Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    çift silindirse daha fazla yakar hernekadar 125 olsada aynı hesaba gelir.kardeşim ps al koltuğu varya yumuşacık çok etli ve yüksek yapmışlar dediğin gibi... yalnız bi kötü yanı fazla yumuşak olduğu için koltukta daha şimdiden katlanma izi çıktı:(
    ayrıca sağol ) allah gönlüne göre versin insallah.he buarada sana yakıt değerlerini vereyim bizim motorun yakışına akıl sır ermez:D gecen abartısız söylüyorum 20 tl benzin aldım muğlaya gidip geldim şehir içi kullandım toplam 170 km kullanmış oldum aynı seviyeye indi fakat daha gecen gün 10 tlik benzin aldım 65 km filan gittim ama dengesiz sürdüm motoru benzin bitti heheh:D
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

maximum 15 kuruş yakıyor demektir kmde,buda iyi rakam bana göre,benim araba şehiriçi 45 kuruş yakıyor,buda demek oluyor ki,yılda 4000 km kullanırsam motoru 5 yıl sonunda motosiklet parasını yaptığı yakıt tasarrufuyla ödemiş oluyor,20bin kmde satsam herhalde 2000 tl eder oda 5 yıllık vergisi sigortası bakımı falan karşılar.cebimden hiç para çıkmadan bana 5 sene hizmet etmiş olur.

Motosikleti
    vaybe keşke benimde matematiğim böyle olsaydıxD
    Mustafa Kemal Atatürk

matematik iyi ama ingilizce kötüönceki mesajlarımda pcx125 çift silindir demiştim düzeltiyorum tek silindir olacak,2 süpap yazıyormuş ben iki silindir anlamışım

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    kardeşim sen psten vazgeç senin istediğin şartların hepsi spacyde
    şehiriçi diyosun ps fazla yakar 80-90 diyosun şehiriçi diyosun şehirdışı nadir ve tek kişi diyosun sen tam olarak spacy diyosun honda şişmez merak etme vazgeç psten şehiriçi diyorsan spacy al benden söylemesi.

Motosikleti
    adrion noldu sana anlamadım cbf150 hevesi de başlamış sende ben o motoru çok kullandım güzel motor ama bir ps etmez.benimkinin yakıtı 20 tlye 170 km gidiyor ve çok çok iyi...spacy dedğin motor tam bir cin malı hondada olsa sundiro honda ve 90 la sürekli gidicek bir motor değilki o maksimum hızı zaten anca onun.
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    kanka cbfin grisi çıkmış devir saati fln koymuşlar ve yenilendiği söyleniyor ben bıktım artık scooterdan bnmki kuşadasına 20 liraya gidip geliyo(150km) bunun benzini çok fazla geliyo bana ayrıca vitesli motor istiyorum sn kullanmışsın ama ben kullanmadım vitesli sürmek istiyorum

honda patlatmış bombaları 6 yeni modeli eklemiş sayfasına,karışık bir ruh hali içindeyim,bugüne kadar hep custom tipi kullandım,tam grenajlı olsun otomatik olsun diyordum,honda benim senelerdir beklediğim motoru çıkarmış piyasaya,cbr 250.kafam karışık yarın honda bayisine gidecem bakalım.büyük ihtimal alırım bu cbr 250yi,hastasıyım ben bu motorun.

Motosikleti
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda patlatmış bombaları 6 yeni modeli eklemiş sayfasına,karışık bir ruh hali içindeyim,bugüne kadar hep custom tipi kullandım,tam grenajlı olsun otomatik olsun diyordum,honda benim senelerdir beklediğim motoru çıkarmış piyasaya,cbr 250.kafam karışık yarın honda bayisine gidecem bakalım.büyük ihtimal alırım bu cbr 250yi,hastasıyım ben bu motorun.
    insallah kardeşim içine yatanı al zaten uzun bi süre ona biniceğin için onu al derim. adrion ybr 125 al bence yeni cbflerin stkerları filan uyumsuz bana göre
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    kardeşim ne diyosun sen yaw öff öff öffffxD cbr 125-250 dururken napıcam ben cbfı ybryi:D

Motosikleti
    aynen kardeşimmm cbrın yenisi heleki siyahı..hadi ona para vermişken 250 liğide alınabilir hız olarakta o keser seni diye düşünüyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    haklısın aslında ama vitesli motor tecrübem(cbr 125 sürdüm sadecexD)100 kmyi geçmez o yüzden 125lik yeter diye düşünüyorum:D

Motosikleti
    Honda forza 250
    slm arkadaşlar uzun süredir foruma giremedim.. bugun hondanın sitesine girdiğimde motosikletlerin fiyatlarının düştüğünü gördüm.. özellikle bizim motorlar.. ben mi yanlış anladım yoksa gerçekten düştümü fiyatlar..

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı halazula adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar uzun süredir foruma giremedim.. bugun hondanın sitesine girdiğimde motosikletlerin fiyatlarının düştüğünü gördüm.. özellikle bizim motorlar.. ben mi yanlış anladım yoksa gerçekten düştümü fiyatlar..
    halazula bu indirimin hondayla alakası yok..250cc ve altındaki hacime sahip motorsikletlerde ötv yüzde 22den yüzde 8e düştü..bütün marka ve modeller için geçerli..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Honda forza 250
    evet yeni fark ettim ötv nin düştüğünü.. bugünden itibaren motor alacaklar çok şanslılar.. şimdiden hayırlı olsun..

Motosikleti
    bana 1 milyar kazık girmiş oldu:D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    aynen kardeşim:( bugün bayii yi aradım bnm psle 0 km cbr 125 i kafa kafaya takas edelim dedim üstüne 1 milyar istedi:S

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar 2010 model ps 150i gri renk motorum satılıktır. daha 2000km dedir. Motorumda çok küçükte olsa ön çamurluk ve yan granajda çizikler mevuttur. Fiyat olarak 5000tl düşünüyorum. Satmamın tek sebebi Cbr 250r'dır İlginize teşekkürler.

Merhaba, uzun zamandır motor bakmıyordum. Bu gün hondanın sitesine girdiğimde activa yı göremedim. Artık üretilmiyor gelmiyor mu?

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    activa beat fln kalktı ama daha yıl olmadı kalkalı o ikisiniz yerine spacy 110 geldi tipi dışında güzel motor activadan az yakıyo çok kaçıyo ama activa kadar gaddar değil altı yere yakın ve sac değil plastik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)