Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Fevri kardeşim, Mersinde soğusu karakolu yukarısında derici duran usta var, semti bulduktan sonra kime sorsanız gösterecektir. Çantanın yapısında; en dışta gerçek deri,arada kalın sac, iç yüzey ise kösele şeklinde üst üste getirilip baly ile yapıştırıldıktan sonra hiç bir dikiş makinası iğnesinin dikemediği kalınlığı Duran ustamız el dikişi ile tamamlıyor. Dolayısıyla sağlam,kalıplı ve şekilli duruyor. Anamurdan-Antepe kadar yaptığı çalışmaları kullananlar var. Çanta koruma demirine ayrıca gerek yok! (hazır çantalar elinle gerince kağıt gibi yırtılıyor) KİMYA öğretmeni gönderdi dersen seninlede ilgilenecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Eyvallah hocam, aslında ben sert çanta taktırmak istiyordum. Ancak ellerinde kalmamış sadece kappanın buna benzer bir çantası var fiyat 100 eur civarında sizin taktırdığınız çanta kaça mal oldu? Ona göre bi fiyat mukayesesi yapayım.. İlginiz için teşekkürler.

Givinin Cruiser için olan modeli (dağıtıcı firmada stoklarda şu an yok.)

Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

Motosikleti
    sadece yan çantalar 150 ytl iki günde teslim eder. yaza giriyoruz siparişler artabilir diye fazladanda yapmıştı onlar ölçü olarak tutarsa işin dahada kolay olur. Tavsiyem önceden ararsın o-536-951 39 95. Saygılar.

kazalar havalar ısındıkça artıyor aman dikkat edelim!

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    murat81 2500 bakımını bugün yaptırdım yağ:25tl,filtre orj olursa15tl kn olursa 20tl,işçilik20tl yani 60 tl ye işlem bitti yalnız bayağı yağ filtresi var öyle tel süzgeç filan değil bilginize.yakıtı soranarkadaş istanbulda şehir içi kullanımda 160-180 km arası yedeğe geçiyorsa normal hiç motoru kurcalatma.uzun yolda 90-100km hızla yaklaşık 240-250 km yol yaparsın viceroy mersin trafiğine göre çok diyor ist trafiğine göre normal. kurallara uyalım uymayanları Uyaralım.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    saol taylo cvbın ıcın bugun 175 km yaptım yedek depoya gecmedı gercı yedek depoyuda kullanmadım hıc bıde cok fazla basmamama ragmen 4. vıteste en fazla 80 yapar gıbı gelıo bunda bı sorun warmı acaba

özgürruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    KID333 4. viteste benim motorum 120 yapıyor amam viceroy' a cevaben yazdığım gibi bendede 5. viteste 120 üzerine düz yolda çıkamıyor. Birde bujilerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim. biri ateşleme yapmayınca süratiniz birden 70'e düşer sonra tekrar düzelir, motor hasar görebilir buji ngk veya şampiyon tanesi 5 tl. kazasız sürüşler....

Motosikleti
    Taylo senin hesaba göre 1 litre ortalama 20 km gidiyor. Benim hesabıma göre 1 litre ortalama 30 km gidiyor! içel ili trafiğide boş kalmıyor pek ama genede istanbul ile kıyaslanmaz elbet. 100 km de 4 litre ve üstüne çıkacak olursak 1200 motorlu korsa sürüyordan fazla bir fark kalmayacak! honda cbf 500 100 km de 4-5 litre arası sürücüsüne göre tüketiyor.
    Keeway 150 cc sattım 100 kmde 2.2 litre yakıyordu,250 cc shadowda 100 km de benim sürüşüme ve yol şartlarına göre 2.9-3.2 arası değişim gözlemliyorum.
    Saygılarımla.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    herkesın 4. vıteste 120 yapıyorsa benım bujılerde sorun olabılır cunku ılk aldıgım bujıler degıl daha ıı performans alabılmek ıcın bujılerı degıstırtmıstım ama sanırım 70 ıla 80 den fazla yapmaz 4 te bujılerı tekrardan degıstırmekte fayda war degıstırdıkten sorakı durumu ıletırım burda

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    taylo bende servisin yalancısı oldum şimdi,nedir bizim bu motordan anlamayan servislerden çektiğimiz?

Motosikleti
    Arkadaşlar 1400 km deyim. Önceki sayfalarda okuduğum bir sorun aklıma geldi sabah kontrol ettim,arka dişlideki somunlar elle sıkılacak kadar gevşemişti,serviste özel bir sıvı vardı onuda sürerek sıktırdım artık gevşeme olmaz heralde. Sizlerinde arada kontrol yapmanızı öneririm. Saygılar.

Cleanwork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar bende Keeway Supershadow 250 almak istiyorum.nereden almalıyım ve uzun yol için idealmi çok sorun yaşatırmı bunu merak ediyorum.Ağustos gibi ege akdeniz kapsayan bir tura çıkma düşüncem var.Servislerini yada parçalarını Türkiye'nin her yerinde bulabilirmiyim?

Motosikleti
    3 haneli gördüğünüz yer benzin almadan almaya sıfırladığınız kısımdır. üstteki yer asıl toplam km yi gösterir. Yasalar gereği motor 2 yıl motomax garantisi altındadır. 10 yıl zannedersem her motor gibi ömrü var. Aynı motor virago adı altında benim bildiğim zaten 12 yıldan beri üretiliyor. Bisanda aynısından ithal ediyor. Parça sıkıntısı yaşama ihtimaliniz söz konusu değil. Tavsiye ederim.

Üniversiteden prof hocam 650 cc bmw ile şehir içi gezmemek için almıştı,uzun zamandır sorunsuz biniyor. 23 Nisan da mersin-marmaris yaptı geldi, hiç şikayetini duymadım. Kendisi bmw sahibi olmasam yurt dışınada onunla giderdim diyor.

Cleanwork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.fiyat olarak nerde uygun bu motor bi bilgin varmı?

Motosikleti
    Keeway bayiisi olan her yerden alabilirsiniz. 4000 ytl teminat vergisi konulmamış olanların fiyatıdır. Zaten eldeki tüm stoğu eritmedikleri için gümrükten yeni mal çekmediler bu vesile ile sabit belli bir fiyatı var. Bisan da aynı motordan satıyor onda fiyat 5.150 ytl motomaxta yakın zamanda fiyatı ile oynamadan alın derim.

özgürruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    İzmirde 4350 diyorlar ama hala 4'e alınabilir bence...

Motosikleti
    özgür,fiyat değerinin altında olunca vatandaş şansını deniyordur

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy aslında bu motoru boyatıcaksın sıyah a o zaman harbı tatlı olur bence.hadı guncellemede yaptık ıyısın

Motosikleti
    Helal dostum gece, alırken keşke seçme şansım olsaydı kesin siyah alırdım ama yoktu

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar kırmızısıda güzel bu motorun.hoca bugün benzin aldım 205 km 20.5tl benzin aldı yani 3.5lt gibi buda normal dir.birde hangi korsa 4lt yakıyor merak ettiim mersin litresi ile ist litresi farklı herhalde ist. da 8-9 lt yakan arabaya ideal diyorlar(ş.içi).gevşeyen civatalarla ilgili motoru aldığımda bütün civataları tek tek kendim sıktım bir dahada gevşeme filan olmadı motoru sertmi kullanıyorsunuz.

Motosikleti
    Taylo dostum, 4 litreden fazla yakarsak neredeyse 1200 motor opel corsa gibi olur demiştim, litresi burada 2.860 civarında. Ben 2004 sonunda sıfır km 1.6 golf fsi comfortlıne almıştım ortalama 100 km de yakıt 7 litreyi geçmiyor şehir içinde,otobanda zorlarsam 8.5 litre diyor hala 7000 km de alet brandalı yatıyor. çünki motor hastalığına yakalandık Hastalık derecesi titiz olunca benim 2. el satışlarımda seri oluyor. Motoruda devrinde ve bakımlı kullanmaya özen gösteriyorum. Sevgiyle kal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler