Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Trakonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalkışlarda gaz yememesi motorun yeniliğindendir. Ben de motoru sıfır almıştım, oradan biliyorum. Motor yeni olduğundan piston sıkıdır. Yani motorun parçaları daha birbirine uyum sağlamamıştır. Sabahları zor çalışır, rolentideyken ikide bir stop eder. 5000 km den sonra tam olarak herşey normale dönecektir, yani motorunuz açılacaktır ve daha kolay devirlenecektir. Saygılar
    Çok teşekkür ederim, saygılar
    [B][COLOR="Red"]Freedom has two wheels...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    windy in fiyatı windy s den daha pahalı olmus ve sitede windy e yeni fotolar eklenmıs.motorda değişikliklermi yaptılar acaba balancer sistemi falan
    bide süspansiyon dikkatimi çekti onuda yenilemısler heralde

bilgisi olan varmı ??

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    Alıntı olcaytoshow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    windy in fiyatı windy s den daha pahalı olmus ve sitede windy e yeni fotolar eklenmıs.motorda değişikliklermi yaptılar acaba balancer sistemi falan
    bide süspansiyon dikkatimi çekti onuda yenilemısler heralde

bilgisi olan varmı ??
    Sitede windy yok kaldırmışlar.
    Ben 7 ay önce aldım. Çok memnunun. motoru çok sıkıştırıyorum çok zorluyorum karşılık veriyor,,, tabi hava sogutmalı motor haliyle hararet artıyor. Uzun yola gider mi gider ama yazın sıcak havada (örn; antalyada-kemer arasında 2 kişi) çok zorlamıyacaksın. Çin malımı çin malı ybr'cilerde iyice baksın onlarda cin malı kabak gibi yazıyor üstünde. Çok motor kullandım çok arkçı oldum motora bakmazsan hepsi dagılır. Özellikle kimse yamahayı övmesin R1 in ne kadar çok sorun verdiğini her motorcu bilir. Windy i diger çinlilerle kıyaslamayın gerçekten arada fark var. ybr mi windy s mi derseniz windy derim. aradaki fiyat farkına 15bin den fazla yol yaparsınız. Ayrıca motoru ömürlük kullanan adam saten motoruna bakar sorun yaşamaz. Diğer türlü hevesini alanda değiştirir. Ben Ispartadayken serviste bekleyen windy görmedim ama kimco çok gördüm. Bide şunu ekleyim windys den inip cbr125 e binince cbr takoz gibi geldi.

Windy s rahat, güçlü ve atak. Ybrden bi eksiği yok. aksine havalı süspansiyon kendini hissettiriyor. Ybr kadar uzun ömürlü olmayabilir ama o fiyata wind s alınır.

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    hiç biri ybr gibi olamaz
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    saplantı

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    önyargı

yaşa sen turgayciz

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titremeyi nasıl yok etmişler acaba merak ettim. bendede çin malı var balansörlü ama titreme var. windys ile racers de titreme yokmu yani. kanuni ustasıda windy (düz modeli) çok kötü alınmaz demişti. senin motor daha iyi dedi. varmı inceleyen titreme nasıl yok diye.

Motosikleti
    windy s 125
    isteyen alıııııırr paşa paşa biner istemeyen almaz ve binmez kardeşim bu kadar açık ve net benimde babamın yada annemin parası olsaydı bende alırdım cbr ları yzf leri RR ları ama ne yapalım imkanlar bunlar kardeşim. çalıştığım şirkette 3 adet ybr vardı servis paraları 3 seferde yeni bir motor alıyordu bende bir önerme de bulundum ve3 ybr yi satıp bunları aldık o kadar hoşuma gitti ki haftasına kendime de aldım. şubat ayında 1400 tl peşin 100 x 10 ay taksitle. şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım gaz veriyorsun gitmem demiyor köpek gibi çekiyor maşallah daha rodaj da olmasına rağmen geçende çok acelem olduğu için birazcık yüklenmek zorunda kaldım ve 2 kişi 110 çok ama çok rahat yapıyor ve bu hızı koruyabiliyor.

bu motora nasıl bir yağ kullanmak lazım bilen varsa yazabılır mı

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    ben aldıgımdan bu yana 15/40 castrol kullanıyorum gayet te memnunum..ama yaz geliyor ve bidaha ki değişime 15/50 koymayı düşünüyorum yazın o sıcagında yag çok incelmiyor..

arkdslar uzun bi aradan snra yne burdayım

Motosikleti
    Dragstar 650
    tekrar hoşgeldin diyelim o zaman..

hs bldk bnde castrolun 4 zamanlı motor lar için bi yağı var onu kullanıyorum

Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer modelleri çok titriyordu :( bu model i nasıl acaba?
    Motoru yeni aldım, tipindende yol tutuşundanda memnunum, bence eksileri direksiyon küçük kalıyor sürerken eğilmek zorunda kalıyorsun buda adamı yoruyor ve diğer sorunu 3. vitesten sonra aşırı titreme yapıyor, bunun haricinde tavsiye ederim özellikle servis ve yedek parça bakımından çok sağlam

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    kurye motoru diye lanse ediliyor,geçen gün gördüm ve kullanmadım üzerine şöyle bi bindim,gidon hakkaten çok alakasız şekilde küçük motora oturdugunuzda vucudunuzun bütün yükü kollarınıza biniyor,bende kuryelik yaptım ve ybr nin önüne geçebilecek bi motor degil,neden,kurye bir motor kullanıyorsa bilinki o motor alınır arkadaşlar,kurye sorunlu motorla ugraşmaz ugraşamaz ...şmdiki motorum kanıni seyhan 125t çok memnunum harika bi makina..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bence windys 125 ybr 125ten aşağı kalacak bir makine değil.İtülü mühendisler tasarlamış.Ybrden daha az yakıyor ve rahat bir makine.Özellikle sorunsuz bir makine arızalanması yok denecek kadar az.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    herkes kendi kullandigi makinenin guzel oldugunu yazmis.

ybr soyle tvs buna on basar honda en iyisi gibi seyler yazmayin.

bizde biliyoruz.parasi olupta alan var olmayipta alamayan var.varya size en kotu motorsikleti verelim ustune de honda yazalim bundan iyisi yok dersiniz.ben anlamadim sizde nedir bu marka takintisi.adamlar ugrasmislar yapmislar daha denemeden kullanmadan cok kotu yorumlar yazmissiniz.tutturmussunuz bi cinli lafi agzinizda geveleyip duruyorsunuz.size soruyorum varmi bi turk patentli araba veya motorsiklet firmasi, yok
    iranlilar bile araba yapti biz hala agzimiza bi laf almisiz cinli cinli diye.yapabiliyorsak bizde yapalim neden yapamiyoruz.

kullanmadan denemeden sacma sapan yorumlar yazmayalim.
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

Motosikleti
    Dragstar 650
    doğru söze ne gerek..................!!!!!!!!!

ybr ile neden windy s kıyaslanıyor bilmiyorum ama bndede windys var ve memnunum verdigim paray haketiyor ybr ile aynı fiyattsa olan motor ları karsılastırn honda falan ..... windys lede diger cin malı motorları karsılstrın

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı burrockk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ile neden windy s kıyaslanıyor bilmiyorum ama bndede windys var ve memnunum verdigim paray haketiyor ybr ile aynı fiyattsa olan motor ları karsılastırn honda falan ..... windys lede diger cin malı motorları karsılstrın
    sendeki Kaç km?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler