Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Bugün siparişi verdim arkadaşlar.(qrar ilgin için tekrar teşekkür ederim.) Artık bekleyip göreceğiz. Bordo supershadow. Önümüzdeki hafta içi motorum geliyor. Alınca ilk izlenimleri paylaşırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    ARKADASLAR ACIL YARDIM FIKIR WE BILGILERINIZI BEKLIYORUM.Benzın deposunun kapagında problem war kapak bırden gewsedı we anhtarı soktugum yerden benzın zızdırıyor nasıl olur anlamadım ama we acayıp moralım bozuk sım dı bıde depomu deyıstırcez nasıl cı cozum gelcek bılmıyorum ama umarım serwıste hemen hallolur cunku matomax dan bısey ısteyınce cooook uzun zaman da gelıyor offfffff yanı offfffffffff

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Depo kapağında sorun varsa neden depo değişsin ki
    Kapağı değiştirirler, sızdırdığı yer de anahtar deliğiyse, eski anahatar göbeğini takmazlar, depo için ayrı bir anahtarla kullanırsın.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    beyler selam.
    bugün yine gezide idik. adana mt ile kızıldağ gezisine katıldım. çok foto yok ama olanları aşağıda veriyorum. malesef foto makinesinin şarjını kontrol etmeden yola çıktığım için foto sayım az.

yalnız bu leş gibi kirli ve bakımsız hali. bu hafta çamurluk meselem hallolsun. bir güzel bakım yapıp temizleyeceğim. size yapılan modifiyeler ile ilgili detaylı foto vereceğim.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    merhaba arkadaslar yaklasik 2-3 aydir yorumlarinizi dikkatle okuyorum ki artik forumlardan okuya okuya her marka her model hakkinda neredeyse bilgi sahibi oldum. gecenlerde yolda bir sl150 kullanicisi gordum we hakkindaki yorumlarini merak ettigimi sordum we icler acisi cewaplar aldim aslinda ben besiktasta oturuyorum we eger burda ss kullanan arkadaslar warsa birebir konusmak isterim cunku ikinci el almayi dusunuorum 21 yasindayim we ilk motorum oluck yardimci olabilicek akadaslar warsa cewap yazmalrini rica ediorum.....

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    yahu herkes uykudamıdır nedir. yaz olsa anlayacam millet motorun tepesinde nete girmiyor diye. ama bu kış gününde evde oturulur. sonra da sıkıntıdan nete girilir. girmişkende bir kaç kelam bu başlığa yazılır dimi.....

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel makina...ilerde ikinci el denk gelirse düşünürüm ayrıca keeway markasını diğer Çin li lerden ayrı tutuyorum . Diğer markalardan daha kaliteli bence ...
    selamlar.
    arkadaşlar umarım kızmadınız muhabbetin ortasına girdiğim için.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel makina...ilerde ikinci el denk gelirse düşünürüm ayrıca keeway markasını diğer Çin li lerden ayrı tutuyorum . Diğer markalardan daha kaliteli bence ...
    selamlar.
    arkadaşlar umarım kızmadınız muhabbetin ortasına girdiğim için.
    piyade sende honda cbf 150 yokmu 2.motor içinmi alıcaksın Valla biz bir tanesini alamazken sen ikincisine goz diktin helal
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    piyade ben 2. el aldım. sağolsun satan abimiz her türlü aksesuarıda yaptırmış zevkli bir biçimde. bana ufak tefek değişikler kalmış. ben çok memnunum. 3 haftada 1200 km yol yaptım. eğer yaz mevsimi olsaydı aldığım yolu misli misli katlardım. bana hiç sorun çıkartmadı. sadece daha kaliteli akü takılmıştı ve onun yarattığı montaj hatası beni zor durumda bıraktı. motorun özünden yaşadığım hiç bir sorunum yok.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    arkadaslar kımseden ses cıkmadı pek yardım dedımkımse el atmadı ss im teklıyo gıbı gıdısde bısey yok ama depo kapagının anahtar sokma yerınden benzın sızıyo cok deıl ama sankı kaparıyo gıbı ordan benzın ne yapmak lazım fıkrı olan

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye olmasın erdo2002 ?

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    qrar bende ikinci el alcam sorun cikmazsa ne kadara aldin acaba bide.... besiktasta oturuyorum we eger buralarda oturan ss kullanan arkadaslar warsa birebir konusmak isterim yardimci olurlarsa cok sevinirim demistim hala bi cwp gelmedi lutfen yardim ci olursaniz cok sewinirim

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    qrar bende ikinci el alcam sorun cikmazsa ne kadara aldin acaba bide.... besiktasta oturuyorum we eger buralarda oturan ss kullanan arkadaslar warsa birebir konusmak isterim yardimci olurlarsa cok sevinirim demistim hala bi cwp gelmedi lutfen yardim ci olursaniz cok sewinirim
    arkadaşım. bence çok irdeleme kafan allak bullak olur. benim sana tavsiyem ya git regal al yada ss. başkasını düşünme bile.

ikisinin arasında karar ver.

bizim ss V-motor. ve her kullanıma müsait agresif,sert,sakin yani istediğin gibi kullanabilirsin.

rr ise su soğutmalı. ve sadece sakin kullanımı andıran bir görüntüsü var. ancak yinede isteyen istediği gibi kullanır.

regal'i hiç kullanmadım ancak 2. parti gelen regallerin eksozdaki susturucuyu vida ile sökebiliyorsun. ve çok hoş bir ses veriyor.

bizimkinde öyle bir olay yok ancak motorun kendi sesi gerçek bir makina kullandığın hissi veriyor.

Bu arada Arkadaşlar. Ben eksozu değiştirmek istiyorum.

bu konuda bilgisi olan veya nerde yaptırılabileceğini bilen varmı ?

fark ettinizmi bilmem ama bizim motorun eksozu garip üstte kalan boru boş eksoza monteli değil. alttan dolaşıp sonradan ensondan cıkıyor.

karışık konuştum ancak kendi motorlarınız altına bakarsanı anlayacaksınız.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    okan kesinlikle haklısın. regal ve ss. düşünülebilecek iki motor. gerisi kafa yormayı değmez. egzost için aklından geçen nedir?? benim egzostlardan 1 er tane susturucu çıkartılmış durumda ve ben çok seviyorum bu sesi. tok bir gürlemesi var. beton zeminde az gaz verince yada jikleyi biraz açınca inanın yerdeki titreşimi ayaklarınızla hissedebiliyorsunuz.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    çok haklısın okan,ben motora biniyorum duygusunu verebilecek iki tane alet var bu kategoride. rr ve ss

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar rr ve ss değil .............ss ve rr bu konuda anlaşalım

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    sende haklısın taylo,ama marka milliyetçiliği olmasın diye bir nevi jest ...

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    hepinize günaydı narkadaşlar.

içimden gülmek geldi. çok komiksiniz yav. yanlış anlaşılmasın ama.

arkadaş nası yaptın o eksoz sökme işini anlamadım. anlatırsan bizde yapalım.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    merhabalar. egzost biraz farklı. tek giriş var. alttaki uzun egzost. ama o da sele hizasını geçince üstteki ile birleşiyor. üst egzostun ilk kısmı yani silindire yakın kısmı sadece süs. yani 2 silindirden gelen hava tek egzosta geçiyor. sonra sele hizasından sonra üstteki egzosta da bağlantı yapıyor.

lütfen ama lütfen motorunuza benzin filtresi takın arkadaşlar.
    maliyeti: 1.5 ytl.
    gereken: 1 adet bıçak.
    nereye takacağız derseniz tarif edeyim. solda benzin musluğundan sağdaki benzin otomatiğine giden tek parça hortum var. iki silindir arasından geçiyor ve ne başka hortum ile birleşiyor ne T yapıyor nede başka yerlere gidiyor. direk soldaki benzin musluğundan sağdaki benzin otomatiğine. bu hortumu kesip araya filtreyi ekliyorsunuz. filtre alırken dikkat edin. dışı şeffaf içi görülebilen ve kağıt filtre olsun. kirlendiğini anlamak daha kolay olur.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    ben uzun bir benzin hortumu alıp,benzin filtresini benzin deposunun altındaki boşluğa gizledim görüntü kirliliği yapmasın diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler