Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    motorda bır anormallık yoksa hıc degıstırme bence.bende 450 cıvarı masraf gıdıyor dıye duymustum.haa degıstıreceksen molossı yap derım.en azından bıraz daha serılesır herhalde
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda bır anormallık yoksa hıc degıstırme bence.bende 450 cıvarı masraf gıdıyor dıye duymustum.haa degıstıreceksen molossı yap derım.en azından bıraz daha serılesır herhalde
    bende öyle yapıcam galiba..şuanki haliyle gittiği yere kadar gidicek..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle yapıcam galiba..şuanki haliyle gittiği yere kadar gidicek..
    yaa bısey sorucam uzerındekı orjınal debrıyajımı,yanı hıc degıstırmedınmı.

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    benim motorda 35000 km de bende de sorun yok. bi okadar daha rahat rahat gider diye düşünüyorum. hala ilk günkü gibi..

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa bısey sorucam uzerındekı orjınal debrıyajımı,yanı hıc degıstırmedınmı.
    dostum 24binde ön arka fren balatası ve kayış değişimi oldu onun dışında herşey orjinal tabi periyodik yağ,buji,filtre değişimi oluyo..ampulu bile patlamadı çok şükür..şuan bi anormallik hissettmiyorum değiştirmeye gerek yok bence..

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    dostum 24binde ön arka fren balatası ve kayış değişimi oldu onun dışında herşey orjinal tabi periyodik yağ,buji,filtre değişimi oluyo..ampulu bile patlamadı çok şükür..şuan bi anormallik hissettmiyorum değiştirmeye gerek yok bence..
    selam bursanın neresindesin
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    tesekkurler,baya ıyıymıs yaa

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bursanın neresindesin
    kışları setbaşı..yazları kumla..

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Canlandiralim biraz. Dylan'a ek olarak uzun yol icin Kymco Xciting 250 almayi dusunuyorum. Daha once bu motoru kullanmis olan var mi arkadaslar ?

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı protesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canlandiralim biraz. Dylan'a ek olarak uzun yol icin Kymco Xciting 250 almayi dusunuyorum. Daha once bu motoru kullanmis olan var mi arkadaslar ?
    Aman sakın öyle bi hata yapma. Dylanın yanına alınacak motor asla 250'lik olamaz hiç bir anlamı yok. Xciting 500 desen anlarım. Beverly 500 desen yada nexus 500 desen anlarım. Onun haricinde Dylan ile 250 lik bir makineyi zaten ayırt etmek zor.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman sakın öyle bi hata yapma. Dylanın yanına alınacak motor asla 250'lik olamaz hiç bir anlamı yok. Xciting 500 desen anlarım. Beverly 500 desen yada nexus 500 desen anlarım. Onun haricinde Dylan ile 250 lik bir makineyi zaten ayırt etmek zor.
    Performans icin degil, sadece uzun yolda konfor ve guvenlik aradigim icin yanina 250'lik almak istiyorum. Kisa mesafelerde Dylan'i kullanmaya devam edecegim. Ama uzun mesafede yarim saat gectikten sonra Dylan'da belim agrimaya basliyor. Ayrica cevreyolunda kullandigim zaman kot farki, cukurlar, trasli ve bozuk yollar yuzunden biraz korkuyorum acikcasi. Daha agir bir makina daha cok guvenlik saglayacaktir. 500'lügü de yakit tuketimi yuzunden tercih etmiyorum.

Aslinda Dylan'i satip Xmax alacaktim ama bayiden aldigim bilgiye gore Beldeyama 2010 basina kesin olarak gidiyormus ve Yamaha kendi geliyormus. Bu yuzden su an hicbir bayide sifir Xmax yok.

Xciting'i inceledim. 250'lik ve 500'lügün kasasi aynı zaten. Gercekten Burgman tadi veren, gemi gibi bir makina. Cok hosuma gitti. Simdi onu arastiriyorum.

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Xcity acayip güzel bir makinadır güzel seçim...

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xcity acayip güzel bir makinadır güzel seçim...
    Xcity güzel evet ama biz yamaha xcity değil kymco Xcitng den bahsediyoruz

Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xcity güzel evet ama biz yamaha xcity değil kymco Xcitng den bahsediyoruz
    daha motorsuzmusun?
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Evet malasef :(

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Xciting 250i kullanan biri olarak soyluyorum gercekten cok iyi makine. bu hafta genc motora gidip Xciting 500Rİ sordum cevap olarak "butun xciting'ler satılmış piyasada şu an yok spariş verildi yeni modeller geliyor" deyince kendi motorumun seriligini performansını anlatıp Xciting 500RI performansını merak ettigimi soyledim, sagolsun genc bey Beverly500 ile Gilera Nexus 500 motoru test imkanı sagladı, sonuc olarak cok sasırdım cunki ikiside 13000km civarında ama 250cc kendi motorumdan daha yavaş kalkıyor ve yavaş ivmeleniyorlar? eger gercekten performansları bu durumda ise ikisinide 0-80km hıza kadar motorum ile ezer, 80km den sonrada yanımdan gecerlerken el sallar şeritimi degiştiririm Xciting 500RI performansını cok merak ediyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xciting 250i kullanan biri olarak soyluyorum gercekten cok iyi makine. bu hafta genc motora gidip Xciting 500Rİ sordum cevap olarak "butun xciting'ler satılmış piyasada şu an yok spariş verildi yeni modeller geliyor" deyince kendi motorumun seriligini performansını anlatıp Xciting 500RI performansını merak ettigimi soyledim, sagolsun genc bey Beverly500 ile Gilera Nexus 500 motoru test imkanı sagladı, sonuc olarak cok sasırdım cunki ikiside 13000km civarında ama 250cc kendi motorumdan daha yavaş kalkıyor ve yavaş ivmeleniyorlar? eger gercekten performansları bu durumda ise ikisinide 0-80km hıza kadar motorum ile ezer, 80km den sonrada yanımdan gecerlerken el sallar şeritimi degiştiririm Xciting 500RI performansını cok merak ediyorum
    Hocam sende PS yok muydu ne zaman kymco aldın
    Ayrıca büyük CC scoterlar küçüklere nazaran daha yavaş kalkarlar bu bi gerçek. Bende dylan ile senin motoru kalkışta geçerim, Beat'de Dylan'ı kalkışta geçiyor

Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı protesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bana göre kymco alacağına uzun yol için bir cbf 250 alsan daha hoş olur

Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bana göre kymco alacağına uzun yol için bir cbf 250 alsan daha hoş olur
    Benim arabam da otomatik vites. Yani ben biraz rahatima duskunum. Bu yuzden kullanimi daha kolay ve konforlu oldugu icin scooter tercih ediyorumç

Motosikleti
    Sym hd2
    vitesinde zevki başkadır hem tekerlekler büyük hem kullanım maliyeti daha düşük yakıt az ne bileyim dylanın yanına kymco bana ters gelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler