Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar merhaba.bu sayfayı tesadüf buldum bendede ss250 var 1400 km ye geldim ön fren haricinde hiç bir şikayetim yok.okanogur arkadaşın çantası hoş olmuş.bende bir arkadaşa çanta yaptırıyorum bağlantı ayağı olmadan olmaz diyor.fikriniz?koruma demiri taktıran varmı anadolu yakasında ercan ustavarmış o da 200ytl istiyor üstelik krom değil kaplama.birde son olarak benimde bildiğim kadarıyla yağ filtresi yok bu makinalarda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı muratsel adlı üyeden alıntı
    Selam Arkadaşlar.. Supershadow motorumu 500 km bakıma götürdüm. Yağ değişimi ve Yağ Filitresi ücreti 75 YTL aldılar. Servisler arası fiyat farkı varmıdır?

Gözünüz Yolda Olsun...Kazasız Sürüşler...

arkadaşım servis seni çok kötü kazıklamış. 500 bakımında sadece yağ değişir ve viralarını falan filan sıkar. max ödemen gereken fiyat 30 35 ytl. benim sana tavsiyem motomax'ı ara ve şu serviz benden 500 de bilmemne bakımı için 70 milyon aldı de ve git servisten paranı geri iste haksız kazanç sağlamış o servir.

valla o adam buji falanda değiştirse buji iin 50 alır herlde.

arkadaşlar ben 500 bakıma 30 verdim yağı değişti ve vidalarını sıktılar.
    2000 bakımında hava filtresi temizlendi yağı değişti. tüm viraları sıkıldı.
    zincir gerildi. ve ben kendim istediğim için bujileri değiştirdim. onada 55 ytl. verdim.

servisin ismi ne söylede ona göre gitmeyelim oraya.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c

sonunda resim yapıştırmayı öğrendim,bu da benim kızım işte.

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Ellerinize sağlık.Motor çok güzel görünüyoo...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c

teşekkürler marantzz

bogazkesen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway/supershadow

hayırlı olsun kazasız sürüşler

Murat motorunu çok beğendim aynısı bendede war ondanmı acaba diyecem ama walla süper motormuş bu ss yaaa. kazasız kullanmak nasip olsun. 81 neresi bu arada çıkaramadım kusura kalma.

hoşçakal...

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    81 düzce oluyor.birde bu 500 bakımında sadece motor yağı değiştirdim,castrol magnatec koydum.motor korkunç bir şekilde değişti marşa dokunur dokunmaz çalışıyor üstelik jiklesiz,ben bu değişimi motor yağına bağladım,yanılıyormuyum

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı taylo adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar merhaba.bu sayfayı tesadüf buldum bendede ss250 var 1400 km ye geldim ön fren haricinde hiç bir şikayetim yok.okanogur arkadaşın çantası hoş olmuş.bende bir arkadaşa çanta yaptırıyorum bağlantı ayağı olmadan olmaz diyor.fikriniz?koruma demiri taktıran varmı anadolu yakasında ercan ustavarmış o da 200ytl istiyor üstelik krom değil kaplama.birde son olarak benimde bildiğim kadarıyla yağ filtresi yok bu makinalarda.
    Saol arkadasım senın motorunda hayırlı olsun. ancak bağlantı ayagı dedıgın ne tam anlayamadım.

koruma demırı bende ıstıyorum ama hıcbırınde gormerım bulursam bende takıcam hatta resmı olsa bıle yetebılır bı tanıdıga yaptırabılırım ama nasıl oldugunu ve olculerını bılmıyorum

resmını falan bulan olursa veya taktıran bakalım bızde ona gore yaptıralım.

kazasız gunle dılerım.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c

bizim ss. viragoya benzediği için viragodan araştırdım biraz koruma demiri modelleri bu kadar bulabildim.

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    bağlantı ayağı çantalar için.heybe şeklinde asınca amortisörlere değeceğini söylüyor.koruma demiri için resim www.ercanmotorcycle.com sayfasında dragstar 250 olarak görebilirsiniz.ayrıca murat81 arkadaş viragoya benziyor diyor benzemiyor aynısı çünkü bunu üreten fabrika viragonun kalıplarını almış.

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    selam
    ben monero 250 cmx kullanıyorum , daha 900 km de , dikatimi çekti süpershadow 250 ile tıpa tıp aynı görüntüde , bir iki ufak aksesuar değişiklikleri var ama temel yapı aynı ,moneromotor.com da inceleyebilirsiniz, ama fiyat acayip farklı , fena kazıklanmışım ,
    bir ara motorun çindeki üretici firmasının sitesine bakmıştım, motorları marka işareti olmadan üretiyolar, bence bunlar aynı motorlar. şu anda 3600 den satılıyor , tavsiye edrim ,

muratsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway 250 SUPERSHADOW
    Arkadaşlar koruma demirini Motomax takmıyormuş. İstanbulda yaptıran varmı adresini verirseniz çok sevinirim.

Motosikleti
    keeway/supershadow
    Arkadaşlar Fatih Çapa yakınlarında SuperShadow cu arkadaşlar varmı tanışabiliriz...

Motosikleti
    Keeway 250 SUPERSHADOW
    Keeway Supershadow

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    murat arka çantan güzel olmuş gülegüle kullan fakat ben yinede yan çantaları tercih ederim sisi barı değiştirdiğini gordüm kaça mal oldu bildirirsen sevinirim.
    motor şu anda 3000 km ye yaklaştı birkaç uzun yol denemem oldu ve motor hiçbir sorun çıkarmadı yani kısaca motrdan çok memnunum fakat motomaksın ilgisizliğinden ve servislerinden oldukça şikayetçiyim..
    motoru aldığım dan beri sol amortisör çukurlarda ses yapıyordu birde uzun yolda farkına vardım ki km saati sağlıklı çalışmıyor 2000 bakımında bunların değişmesi için serviste form doldurdum aradan 3 hafta geçti hala bir haber yok.ben dua ediyorum motorun hayati bir parçası bozulmadı yoksa parça gelene kadar herhalde yaz biterdi. motomaksın daha ciddi bir firma olduğunu sanıyordum yanılmışım
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

Motosikleti
    keeway/supershadow
    MOTOMAX beni hayal kırıklığına uğrattı motorlar zaten geç geldi birde döviz zammına girdi şimdide kampanya yaptılar esk fiyattan satıyorlar 2 katı zarar ettim... haaa motor süper hiç bi sorunum yok ama umarım motomax daha ciddi bi kurum haline gelebilir...

Motosikleti
    Keeway 250 SUPERSHADOW
    Sisi barı montaj dahil 150 ye takıyorlar.
    www.ercanmotorcycle.com dan adres ve bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Ayrıca koruma demiri de aynı fiyatmış. Ama henüz ellerinde yokmuş.
    Yakında getiricez dediler.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    dostum verdiğin bilgiye teşekkür ederim siteye girdim fakat bayağı bir ekskleri var detaylar ve fiyatlar belirtilmemiş tabi bir de anadolu yakasında olmasının dez avantajı var
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

kanarya_avcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bir sorum var sizlere.bu supershadow 250 ne kadar yakıyo yakıt tüketimi nasıl..bu konuda bilgilendirirseniz yeni motor alacak birine yol göstermiş olursunuz....birde artıları eksileri neler..yani tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum saygılar..kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    CBF 150 Honda
    şehir içi bir depo yaklaşık 200km uzun yolda 80-100 km hızla 300 km yolyapar 80 -90 arası belli belirsiz bir vibrasyon var verdiğin paraya göre mevcutların en iyisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler