Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ss için karburatör lazım yada ROLANTİ ARARI yapılan civata yalama olmuş ne yapmak gerekir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Rolanti ayar vidası benim ss de değiştirildi,bilinçsiz kıvırmalar sonucu ölmüş
    servislerde mutlaka vardır. Tellerini serviste birkez göz hapsinde değiştirin ki yolda kalma ihtimalinde teorik bilginiz oluşsun. Taylo modifiye olayı ile ilgili kazanımları hafta sonu servise uğrarsam değerlendirir ve paylaşırım.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Arkadaşlar; motoshow'08 fuarına gidecek olan varmı aranızda?? Ben gidiyorum cumartesi kısmetse. gelecek olan varsa buluşabiliriz.

Motosikleti
    honda cbf-150
    valla seklen cok daha güsel... biras honda shadow'un taklidi gibi olmus
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolanti ayar vidası benim ss de değiştirildi,bilinçsiz kıvırmalar sonucu ölmüş
    servislerde mutlaka vardır. Tellerini serviste birkez göz hapsinde değiştirin ki yolda kalma ihtimalinde teorik bilginiz oluşsun. Taylo modifiye olayı ile ilgili kazanımları hafta sonu servise uğrarsam değerlendirir ve paylaşırım.

Hocam camiada yeniyim biri benim vidayı öldürmüş diğeride yeni karburatör al diyor 390 dolar kdv dahil...
    Yarın sabah hemen ayar vidasının peşine düşüyorum sonucu yazarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar; motoshow'08 fuarına gidecek olan varmı aranızda?? Ben gidiyorum cumartesi kısmetse. gelecek olan varsa buluşabiliriz.
    Dün akşam üstü fuara şöyle bir uğradım.Fuarda Keeway Cruiser'i gördüm.Motor aynı, kasa daha bi cüsseli.Görüntü fena olmamakla beraber SS yada roadstar zerafetinde değil.Ama fiyat sormak aklıma gelmedi doğrusu.
    Fuarda bir kaç modifiyeli motoru özellikle inceledim.Neredeyse hepsinin eksozları sadece borudan ibaret.TTcustom da bir motoru özellikle incelediğimde "bunlar gürültülü motorlardır"cevabını aldım.
    Biz de burada sık sık eksoz konusuna kafayı takıyoruz ya üşenmedim geçen pazar günü eksozu inceledim.
    Fuar izlenimleri ve diğer bilgi birikimlerini de dikkate alırsak şu sonuçlar ve çözüm ortaya çıkıyor.
    1-Eksozları tamamen boşaltmış olmanın geri dönüşü ancak yeni eksoz.O da 400 YTL civarı.(o paraya mobylette alınır)
    2-Çoğu kişi farkında değil ama artık araçlar teknik muayeneden"ruhsat+ruhsat harcı+muameleci parası+avanta"dörtlüsüyle cıkamayacak yani evrak üzerinde muayene mümkün değil.Tüvtürk bu konuda inanılmaz hassas.Aracın orijinalinde olmayan hiç bir aksesuarı (ruhsata işlenmedikçe)kabul etmiyorlar.Yani kafamıza göre taktığımız sis lambası,xenon,otomobillerin karlıkları,spoilerleri ,cam filimleri vs.muayene
    den geçmeye engel.Yakında satılık araç ilanlarında"ilk sahibinden ibaresi yanında,Tüvtürk'den geçmiş"ibaresi de olacak..
    Bu durumda gürültülü bir eksozla kimse Tüvtürk e gitmeyi düşünmesin.
    3-Trafik polisi fazla gürültüden ceza kesebilir.Bağlayabilir...
    4-Fuar da modifiye motor adı altında gördüğümüz tüm motorlar da bu engele takılabilir.
    5-Benim aklıma başka bir çözüm geldi"
    eksozu boşaltmak yerine eksozun büyük tüplerinin öncesinde yaklaşık 2,5 cm çaplı dar borular var.işte o borulara birer küçük kalorifer muslugu takılabilir ve ne kadar ses lazımsa her zaman ayar yapılabilir.Muayene zamanı geldiğinde de musluklar kısılabilir veya yerlerine birer
    civata sıkılabilir.
    Ben şahsen bunu denemeyi düşünüyorum.
    Begenmezsem Hafta sonu sayısal alacağım.Para çıkarsa gidip 28.000 Euroluk Harley'lere de özel olarak bakarım veya SAYISAL LOTO TEMALI özel bir motor siparişi veririm
    O da olmazsa chinaharley'ime her zamanki şevkat ve alakayı gösteririm.
    Hayat sadece keyif alabilenler için güzeldir.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    fuardakı keewayın landcruzier modelı 4800 ytl idi ss den artıları we eksılerı olduğunu düşündüğüm yerleri wardı.
    Bu sabah saat 10:00 ciwarı yaklaşık 20 25 regal raptor surucusun kabataştan karaköy yönünde gezi ve ya başka amaçlı toplandıklarını gördüm çok imrendim açıkcası yanımda foto makinam yoktu olsa çekip paylaşmak isterdim.İstanbulda çok fazla ss sürücüsü olmasına rağmen buluşma yapamadık keşke bizde kendi aramızda böyle geziler yapabilsek

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Yapalım bir organizasyon ve gezi...

istanbul gezisi yapılırsa ben banko gelirim. deneyimlerimizi birbirimize aktarmak diğer ssleri gözlemlemek çok güzel olur.

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Arkadaşlar önümüzdeki pazar gününe istanbul buluşması yapalımmı? Kimler gelir??

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    hasan basri arkadaşım rölanti civatası için karb değişirmi?ayarın yapıldığı yere bir farklı kılavuz yani dişçektir tak bir civata gülegüle kullan.pazar günü 5 den sonra olduğunuz yere katılırım çünki çalışıyorum.kazasız belasız sürüşler.

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    selam arkadaşlar bende artık bir shadow sahibi sayılırım çünkü hava şartları nedeniyle bugün kadıköy e geçemedim kısmetse yarın motoruma kavuşacağım makine 2006 model ve 3500 km civarında 2350 ytl ye anlaştık sahibiyle, makine gayet temiz görünüyordu sizce bu fiyata bu alet nasıldır?gerçi artk dönüşü yok alıyoruz makineyi ama bir fikir veya bilgi açısından yorumlarınızı bekliyorum.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

taylo karburatör istiyor diyen usta ile ilişkiyi kestim,başka bir usta yetkili servisine gittim sorunu çözdü ;)
    Toplantıya katılamam çünki çok uzaklardayım arkadaşlar iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende artık bir shadow sahibi sayılırım çünkü hava şartları nedeniyle bugün kadıköy e geçemedim kısmetse yarın motoruma kavuşacağım makine 2006 model ve 3500 km civarında 2350 ytl ye anlaştık sahibiyle, makine gayet temiz görünüyordu sizce bu fiyata bu alet nasıldır?gerçi artk dönüşü yok alıyoruz makineyi ama bir fikir veya bilgi açısından yorumlarınızı bekliyorum.
    fiyat normal motor temiz durumdaysa bence. Bu pazar degılde bıdakı hafta ayarlıyalım en azından katılım artar belkı ıstanbul bulusması ıcın ne dersiniz?

Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar önümüzdeki pazar gününe istanbul buluşması yapalımmı? Kimler gelir??
    hocam bu pazar değil bi daha ki pazar yapsak ben gelirim, bu pazar mazeretim var. hem 2 hafta sonrasına daha iyi organize olunur belki.şimdi üstteki arkadaşın yazısını da okudum o da öyle demiş zaten. şimdilik 3 kişi bile iyi bi sayı bence

Motosikleti
    Honda CBF1000
    kıd333 ve onrbaran'a katılıyorum.. birdahaki hafta yapalım bencede buluşmayı.. Çünkü bu hafta iyi bir hava olmayacağa benziyor. Yağmurlu olabilir. Cumartesi mi yoksa pazar mı kararlaştırırız arkadaşların talebine göre.. Ve nereye gidilecek onuda konuşuruz. Ne dersiniz?
    shadow slx, motor temiz ise iyi bir fiyata anlaşmışsın bencede..

ben bostancıda oturuyorum, herkese uygun merkez bi yerde buluşup ordan geziye başlarız. anadolu yakasında motorla turlanacak bağdat caddesi var onun paraleli sahil yolu var, karşıda ortaköy tarafı var benim aklıma gelen

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Bende Kartal'dayım.. Ancak bence Cadde ya da Ortaköy yerine biraz daha fezi amaçlı, ne bileyim mesela Riva, Şile gibi yerlere gitsek daha iyi değilmi??

doğru diyosun ben istanbul içi tur gibi düşünmüştüm ama şile falan daha iyi tabi. ben uyarım hocam. şile yolu güzel ben gittim bi kere motorla zevk veren bir yol

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    10 km bir gezi olsada yapmalıyız diye düşünüyorum güzergah buluşulduktan sonra bile ayarlanılabilir bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler