Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı prolixin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese, ne güzel..bayağı kalabalıklaşmış buralar..Çoktandır bakmamıştım..

Benim Dylana geçen park halinde bir kamyonet vurup kaçmış..geldiğimde yerdeydi..Arka sol stop camı kırılmış, birazda sol yan kaputun arka kısmı hasar görmüş..Arka stoplar takım halinde satılıyor ve 168ytl cikk..Kaputta 250 ytl..Kaput neysede stopları halletmem lazım..Bu motorunkine benzeyen uyumlu arka stop varmıdır başka markanın acaba, mondilain sanki öyle bir modeli vardı..Veya elinde sol camı kırık olmayan hasarlı arka stop olan varsada satın alabilirim...
    Evet var ama Asya motorun Dylan ın birebir ayni olan AS 150 T-7B
    [MEDIA]http://www.asyamotor.eu/images/stories/modeller_flash/model_as1507B.swf[/MEDIA]
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motorun ne renk? ben de temiz gümüş renk yan karenajlar var. Daha evvel bi araç bana arkadan çarpmıştı karenajlarında teki stopun üstünden hafif kırılmıştı. Bende adam parasını ödediği için ikisi birden değiştirtmiştim.
    Hayatonda

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Asyanın far kısmı birebir aynı değil ben çok ayrıntılı inceledim. Tahminimce far takımı uymaz malesef..
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ne renk? ben de temiz gümüş renk yan karenajlar var. Daha evvel bi araç bana arkadan çarpmıştı karenajlarında teki stopun üstünden hafif kırılmıştı. Bende adam parasını ödediği için ikisi birden değiştirtmiştim.
    Teşekkürler, ama motor mavi renk..Tamir etmeyi deneyebilirim ki daha evvelden denemiştim, biraz tecrübem var..Ama stoplara yapacak birşeyim yok..Bir ara mondial servisine uğrayıp uyumlu bir parça varmı bir bakacağım..Sonra olmadı bayılıcam artık 170ytl yi..El kadar plastik ve paramparça oldu :(

Saolun bilgiler için...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    BEYLER şu gezi olayına katılacak bşka kimse yokmu yeni arkadaşlar ne oluyo hadi katılım bekliyoruz

Motosikleti
    Henüz Yok
    Motorum 7 ay sonra gelecek inş o zaman :(

Ya erdoğan abi sen önceki sayfalarda video dolduruodun hatta sabah sabah salınışını bile çekip koyuyodun bu aralar hiç video atmıon , zevkli oluodu izlemek
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    Burayada Yaziyorum Bu Pazar Sabah Erken Saatlerde ÇİlİngÖze Gİdİyoruz Ona GÖre Katilmak İsteyen Adini Yazsin
    Vay Ben GÖrmedİm Vay Ben Duymadim Demeyİ Bu Arada İzel Senİde Motorunla Beklİyoruz

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    full depo doldurup 210km yol gittim ve depoda hala benzin vardı.8,5lt. benzin aldı depo. yani kısa bi hesapla şehir içi seri kullanımla dylan 220-230km çok rahat gidiyor. km de 0,10 - 0,11ykr yakıyor.
    fena değilmiş yaw
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    BMW F650 GS
    heh heh İzel sen hala o konuda mı kaldın? biz o konuyu çoktan çözmüştük kardeşim. Ancak sen hala benim motorum ne kadar yakıyor diye merak ediyorsan sana tavsiyem:
    Motorun deposunu full doldur. 23-24 ytl civarı olcak. Sonra 1.lt. lik pet şişeye ayrı benzin al. Kilometre saatini sıfırla, yolda kalana kadar devam et. Motor tekleyip ben artık pes ettim gidemeyeceğim diyene kadar kullan. Eğer yolda kaldığında kilometre saatin 270-280 ni gösterirse motorun taş gibi demektir, Korkma. Çıkar alttaki 1.lt'lik pet şişeyi depoya boşalt ve yola devam!
    Hayatonda

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Yahu ben 32 i ye doluyorum şehir içi tam 260 km gittim en son ,yeniden benzin oldığımda 2 litre varmış içinde,şimdi karşılaştırdımda fena değilmiş hesap yahu

Motosikleti
    Honda Dylan
    kimse yazmıyodu bende öle yaziim dedim yaw. yoksa bana ne çok yakıyo az yakıyo!!! ben aldığım keyfe bakarım.
    34 BC 8561

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

alın size 61.000 de Dilan...son nokta budur...kişi Boğaziçi Kuryeden tanıdığım bir abimiz...bugün Fulyada gördüm...kurye abimizin yaşı 60...emekli...halen ev geçindirme derdinde...helal olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Daha nice 61.000 lere.. 30.000 de motor kendini buluyor... 60.000 de zirve yapıyordur heralde.
    Hayatonda

Motosikleti
    Henüz Yok
    Ya erdoğan abi ist de olsam senin motoru görmek isterdim bu kadara kadar

Son 155 gün 14 saat 22 dakika kaldı motoruma kavuşmama
    Honda Hayat Onda , No more :cat:

Motosikleti
    Honda Dylan
    abilerim burda bi kurye var 90bin görmüş deyyom siz hala 61bin de takıldınız
    34 BC 8561

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    erdoğan abi nasılsın?? çok geçmiş olsun diyorum..sitedeki en yüksek kilometre sende rica etsem şöle en son raporu bi geçsen..neler oldu bitti? neler değişti..benim kilometre 19500de şu an..20binde ön fren balatası filan değişçek dedi usta..sen neler önerirsin?? yorumlarını bekliyorum..saygılar..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    BEYLER BU BİR REKOR motor 25 ytl lik benzin aldı full
    tam 290 km yol yaptım rekormu değilmi bilmiyorum ama benim için öyle
    daha gidermiydi bilmiyorum tırstım yolda kalırım diye
    bu motrlar kullandıkca gerçekten açılıyor düz yolda rüzgarda var tabi 130km ye artık rahat cıkıyor camı kısalttım bilmiyorum etkisi vatmı yan sanayi cam taktım asya motordan almıştım orjinal camında 120 ve üstünde inanılmaz titreme yapıyodu şimdi hiç titreme yok dün erdoğanada taktık cam yani motoruna

http://www.motomax.com.tr/haberdevam.asp?haber_id=871

Motosikleti
    BMW F650 GS
    yengeç gibi gitmeye alışkın olmmadığımdan eve gelince çıkardım hemen yarın cam üzerinde birkaç ufak çalışma yapıp öyle takacağım. Cam kırıldıktan sonra tekrar cam için 120 ytl vermek insana koyuyor. Çünkü artık biliyorsun ki tekrar kırılacak. Ben zaten camı kısaltmak için kestirdiğim için camın ardından yolu görmek gibi bir durumum olmadığı için camın önemi yoktu. Cam tekrar kırılınca şu cama bakayım dedim. Fena sayılmaz. Tekrar kırıldığında gitti paracıklar demicem artık. Fakat aldığım camın kesimi biraz yamuk gibiymiş yolda kendimi yengeç gibi hissettim.
    Hayatonda

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007

slm

merhaba erdoğan bey nassınız bursa tarafına doğru gelmiyonuzmu geziye

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bir gün arkadaşlarla toplaşır geliriz, neden olmasın. Ama oraları siz daha iyi biliyorsunuz. Oralarda gelebileceğimiz güzel bir önerirseniz seviniriz.

Bir süredir motorun arka tarafından şangır-şungur sesler geliyordu. Egzosttan geldiği besbelliydi ama emin olmak gerekliydi. Üstündeki koruma demirini çıkardım. Hala ses gelmeye devam edince soluğu serviste aldım. Kontrol ettiler egzostun dağıldığına karar verdiler garantiden değişim yapılacak.

Bu arada IRC marka dişli desenli 2 tip lastik getirmişler(mutluhan). Görünümleri oldukça iyiydi ancak faturası gelmediği için fiyatı belli değildi Pazartesi - Salı fiyatını da öğrenip bilgi veririm. Lastiklerin ön arka takım değişmesi gerektiğini düşündüğüm için ön tekere göre modelinin olmaması beni biraz üzdü.
    Hayatonda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler