Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    E daha ne olsun :D Teşekkür ederim MHYeN

Merakım giderildi azcık Yani bu motor Alınmaz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ya ben bişey demedim derbiciler kızacak şimdi bana

ben sadece hırpalanmış motordan uzak durun dedim.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben bişey demedim derbiciler kızacak şimdi bana

ben sadece hırpalanmış motordan uzak durun dedim.
    Yok hocam sana kimse bir şey demez dediğinde haklısın. Benim baktıklarım da hep hırpalanmış gibiydi de acaba hep bana mı denk geliyor diye düşünüyordum Geçende bir arkadaş da aynı sorunlardan bahsedince ve üzerine senin yazdıklarını da okuyunca cidden sağlamını bulmanın zor olduğuna ve en mantıklısı başka bir şey bakmam olduğuna karar verdim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:19 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E daha ne olsun :D Teşekkür ederim MHYeN

Merakım giderildi azcık Yani bu motor Alınmaz
    Ya çako bu motoru zaten ben alsam ulaşımdan çok sadece haftada 1-2 gün zevk amaçlı kullanacaktım lakin yukarıda da dediğim gibi temizini bulmak zor. Hem diyelim bulduk ve aldık ben hakkını verebilecek miyim bu da ayrı bi konu

Ha artçı konusuna takılıyorsan dediğim %100 doğru. Bir Allah'ın kulu ben gpr 125'te artçı oldum çok rahattı diyemez
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Selam arkadaşlar. Yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz. Bu linkte bu tür teknik tartışmaların da yapılması beni çok sevindiriyor.
    6000 km'nin altında temiz Derbi var mı diye sorulmuş. Benim motor 4000 km'de ve tertemiz. Ama şansa bakın ki ben de biniciyim; motorum satılık değil .
    Eski arkadaşlar bilir, bir Giannelli projem vardı benim. Geçen cuma bizim okulda garajda komple egzosu taktık. 3 kişi 2 saatte rahatlıkla orjinali söküp Giannelli'yi takabildik. Gerçekten gerek grenajlar olsun gerek civatalar olsun çok mantıklı yerlere ve çok basit sökülüp takılacak şekilde dizayn edilmiş. Derbi mühendislerini takdir ettim.
    Motorun gidişine gelince; gerçekten bayağı fark var. Öncelikle orta devirlerde biraz tork kaybı olduğu bir gerçek. Bunun sebebi egr valfi olmaması. Fakat 5000 - 11000 devirleri arasında motor, ivmesi artan bir şekilde hızlanıyor. Anında 11500 - 12000 devirleri görür oldu alet. Ayrıca komple Giannelli kitin ağırlığı sadece 2.7 kg. Standart egzos 6 kg. Ve Giannelli'nin hafifliğini motora manevralarda hissediyorsunuz. Kimisi için egzosun sesi belki de tek dezavantaj. Çok kulağı tırmalamıyor ama motorum aynen motocrosslar gibi ötüyor şu anda.
    Eğer biniciyseniz bu motor için yapılacak en iyi iş bir adet komple egzos almaktır; markası ne olursa olsun.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hayırlı olsun Orhan abi. Bu komple eksoz olarak aldığın malzemeler ne kadar tuttu acaba merak ettim de
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    giannelli bende alıcaktım ama cok pahalıydı motorun ivmelenmesini redline girişini hızlandırıyor motoru sürekli kullanıcaksanız gercekten şart güzel bir michelan lastik ve giannelli egzost

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kantele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motoru almış olsaydın bile gümrükten geçirebilecek miydin acaba?
    Eğer birisi kargo ile yollasaydı vergisini ödeyerek geçirebilirsin
    Yada vergisini ödemek istemiyosan tırcılarla getirebilirsin
    Veya elemana söylersin parçalar motoru her bır parçaya 100 eurodan az fatura keser kargo ile yollar sana
    Burası türkiye abi kim ne derse desin herşey yapmak mümkün..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz. Bu linkte bu tür teknik tartışmaların da yapılması beni çok sevindiriyor.
    6000 km'nin altında temiz Derbi var mı diye sorulmuş. Benim motor 4000 km'de ve tertemiz. Ama şansa bakın ki ben de biniciyim; motorum satılık değil .
    Eski arkadaşlar bilir, bir Giannelli projem vardı benim. Geçen cuma bizim okulda garajda komple egzosu taktık. 3 kişi 2 saatte rahatlıkla orjinali söküp Giannelli'yi takabildik. Gerçekten gerek grenajlar olsun gerek civatalar olsun çok mantıklı yerlere ve çok basit sökülüp takılacak şekilde dizayn edilmiş. Derbi mühendislerini takdir ettim.
    Motorun gidişine gelince; gerçekten bayağı fark var. Öncelikle orta devirlerde biraz tork kaybı olduğu bir gerçek. Bunun sebebi egr valfi olmaması. Fakat 5000 - 11000 devirleri arasında motor, ivmesi artan bir şekilde hızlanıyor. Anında 11500 - 12000 devirleri görür oldu alet. Ayrıca komple Giannelli kitin ağırlığı sadece 2.7 kg. Standart egzos 6 kg. Ve Giannelli'nin hafifliğini motora manevralarda hissediyorsunuz. Kimisi için egzosun sesi belki de tek dezavantaj. Çok kulağı tırmalamıyor ama motorum aynen motocrosslar gibi ötüyor şu anda.
    Eğer biniciyseniz bu motor için yapılacak en iyi iş bir adet komple egzos almaktır; markası ne olursa olsun.
    orhan kardesım adına cok sevımdım gınellıne ve verdıgı zevke bu arada benım makınada atıklenmeye basladı neden dersen yaz geldıgı ıcın kılo vermeye basladım 10 km hız artısı oldu son suratı 150 olan makınam su an 160 rahat vuruyor ve benım sumoket egzosunda artıları var tabıkı makınama orduda mıllet hasta oluyor heryerde fark edılmemı saglıyor ve cadde boyu gecler alkıslıyor buda yarı bır zevk tabıkı valla kendı sahsıma derbımden cokkkk memnunum meraklısına sıddetle tavsıye edıyorum bu arad yenı gelen arkadaslara hos geldın dıelr harkese kaasız surusler dılerım ıyı geceler
    fazla soze gerek yok

Alıntı derbici_52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan kardesım adına cok sevımdım gınellıne ve verdıgı zevke bu arada benım makınada atıklenmeye basladı neden dersen yaz geldıgı ıcın kılo vermeye basladım 10 km hız artısı oldu son suratı 150 olan makınam su an 160 rahat vuruyor ve benım sumoket egzosunda artıları var tabıkı makınama orduda mıllet hasta oluyor heryerde fark edılmemı saglıyor ve cadde boyu gecler alkıslıyor buda yarı bır zevk tabıkı valla kendı sahsıma derbımden cokkkk memnunum meraklısına sıddetle tavsıye edıyorum bu arad yenı gelen arkadaslara hos geldın dıelr harkese kaasız surusler dılerım ıyı geceler
    ben ilkokul çocuklarına hastayım . abi bi bassana. kaç yapıyo abi bu. abi bi gaza ben basimmi.

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ilkokul çocuklarına hastayım . abi bi bassana. kaç yapıyo abi bu. abi bi gaza ben basimmi.
    AYNNE OSMAN KARDES AYNNE BENDE ABI KAC BASIYOO COK BASI OGLUM DIYORUMMMM
    fazla soze gerek yok

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Ben de "aramızda bilgi saklayanlar var!" diye Orhan'ı ispiyonlamaya gelecektim ama yazmış kendisi de =) Hayırlı olsun Orhan. Bikaç resim gördüm, çok başarılı. Orjinal egzozdan biraz daha aşağıda duruyo sanki ama resmin açısından da olabilir emin değilim. Güle güle kullan. Derbi arayan arkadaşlar, Nude düşünürseniz bekliyorum =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Egzosu takarken birkaç fotoğraf çektim, en kısa zamanda paylaşırım. Erdem, dediğin gibi susturucu biraz aşağıda duruyor. Standart susturucu stoplara daha yakın ve daha şık bence. Ama İtalyanın da vardır bir bildiği diyerek yine aşağıda şekilde bağladık. Yukarı pozisyonda bağlamaya çalışınca borular birbirini ekseninde karşılamıyor.

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar bende motoru satmak zorunda kaldım :( şu an ilan aktif ilgilenlere duyrulur. Bu aralar elim sıkıştı başka çare bulamadım. Buraya yazmak nekadar dogru oldu bilmiyorum ama istedim ki bukadar temiz motor yabancıya değil bu motorun değerini gerçekten bilen birine gitsin.
    http://www.sahibinden.com/sifir_gibi...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motorun güzel gözüküyor. Hevesini alamadan satmak zorunda kalmana üzüldüm. Hayırlı satışlar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben alayım senin motoru Acemi85
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GPR125R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alayım senin motoru Acemi85
    Olur kardeşim sormak istediğin birşey varsa buyur sor. Yada telefonla ulaş gel gör motoru. Forumdaki kardeşlerimden başka yabancıya gitmesin.

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    benim motoruda satmayı düşünüyorum hayırlısı ile daha büyük cc alıcam isteyenler görüşebiliriz beyaz renk puig siyah cam michelan pilot 2 bin km önce takıldı ön arka . birde xenon var

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kaça abi kaç km de cbr 125 bakıyorum tabi derbide bakmıyroum değil

kantele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi STX-150
    Alıntı Gprbilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoruda satmayı düşünüyorum hayırlısı ile daha büyük cc alıcam isteyenler görüşebiliriz beyaz renk puig siyah cam michelan pilot 2 bin km önce takıldı ön arka . birde xenon var
    Hocam senin motor kaç km'de? Kaç model? Ne kadar düşünüyorsun?

Motosikleti
    GPR125R
    Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende motoru satmak zorunda kaldım :( şu an ilan aktif ilgilenlere duyrulur. Bu aralar elim sıkıştı başka çare bulamadım. Buraya yazmak nekadar dogru oldu bilmiyorum ama istedim ki bukadar temiz motor yabancıya değil bu motorun değerini gerçekten bilen birine gitsin.
    http://www.sahibinden.com/sifir_gibi...XQQdisplayitem
    İlan aktif durumda arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler