Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT

tek silindir 124 cm3 4 zamanlı
    11 beygir
    9 nm

kanuni bu motoru yeni çıkardı motorun özelliği, motor tasarımının kanuni ve itü tarafından 1 yıl gibi bir çalışmayla yapılmış olması.motorda vibrasyon yok denecek kadar az.hatta yamaha ybr den bile az.son hızı 125 km/s ve çok seri bir motor.bence bu motor kanuni nin yaptığı gerçek anlamda ilk kaliteli commuter tarzı motor.

Kullanım Kılavuzu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Performans olarak iyi olabilir ama görünüş açısından hiçte çekici değil..
    Piyasada biraz yer yapsın bakalım sorun çıkarıyor mu nedir ne değildir daha kolay yorum yaparız..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ben hiç beğenmedim tvs apache buna 15 çeker..

Motosikleti
    tabiki tvs gibi olmaz.hele tip olarak asla ama fiyat olayı iyi 2350 ytl

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    fena delı ama ............................
    MT ANTALYA

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer modelleri çok titriyordu :( bu model i nasıl acaba?

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    as gy200
    1 yıl calışıyorsun ama guzel bır makıne olsun goruntusu adamı cezbetsın.bu ne yaaa buna benzeyen makıne piyasada cok var.tvs eline su bıle dokemez.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    tesadüfe bak ki konuyu ben açmayı düşünüyordum.bugün kanuni altunizade bayii sayan tic. baktım ve bu model üzerine konuştuk.

mühendisler bu motorda 0 vibrasyon olduğunu iddia ediyor,ama dediğiniz gibi şekil itibarıyla ne ybr ye nede tvs'e rakip olamaz.

haa bu arada aldığım duyumlara göre kanuni çin'den otomobil ithalatına da girecekmiş
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    depo yan,arka kuyruk granajlari ve makinasi truvanin bi modeli var adini tam bilmiyorum bi arkadasimda var ayni ona benziyor vede tipi cok kayik bence
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

Motosikleti
    zaten yapılan çalışma karoser üzerine değil motor üzerine

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç beğenmedim tvs apache buna 15 çeker..
    Aynen öyle...

Kanuninin yerli tasarımcılarını yakalarsam döveceğim... Gitmişler de İTÜ ile 1 yıl çalışmışlar... Ulan neyi nasıl çalıştınız? İTÜ'de bu çalışmayı yaptığınız kişilerin kaç tanesi motorcu idi?

Zincirlikuyu Geçidinin altında bol miktarda bulunan kuryelerle yapın bu tür çalışmaları. Yani gelip kuryelere sorun bakalım, nasıl bir alet istiyorlar? Sormuşlar mıdır dersiniz? Hiiiç sanmıyorum. Çünkü amaç TR'nin iklim ve yol şartlarına uygun bir model geliştirip, onu en az 10 yıl boyunca üreterek, ekonomik bir modelin piyasaya egemen olmasını sağlamak değil. Amaç, 2-3 yılda bir yeni modelleri piyasaya çıkartarak eskileri yok etmek ve motorculara parça sıkıntısı yaşatmak... Yani benim şu anki görüşüm bu!

Umarım bu model, benim yukarıdaki görüşümü çürütmek için yaratılmıştır ve umarım bu model teknolojik ilaveler dışında fazla değişime uğramadan uzun yıllar piyasada bulunur!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzele benziyoo ama kaliteden birazcık süphem varr

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    bu tvs nin tekerinin sibopu bile olamaz. fotoğrafta gene bir şeye benziyo hiç olmazsa
    gerçekte çok tipsiz hiç bir işe yaramaz eski windy bundan çok daha güzel bence
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar!

Motosikleti
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle...

Kanuninin yerli tasarımcılarını yakalarsam döveceğim... Gitmişler de İTÜ ile 1 yıl çalışmışlar... Ulan neyi nasıl çalıştınız? İTÜ'de bu çalışmayı yaptığınız kişilerin kaç tanesi motorcu idi?

Zincirlikuyu Geçidinin altında bol miktarda bulunan kuryelerle yapın bu tür çalışmaları. Yani gelip kuryelere sorun bakalım, nasıl bir alet istiyorlar? Sormuşlar mıdır dersiniz? Hiiiç sanmıyorum. Çünkü amaç TR'nin iklim ve yol şartlarına uygun bir model geliştirip, onu en az 10 yıl boyunca üreterek, ekonomik bir modelin piyasaya egemen olmasını sağlamak değil. Amaç, 2-3 yılda bir yeni modelleri piyasaya çıkartarak eskileri yok etmek ve motorculara parça sıkıntısı yaşatmak... Yani benim şu anki görüşüm bu!

Umarım bu model, benim yukarıdaki görüşümü çürütmek için yaratılmıştır ve umarım bu model teknolojik ilaveler dışında fazla değişime uğramadan uzun yıllar piyasada bulunur!
    arkadaşım zaten çalışma kullanıcı beklentileri doğrultusunda başlatıldı.senin kuryelerden makina mühendisi varsa vibrasyonu kesebilecek söyle onla çalışalım.ayrıca kanuni parça konusunda en iyi çalışan firmadır bırak 2 3yıl önceki modelleri 89 model mz parçalarını bile hala satıyoruz.ama bana 5 yıl önceki bir tvs parçasını bul bakalım.

Tek kelimeyle iğrenç bi motosiklet

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    güzel bi motora benziyor yeni çıktıgı için biraz çekincelerim var düşlerinde ybr olupta maddi sıkıntı çeken arkadaşlar için bi alternatif olabilir

Motosikleti
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi motora benziyor yeni çıktıgı için biraz çekincelerim var düşlerinde ybr olupta maddi sıkıntı çeken arkadaşlar için bi alternatif olabilir
    tabiki bir honda yamaha değil ama uygun fiyat bir alternatif yaratıyor

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    kanuni ve i.t.ü. yapmış derken göz aldatmacası olmasın :o çinde itü diye bir şirket te olabilir.. açıkçası dünyada tek motosiklet markası kanuni olsa, yürüyerek giderim yinede motosiklete binmem, insanın sabrını taşırıyor, akıl sağlığım da önemli afiyetim de.. güvenmem yani..

Motosikleti
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni ve i.t.ü. yapmış derken göz aldatmacası olmasın :o çinde itü diye bir şirket te olabilir.. açıkçası dünyada tek motosiklet markası kanuni olsa, yürüyerek giderim yinede motosiklete binmem, insanın sabrını taşırıyor, akıl sağlığım da önemli afiyetim de.. güvenmem yani..
    tabiki o senin kişisel tercihin ama itü(istanbul teknik üniversitesi)yani çinde değil.bunlar önemli değil çünkü ben bu sitedeki marka fanatiklerini başka hiç bir yerde görmedim.bunların çoğunun kasıtlı olduğuna eminim.bu marka 20 yıldır var ve türkiye piyasasında hep lider konumda.işini kötü yapan hiç bir firma bu kadar süre hem ayakta kalıp hemde piyasaya hakim olamaz.tabiki kanuni bir honda veya yamaha değil ama onlar kadar pahalıda değil.sen verdiğin paranın karşılığında sana kanuni kadar hizmet veren ikinci bir firma bulamazsın türkiyede
    abana1903 ve dejawu1110 bunu beğendiler.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki o senin kişisel tercihin ama itü(istanbul teknik üniversitesi)yani çinde değil.bunlar önemli değil çünkü ben bu sitedeki marka fanatiklerini başka hiç bir yerde görmedim.bunların çoğunun kasıtlı olduğuna eminim.bu marka 20 yıldır var ve türkiye piyasasında hep lider konumda.işini kötü yapan hiç bir firma bu kadar süre hem ayakta kalıp hemde piyasaya hakim olamaz.tabiki kanuni bir honda veya yamaha değil ama onlar kadar pahalıda değil.sen verdiğin paranın karşılığında sana kanuni kadar hizmet veren ikinci bir firma bulamazsın türkiyede
    Kesinlikle katılıyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler