Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    izel abi dedim yoksa orjinali taktında leovince boşamı çıktı. aklıma kötü kötü şeyler geldi.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    SH 300
    Mod benim muzaffer abi. Kimse mod olmaya çalışmasın benim mod. Mod benim
    şifre: 123456 bu arada mod duruma el koydu hemen değiştir ama muzaffer abi

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yettimm Modum bir tane Genç Adamım
    Yavv haftasonu motorum olmaz sa ne edeceğim ben Sen kimin peşinden ekonomini yapacan, kimin peşini kollayacan Hemmen bir foresight bulmam lazım
    Poturdak

Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KAPLAMACI VAR 50 YTL YE BİZİM SANAYİDE KUMAŞI DAHİL KAPLIYOR
    kaplatmak istersen gel bakarız.
    erhan ben ankaraya 5 saatte gittim 400km sen onunla eski şehire 2,5-3 saatte gidersin bilecik yolunu kullan derim yolları cok güzel ama virajlı dikkatli git eskişehir dönüşü sol tarafta fazla gelmeden yol kenarında agaçların altında bir yer vardı adı akllımda değil orada et yemeni tavsiye ederim ama önce fiyatları sor .
    şato 79 mu?
    kendin pişir kendin ye hesabı,suyun yanına oturuyorsun filan...
    etin kilosu 20 ytl idi geçen hafta

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    evet doğrudur kardeşim sagol aydınlattığın için adını tam hatırlamıyorum ama orasıdır . sadece yemiştik bu arada hafta sonu sapancaya bir gezimiz var arkadaşlaristanbul deresine kahvaltıya bilginiz olsun pazar günü sabah güneşin ilk ışıkların

Sabah :7,00
    İlgİlenenler İsmİnİ Yazmaya BaŞlasin

İzel Ve Erhana Gel Demİyoruz Onlarin İŞİ Vardir Zaten:d

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    abi gelmek istiyorum, yer çok güzel.
    inş bi aksilik olmaz da bende siftah yaparım
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    BMW F650GS - 2001
    İzel haklı çıktın. Karbüratör hortumlarını kısalttılar oldu. Geçen sefer gittiğimde de demiştim bir arkadaşa formlarda yazdı diye ama onlar 800 YTL'lik karbüratörü değiştirmeyi yeğlediler ve söylediklerimi ciddiye almadılar; oranın "cool" teknik adamı yeniköy'ün parası bol sübyanlarının bilmem kaç cc motorları ile uğraştığı için bizim gariban dylan'ı hor gördü biraz, ama son gittiğimde dedim onlara ben söylemiştim diye. Neyse şimdilik problem gözükmüyor ve boşuna karbüratör değiştirdiler gibi geliyor. İzel para istemesen de sana borçlandım, bir ortak gezide karşılaşırsak, kahve, çay, yemek, seç bi tanesini bendensin.

Bu arada susturu konusu konuşuluyor, dylan güçlü olsa da üstündeki susturucu ile tır tır skutır sesi çıkarıyor hakikaten. Bizim oralarda tanıdık bir egzoscu değiştirelim diye önerdiydi de istemediydim. Dün o çocuk Asya Motor'un Foresight klonu bir motoruna (2005 model, 1000 ytl'ye almış) bir susturucu taktı, çıkardığı sese inanamadım. En kısa zamanda böyle bir modifikasyona gitmeyi düşünüyorum. Motora elletmiyim de sorun çıkarmasın diyodum ama bu hali ile de sorun çıkartıyo nası olsa bari bir karzmatik ses yaptıralım.

sevgiler...

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kamo bakıyorum çok hızlı çıktın.. sorunlar azalmaya başlayınca insanın canı sıkılıyor haklısın ama eksoz olayını bence bi dylan da gör sonra karar ver. Kötü demiyorum zevk meselesi, normal sesi benim de hoşuma gitmiyor Leovince eksoz ile sesi daha tok çıkıyor ama ne bileyim o eksozda bi motoru yakından görüp sesini dinleyip imkan varsa kullanmak lazım. Ben böyle modifiyelerde kararsızım biraz sabretmek gerekiyor. Belli bir kilometreden sonra motor kendini buluyor zaten. Örneğin cam olayında bende önceleri temkinli ve kararsızdım, camı ilk Erhan taktırmıştı bi gece İzel ve Ben camlı motoru denedik ve hemen ertesi gün bizde taktırdık.. bu böyle birşey sanırım.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda Dylan
    abi çok sevindim motorun düzelmesine. inş. sorunsuz kullanırsın.
    susturucu olayına gelince bin ytl büyük para. bence youtube a gi leovince yaz.
    orda görüntü ve sesle ilgili videolar var. leovince egzoz 300€ yanılmıyorsam.
    ben susturucuyu söktükten sonra chopperlar bile bakıyodu bu aletten bu ses nasıl çıkıyo die hatta senin işi sormaya mototal e gidince orda çalışan kız büyük bi motor geldi sandı ama sessiz gitmesi daha güzel, kulaklıktaki müzik duyuluyor.
    görüşmk üzere..
    34 BC 8561

Motosikleti
    BMW F650GS - 2001
    Erdoğan motor düzelince insanın da morali düzeliyor, bişeyler yapmak istiyor. Gaza basınca motorun gaz yemesi güzel bişey.

Bu arada kulaklıkla müzik dinlemek motorda tehlikeli değil mi? Hiç denemedim, yolda sıkılınca kendim şarkı söylüyodum, bi de kulaklık deneyeyim bakalım.

Sizin bahsettiğiniz 1000 ytl'lik değil de bizim mahalle egzoscusunun gariban egzozlarından taktıracam, 1-2 yüz filandır fiyatı. Ama aletler çok havalı duruyor ve asya motordan çıkan ses inanılmaz, deneyeyim bakalım olmazsa geri çıkarttırırım. Egzoscu bu egzozla motor daha rahat çalışır, performansı artar filan da dedi.

Motosikleti
    Honda Dylan
    Tehlikeli mi bilmiyorum ama karşıya geçerken bazen sıkıcı oluyor. Kulaklıktan ufak tınılar geliyor bide cep çalınca anlıyorum sağa çekip konuşuyorum.
    Hele trafikli bi yolda çok kullanışlı oluyor, telefonla konuşarak tın tın ilerliyosun ellerini motordan ayırmıyorsun.

100-200ytl denenebilir aslında performansa etkisini tartışmamız lazım
    Aynı kilodaki 2 kişinin 2 aynı ve benzek km deki motorları kullanıp fark olup olmadığını test etmek lazım. Yaptırırsan resimlerini koy merak ettim.
    34 BC 8561

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamo o çakma egzozlardan alma sakın. Sonra makinayı alırsın eline. Sipobların falan canına okuyo aman diyim. Ya marka bişi al yada hiç alma.

Motosikleti
    BMW F650GS - 2001
    Kadir ciddi misin?

Abi egzoz susturucusu çıkışta bişey, süboplara etki mi ediyor? Ben bu akşam taktıracaktım hatta!!!

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yaw bu lastik işini ne yapacağım bilmiyorum bakar mısınız adamlar forumlar da neler yazıyorlar;

Lastik güvenlik için çok önemli bence lastik üreticilerinin tavsiyesine uyarak hem ön hem arka lastiği aynı anda değiştirmelisiniz, arabada dahi lastik değişiminde tek lastik değişimi önerilmez, nihayetinde motosikletin her şartta riski daha yüksek. Bu arada Michelin pilot road testlerde çok iyi sonuçlar alıyordu senin motosiklet için uygun ebadı varsa muhakkak değerlendirmeye al derim. Nereden alırsan al lastik tarihine dikkat et maxsimum 1 yıllık al satıcıya özellikle belirt bu durumu. Lastik ömrü güneşte kalmamak şartı ile 2 yıl kadardır.
    Gts 24 arka Gts 23 ön kullanıyorum bence biraz sert hamurlu lastikler. Rodaja dikkat etmeni öneririm sert hamurlu olduğu için 500km değil 1000km temkinli git bence. 800km de yağmurda parlak asfalt bağlantı noktası nedeniyle bi düşüş yaşadım!
    Kamo bence de eksoz işine hiç bulaşma. Bence gereksiz bir gürültü olur.
    Hayatonda

Motosikleti
    SH 300
    buyrun taze çıktı gezi fotolarımız
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...si-gezisi.html

Motosikleti
    BMW F650GS - 2001
    Arkadaşlar uyarılarınız için teşekkürler; güvendiğimiz bir motor tamircisi de aynı şekilde egzoz işine girme dedi; vazgeçtim. Tır tır etsin artık ne yapalım.

Bu arada sapanca gezi resimlerinize baktım, oldukça kıskandırıcı... Bir gün ben de katılmak isterim.

iyi bir hafta diliyorum.

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500

süper gezimiz

Arkadaşlar gezi resimleri çok güzel,ben benim çektiklerimi yarın ekleyeceğim.

yeni istikamet nasıl?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Adamlara bak, o kadar gezilere davet ettik bi bahane bulup gelemediler, şimdi bi geziye katılıp güzel yerler görünce yeni istikamet soruyorlar.. Bunları ne yapmalı acep?

Abicim yeni istikamet henüz belli değil belli olunca zaten duyururuz ama sanırım bu haftayı es geçebiliriz. Daha haftanın başındayız
    Hayatonda

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    ne olursa olsun ben küçük tekerlekli motora güvenümiyom isterse en kral marka olsun.. tanıtım ve bilgilendirme için saol

Motosikleti
    Honda Dylan
    güzeldi gezi, benim çok hoşuma gitti ufak tefek şeyler haricinde!
    kahvaltıda kaymak yoktu
    34 BC 8561

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler