Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuba1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Agility 200i.
    Vespanın kalitesi tartışılmaz.93 model vespa px 200 e elden vitesli ayaktan frenli olan modele yıllarca zor koşullar altında bindik,o motorlada sağlam kazalar yaptık.3 kişi 3 cuval zeytin ile zeytinlikten döndük banamısın demedi.halen bahcede yatıyo hurdası.
    honda kaliteside tartışılmaz onuda kendim test ettim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    o modeli biliyorum hatırladığım kadarıyla yan tarafında yedek tekerleğide bulunuyordu.he bide bizim motor hem japon hem ıtalyan hondanın italya fabrikasından geliyo onun içinde ıtalyan tasarımlı
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Xmax250
    beyendiğim bir motor özellikle beyaz ve bordosu
    motora bakanlar 2-3bin tldir deyip soruyor
    ps fiyatı yüksek olduğu için bahaneyi tipide bozukmuş boşver deyip geçiyor

Motosikleti
    Alıntı xburakx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyendiğim bir motor özellikle beyaz ve bordosu
    motora bakanlar 2-3bin tldir deyip soruyor
    ps fiyatı yüksek olduğu için bahaneyi tipide bozukmuş boşver deyip geçiyor
    hehe xmax nasıl kardeşim ? o motoruda ben merak ediyorum yakalamışken sorayım...
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Xmax250
    4.700e runner
    4.500e dylan 2si arasında kalmışdım
    yada istanbuldan derby gp1 getirecekdim 4.500+350otobüse verecekdim
    5.750e xmax vardı 4.900e kadar düşdü acilmiş gittim aldım
    250cc scooterda 1.ci

Motosikleti
    Alıntı xburakx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.700e runner
    4.500e dylan 2si arasında kalmışdım
    yada istanbuldan derby gp1 getirecekdim 4.500+350otobüse verecekdim
    5.750e xmax vardı 4.900e kadar düşdü acilmiş gittim aldım
    250cc scooterda 1.ci
    runnerlar adeta benzini içiyomuş bende düşünmemiştim o yüzden güle güle kullan kardeşim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti

honda ps150i,ps150i

galiba motorumuz hiç ağrızalanmadığından kimse fæl değil
    herneyse hepsiburadadan sticker ve lastik kalemi almıştım bu gün uyguladım beğenicekmisiniz bilmiyorum

nedense stickerı burada daha çok beğendim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    kardeşim bence atatürk orda iyi olmamış çünkü sadece sn görüyorsun ben bi adamda gördüm spacynin üstüne yapıştırmış o motorda beyazdı ve çok güzeldi bence beyaz yerine yapıştır daha güzel olur birde rica etsem benim için şu çizik kalemlerini araştırabilir misin ve bunlar gerçekmi yoksa palavramı bakabilir misin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:19 ----------

bu arada motorun gelinlik kız gibi çok güzel. kuşadasına bakıma gittik babamla kendisi 113 kilo 1.87 boy var ovada 120yi gördük kuşadasında yokuşlarında yokuş aşağı 135 i gördük çıkarkende ibre 110dan aşağı inmedi anlayacağınız kaptırdım:D

Motosikleti
    teşekkür ederim kardeşim düşüncelerin için bu arada seni forumda çok aradım bayadır girmedin meğer motorla gezmissin paso
    çizik kalemini marmariste bi esnafta gördüm 35 tlye satıyordu kendi sitesindede aynı fiyat kargoda bedava online olarakta alabiliyorsun.galiba tek marka fix it pro diye http://www.fixit-pro.gen.tr/hemensatinal.html
    işe yararmı dersen mynet ve tvde çok reklamını gördüm mükemmel bir ürün olarak tanıtıyorlar lakin yakın çevremde bu urunu kullanan olmadı bir duyuma görede arkadaşımın arkadaşı arabada kullanmışlar geçirmemiş çok derinden çizilmiş kalemin amacıda basit bi göz yanılmasıymış diye duydum tbi doğrumudur değilmidir bilemem
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bnm çizikler derin çizikler değil kardeşim çoğu kişi zor farkediyo 2 ay önce düştüğümü söledim çocuğa daha 2 gün önce geldi yanıma sn sağa mı yatırmıştın motoru yeni gördüm çizikleri diye:D İşe yararmıki acep:D

Motosikleti
    kanka bi denemekte fayda var hepsiburadada satılıyo hemde uyguladıktan sonra cilasınıda yaptığın için daha iyi sonuç alabiliyomuşsun bi incele isterse
    http://www.hepsiburada.com/Liste/fix...tegoryId=26001
    Mustafa Kemal Atatürk

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    o kadar para etmez bence ya
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

Motosikleti
    Alıntı houlacaust adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar para etmez bence ya
    valla dediklerine göre tabi bi sonuç etki yaratıyosa diğer uygulamalara göre çok daha ucuza geliyormuş tabi ben onların yalancısıyım
    Mustafa Kemal Atatürk

merhaba arkadaşlar,geçen hafta rr spyderımı sattım ve bundan sonra scooter düşünüyorum.ps 150 hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.ben motosikleti hemen hemen hiç şehir dışında kullanmayan ve yılda 3000 kmyi geçmeyen biriyim.yani kullanım şehir içinde olacak genelde,bu yüzden artık manuel vites istemiyorum,yine aynı şekilde çin malıda istemiyorum,gösterişsiz olsun ama japon olsun.kullanan arkadaşlardan ricam,bu motosiklette vibrasyon nasıldır,yani insanı nefret ettiren bir titreşim var mıdır,asla hız merakım yoktur motorla ama eğer uzun yola gidecek olursam tek kişi yolculuktan bahsediyorum 90-100 km aralığında sürekli hiç hız kesmeden gidilebilir mi,motor belli bişeyden sonra bayılıp ne kadar gaz versende 70 kmlere düşer mi yoksa sabit 90-100 çizgisinde gider mi?yine bu hızda iken vibrasyon nasıldır,bursanın dik yokuşları malum dik rampalarda performansı nasıldır,tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.birde beni en çok zorlayan konu hangi rengini almalıyımsiyahla beyaz arasında kaldım.araçlarda siyah rengi severim ama sanki siyah bu motosikleti pek göstermiyor gibi geldi bana,beyaz daha bi albenili duruyor,birde bu senelerde jipinden motosikletine herkes beyazdan gidiyor.siz olsanız hangi rengini alırdınız.
    hepinize saygı ve selamlar

Motosikleti
    öncdelikle benim tercihim beyaz oldu ve beyaz rengini alabilmek için 5 gün bekledim
    bu motorda asla bi vibrasyon bulamazsın ki bunlar scooter olduğu için için rahat olsun zaten.ben şöyle söyliyim marmaristen muğlaya ve civar köylere gidiyorum bunla ve yokuşlarda tam bir canavar.cbf150 de tork 12 binlerdeydi bunda 14 binlerdeki gerçekten bir yokuş canavarı diyebilirm.gösteriş konusu ise herkez durdurup motorumu soruyo desem inanırmısın valla ben uzun yolda ranpa olsun düz yol olsun 80 den aşa gitmiyorum sabit hız diye ama sen hiç kasmadan 90 100 de yapablirsin gider bu motor su soğutmalı ve asla bayılmaz.bunlar benim fikrim eylülden beri kullanıyorum bu motoru memnunum yani sonuçta honda :D cbf150 dende todaydende beattende kinetixtende hiç bir sıkıntı çekmedim activa hariç:D alırsan honda al
    Mustafa Kemal Atatürk

muğlalı kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim,bu arada motosikletin çok güzel kazasız belasız kullan inşallah.ps 150 gösterişsiz derken cüsseyi kastetmiştim yoksa çok karizma bir makina,sonuçta aynı fiyata regal raptor spyder 350 cc alıyorsun ve 5 ay sonra nefret ederek satıyorsun,ps 150 tam avrupa işi,avrupada bankacısı müdürü doktoru işe hep bu motosikletlerle gidiyor,takım elbise üstüne kask,süper karizma ama malesef ülkemizde kıymeti bilinmiyor ve milletimiz pek sevmiyor moto işini.
    vibrasyon hiç yok demene sevindim,çünkü çin malları için biraz var diyor millet alıyorsun uyuşmuş bir vaziyette gidiyorsun,bilmiyorum belki bir tek beni bukadar rahatsız ediyor.
    uzun lafın kısası ben mobilette başladım bu işe jinlun 250 ve spyder 350 yani hep çinden gitti yolum ama bu sefer kısmetse mart ayı ortaları gibi alıyorum bu hondayı.senin motosikletin fotolarını inceledim ve bende beyaz almaya karar verdim.çok şık duruyor.hondanın robotu Asimo ile aynı rengi yapmışlar.
    tekrar teşekkür ederim,alınca ilk iş fotolarını koymak olacak buraya.

Motosikleti
    insallah kardeşim insalah benbeyaz bir ps'le karşımıza çıkarsında motorun suşurasından burasından konuşuruz bu sitedexD vibrasyon hiç yok tabi ama motor ayaklıktayken rolentede çalışırken titremesi hariç:D oda normaldir be)
    Mustafa Kemal Atatürk

rolantideki titreşim insana masaj gibi gelirbenim bahsettiğim bu çin motorlarının kaderi,süper kalkış yaparsın 80 kmye kadar hiç bişey yok ama 100 kmye geldinmi öyle bir vibrasyon varki sanki safra kesesi taşı düşürme makinesi
    dediğim gibi mart ortası veya sonu gibi düşünüyorum bursa bu aylarda çok soğuk olur siz şanslısınız marmaris gibi yerde dört mevsim motor keyfi yaşıyorsunuz,şu soğuklar geçsin alıyorum,şimdi alırsam dayanamam gezerim zaten kurtlar kaynıyorzatüreye davetiye.
    seninle daha çok muhabbetimiz olur,senden öğrenecek çok şeyim var.
    hadi sağlıkla bin motosikletine

Motosikleti
    estafurlah kardeşim öğretmek haddimize değilde işte olanı söylüyoz
    valla öğle böyle diyosunda bende keçi gribiyle uğraşıyorum motora bindiğim için bi türlü atlatamadım
    yakında pcx125 geliyo bak hondaya haberin olsun onuda düşünebilirsin
    Mustafa Kemal Atatürk

googledan fotolarına baktım o motorun çok spor ve ps 150den daha küçük duruyor.ben daha çok klasik makinaları seviyorum.yaş 29 oldu zaten.fazla iddialı duruyor bu motor.bana daha ağırbaşlı,milletin çok fazla dönüp bakmayacağı,iş görecek bişey lazım.hem bu model fotolardan gördüğüm kadarıyla hava soğutmalı.büyük konuşmayayım ama hava soğutmalı bişey almam artık.ps150nin sıvı soğutması çok cezbetti beni.çünkü jinlun kullanırken çok şişerdi motorum,hem jinlunda hem spyderda vibrasyon vardı ama spyderın radyatörüne asla laf söylemem,sıvı soğutmanın tadını aldım o motorda.birde 25 cc daha küçük motor hacmi var.
    valla bilmiyorum ama bu ps 150yi alacam ben kafaya koydum,herhalde 5 sene durur bende sonra Allah ömür verirse silverwing alırım.
    bu arada geçmiş olsun acil şifalar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:10 ----------

evet hatta şimdi baktım ingiltere sitesinden boyutlarına

ps 150---1990 x 700 x 1150 mm sıvı soğutmalı 4 zamanlı tek silindir

pcx 125--1,917 x 738 x 1,094 mm sıvı soğutmalı 4 zamanlı çift silindir

ikiside sıvı soğutmalı,ps biraz daha uzun ve yüksek ama pcx çift silindir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)