Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    myhen dostum. 1aralık 2008 de satışını aldım. 2006 model 2500 km.de idi. renk siyah.motoru muğla dalyanda teslim aldım. motorun bana maliyeti, 3 milyar lira. 206 ytl notere verdim.48 plaka idi izmir adresi verdim. noter masrafı şehir değişikliği olmasa 165 ytl imiş. sahibindencom'dan satın aldım.ilanın çıktığı gün aradım.bir iki görüşmeden sonra motoru görmeden satın aldım.tabii bu arada tolga beyin samiyetine inandım ve dediği gibi temiz çıktı dylan.ben şu anda 1000 km.civarı yol yaptım çok memnunum. sizce uygunmu almışım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mehmet bu motor bayadır ilandaydı.
    sfrsemih kullanıcısı bitanede burgman,dylan lastiği bişiler dha satıyor niye böyle olmuşki.
    yalnız motor hakkatten temiz yaa lastikler filan beninde almak istediğim lastik ama şuan üzerindekiler çok yeni ayırca 250-300 tl vermekte koyacak alamıyorum yoksa bende alıcam bunlardan

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    myhen dostum. 1aralık 2008 de satışını aldım. 2006 model 2500 km.de idi. renk siyah.motoru muğla dalyanda teslim aldım. motorun bana maliyeti, 3 milyar lira. 206 ytl notere verdim.48 plaka idi izmir adresi verdim. noter masrafı şehir değişikliği olmasa 165 ytl imiş. sahibindencom'dan satın aldım.ilanın çıktığı gün aradım.bir ikigörüşmeden sonra motoru görmeden satın aldım.tabii burada tolga beyin samiyetine inandım ve dediği gibi temiz çıktı dylan.ben şu anda 1000 km.civarı yol yaptım çok memnunum. sizce uygunmu almışım.

erol abi bedavaya almışın yaw

Motosikleti
    R1200GS
    deryali, bu günkü adapazarı yolculuğun nasıl geçti

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    deryali, bu günkü adapazarı yolculuğun nasıl geçti
    Selamlar bugun hava kuruydu ve çok daha rahat ettim. Yol keyifliydi. lastik ve kayış değişimi Dylan'ın perdormansını olumlu yönde etkiledi diyebilirim. Yolda giderken bu motorun 150cc olduğuna inanmak gerçekten güç.

yaklaşık 600km yolun hakkını yine sorunsuz ve ekonomik olarak verdi.
    Ortama hızım 110km/h idi ve 53 ytl benzin yaktım.

"Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

kazasız belasız gidip döndüğüne sevindim abi

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    myhen dostum. 1aralık 2008 de satışını aldım. 2006 model 2500 km.de idi. renk siyah.motoru muğla dalyanda teslim aldım. motorun bana maliyeti, 3 milyar lira. 206 ytl notere verdim.48 plaka idi izmir adresi verdim. noter masrafı şehir değişikliği olmasa 165 ytl imiş. sahibindencom'dan satın aldım.ilanın çıktığı gün aradım.bir iki görüşmeden sonra motoru görmeden satın aldım.tabii bu arada tolga beyin samiyetine inandım ve dediği gibi temiz çıktı dylan.ben şu anda 1000 km.civarı yol yaptım çok memnunum. sizce uygunmu almışım.
    bedava almışsın
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    R1200GS
    tam dylan ararken tesadüf eseri denk geldi. bende fırsatı değerlendirdim.tolga beyde 3 e 5 e bakmadı dediğim gibi görmeden anlaştık. deneme bile yapmadım sayılır zaten 2500 km deki motorun nesini deneyeceksin. sıfırdan farkı yok ki. evet gerçekten çok iyi aldım. izmirde motoruma hemen 3800 verdiler

Valla iyi denk gelmiş abi kaçırmamışında kazsız belasız abi.
    Bence 3800 de az vermişler.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Erol abi sen benim baktığımı salla seninki cidden bedava.Hani 2006 model 2500 km ile 2007 6800 arasında ahım şahım fark yok.Çanta ve lastik dediğin şeyleri 500 liraya halledersin.Fakat şu mevsimde motora binilmeyecek havada 4250 nere 3000 nere.Ben ağustos sıcağında yani motorun tam mevsiminde gıcır gıcır 4 aylık 2008 model 3000 kmde çantalı siyah dylanı 4500'e satmıştım ki şu an biraz daha ucuz olmalı.Nedir bu dylanlara şu mevsimde aşırı fiyat çekme olayı onu da anlamış değilim...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    --Resimler ekledim

yabancı siterden bulduğum bi kaç dylan fotoğrafı ekleyim.Yanılmıyorsam motorlar ispanyadan.Motoruna ufak çaplıda olsada bişeyler yapmışlar sizlerle paylaşmak istedim
    Buyrun

şu kısa arka çamurluk hoşuma gitti bendemi yapsam ne

Turuncu-siyah dylan

Full turuncu dylan

Uzaktan kısa arka çamurluk
    nasıl olmuş

Çıplak dylan

Çamurluksuz böylede hoş gibi

Havai dylan

Beyaz dylan

mercek far dylan

Siyah-beyaz

Motosikleti
    BEVERLY 250
    Selam beyler, keyifler nasil bakalım, iyi misiniz, hoş musunuz Mylen, ne arıyon burda, çabuk ders başına bakem !!! Bakıyorum da tırım tırım motor arıyon, niye elindekileri sattın Bonibon. Ehuehue, Hişşşt bu arada beyaz da çok hoş görünüyor bea. Cem, senin siyah ne alemde bakalım ? Alicim zaten motor üstünden inmiyooo, Dylan la bütünleşti, evrim geçirdi eheuheueh öyle değil mi ?
    Saygı görmek istiyorsan Saygı göster :bounce:

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Myhen sen arıyorsun sanırım.. bunu bir incele yeni bir ilan

http://www.sahibinden.com/2007_model...XQQdisplayitem
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Myhen sen arıyorsun sanırım.. bunu bir incele yeni bir ilan

http://www.sahibinden.com/2007_model...XQQdisplayitem
    onu coktan inceledik :D

farın altında grenaj kırık iyi bak
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu coktan inceledik :D

farın altında grenaj kırık iyi bak
    Motor sağlamsa çok önemli değil bence değerlendirilebilir..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı zacay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler, keyifler nasil bakalım, iyi misiniz, hoş musunuz Mylen, ne arıyon burda, çabuk ders başına bakem !!! Bakıyorum da tırım tırım motor arıyon, niye elindekileri sattın Bonibon. Ehuehue, Hişşşt bu arada beyaz da çok hoş görünüyor bea. Cem, senin siyah ne alemde bakalım ? Alicim zaten motor üstünden inmiyooo, Dylan la bütünleşti, evrim geçirdi eheuheueh öyle değil mi ?
    Zeki abi alemsin Öyle oldu galiba. Senin beverly'i ile aran nasıl hiç bahsetmiyorsun yeni oyuncağından

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı zacay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeki abi sattık motorları arıyoruz işte bişeyler.Nasılsın iyi misin abi? Kaptın güzel makineyi ses soluk çıkmıyor

Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sağlamsa çok önemli değil bence değerlendirilebilir..
    Motor 2100 km'de zaten iyidir de dylanda grenajlar aşırı pahalı.Sadece o ön tarafla değişse belki iyi ama başka masrafları da çıkabilir

Arkadaşlar zaten motoru alsak şu sıralar binmeye pek imkan yok.Büyük aktiviteyi yazın yapacağız.Bu yüzden ince eleyip sık dokumaya devam.Bu işler biraz da kısmet işi.Hatırlatırım ben de mayısın 31'inde almıştım dylanı.O kadar temizlikte, aksesuarda ve de o fiyattı yani.Mevsim kış olmasına rağmen çekilen fiyatlar yüksek.Herkesin malının kendine göre bir değeri var tabiki ama ekonomik durumumuz ortada.Elinde canlı parası olan adam illaki temiz motor bulur.Aceleye gerek yok

Bu arada iddiamı hala sürdürüyorum.Dylanda renk olarak siyahın üzerine tanımam
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bence beyaz ve turuncu renkte hiç fena değildi.
    yazın motosikletimin çizik olan granajlarını değiştirip motoru yeni gibi yapacağım inşallah.
    Ayrıca motora GPS sistemi, Kamera ile arkayı öndeki ekrandan seyredebilme, Özel dizayn ön cam, krom aynalar, beverly koltuk tasarımı, neon farlar, Flashör, Isıtmalı elcik gibi uygulamalar düşünüyorum.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    deryali sen motoru touring yapcan yani..
    gps kolay,on cam kolay sayilir,neon farlar gerek yok sanki xenon farlar demis olabilirmisin? , flashor kesinlikle gerekli isitmali elcik te keza gerekli

dylana yakisir bunlar.
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Haklısın Xenon yazacaktım.
    Ön cam için uzun süre motosiklet kullandığım için ihtiyacıma en uygun tasarladığım kendi Cam çizimimi Göztepede bildiğim bir yere yaptıracağım ( 70 ytl )
    Flashor çok çok gerekli araçların dikkatini çekiyorsunuz ve birşey var diye ya yol veriyorlar yada yanaşmıyorlar.
    kışlık eldiven denedim, eldiven içliği denedim ama olmuyor ısıtmalı elcik şart oldu.
    GPS uzun gezilerde gerekli oluyor bir kaç kere zor durumda kalmıştım.
    Öne 7" Tv takarak arkayada kamera bağlayarak arkadaki araçları daha net görmek için buda lüks ama gerekli
    Aynalarda biraz lüks oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler