Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Vaaaay orhanıma bak bee üst devre olmuş İsimlik süper !! Valla kardeşim askersin, motora binmeyi, istanbulu, eşini dostunu özlemişsindir. geldiğinde süpper mutlu olacaksın haa hadi bitir gel de gazlamaya devam edelim. sen yokken burda kimse hızıma yetişemiyo benim :p
    Ya Tozu Dumana Katarsın, Ya da Tozu Dumanı Yutarsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Gelecem gelecem, az kaldı! Belimiz, omzumuz, bileğimiz ağrıyana kadar turlayalım.

Geçen ayın MotorOn dergisinde vardı sanırım, Marmaranın gölleri diye bir tur yapmış iki touring motor. İkisi de BMW tabi, keyfine doyum olmamıştır. Ama harika bir tur yapmışlar. Yenikapı'dan feribotla Bandırmaya geçiyorlar ve sırayla Kuşgölü, Ulubat Gölü, İznir Gölü ve Sapanca Gölü'nün kenarından geçip İstanbul'a dönüyorlar. Tabi bunu 1 gece konaklamalı yapıyorlar.

Bizim motorlar fazla yoruyor adamı, bu kadar uzun yol yapmak sıkıntılı. Bizim gezilerin özelliği olan bol oturmalı, muhebbetli, yemeli içmeli gezi yapıp hem de farklı yerlere gitmiş olsak harika olur. İznik çok güzel bir yer. Mesela şu yapılabilir :

Sabahtan feribotla Yalova'ya geçeriz. Bunun için iki yol var. Ya pendikten hızlı feribotla Yalova yaparız ya da Tuzla'dan sonra Eskihisar var, ordan normal arabalı vapurla Yalova'ya geçeriz. yalova'dan İznik yaparız ki o yollar mükemmel keyifli olur. İznik'te göl kenarında güzel yayın balığı şiş yer, muhabbetimizi yapar döneriz. Vakit fazla olursa İznik'ten sonra bir Gemlik içine de girebiliriz, orda da çay içer, öyle döneriz. Ne diyorsunuz? Yol tarifi aşağıda:

Bizim en son yaptığımız Ağva gezisinden bile daha az km bile olabilir...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Orhan! Naptın beabi!?! muhteşem bi plan! Tam senin planı okurken Cihan aradı şimdi. Hasret giderdik "çıkıp gezsek" falan dedik. İnşallah o tarihte bi sınav falan olmaz. Şimdiden ağzımın suyu aktı valla. Bu arada isimlik şahane olmuş =) Accaip de zayıflamışın. Bu bi milat olsun, dönünce formuna dikkat et. Ben de en kısa sürede askere gitsem de şu döt-göbek'ten bi kurtulsam.

Bu arada şuan km saatim çalışmadığı için Derbi'ye binmiyorum. Geziye kadar mutlaka yaptırmam gerek. Haftaya vakit bulursam götüreyim şu kasımpaşadaki servise.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Plan böyle yapılır işte Erdem'im. Evet formuma dikkat edecem inşallah. Askerlik kilo vermek için birebir bir yer. Daha doğrusu vakit o kadar bol ki kendine bolca vakit ayırabiliyorsun. Yediklerime hep dikkat ettim, bolca spor yaptım. 72 kilodan 65'e indim 4 ay sonunda.

ya ben 1 senedir falan motor araştırıorum almak için cbr125 almaya karar vermiştim daha sonra forumda gezinirken gt250 r çıktı karşıma tam ona karar verdim s&t kanuni aldı beklemeye koyuldum ondan sonra aprilia çıktı karşıma en son derbi gpr125 çıkmıştıki 4t modelinin çıktığını okudum ben motor alamıcam galiba bu gpr125 in 4t modeli hakkında bilgisi olan var mı fiyat ne bilim kim getircek kim satıcak ferco motorun sitesinde tek model var derbiyle ilgili?

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    4T GPR125 Türkiye'ye hiç gelmeyecek. Ferco artık tek model satıyor Derbi'den gördüğün üzere.

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy dikkatinden kaçmamış.. yok bee kardeşim dedim bakalım motorun alıcısı falan nasıl. zaten bilerek yüksek fiyat yazdım ki satılmasın. ben zaten aşık oldum motora 1 ayda
    ya arkadaşlar pazarlığını yaptığım makina satıldı adam 3bine sattı geçen sayfada linki vardı yalnız sahibinden.com daki bütün gpr ilanları sanki satılmamak için fiyatlar yüksek o kırmızı vardı 3500e gitti bu benim baktığım 3bine gitti ama ordaki en düşük fiyat 4800 ben makina alamayacağım galiba lütfen yardımcı olun..varmı satacak uygun fiyata

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    sahibinden.com daki derbi ilanlarlarinin degerinden yuksek oldugunu soylemeye calisiyorsan bizim grubumuzdaki cihan ve erdem arkadasimizin motosikletinin degeri degil ederi o dur. Digerleri icin yorum yapmam , yapamam. zira uygun fiyatdaki kasit 3 , 500 ve alti ise saticinin sattigi derbi'si icin iyi duygular beslemem.Birilerine kiyak gecilmesi , isinin gorulmesi , mutlu edilmesi icin satilmaz zira bizim arkadaslarimizin motosikletlerini satmasindaki nedenlerini acikladilar , degerinin altinda motosikletini satan arkadaslari hic bir zaman anlamadim , anlamiyacagimda bu zevk isi sozum meclisden disari her kez kesesine gore hayatini devam ettirir. Ama 5 binlik bir mali 3 bin e kapatmak istemekde biraz firsatcilik gibidir.

Selamlar.

Orhancim plana harfiyen uymayi dusunuyorum umarim bir aksilik cikmaz.

Cok ozledim ....
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    pazartesi ben net kilometreyi hesaplar sizle paylaşırım..uzun zaman oldu yaw uzak mesafe gezi yapmayalı özledim valla. herkes motorlarının bakımını yaptırsın yağını suyunu kontrol etsin geziden evvel arkadaşlar, doğumgünüydü sözdü nişandı direk ekin o güne denk geliyosa

Motosikleti
    Cosa 200
    hehehhe
    First Day Of My Life

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    çok güzel plan gelmeyi çok isterim. Ama motorum yok ve bu pazartesi cerrahi stajına başlıyorum o tarihte nöbetim olur mu bilemiyorum. inşallah bütün bu problemlere bir çözüm bulup gelebilirim... çok özledim hep birlikte gezmeyi...

orhan askerlik yaramış ya. fazla kilolar girmiş... isimlik de çok süper olmuş

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar pazarlığını yaptığım makina satıldı adam 3bine sattı geçen sayfada linki vardı yalnız sahibinden.com daki bütün gpr ilanları sanki satılmamak için fiyatlar yüksek o kırmızı vardı 3500e gitti bu benim baktığım 3bine gitti ama ordaki en düşük fiyat 4800 ben makina alamayacağım galiba lütfen yardımcı olun..varmı satacak uygun fiyata
    sıfırı yaklaşık 9000tl den satılan bir motorun 2006 modelinin 3.500 e satıldığı nerede görülmüş. ya motor problemlidir, ya paraya ihtiyacı vardır. sen olsan 9000 liraya alıp 2-3 sene sonra 3000 e satarmısın. akıl var mantık var. ben 3000'e satacağıma dursun odamın köşesinde dekor diye.. 90 küsür model rx 115-135 lere 3000 tl veriyorlar......

Motosikleti
    sıfırı yaklaşık 9000tl den satılan bir motorun 2006 modelinin 3.500 e satıldığı nerede görülmüş. ya motor problemlidir, ya paraya ihtiyacı vardır. sen olsan 9000 liraya alıp 2-3 sene sonra 3000 e satarmısın. akıl var mantık var. ben 3000'e satacağıma dursun odamın köşesinde dekor diye.. 90 küsür model rx 115-135 lere 3000 tl veriyorlar......[/QUOTE]

arkadaşlar haklısınız tamam ama ne biliim arkadaşlar tabiiki yeterli maddi durumum olsa sıfır alıp binerim ama satan satıyo işte enson bu satan arkadaş cbr600f almış satıyo artık üçe beşe bakmıyo...bu motoru gerçekten istiyorum ve durumum kritik
    nasıl olacak bilmiyorum sanki bekleyeceğiz gibi bir yıl daha
    ne diim hayırlısı aklınızda bulunsun arkadaşlar bu arada yamaha rs125 iki zamanlı değilmiydi tzr 50 iki zamanlı ama rs 125 dört zamanlı sanırım o motor derbiyle kıyaslanmaz 2t değilse

Motosikleti
    yamaha rs125 iki zamanlı değilmiydi tzr 50 iki zamanlı ama rs 125 dört zamanlı sanırım o motor derbiyle kıyaslanmaz 2t değilse
    rs 125 aprilianın bir modeli ve 2 zamanlı.

Motosikleti
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rs 125 aprilianın bir modeli ve 2 zamanlı.
    tomass dostum son 6 aydır o kadar çok makina baktımki artık adlarını bile karıştırıyorum yzf r 125 diyeceğime rs 125 dedim yamahanın bu modeli 2t mi 4 tmi ben 4 t biliyorum.arkadaşlar bi ilanda 4 t olarak okudum.eğer 4t ise sanırım bişeye yaramaz...

Motosikleti
    evet yzf r 125 4 zamanlı.

Motosikleti
    arkadaşlar gpr aşkı bambaşka bişeymiş.çinlimi sattıktan sonra yaklaşık 6 aydır makina bakıyorum.birçok makina baktım ama emin olun.hiç birşey derbinin kiyle kıyaslanamaz.bu motoru test etme imkanım olmdı.yakından görme dokunma hayır hiç biri peki beni aşık den neydi. NEYDİ biliyormusunuz? ilginç evet çok ilginç beni aşık eden burdaki derbicilerin makina hakkındaki samimi içten dürüst anlatımları.bunlar gerçek duygulardı gerçek düşünceler bunlar eğeer gerçek olmasaydı benim bu kadar etkilenmem mümkün olamazdı... şimdi benim için ne yapılabilir onu düşünüyorum birinci seçenek bu kriz nedeniyle ve ağır yara almış bi esnaf olarak bir süre beklemek. ikincisi mevcut durumun üstüne biraz daha borç ypıp bu makinaya binmek şimi tomas kardeşim umarım niye hla bedava makina radığımı anlıyosundur eleştiri değil serzeniş. bana fikirlerinizi yazın derbiciler... kısmet olursa makinayı alıp kullandıktan sonra artık derbi felsefesi diye kitap yazarım....

Motosikleti
    Kawasaki Er6-F

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Derbi çok başka bişey gerçekten. Bir arkadaşım ilgileniyo benim satılık gpr'la. Eğer o alırsa çok sevinicem, belki arada bi tur verir. Bir arkadaşım da sıfır Senda almış. O da çok başka bir makine.
    Copy_x hayırlısı olsun diyorum. Bazen kelepir makine düşebiliyo. Ben Kawasaki'yi ederinin çok çok altına aldım mesela. Gerçi çılgın gibi borca girdim 12 ay boyunca ne halt edicem bilmiyorum. O yüzden bence gözünü çok karartma motoru alırken. Dilerim kısa zamanda kupon bi Derbi bulursun. Yani 3bin küsürlere falan temiz bulman zor tabi ama belli de olmaz. Aciliyeti olur satar falan.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    3000-3500 olanları ben bundan 2 sene önce gördüm,kendi gpr'ımı almadan önce, mesela örnek vereyim Bursa'da vardı bir tane, ilanı sahibinden'de uzun süre yayınlandı,motor ucuzdu, bana söylenen temizdi motor, toplam 300km yol yaptım gittim baktım!Motor haşat,grenajlarda kırık olmayan parça yok,önünü kaldırırken kuyruğu sürtmüş,arka stop paramparça, radyatör V olmuş, gösterdim yok birşey dedi(belli önden darbeyi yemiş,teker radyatöre girmiş) vs vs,işte bu tarz motorlar ucuz! Diğer bir seçenek çok sıkışmıştır ucuza verir!Ama bu motorun temizinin ederi 5000'den başlar, ki bende motorumu 5300'den sattım gibi geldiler baktılar çok beğendiler,anlaştık!Bakalım hayırlısı...
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    Cosa 200
    Astral ne demek istedin
    First Day Of My Life

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler