Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ben 120 gördüm ama daha 500 bakımı yapılmadığından daha kasmadım tırstım zaten . bujilerde problem çok çıkıyor, yedek depo hikayesi yalan, bi kere yolda kaldım çevirdim düğmeyi banamısın demedi

koruma demiri yaptıran arkadaşlar, aletin güzelliğini bozmayacak şekilli bişeyler yaptırmak istiyorum, motorunuzun koruma demirli fotosunu koyabilirmisiniz

bi de şu ön selektörlerin görüntüsünü hiç beğenmiyorum, onları çıkarmış daha değişik modeliyle değiştirmiş olan falan varmı olabilirmi öyle bişey?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Sayfalar yeni katılan ss kullanıcılarıyla hareketlendi ne güzel.. son hızdan çok titreşimsiz olması ve seri olması tatlı.

Motosikleti
    biraz güncel

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy kac bastın bakalım haa 150 basıyormu

ya beyler bi de takım çantasını nereye koyucaz bunun?

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    arkadaşlar eksozlara müdahele eden oldumu hiç.takım çantası selenin altında yantaraflarda keeway yazan plastik kapaklar var sağ taraftaki takım çantası yani avadanlık için.koruma demiri yaptıracaksan eğer sahibinden.com da 250 virago diye ararsan satılıklarda muh koruma demirleri görürsün.kurallara uyalım uymayanları uyaralım.

arkadaşlar ist avrupa yakasında iyi bir servis önerebilecek varmı.2500km bakımı için bir servis100tl diğeri ise 45tl dedi nasıl iş anlayamadım.yağ filtresi taç km de değişiyor bilen varmı

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    taylo bizim motorlarda yağ filtresi yok içeride temizlenebilir süzgeç var.bu servis ücretlerinde bir standart yok ustanın insafına bağlıyız heralde

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    yazılarınızı takip ediyorum daha önceden regal raptor ve mondail 125 kt vardı yine motor almayı düşünüyorum aklımda ybr 125 veya ss var ybr ye göre daha yeni teknoloji bir motor görüntüsüde çok iyi izmir de bu motordan alan var mı ?
    Servisi nasıl ?
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

özgürruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    Teknoloji ss' da yeni değil tabi, ve ybr'den çok farklı bi tür aynı kulvarda değerlendirmeyiniz... ben izmirde kullanıyorum benim gibi çok kişide kullanıyor.
    Birde ss kullanıcılarına bende önemle duyuyurum alır almaz bujileri değiştirin ben 1000 km ' de tek silindire kaldım böyle 1 km kadar gitmek zorundaydım ve sonuçta eksozda hararetten dolayı nikelaj karardı,(yalnız birinin 5 cm lik bölümü) şanslıydım daha fazla gitmem gerekse ne olurdu bilmem...

beyler 250 supershadow kullancıları olarak bi ara buluşma ayarlayabilsek güzel olmazmı. herkes birbirinin motorunu görmüş olur, eksiklerimizi gediklerimiz bilmediklerimizi, ilaveleri modifiyeleri falan herşeyi görmüş oluruz. şöyle bi istanbul turu yaparız ardından sakin uygun biyerde muhabbet ederiz. bilgi edinmek açısından çok yararlı olur

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    [QUOTE=özgürruh;643995]Teknoloji ss' da yeni değil tabi, ve ybr'den çok farklı bi tür aynı kulvarda değerlendirmeyiniz... ben izmirde kullanıyorum benim gibi çok kişide kullanıyor.
    ""
    tşkler
    İzmir de servis nasıl yakıt tüketimini hesapladınız mı ? ikinci el fiyatları 2600- 2700 civarına 0 ı 4150 ye geliyorsa ikinci eli düşük geldi
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    250 cc ile 125 cc bencede anlamsız bir kıyas olacaktır. tarzları ve sürüş rahatlıkları bile farklı. bisan aynı motoru 5.150 ye satıyorken motomax hala 4.000 ytl diyorsa düşünmeden almalı derim. Mersin mt den kime sürdürdüysem çok memnun kaldılar ss den.
    Eksoza müdahale hem çekişi düşürüyor hemde yakıt sarfiyatını arttırıyor. Hatanın telafisi eksozu yenilemek o da 180 ytl bildiğim kadarıyla! Delenlerin seside boş bağırtı gibi geliyor yani 650-1100 cc deki gibi camları titretecek veya park halindeki araçların alarmlarını devreye sokacak cinsten değil.

Motosikleti
    kanuni tiger 250
    İzmir de servis nasıl yakıt tüketimini hesapladınız mı ? ikinci el fiyatları 2600- 2700 civarına 0 ı 4150 ye geliyorsa ikinci eli düşük geldi[duslemek]

Tüketim konusu çok defa yazılmıştır, ben 15 liralık benzinle şehir içi 180-200 km gidiyorum. Tabi arttırıp azaltmak sizin kullanımınıza bağlı. Şu hep sorulan son surat meseleside çok görece bir kavram, bence 140 km yi bayır aşağı uzun düzlüklerde çıkmayı denemek gereksiz. Normal trafik koşullarında 120 km son sürat gayet yeterli çükü 250 cc 18 beygir motorunuz bu sürate zaten 150 cc lik bir motordan çok daha çabuk ulaşıyor, yani motorunuzla ortalama hızınız oldukça yeterlidir bir cruiser için yeterli bence. İkinci elide normal ama tüketici memnuniyeti ile birlikte 2,3 yüz daha üste koyar bence.

Motosikleti
    ss 140 km hızı öldürmüyor. 120 yapıyorsa bir sorun olabilir diyorum.
    Bizim ss lere uygun metzeller dubless lastiklerin fiyatları konusunda bilgisi olan varmı?

buda ss çantalı hali...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    ya daha oncede demıstım benım motorum 700 km de we 20 ytl lık benzınle 160 kı en fazla 170 km gıtsın neyınde sorun olabılır gıtgıtıde acılıyor gıbı ama rodajda da olsa fazlamı yakıyor?

Motosikleti
    KID333 benim ss 1350 km oldu, seninki 6 ytl kadar yani yaklaşık 2 litre fazla yakıyor. hava filtresi,buji ve rolanti ayarlarını kontrol ettir istersen!

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250

Motosikleti
    Super Shadow 250
    Selam arkadaşlar,

Neredeyse iki ay araştırdıktan sonra en sonunda kararımı SS 250'den yana kullandım. İnşallah Cuma günü işi bitireceğim. İlk motorum olacak. Hadi hayırlısı.

Ancak size bir iki bir şey sormak istiyorum :

1- Aslında Viceroy sormuş ama bir daha tekrarlayım. Kaliteli ve uygun hangi lastikleri tavsiye edersiniz ve yaklaşık ne kadar ?

2- Uygun fiyata koruma demiri nerede yaptırabilirim ?

3- ve son sorum ama en önemlisi, İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz iyi bir servis var mı ?

Teşekkür eder burada daha sık görüşmek üzere

Motosikleti
    kanuni tiger 250
    Doğrudur Viceroy, ben ancak otobanda iyibir iniş bulursam 140 yapıyor, normalde düz yolda 120 km'ye 4. viteste iyi bir ivmeyle çıkıyor ama 5. vites 125 ' te kalıyor. Siperlik çanta falan yok kilomda 70 nasıl siz 140' istediğinizde görebiliyormusunuz? Eğer öyleyse karbüratöre bir baktırayım. Birde yakıtı kurşunsuzmu kullanıyosunuz? Lastik en uygun fiyatlı dunlop demişlerdi....

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    @viceroy çanta yaslama demirlerini Mersin'den mi satın aldınız ve fiyatı nedir?

Ben Adana'da bulamadım. Almak istiyorum. İstanbul da bir firma SS Aksesuarları satıyor ama fiyatları pahalı.... Bulamazsam mecburen oradan alıcam.
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler