Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Ümit geçmiş olsun. Benzer bir kazayı bayan şöför saywsinde bende sl 150 ile yaşamıştım.Korumalar çok önemli ama sıcakta yazlık mont bile zor kullanıyorum.
    Hakan,benzin deposu bizim ss de 7 litre,Bisan da 13 litre üstelik aynı motorlar sadece kalite farkı var! Sendeki depo kaç litre alıyor onu merak ettim?
    Only4frıends, ss sayfasında ve diğer sayfalarda yazdıklarına denk geliyorum. Henüz motoru almadan jiklesini bile öğrendin bu güzel. Mondial mct kararın tamamen ekonomi olsa gerek! yoksa daha öncede belirtmiştim şasesi çok ince kaynak bile zor tutuyor,motor çok titriyor, CE belgesi yok,dünyada pazarı yok. Kısacası tercih edilecek sebebi yok.Almadıysan fikrini birkez daha gözden geçir derim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    vıceroy nasıl 7 litre yaw benim motorun 9 litre diye düşünüyorum 8 den fazla aldı geçen

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit geçmiş olsun. Benzer bir kazayı bayan şöför saywsinde bende sl 150 ile yaşamıştım.Korumalar çok önemli ama sıcakta yazlık mont bile zor kullanıyorum.
    Hakan,benzin deposu bizim ss de 7 litre,Bisan da 13 litre üstelik aynı motorlar sadece kalite farkı var! Sendeki depo kaç litre alıyor onu merak ettim?
    Only4frıends, ss sayfasında ve diğer sayfalarda yazdıklarına denk geliyorum. Henüz motoru almadan jiklesini bile öğrendin bu güzel. Mondial mct kararın tamamen ekonomi olsa gerek! yoksa daha öncede belirtmiştim şasesi çok ince kaynak bile zor tutuyor,motor çok titriyor, CE belgesi yok,dünyada pazarı yok. Kısacası tercih edilecek sebebi yok.Almadıysan fikrini birkez daha gözden geçir derim.
    öncelikle tşk ler valla sorma ya bugün bi sl in teki park etmiş bizim oraya bende bi göz atayım dedim ne oldu sorma hayran kaldım motora mct den aniden vaz geçip sl e döndüm aynı para sonuçta biri 150 diğeri 250cc ama olsun fark etmez hız merakım yok zaten aslında ss alabilirdim ama pahalı biraz
    okuduğumdan ve ailemin eline baktığımdan pahalı geldi iş sahibi olduğumda ise goldwing alacağım bilgisayar mühendistliği beni bekliyorrr

Motosikleti
    Kullanım kılavuzunda 7 litre okudum. Ayrıca şimdiye kadar hiç 9 litre almadı! Keeway tüm modellerinde kalitesini artık kanıtladı seçimin yanlış olmaz.

avcılara yakın tanıdığın servis varmı motor için böyle işini helali ile yapan kazık atmayacak biri yani

Motosikleti
    soruyu bana sorduysan ben mersinde ikamet etmekteyim. Garanti olayını bozmamak adına serviine gidersin,olaki memnun kalmazsan servisten en yakın yamaha servisne uğrar virago niyetine baktırırsın hiç sorun değil. Sl 150 alacaksan sayfasındaki gece isimli kardeşimizden fikir alabilirsin.

Motosikleti
    zs250_5
    arkadaslar ben bu makineyi cok begeniyorum tavsiye edermisiniz.parca ve motomax olayları kkafamı karıştrdı.tesekkürler...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    arkadaslar bı kac gun once zıncırımden sesler gelıodu serwısıme gıttım baktık zıncırın sıkılması gerekıodu sıktık ama ses hala dewam edıyor zıncır egsozun alınta carpıyor çukura filan girince sizde daha önce böyle bi sorunla karşılaştınız mı ?

Motosikleti
    KEEWAY SS 250
    selam arkadaşlar kidd 333 aynı sorunu bende yaşadim hemde geçtğimiz cuma motoru 3000 km de bakıma götürdüm ve zincirden sesler gelio falan dedim servisin dediği normaldir abi oldu .aynen 2 saat sonra motoru gel al dediler motoru aldım herhalde servis bakımları sadece yağ değiştirmekten ibaret neyse baktım zincirde ayni ses yaw bu niye böyle dedim bakın uzun yola çıkıyorum başıma dert açmayın yok dediler bunlar hepsi aynı çin motoru işte böyle ses yapar bunlar sinirlenip yola çıktım içimde huzursuzlukla yani altın da 15 milyardan aşaği makine varsa motorcu olamıyorsun ha bu arada bu servis suzuki motorların da servisi ya kızgınlığimi bağişlayın lafıda uzatıyorum ama zincirde baklaların arasın da pimlerin üstünde yüzük şeklinde parçalar var en az 30 40 tanesi kırılmış yani bu zincir koptu kopacak ve dişlilere verdiği zarar cabasi Edirneye vardiğim da hemen zinciri değiştirdim tabi bizim zincirler normalinden uzun modelini söylediler ama o kızgınlıkla hatırlayamıyorum kawasakinin bi modeli haydi bi zincir daha bozdular diğerinden bakla eklediler ve bana 100 ytl ye mal oldu hemen zincirini değiştir dostum.böyle servis anlayışi böyle motorculuk anlayişi olmaz olsun arkadaşlar yolunuz hep açık olsun

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    saol fedai_35 zaten ya zincirde yada dişlilerde sorun olması lazım çünkü zincir ayarını sıkmaktan nerdeyse iki kişi binildiğinde iyice sıklaşmakta olan zincirim kopabilir zaten keeway zincir siparişlerini hemen getirimi acaba fiyat olarak bilgisi olan warmı?

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    benim zincirdede tekerleğe yarım tur attırıyorum zincir gevşek,yarım tur attırıyorum bu kez zincir sıkı bu yüzden zincir ayarı yaptıramıyorum,bu hata zincirdenmi kaynaklanıyor acaba zinciri değiştirmelimiyim?

birde bu eksozu delmenin motor,çekiş,yakıt üzerinde negatif bir etkisi varmı,deneyen arkadaş varmı?

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Kaliteli Zincir İsteyen varsa benden alabilirsiniz.
    ÇEK malı Oringsiz Zincir...........................................4 0ytl. (Kaliteli)
    ÇEK malı Orinli Zincir............................................ ..165ytl.(Kaliteli)
    KORE malı Oringli Zincir............................................ 85ytl.(Kaliteli)
    ÇİN malı Oringli Zincir............................................ ..30ytl.(Artık Şansına)
    ÇİN malı Oringsiz Zincir............................................ 15ytl.(Artık Şansına)

Yurakıdaki zincirler çook kalitelidir bilgilerinize.(Çin Malı Zincir Hariç)
    05359271141, 05333463690, jameka_34@hotmail.com

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    bu çek zincirin özelliği nedir bi kaç yerde daha duydum çek zincir diye

Motosikleti
    Aldığımız motorun fiyatı belli arkadaşlar üstüne 200 ytl oring zinciri zaten koymazlar. Ben sıksık yağlıyor ,temizliyor ve kontrol ediyorum.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    murat 81 arka dişli hatalı olabilir merkezden kaçıksa olur ama zayıf bir ihtimal.eksoz delmenin çekiş için birşey diyemem ama %10 gibi artı yakıt düşün.bir arkadaş geçen gün sirkeciden 70 liraya oringli zincir aldı bilginize.herkese kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Taylo o zincir çin işi olmasın! Eksoz delme işine gelince,benim şahsi fikrim kuru gürültü oluyor. Dragstar 1100 veya 650 gibi tok gürül gürül bir ses duyamıyorsunuz. Yakıt sarfiyatı artacak ve çekiş düşecektir. Sl 150 de arkadaşlar denemişti. Hatanın dönüşü 350 dolar (yeni eksoz) sizce değermi?

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    forumdaki aktif arkadaşlara teşekkür ederim.soruları cevapsız bırakmıyorlar.gerçekten faydalı oluyor bu şekilde bilgi alışverişi en azından herkes aynı hatayı yapmaz sadece bir kişi yapar

Motosikleti
    zs250_5
    bencede sagolun arkadaslar cvplar için...cok mutlu oldum...

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    servis zincir konusunda 250 km de bir mutlaka zinciri yağlamalısınız idi bende bu duruma dikkat ediyorum ama benim motor daha düşük km de olduğu için böyle bir sorunla karşılaşmadım.Bir ay sonra akdeniz ege oradanda karedeniz tarafına geçeceğim yani oldukça uzun bir yola çıkacağım ss le bakalım o zaman neler yaşayacağım.Bende eksozu açtıracağım arkadaşlar orjinalini bozmak doğru değil ama bizim motorlardan scooter gibi ses çıkıyor bunusevmiyorum ilk fırsatta serviste açtıracağım yakıt artacak evet ama çekiş olayı düşmeyecektir benim bildiğim bu.Ama eksozların susturucularını çıkaran arkadaşlar varsa sonuçları nasıl oluyor paylaşmasını diliyorum.
    vıceroy dostum benim motorun deposu 9 litre birde benim motorun akünün yanlarındaki kapaklar değişik geçen bir ss gördüm benim yanlarda 250cc yazıyor sadece ve kapaklar biraz daha büyük bende bir anlam veremedim ama gerçek

Motosikleti
    Hafta sonu ss ile 160 km olan Mersin-Aydıncık arası eylenceli bir gezi yaptım motosiklet sevdalısı dostlarım ile paylaşmak istedim.
    Aydıncıkta tanıştığım aslen İskenderun'lu olan,İstanbul'da ikamet eden,scooterı ile akdeniz turu atan ümit kardeşime selam eder,resimleri beklediğimi hatırlatırım.

Resimde suyun içindeki boru Kıbrıs’ın içme suyunu aktarıyor.

Bölgenin meşhur poyrazı ortaya çıkınca Gülnar-Silifke yolundan dönüş yaptık.

Sonuçta 2 hafta önceki 720 km lik(resimleri gördüğünüz 51.sayfada)geziden sonra bu haftada toplamda 320 km daha sorunsuz gezi yaptım. Motorlarımız harika onlara güvenelim ve arkadaş olarak dertleri varsa anlayalım dostlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler