Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RR - DADYW Class 250cc
    Arkadaşlar,

Biraz geç oldu ama sanırım şu meşhur Supershadow ve landcruiser modellerinin asıl üreticisi Qianjiang:
    http://www.qjiang.com.cn

Direk bu isimde motoru getirende yok, herkes kendi markasını yaratmış. Ama fabrika için güzel şeyler söyleniyor

Bu arada yarın fuara giden arkadaşlar fotoğraf ve bilgileri buraya girselerde şöyle önceden bir görsek makinaları, daha bir gaza gelsek. Regal mi keeway mi derken kafayı yedim yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    keeway alıp yamaha logosuyla değiştirmeye ne dersiniz
    ben 250 cc ve 150 cc arasında kararsız kaldım. sonradan masraf çıkarırmı diye..

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    arkadaşlar fuar da supershadow inceledim, hoşuma gitmeyen gösterge namına bişey olmaması oldu, bi de bence motor çok cılız. denemek için motorun üstüne oturdum, tam inerken motordan bi parça düştü, baktım bu direksiyon borusuna geçirilen borunun ağzını kapatmak için kullanılan alet yerde, adı herneyse, sonra aldım yerden yerine monte etmek için, baktım aparatın hertarafı bantlamış siyeh bantla, artık daha önce düştü ve tekrar düşmesin diyemi yaptılar bilmem ama tekrar yerine taktım ama sonra tekrar yine düşmüştür kesin. sonuç olarak bunlar küçük arızalar ama acaba küçük şeyler büyük arızaların habercisi mi diye de düşünmeden edemiyor insan...
    adrenalininiz bol olsun...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    gerçekten çok cılız beklediğimiz gibi değil ama land cruizer fena değil kayış aktarma zincirden iyimidir bilen varmı

Manjandreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 200
    ben 250cc yi işçilik yönünden beğenmedim sanki 150cc ile farklı fabrikadan çıkmışlar gibi kalitesi daha iyi 150ccnin

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dün fuarda inceleme fırsatım oldu.açıkçası beklediğime değmediğini düşünüyorum .sshadow bana biraz küçük gibi geldi.
    land cruıserde oldukça sade.bu sadece benim fikrim
    güzel bakan , güzel görür.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yaw, Supershadow u beklemeden regal-raptor aldığıma hayıflanmayacağıma mı sevinsem . Sizin o kadar beklemelerinizin sonucunu alamamanızamı üzülsem bilemedim.
    Tabi birde vergi meselesi var

equilibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Eliminator 125
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    gerçekten çok cılız beklediğimiz gibi değil ama land cruizer fena değil kayış aktarma zincirden iyimidir bilen varmı
    Ben landcruiser ve supershadow arasındaki farkı gormek icin baya vakit gecirdim motomaxın standında ve bi yetkili ile fuarda gorusme fırsatı buldum (baglarbası bayi). Bana kayıs aktarmanın daha iyi oldugunu soyledi (daha sessiz calısıyormus ve daha az sorun cıkartıyormus). supershadow'un virago nun yetersiz bir kopyası oldugu kanaatine vardım ve landcruiser da daha yeni oldugu icin kararımı degistirdim ve mondial 250 mct de karar kıldım

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    lancruiser neden ufak geldi anlamadım, hyosung gv250, suzuki vl250 çok daha büyük değil landcruisedan. supershadow ise zaten virago kopyası, daha büyük olması beklenemezdi.

owsjohn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser

supershadow

Arkadaşlar merhaba,

Ben foruma yeni katılıyorum. Katılma sebebim supershadow hakkında bilgi toplamaktı. Kimsede olmadığı için haliyle toplayamadım...
    Supershadow 25 Nisan da Topkapı daki Albayrak otomotiv e geliyor. İsteklilere de peşinatı yatırdıktan sonra gün veriyolar...ilgilenenlere buradan duyurmak istedim...

ben mayısın ilk haftası weya ikinci haftası diye duydum nerde bu albayrak otomotiv acaba bide kesin mi yani boşuna gitmeyelim neden böyle bi fark war bayiler arasında??

owsjohn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    www.albayrakotomotiv.com galerinin web sayfası..buradan adres bilgilerine ulaşabilirsiniz..sirkeci deki keeway bayii de bana mayıs demişti, ben de tam emin değilim bu konuda..

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Yeni Anket... Uğrayı verin.
    Yeni bir Chopper/Cruiser 250cc alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    valla sl150 alın cok daja ıyı hem denenmıs bı motor bıde ılla 250 alıcam dersenı regal raptor 250 daddy lerden alın o zaman bana sorarsanız bi sl150 kullanıcısı olarak tavsıyem

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Selam Arkadaşlar.

Bu motor Hala Gelmedi değilmi.

Bileniniz duyanınız varmı.

Kazasiz sürüşler diliyorum.

yok gelmedi gelmiycek vazge. arkadşaım zaten bu motordan bööle iş olmazzzmayıs son haftasıymış şuymuş buymuş fuarda satcaktı adam motoru sanki bana ööle konuşuyodu neyseeee

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ee kampanyasıda nisan sonuna kadardı.

Nisan bitti daha motorlar yok

Bide geldiğinde pahalı satar şimdi bunlar
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ilk motorum olabilir, boy 170, kilo 75 kg, bir yolcu ile beraber binilecek, icabında köprü de geçilip izmite, yalovaya, silivriye, şileye gidilecek... uygunmudur?

uzun süre üzerinde kalındığında rahatsızlık verir mi? hava soğutma nasıldır? arkasına kutu olarak kaliteli hacmi büyük olanından konulabilir mi?
    haftada 1-2 gün kullanılacak, vites kullanımı umarım zor değildir

insominci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125 - KTM390ADV
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı
    ilk motorum olabilir, boy 170, kilo 75 kg, bir yolcu ile beraber binilecek, icabında köprü de geçilip izmite, yalovaya, silivriye, şileye gidilecek... uygunmudur?

uzun süre üzerinde kalındığında rahatsızlık verir mi? hava soğutma nasıldır? arkasına kutu olarak kaliteli hacmi büyük olanından konulabilir mi?
    haftada 1-2 gün kullanılacak, vites kullanımı umarım zor değildir
    motor bi gelse bakıcaz boyutlarına performansına falan ama gelmedi gitti işte izmirde motomax bayiileri 3600 ytl civarında fiyatı olur diyorlardı ama mayısa girince fiyat vermiyorlar artık muhtemelen artacaktır. boyutlarııyla seni üzecek bir motora benzemiyor uzun yolda dinlendirmen gerekecek ama bana göre işin keyfi bu arkasına bagaj takman nekadar iyi olur bilemem birazda zevk meselesi tarzı gereği pek portbag tercih edilmiyo ama takılabilirde motoru görünce zaten karar verirsin

yrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayinin soyledigine gore fiyatlar artmıcakmış, aynı fiyatlar gecerli olacakmış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler