Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Hani hareket yok hiç bu topikde..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    aynen öyle burasının haraketlenmesi için bir gün dansöz getiricem:DD
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Da da da dansözmüüü dedin
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    e naparsın en etkili yol ps vitesli olsa ybr cbf gibi en gözde topic olurdu scooter ya anca bu yöntemle haraketlenme olur diye düşündüm ahahah:D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Yok ondan değil bence.. Dylan aşığı çok sitede.. Bırakamıyolar Dylan'ı
    Yapcak bişey yok ama üretimi bitti sonuçta.. Merak etme sen yakında onların hepsi bu topikde olacaklar.. Ahahahah yaşasın kötülük :D

Motosikleti
    insallah bu gidişle ben onların topigine giriyorum sağolsunlar kardeş motor diye aralarınada alıyolarlarbu arada üretimi durmasa ve enjecsiyonlu olsa dylan alırdım tipi çok hoşuma gidiyo benim gizli bi senpatim var )
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Tamam güzel Dylan'da bişi demiyorum.. Ama ben Dylan çıktığı zamanda diyodumki bunun ayak koyulcak yerini neden düz yapmıyolar diye.. Sanki beni duydular yanii ve öle yaptılar

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Vitesli motor arayışındaydım cbf ybr kafayı bozdum çünkü scooterdan bıkmıştım. Şimdi bi düşündümde boşver ya ps dursun satmıcam:D ama gıcık kaptığım 1-2 şey var tek kişi oturduğunda bagajı kapattığın yerden gelen o tıkırtı beni deli ediyor. ama düzeltmesi kolay altına sünger gibi bişe koycaksın düzelir o. sonra kalkış sırasında debriyaj kutusunun ordan gelen gıcırtıyı duyunca motoru orda bırakasım geliyo motorcu48 kanki sen bahsetmiştin 5000 bakımında yapıcaklar bunları fln demiştin noldu bi haber var mı?

Motosikleti
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam güzel Dylan'da bişi demiyorum.. Ama ben Dylan çıktığı zamanda diyodumki bunun ayak koyulcak yerini neden düz yapmıyolar diye.. Sanki beni duydular yanii ve öle yaptılar
    harbi bende onu anlıyamamıştım çok büyük dez avantaj bencede.bi gün bi amcada kendi dylanında o ayak yeri dümdüz olsun diye demirden bi aparat yapmıştı onu hiç unutmam

Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesli motor arayışındaydım cbf ybr kafayı bozdum çünkü scooterdan bıkmıştım. Şimdi bi düşündümde boşver ya ps dursun satmıcam:D ama gıcık kaptığım 1-2 şey var tek kişi oturduğunda bagajı kapattığın yerden gelen o tıkırtı beni deli ediyor. ama düzeltmesi kolay altına sünger gibi bişe koycaksın düzelir o. sonra kalkış sırasında debriyaj kutusunun ordan gelen gıcırtıyı duyunca motoru orda bırakasım geliyo motorcu48 kanki sen bahsetmiştin 5000 bakımında yapıcaklar bunları fln demiştin noldu bi haber var mı?
    aynı kaderi paylaşıyoruz kanka
    valla benim motor şuan 3900 kmde ,5000 binde varyatör kapagı açılcakmış temizlenicekmiş servis öyle dedi.neden böyle olduğunuda biliyorum motoru ilk zamanlar kalkışları sert yaptığım ıçın bu sorun meydana geldi şunda biliyorumki kanka 2 tane todayım oldu kırmızı today vardı aynı aldığımda zorlamıştım o kalkışlarda o kayıştan ses gelirdi diğer todayı sıkıştırmadan sürdüm asla öyle bi ses oluşmadı.
    tıkırtı konusunda o kilitlenen yeri fazlaca greslicem eminim bi nebze bile olsa iyi gelicektir de cbf imde bile o ses aynı geliyodu bu motora özel bi sorun değil kardeşim sıkma canını..

he bu arada servis bakımında repsol yag koyuyolardıya bakayım dedim nasıl bi yağ koymuşlar 15 50 repsol yağ koymuşlar motorun kitapcığında 10 40 yağdan başkasını kullanmayın diyo uygunu oymuş.hem sentetik değil hemde kalın yağ bu ,netten de araştırdım yağ performansıda etkiliyormuş
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bnm bakımlar 1000-4000-7000 die gidiyo 1000 bakımı 25 liraydı 4000 bakımıysa 100 liraydı bnm motor 5000de şuan 2000 km var daha bakıma bnm bunu açma imkanım yok mu harbiden çok gıcık bi ses. bende rodajını iyi yapamadım. çok sıkıştırdım motoru pişmanım:D söke ovasında tek kişi 110 eğilirsem 120 yapıyo. cbrla kapıştık söke ovasında kafa kafaya gidiyoruz kim eğilirse o geçiyo.d

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    4000 Bakımı 100 TL mii..? Hadi yaaa.. Benim toyatanın bakımı okadar değil yaaww

Motosikleti
    adrion demekki her servis kendi prosedürlerini uyguluyo kitapçıkta 1000-3000-6000-9000 bin diye gidiyo marmaris kıvrak motorsa 1000-3000-5000 diye uyguluyo artı 15 50 yağkoydu bunun farkını verip iyisini koydurucağım haberiniz olsun kapışma işin doğrudur da kanka :D bizim ibreye 160 niye koymuşlarda dylanda 140 bizimkinde 160

mavimantalite sana katılıyorum demekki önceden telefonla arıcaz orda mahsur kalmamak için yavv ne yapıyolarda 100 tl tutuyo anlamadım
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Valla bende anlamadım Bi de nedicem ben geçen günü bi arkadaşla konuştum sen diye ama o sen değilmişsin iyimi.. ps150 satılık ilanı var sahibinden de hatta dur bulayımda kopyalayayım.. o seni tanıyomuş forumdan ben değilim dedi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40890975/detay

işte bu arkadaş.. ama sağolsun baya bi konuştuk muhabbet ettik telefonda yardımcı oldu bana.. fikir bazında yanii.. motorculuk budur yaaa

Motosikleti
    hee bu adammmm .bu beni nasıl sinir etti bir gün motorumu tesadifen nette gördüm bide bi baktım link farklı meğer benim bu siteye koyduğum tüm resimleri almış kopyalamış hatta burada ayrı bir topik açmıştım bu konu ile ilgili kaçkerede bu resimler benim dememe rağmen şikayet talebimi kabul etmedi sahibinden sitesi.bundan sonra ne o siteye güvenirim nede bu satıcının kendi motorunu koyamayıp sıfır ayarında diye benim motoru koyup kendi sattığı ürüne güvenirim:D

Peki ne diyor bakalım yanıl yardımcı oldu
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    ya.. ps150 hakkında bilgi verdi işte.. birde istanbuldan alırsam bana yardımcı olabileceğini felan söyledii.ii falan filan işte.. motorun + ve - lerini konuştuk öle yanii..

Demek öle haa.. Ben de resimler senin diye zaten sen zannettim meğer değilmiş bak..

Motosikleti
    hımm... peki son kadarın nedir hala ciddisın dimi ps almakta? hem al su motorun yeni modelini bi masaya yatıralım belki biz çıkartırız:D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Evet evet ciddiyim.. Sıfır alcam ben.. 2. elde millet uçuyor abicim yaa.. Yani sıfır almak daha mantıklı bana göre.. Hem rodajı nasıl yapıldı fellan gibide derdin olmaz.. Ayrıca ben uzun yıllar kullanacağım ps150 yii alırsam.. Buda düşünüldüğünde yine sıfır almak mantıklı geliyor bana.. neyi çıkartırız biz anlayamadım..?

Motosikleti

honda ps150i

Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet ciddiyim.. Sıfır alcam ben.. 2. elde millet uçuyor abicim yaa.. Yani sıfır almak daha mantıklı bana göre.. Hem rodajı nasıl yapıldı fellan gibide derdin olmaz.. Ayrıca ben uzun yıllar kullanacağım ps150 yii alırsam.. Buda düşünüldüğünde yine sıfır almak mantıklı geliyor bana.. neyi çıkartırız biz anlayamadım..?
    aynen sahibindene girdiğinde görmüşsündür neredeyse motorun sıfır fiyatını isticekler bazılarıda sıfırından daha çok para istiyo 2 parça ekleyipte
    2 elin cezbedici bi rakam olması lazımki alınabilsin herneyse sen sıfır al millet bu motora ömürlük motor diyo satmayı hiç düşünmeden temiz temiz kullanmak lazım tıpkı benim motor gibi

not:fethiyeliolan kişi bunları gene çalmasın
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Offf of offff Süper valla ALLAH nazarlardan korusun maaşaallahh.. Bayıldım.. Beyaz bi başka duruyor canım yaa.. Şu anda ismini vermiyeyim bi bayi bana 5,500 TL ye veriyo sıfırını fakat siyah renk olduğu için ben istemiyorum.Ya gri yada beyaz düşünüyodum.. Artık sadece beyaz düşünüyorum.. Çanta felan taktırmayı düşünmedinmi kardeşim.. Gerçi tercih meselesi tabi de..
    Bu arada benim adım Şükrü 33 yaşındayım Kdz Ereğlideyim..
    Kendinden biraz bahsetsene yaa tam olarak tanışamadık da.. Ne iş yapıyosun yaş kaç..?

Motosikleti
    23 yaşında öğrenciyim memnun oldum bende .bence en iyi rengi beyaz tam motoru alıcakken orada gümüş rengi vardı arkadaş sağ olsun bekle dedi beyazını al tamam dedim yaklaşık bi haftada onu beklemiştim şimdi yatıp kalkıp dua ediyom arkadaşa hala bi rakı borcum var ehehe:D bu sene beyaz çok moda ya...
    topcase bilmem düşünmedim hiç bayazı için orginal aksesuar beyazı varda ne biliyim gerek duymuyom.
    bu arada şükrü abi diyorum sende büyük motor alma hastalığı yok mu? şahsen benim ilerde iki üç sene sonra şöyle temiz bi fazer alasım var şimdilik scooter:D
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)