Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    evet ben sürekli şehir içi kullanıyorum ve biraz agresif kullnaıyorum bir depo 20ytl doluyor. 200 km yol yapıyorum.

sanırım sakinm kullanımda bayağı bir az yakar. yani 20 ytl 250 300 km. gidebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanarya_avcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun arkadaşlar tşk ederim..

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    merhabalar, geçen haftasonu yakın bir arkadaşıma bu ss250 siyah aldık, motor haftasonu bende kaldı, yaklaşık 100km kadar kullanma şansım oldu.

ilk izlenimlerim : motomax avadanlık takımını vermiyordu, istedim unutmuşlar.
    motorun genel kalitesi düzgün, anahtar üzerinden uzaktan marşı iptal etmişler, bu güzel ama motor boşta değilse çalışmıyor, istediğiniz kadar debriyaj manetini sıkın.

depo 20ytl'ye doldu, bakalım ne kadar gidecek.

vibrasyon yok denecek kadar az, en çok 100km/h hıza çıktım. motor kendinden emin hızlanıyor.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow

Bir kullanan pişman, birde kullanmayan pişman...

Bir kullanan pişman, birde kullanmayan pişman...

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    öğleden sonra lastikleri tubeles yaptırıyorum inşallah randıman alabiliriz,bakın buda siboplar ikisi 5 ytl.birde bugün motoru temizlerken şasenin kaynak noktalarının hepsinde pas gördüm daha hiç yağmur görmemiş bir motorda ve bu kurak havada diğer arkadaşlardada varmı acaba merak ettim.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    murat81 lastikleri değiştirmeden mi?tubeles yapıyorsun.ben servise sorduğumda altındaki lastiklerin tubelese uygun olmadığını lastiklerin değişmesi gerektiğini söylediler.oluyorsa eğer bende yaptırmak istiyorum.birde düz sibop yokmuydu.

1100GLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Keeway SS 250 Resimleri

Arkadaşlar,
    Aşağıda bazı aksesuar resimlerini görüyorsunuz, yorumlarınızı bekliyorum.

Selamlar.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Yeni motorun hayırlı olsun arkadaşım.

bendede aynı motordan var. mumkunse. yanlara taktığım. canta demirlerini nerden ve kaça aldığını söylermisin banada lazım aynındanda,

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı murat81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğleden sonra lastikleri tubeles yaptırıyorum inşallah randıman alabiliriz,bakın buda siboplar ikisi 5 ytl.birde bugün motoru temizlerken şasenin kaynak noktalarının hepsinde pas gördüm daha hiç yağmur görmemiş bir motorda ve bu kurak havada diğer arkadaşlardada varmı acaba merak ettim.
    Merhaba murat kardeş, valla ucuza bulmuşsun. şimdi birde sibopunçıktığı yeri matkap ile genişletirsen işini halletmiş olursun.

o paslanma olayına gelince motorun şasesi boyadan önce kimyasallardan geçiyorya. boruların içileri boş olduğundan şasenin içinde bir miktar kalıyor o sıvılardan şase boyadan cıkıncada sıcaktan buharlaşırken bir iki damla dışarı atıyor. ve sonuç sanki pas varmış gibi oluyor.

nerdenmi biliyorsun derseniz benim şuan başında durduğum firmada metal üzerine ve aynı boyama yöntemini kullanıyor. budaki mühendislere sordum ve bu cevabı aldım.

Kazasız sürüşler dilerim.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşlar hepinizin motoru tekrar hayırlı uğurlu olsun.

kısa zaman zarfında bu motoru almayı hedeflemekteyim. bana göre ince olması diğerlerine göre bir avantaj malum trafikte daha rahat hareket edebilir. ayrıca gördüğüm kadarıyla resimlerinde kullanan arkadaşlarıdan 1.70 m nin altında kimse yok buna rağmen sırıtmıyorsa bana hayli hayli olur (kısa boyluyumda 1.70 in bile altında ) benim merak ettiğim bu motoru aldığınızda kullandığınız ödeme şekilleri kredili mi yoksa peşin mi ya da anadolu Cetelem mi ?

Son olarak bir de bu motoru görebileceğim anadolu yakasında bir bayi söyleyebilir misiniz. Ben Gebze de oturuyoum ancak Sütlüce e çalışıyorum günün 3 saati yolda geçmekte sabah 6 da evden çıkıyorum akşam 19.30 gibi dönebiliyorum bu sebebpten çıkıp bir araştırma yapamıyorum. gerçi istanbul da özellikle avrupa yakasında pek bryer bilmiyorum. hazır evdekileri de ikna etmişken alayım dedim.
    planım uzun vadede taksitlendirmek. bu sebepten dolayı en erken taksit bitene kadar motora bineyim. aslında şu anki bütcem sl 150 almaya uygun ama dediğim gibi ss 250 yi daha uzun süre kullanabilirim ki sl forumunu takip ettiğim kadarıyla zamanla kullanıcıları motorlarını değiştiriyorlar. bu de demektir ki motor yetmemeye başlıyor.

cevaplarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler. herkese kazasız sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    selam arbetus arkadaşım.

bende anadolu yakasında oturmama rağmen motorumu Bahçelievler de bir bayiden aldım. peşin fiyatına taksitle 12 aya vade farkı almıyor.

bizim bir arkadaşada alıyorun ay başında bayi ile konuştum.
    biliyorsundur keeway indirim kampanyası vardı ama bu hafta bitti.

neyse servisle konuştum.

motorun herşey hadil anahtar teslim fiyatı 4200 ytl. 1200 ytl peşin gerisi 12 ay'a bölebiliyor.

motor alacak birileri varise yardımcı olmaya çalışırım hatta ay başında alacak olan biri leri var ise berar gidelim toplu alınca 2 tane bile alsak 50 - 100 ytl fiyat oynar gibime geliyor.

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla Edirnede Motomax Bayii Benim Arkadasim Bana Bile indirim Yapmio )

1100GLS Gusel Aksesuarlar.
    ﻶÏí

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    tesekkürler bilgi için okan, pas konusunda korktum bende.lastikleri dün yaptırabildim,sibop yerlerini matkapla delmek gerekmedi cuk oturdu,10ytl usta aldı 5 ytl siboplar toplam 15 ytl, buda istanbulda olmamanın avantajı heralde.ayrıca bizim orjinal lastiklerimiz radyal değil naylon olduğundan patlama riski daha fazlaymış ama olsun genede iç lastikten iyidir

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    1100gls aksesuarların çok güzel birde motor koruma demiri taktınmı işlem tamamdır.ben mct250 nin port bagajını uydurmayı düşünüyordum vazgeçtim.aksesuarları nerede ve kaça yaptırdığını paylaşırsan sevinirim. murat81 lastikleri tubelese çevirdinmi oluyormuymuş. hepinize kazasız belasız günler dilerim.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    evet taylo oldu.lastikler birazda yumuşadı daha konforlu bence

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @ okanogur kardeşim bilgiler için sağol. Sanırım ödemeler kredi kartıyla oluyor. bilgiler için teşekkür ederim kampanyayı da kaçırdık. ALLAH sonumuzu hayır etsin herkese keyifli sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow

Aksesuarların güzel görünüyor

1100GLS nerde kime ne kadara yaptırdın aksesuarları bilgi verirsen sevinirim dostum...

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    1100 gls aksesauarların çok güzel tam bizm motora gidebilecek çok güzel parçalar nerede ve kaça yaptırdığını söylersen bende yaptırmak istiyorum . bügün motorla bir kaza yaptım ve şu anda birkaç sıyrıkla ve et ezilmesi nedeni ile evdeyim. kaza merterde belediye binasına çıkan yolda oldu trafik durmuştu ve ben soldan araçları solluyordum o anda araçların arasından iki bayan fırladı çarpmamak için fren ve direksiyonu kırdım buna rağmen çok yakın oldukları için motorun didonu birisine çarptı ve motoru toparlamaya çalışırken kaldırıma çarptım.
    ayağım motorla kaldırım arasında kaldı canım o kadar yandıki önce ayağım kırıldı sandım allahtan büyük bir sıyrık ve et ezilmesi ile atlattım. her zaman duran trafikte araçları sollarken dikkat ederim yinede bazı şeyleri engelleyemiyorsun. onun için duan trafikte giderken çok dikkat etmek lazım çünki bizde yaya bilinci hiç yok araçların arasından fırlıyorlar. onun için tüm dikkat bizlere düşüyor.
    ayrıca bu motora aldığımdan beri yaptırmak istediğim fakat bir türlü bulamadığım koruma demirini taktıran arkadaş varsa bildirirse sevinirim çünki motor kazalarında koruma demiri hem motoru hemde biz sürücülerin motorun altında kalmasını engelliyor bügün motorda koruma demiri olsaydı hiçbir hasar olmadan atlatabilecektim hepinize kazasız sürüşler dilerim
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

1100GLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saykem geçmiş olsun , ucuz atlatmışsın. Çok daha ciddi sonuçlar doğurabilirdi.
    Elbette seninde belirttiğin gibi Koruma demiri önemli. Bununla beraber benim ilave etmek istediğim birşey daha var. O da mutlaka ayak bileğinizi saran sağlam bot giymenizdir.
    Tekrar geçmiş olsun. Aman diyeyim , koruma kıyafetleriniz olmadan sakın motora binmeyin. Kısa mesafe de olsa ihmal etmeyin. Unutmayın korumalar belki bir defa lazım olacak , (kaza anında) ancak o bir defayı nasıl atlattığınız, hayatınızın kalan kısmına nasıl devam edeceğinizi belirleyecektir.
    Önce tedbir, sonra tevekkül.
    İki gün önce bir arkadaşım SS 250 ile Kavacık köprüsü civarında kaza yaptı, korumaları sayesinde kazayı hafif atlattı. (Kol ve bacakta kırık) Diyebilirsiniz ki bunun neresi hafif, doğrudur, ancak korumasız olsaydı , sonuçları kıyasladığımızda bu hafifi kalıyor.
    Amman dikkat, birde mutlaka sürüş eğitimi alın arkadaşlar, bu iş otomobil kullanmaya benzemez.
    Gelelim aksesuarlara: Bu konuda Detay Motosiklet'ten bilgi alabilirsiniz.
    Yeri Maltepe de. Tel: 0216 4412397

Güvenli ve uzun ömürlü sürüşler dilerim.

SS 250 son hali bu arkadaşlar.

Bu ürünleri Detay Motosiklet Dizayn şirketi yapıyor.
    Aramak isterseniz: 0216 4412397 Maltepe

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    arkadaslar virago250 aşığı biri olarak bu motor gerçekten istediğim motor oldu.Üstelik 2.el bir virago alıp çok sorun yaşayabiliriz kullanıcı hatalarından kaynaklanan sebepler yüzünden.Üstelik pahalı ve bulunması zor parça problemleri.Eski modellerde yaşanabiliyor.Sanırım buu motora yavaş yavaş yaklaşıyorum.Kışın almayı planlıyorum motoru fiyat olarak ne gibi bir deişiklik olabilir.Bu arada aksesuarlar ile birlikte gerçekten mükemmel bir motor elde edilmiş. okanogur'un yan çantaları çok güzel ayrıca motor koruma demirleri ile birlikte güvenli sürüş ve görünüm güzelliği elde edebiliriz.Ön cam hiç bir zaman sevmemişimdir ama sağlık açısından gerekli die düşünüyorum.Kullanıcı arkadaslardan deneyimlerini izlenimlerini bekliyorum.Bütün sayfaları okudum ilk16-17sayfa sadece gelecek haberleri ile doluydu son bir kaç sayfa bu motoru daha iyi tanımama ketkı sağladı.Şimdi gidip motoru bayide görmeyi düşünüyorum.Gazcılarda vardı.Taksit seçeneklerini falan konuşacaım bakarsınız peşinsiz uygun taksikler ile bu motoru elde edebiliriz.Biraz çok yazdım sanırım.Bu arada motor tecrubem az biraz kawasaki-ninja mobilet gerçekten çok iyi gidiyor.2kişi 90 yaptık bir çok sefer.yamaha bws mükemmel bir motor sınıfında en iyisi diyebilirim sanırım.Şimdi de istediğim sınıfa geçiş yapmayı istiyorum.Gerçekten aradığım motor bu sanırım...umarım babamı ikna edebilirim.bu arada 17yaşındayım yılbaşında 18imi dolduracağım.a2 ve b sınıfı ehliyetimi de ozaman alacağım...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler