Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    POLENİ ARADIM AMA ORHAN BEYLE GORUŞEMEDİK MEŞKULLERMİŞ???NEYSE BAKALIM TEKRAR ARARIM

ARKADAŞLAR ORHAN BEYİ ARADIM CEPDENAMA ODA BANA İKNA EDİCİ BİŞEY DEMEDİ HATTA O KRANK KOLU YOK DE NAPCAM BEN ŞİMDİ İSYYAN ETMİYİM DİYOM AMA NAPIYIM YAAA ŞİMDİ MINA KIYIM YAAA OLMAZKİ ARKADAŞ YAKACAM YAAA MOTORU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Bu Orhan Ismini Cok Sevmeye Basladim Ya Kargoyu Cikarmis Dün Iyice Muhafaza Yaptim Diyor Bu Ucuncu Grank Kargo Hep Eyik Gonderiyor Yani Glene Kadar Hasar Goruyor Biliyorsunuzki En Ufaz Eyiklikt Sorun Cikiyor Bakalim Yarin Bende Ve Hafta Sonona Hazir Insallah

Verdigim Cebi Ardibnmi Sen Kardes
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    ARADIM CEP DEN BU HAFDA CÖZÜCEM DEDİ O MESELEYİ AMA BENİM ZAMANIM YOK ASLIDA ŞÖYLE DİYİM MOTORSUZ BİR HAYAT HAYAT DEGİLDİR YANLIŞMIYIM BEEE DERMEİSİNİZ

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    Motorunu yeni alan arkadaşlar Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin.

Tanrıverdi: Kardeşim bide bu numarayı ara 0212.264.43.98 Mehmet Usta (zealsun Servisidir.) Aytekinle benim motorlar buraya gider. gayet başarılı. derdine derman olur. umarım.

Zs 200 Gs de fabrikasyondan kaynaklı bazı sorunlar çıkabiliyor bu birazda şansınıza kalmış bir olay. Motoru aldığınız gibi tavsiyem güvendiğiniz bir servise götürün ve sesine yağına suyuna baktırın. Bu motorların herşeyi yağdır eksik yağ kullanımı başınıza büyük dertler açar bu sebeple yağ oranını sürekli kontrol edin.

Rodaj mevzusuna gelince. Handsome kardeşim.

Motoru 2000 km'ye kadar sıkıştırmıyacaksın. tabiki bu sürekli değil. ilk 1000 km' ye kadar 6000,6500 devir aralığında kullan yarım gaz devam bu arada 400 ve 800 km Bakımlarını atlatmış olacaksın 1000km'yi devirdikten sonra motorunla 1 yada 2 km ye yakın yol kattentikten sonra uygun bulduğun yerde motorunu ara ara sıkıştırmaya başla bunu haftada 2 yada 3 kez yap motorun sağır kalmasını engellemiş olacaksın. fakat motorla yol kattettiysen ve sıcaksa bundan kaçın 1000 km den sonrada 6500 7000 devir arası vites değiştir. ve eğerki imkanın olursa 1400 km yada 1500 km den sonra gidiş gelişte olabilir 250 300 km yola çıkar motoru çıkar yani 150-200 km git eglen yat kalk keyfine bak aynı yolu dön ama durma.
    2000 km yi gördüğün zaman rodaj tamamdır.

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı motorciklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu yeni alan arkadaşlar Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin.

Tanrıverdi: Kardeşim bide bu numarayı ara 0212.264.43.98 Mehmet Usta (zealsun Servisidir.) Aytekinle benim motorlar buraya gider. gayet başarılı. derdine derman olur. umarım.

Zs 200 Gs de fabrikasyondan kaynaklı bazı sorunlar çıkabiliyor bu birazda şansınıza kalmış bir olay. Motoru aldığınız gibi tavsiyem güvendiğiniz bir servise götürün ve sesine yağına suyuna baktırın. Bu motorların herşeyi yağdır eksik yağ kullanımı başınıza büyük dertler açar bu sebeple yağ oranını sürekli kontrol edin.

Rodaj mevzusuna gelince. Handsome kardeşim.

Motoru 2000 km'ye kadar sıkıştırmıyacaksın. tabiki bu sürekli değil. ilk 1000 km' ye kadar 6000,6500 devir aralığında kullan yarım gaz devam bu arada 400 ve 800 km Bakımlarını atlatmış olacaksın 1000km'yi devirdikten sonra motorunla 1 yada 2 km ye yakın yol kattentikten sonra uygun bulduğun yerde motorunu ara ara sıkıştırmaya başla bunu haftada 2 yada 3 kez yap motorun sağır kalmasını engellemiş olacaksın. fakat motorla yol kattettiysen ve sıcaksa bundan kaçın 1000 km den sonrada 6500 7000 devir arası vites değiştir. ve eğerki imkanın olursa 1400 km yada 1500 km den sonra gidiş gelişte olabilir 250 300 km yola çıkar motoru çıkar yani 150-200 km git eglen yat kalk keyfine bak aynı yolu dön ama durma.
    2000 km yi gördüğün zaman rodaj tamamdır.
    Kardeş verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama şu devir dediğin olay sanırım sağdaki devir saatini 6,5 ile 7 arasında tutacam doğrumu anlamışım bide genel vites kaç olmalı km olarak kaçı geçmemeliyim...
    öle heryere imza atılmaz :P

Motosikleti
    Zealsun ZS 200 GSXR :)
    1000 Km'ye kadar 6000*6500 arası devirlerde vites geçişlerini yapacaksın. fakat 1. vede 2. viteslerde değil tabi 1000 Km den sonrada 6500*7000 arası vites degiştireceksin. yarım gaz devam edeceksin zaten kilometre saatinde kaçla gittiğin ortaya cıkacak hızınıda artık ona göre devire oranla sabit tutarsın. sağlıcakla

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    MRB ARKADAŞLAR ŞİMDİ SERVİZDEN GELİYORUM NE YAZIKKİ ADAM YAPABİŞLECEGİM BİŞEY YOK DİYOR NEYMİŞ PARCASI YOKMUŞ FALAN FİLAN İYİ CE MORALİM BOZULDU ORHAN BEYİ ARADIM DEDİM SERVİZ KILLIK YAPIYOR NAPIYIM ODA SERVİZDEKİ ADAMLA KONUŞDU VE SONUCA VARDIK BÜTÜN HERŞEYİ BEN KARŞILYORUM SEN SADECE İŞCİLİGİN YARISINI VER DEDİ GERİSİNE KARIŞMA TMMM DEDİM AMA SOYLE BİŞEY VAR ZATEN SERVİSE GİTTİGİMİZDE BİZ ARKADAŞLAR FAZLASIYLA PARAMIZI VERMİYORMUYUZ ŞAHSEN BEN VERİYORUM VE DAHA NELER NELER YAAA NEYSE TANSELLEDE GORUŞDUM MOR MOTORDA BAKALIM YARIN MOTORU PARCALICAKLAR ERTESİ GÜNDE PARCALAR ELİMİZDE OLUCAK AMA NE YAZİKKİ USTALAR USTA DEGİLKİ ORHAN BEYDE OLMASA VAR YAAA İŞİN İÇİNDE MINA KIYCAKDIM YANİ OKADAR DOLDUM TAŞTIM YAAA CNM FENA SIKILDI NEYSE SİZLERİDE KENDİ SIKINTIMA ORTAK ETTİM CANINIZI SIKTIYSAM AF OLA...!

para olsa marka alacam ama ahh aaahhhh...

Motosikleti
    GS200, zs125
    arkadaşlar sorunlarınızı okuyorumda hayret ediyorum, benim motorum şuana kadar bi problemle karşılaşmadı ama bakıyorumda kimi debriyaj balatasından sikayetci kimi aküden vs. vs. cokmu hor kullanıyorsunuz motorları :p

Motosikleti
    ZS 200 GS
    ewetttttt sonunda bugün motorum geldi ve siftah'ı yaptım
    arkadaşlar size bişey soracam 6000-6500 devir diyorsunuz ya şimdi o devir saatini 6 ile 6,5 arasındamı tut demek.. biliyorum cahilce bi soru ama ne yapalım öğrenecez eğer öğleyse devir saati daha 5'e yaklaşınca motor kendini yırtıyor....sizlerden akıl bekliyorum

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Yoo benimki 9000 i görmeden yırtmıyor kendini sana öyle gelmiştir
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    ZS 200 GS
    Alıntı alpero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo benimki 9000 i görmeden yırtmıyor kendini sana öyle gelmiştir
    valla seninki kaç km'de bilmem benim bahsettiğim olay daha bugün yani motorun ilk kullanımı daha ilk km'lerinde yani bilmiyorum normal mi ?? ve titreşimi fazla ama ben sabrediyorum bakalım hepsi yoluna girer biz şu rodaj dönemini atlatalımda gerisi kolay

Motosikleti

slm

gunaydın arkadaslar benım gıbı mtorunu ole boynu bukuk goren arkadaslar ıcın geceyı gunduz edemeyen arkadar ıcın sabır dılıyorum. aynen dedıgınız gıbı adanadakı orhan abı olmasaydı yakardım mu motoru cunkü ınsan o kadar ceresızlege ve kızgınlıga ugruyorkı ustaların umursamaz tavrı cıkldırtıyor neyse nasıp kısmet benım parcalarda bugun gelecek ınsallah bende kastamınya gonderecegım nasıpse cuma veya cumartesı alacagız ) ama su varkı ıkı aydır her cumrtesı alacagız sozde )::

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    GÜNAYDIN ARKADAŞLAR SİZDEN BİR İSTEGİM OLACAK BENİM SORUN GİTTİKCE BÜYÜYOR SERVİS ZORA SOKUYOR İŞİ ORHAN BEYİ ARADIM O YARDIMCI OLACAGINI SÖYLEDİ SİZLERDEN İSTEGİM ARAYIP KENDİSİNİ CEPDEN 0532 739 99 38 DESENİZKİ ARKADAŞIN SORUNU CÖZÜLSÜN YARIN BİR GÜN BİZDE AYNI SORUNU YAŞAMAYALIM NE OLURSUNUZ ARKADAŞLAR DURUMUM İÇÇLER ACISI BENİ ANLADIGINIZI UMUT EDİYORUM BENİM NO 05558361910 SERDAR BANADA BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ...!

Motosikleti

slm

arkadasım bu benım verdıgım adana orhan beymı onu bır ogrenımde
    bır sabrını yıtırme bak burada 2 aydır bekleyen var motorumu unuttum ya otesı varmı sana tvsıyem servıse bırak ama parca alış verısı ıle orhan abıyle sen gorus dedımya bu hangıo orhan abı

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    aynı kişiden bahsediyoruz kemal 05327399938 nolu tel dogrumu bende seni anlıyorum ama sorunlarımız farklı senle kardeş ve ben daha motorumun zevkini alamadım ondan aceleci davranıyorum 1 ay oldu daha yaaa anladınmı neden boyle davrandıgımı neyse umarım ikimizinde sorunu birann once hal olur inşalllah

nolursunuz arkadaşlar sizlerden istegim arayın orhan beyi sizlerde benim şu sorun cözülsün (((hepimiz birimiz birimiz hepimiz))) misali yani hepimiz bu yolda gidiyoruz tekerimiz patlamasın dostlugumuz catlamasın ZEALSUNUMUZ YOK OLMASIN...!

ARKADAŞLAR NERDESİNİZ YAAA SESİNİZ SOLUGUNUZ CIKMIYOR

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    herkese selam arkadaslar

aytekin

ya sana 1-2 bisey sorucam dun mejmet ustaya goturdum motoru subop ayarı için yaptırdım ama bujım yenıydı deıstırmedım mehmet usta cıkarken DPR ile baslıyan buji tak falan dedi benim motoru aldıgımda D8EA vardı üstünde su anda ben bunun iridyumunu DR8EIX kullanıorum senın kullandıgın ne bi sorıyım dedim.
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti

slm

gunaydın arkadaslar

TÜRKÜM DOGRUYUM ÇALISLAKIN .....
    .....
    ....
    IYI DERSLER

YA ARKADASLAR DUKKANIN YANINDA ILKOGRETIM VAR HER SABAH HER SABAH SARMIYOR YA CUMA OGLEDEN SONRA OLSADA ISTIKLAL MARŞINI SOYLESEKTE TATIL OLSA DIE BEKLIYORUM PISKOLOJIM BOZULYOO

MOTORU SORMAYIN ZATE HALA SERVISTE2 AY DOLDU ALIŞTIM ARTIK 103 MOBILETTLE IDARE EDIYORUM

Motosikleti
    zealsun zs 200 gs
    GÜNAYDIN ARKADAŞLAR HERKESİN SEVİNECEGİ AMA KEMAL ARKADAŞIN ÜZÜLEBİLECEGİNİ DÜŞÜNDÜGÜM BİR HUSUS VAR MOTORUMU CUMARTESİ GÜNÜ ALIYORUM NASİPSE DAVIRISI SİZLERİN BAŞINA .

Motosikleti

Slm

Ah Arkadasim Sevindim Bile Gene Ben Isimi Goruyorum Arkadaslarimin Motorunu Aliyorum Kendi Mobiletim Var Sorun Degil Senin Icin Devindim Bakilim Nasip Ya Artik Emanet Gibi Gelmeye Basladi Unuttum Motorumu Sanki Alacam Benicem Gei Verecem Gibi Geliyor Artik ): Nasil Hallettin Sorununu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler