLSUN

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı TANRIVERDİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM GÜLE GÜLE BİN GEZ DOLAŞ AMA KIZI YORMA ANLŞADIN SEN ONU KAZASIZ BELASIZ GEZMEK NASİP OLSUN
    aminnn cümlemize...........................

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    Orhan Abinizin Cep Banada Verinde Bir Irtibata Gecelim Yaa Millet Nolurusnuz Sorunum Büyümeden Cözelim Istiyorum Su Işi Hadi Bekliyom Ok

Motosikleti

Slm

Ve Bir Ara Hatirlatin Orhan Abinin Adnadakinin Tel Verim Garnti Yani Bu Motora Biniyorsak Yedek Parca Kesin Sart Ve Tek Adresi Adana Bunu Anca Arza Yaptiginda Nalrsiniz

Tekrar Hayirli Olsun Doyorum Resimler Bekliyoruz O Sevincinin

ADANA POLEN MOTOR GÜZELER MAH. PALMIYE CAD. NO:61/A YÜREGİR/ADANA TEL: BU TEL ORHAN ABININ YEDEK PARCA SORUMLUSU 0532 739 99 38 VE BISI OLRDA PARCA GONDERIRSENIZ ICINE ORHAN BEYIN DIKKATINE DIYE YAZIN OK. KAGONUN ULASACAGI GUNU TAKIP EDIP ULASTIGINDA TEL. ACIN HATIRLATIN ABI PAKETI ALDINIZ MI ULASTIMI BUGUN CIKIYOR DIMI GIBISINE ISI GEVSEK BIRAKMAYIN ILGILENIN OK

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı TANRIVERDİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan Abinizin Cep Banada Verinde Bir Irtibata Gecelim Yaa Millet Nolurusnuz Sorunum Büyümeden Cözelim Istiyorum Su Işi Hadi Bekliyom Ok
    kardeş polen'i ara orhan beyi bağlarmısınız de bağlıyorlar zaten......polenin nosu yoksa 0322 346 46 82 sen bu numarayı ara sitelerindeki no işe yaramaz

Ve Bir Ara Hatirlatin Orhan Abinin Adnadakinin Tel Verim Garnti Yani Bu Motora Biniyorsak Yedek Parca Kesin Sart Ve Tek Adresi Adana Bunu Anca Arza Yaptiginda Nalrsiniz

Tekrar Hayirli Olsun Doyorum Resimler Bekliyoruz O Sevincinin
    valla ilkı fırsat'da ekleyeceğim şimdi servisi aradım motor hazır gel al diyolar ama ben öğleden sonra anca alabilirim bide şimdi söylediler moyorun aynaları gelmemiş aradım koymayı unutmuşlar neyse ki onlarda yarın geliyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler