Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    beyler benim arka lastiğin ortası aşındı birde cam kesmişti tırsıyom yolda giderken dun sahibindende gezinirken sawa marka çıkma lastik 50 tl imiş sizce almalımıyım

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...37963535/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessiz_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps150
    slm bende fabrikanın taktığı ırc vardı çiftini 110 tl ye sattım bugün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar aranızda J Costa varyatör kullanan var mı?
    Varsa ne kadara aldınız, nasıl bir performans artışı sağladı?
    Şimdiden teşekkürler

fejolerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 150
    Selam arkadaslar ps 150i#pcx # xmax 250 abs # kymco sonrasi Sali gunu tekrar ps 150 ye tekrar donuyorum.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Arkadaşlar selam;

yamaha xenter ve honda ps150i arasındakafayı yedim. bi el atın be.

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Merhabalar..
    Kesinlikle Honda PS 150 öneriyorum..
    2011 yılında sıfır aldım. Yaklaşık 2 sene kullandıktan sonra 250 cc ye geçmenin artık zamanı gelmiştir diyerekten motosikletimi satıp Sym Joymax 250i satın aldım. Yaz sonu itibarı ile almamdan dolayı çok fazlada binemedim açıkçası.. Lakin ps150i den aldığım lezzeti tadı alamadım 250 cc de.. Honda ps başka bi motor sanki.. Orjinal ön camım da vardı ayrıca.. Ön cam ile kullanıldığında zaten başka bir güzel oluyor ps.. Sonrasında nemi yaptım Tekrar PS150 aldım.. Şu anda 2 motosikletim var.. Sym Joymax 250i ve Honda ps150i.. Joymax'a binmiyorum.. Çok fazla uzun soluklu gezilerim olmadığından ve de Joymax'da çok fazla rüzgar yediğimden bir türlü alışamadım.. Ps150i de ben rüzgarı unutmuşum resmen.. Üstelik yağmur falan da dinlemiyorum.. Kısa mesafelerde ulaşım için kullandığım için bana fazlasıyla yetiyor ayrıca kullanmaktan zevk alıyorum.. Kesinlikle tavsiye ederim.. Ama yinede motor işi zevk işidir... Gönlün hangisine kayıyorsa onu al derim.. Bugünlerde de SH-300i merakı başladı bende.. Hayırlısı bakalım ne olacak.. Bu arada Sym Joymax250i motorumu satıyorum.. İlgilenen olursa malum sitede ilanım bulunmakta.. Zonguldak diye arattırırsanız görürsünüz.. Henüz 1100 km.de.. Çiziksiz ve alındığı gün gibi durmaktadır..
    Saygılarımla,
    Zonguldak-Ereğli'den Şükrü
    Yine küçük bir not : Bu işi bilenlerin lafıdır Honda ve diğerleriii derler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:04 ----------

Biri beni mi andı Vay Kaan kardeşim nasılsın...? Görüşmeyeli..? Marmarisin tadı damağımda kaldı benim biliyormusun? Nasip kısmet olursa bu yaz gene o taraflara geleceğim..
    Gelelim benim hikayeye.. Evet baya bir kafaya takmıştım F1 lambasını, servise de gittim. Fakat ne hikmetse servise gittiğimde yanmada ya la Ara sıra yanıyordu 9 sefer yanıp sönüyordu. Araştırdım arıza kodu imiş 9 sefer yanıp sönmesi de "enjeksiyon sensörü arızası" hata kodunun anlamı buymuş.. Ama bu arada motorda hiç bir sorun yok çalışmasında olsun çekişinde olsun.. Sadece arada bir yanıp duruyor du.. Neyse böyle iken sattım. Sattığım arkadaşa da söyledim durumu böyle böyle.. Zaten servis de bi sıkıntı olursa hallederiz abi sen dert etme demişti.. Aldım sym joymax 250i.. Fakat ne yalan söyleyim joymax dan da ps'den aldığım tadı alamadım.. Bir önceki msjımdada anlattım durumu yani.. Yenide ps 150 aldım bende.. İkinci el aldım. Ama sıfır gibiydi makine tanıdığım bildiğim bi Abimde idi zaten.. Şu anda 2 motorum var.. Sym joymax'ı satılığa çıkardım şimdi..
    Bu aralar da aklıma sh 300 girdi.. Napacam bilmiyorum.. Belki takasa falan giren olursa düşünebilirim yanii..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:19 ----------

Evet nerdesiniz?

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Aga PS'cier gezmekten foruma yazamıyorlar ki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

PS 150 kullanalar nerdesiniz..?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Güncel mesajlarınızı bekliyorum..

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Güncel msjlar nerde PS'ciler..

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    11 gündür benden başka PS ci yok forumda anlamadım gitti...

Motosikleti
    şükrü abi senı burada görmek eskileri anımsattı marmaris seni bekliyor gel tabi bizim memleket başkadır
    ------------------------------------------
    bu motoru soran arkadaşlara benim cevabım ise bizim sakalımız yok ki yazdıklarımız okuna.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Vay Kaan kardeş geldin demek sonunda.. Nasıl Marmaris?

Niye öyle dedin ben gördüm sen de sakal var ama
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Arkadaşlar Honda motosikletlerin garantisi 2 yılmı 4 yıl mı..?
    Bugün bi ilanda 4 yıl garantili diye yazıyordu da..

jogabonito83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle büyük bir aksilik olmazsa PS sahibi oldum pcx ile çok kararsız kalmıştım ama sahibine kaporta verdim yarın satışını alıcam kısmetse

Motosikleti
    )))) marmaris herzamanki gibi güzel şükrü abim.

jogabonito83 kardeşim buraya her zaman yazıyorum ama kimse benim yazdıklarımı okumuyor gelelim senin olaya pcx125 lerde radyatör var ancak fan yok bunu biliyormuydun ,insanlar malı konusunda çok ama çok fanatik neden böyleler sosyologların araştırması gerekir.bana sorsaydın yamaha xenter150 al ps150 bulaşma derdim ama madem almışsın heleki pcx125 gibi selesi taş gibi radyatörde fan olmayan bir aracı kullanacağına kısmetinin buna olmasına hayırlısı olsun diyorum

Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    İlgine teşekkür ederim kardeşim xenter bende isterdim ama ikinci el anca denkleştirdim pcx de fan olmadığı nı bunda olduğunu bilmiyordum inşallah Üzmez beni

Motosikleti
    fan olayı söyle geçen arkadaş 20.000 bakımında motoru götürdüğünde suyu kalmamış tamircide bunlarda fan yok demiş .internetten şimdi araştırdımda sanırım radyatörün arkasına uyduruk hava sağutmalı motorların fanının aynını koymuşlar bakın

bizdeki fan

26 bin kusurdayım benım motorun suyunda gram eksiltme olmadı

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Selam arkadaşlar, Kaan merhaaba. Ya niye öyle diyosun arkadaşa ps150 güzel motordur.. Bak ben sattım yine
    aldım ps150

Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    Selam arkadaşlar bugün motoru servise götürdüm kayış değişti eskimiş ve hava filtresi,yağı,bujisi değişti 294 TL kaçtı ;p

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bütün bunları servistemi yaptırdınız..? Başka bi yerde değiştirseydiniz daha uygun olabilirdi...
    Tabi garanti devam ediyorda yapacak bişey yok tabii..

Motosikleti
    aa şükrü öylemi şaşırttın valla ..hayırlısı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)