Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

2. link farklı bi ırc galiba abi
    1. linkte bizim lastikten var yazıyo bişiler ama pek anlamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz böyle şey yaw :(:( .Dün yediğim kask cezasını yatırmak için yapı kredi bankasına gittim,birde ne göreyim 2008 trafiğe çıkışlı motorun üstüne 2005 yılı cezası gözüküyor.Bu nasıl iştir yaw bi bilginiz varmı veya başına böyle bişey gelen.
    Yeni internet vergi dairesinin açılması ile birlikte iyice saçmalamaya başladılar.
    Benim motordada geçen senenin vergileri ödenmemiş gözüküyor oysa bunları ödedim ve makbuzlarıda elimde. Tahsilatlar kısmına girdiğimde orada önceki ödemelerim gözüküyor ancak borç kısmındada ödeme yapmamı istiyor.
    İyice saçlamaladılar...
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Evat Ali abi yaw olcak iş değil bu yani,allahtan ben yatırdığım vergi makbuzlarınız filan atmıyorum başıma böyle bişey gelirse diye.Türkiyede hazırlıklı olmak lazım böyle şeylere .

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    CBA ,

senin motorun tescil tarihinden önce yediğin cezanın, sebebi büyük ihtimalle senin plakanın, daha önce başka bir araçta takılı olmasındandır, yani sen plakayı aldığında sana sıradan değilde, daha önce başka bir araçta kullanılmış ve çeşitli sebeplerden dolayı şehir dışına çıkmış veya pert olmuş bir araçtan boşa çıkan plakayı sana vermişler.

Dolayısıyla o araca yazılmış bir cezayı sana ödettirecekler sanırım,
    Bende böyle bir ceza ödemiştim Transporter ile.. İnşallah halledersin ödemeden

yok artık abi.peki borcu olan bi plakayı nasıl kayıttan siliyolar herhangi bi sebepten dolayı.

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Bunların işine akıl sır ermiyor, nasıl arkadaşın biri vergileri ödediği halde borcu çıkıyorsa öyle oluyordur herhalde...

trophy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    slm arkadaşlar.. eski motorum suzuki an 125 ti. ancak bana ait değil çalıştığım şirketindi. şimdi dylan150 almak istiyorum tipi çok güzel ve japon. hangi fiyat aralığı ve km de olan bi dylan 150 almalıyım sizce??

slm trophy
    valla ilk bi sahibinden.com u incele orda güzel alınabilecek makinalr var

şuan için temiz bi dylana 4000-4250 ytl iyi fiyat
    km olarka ta 6-8 bin km aralığı senin için iyi olur.

Motosikleti
    Şu an yok

slm cba

önceki sayfaları okudumda 3000 ytl ye 2100 km de almış bi arkadaş. walla o fiyata bulursam hiç kaçırmam da.. sahibinden de temizlerin fiyatı biraz uçuk gibi geldi bana..

erol abiyi diyosun galiba ama o dediğin gibi binde bir gelir.

valla kardeş geçen 2 tane alınabilecek dylan vardı sahibindende ama galiba satılmış simdi baktımda bulamadım ilanları.

Motosikleti
    Şu an yok
    doğrudur kardeş binde bir gelir oda bize gelmez eline sağlık teşekkürler..

valla öyle
    ne demek ama almaya niyetin varsa sahibinden.com u takip etmelisin.

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    dylanların bukadar tutulmasının en büyük sebebi sahiplerinin hiç birisinde memnuniyetsizlik yok. bilakis satmayıp ikinci motor olarak ellerinde tutmak istiyorlar.almadan önce tavsiye üzerine araştırmıştım.iyiki dylan da karar kılmışım. sınıfının en iyisi. 150 cc ama 250 cc gibi reaksiyon veriyor.

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    pazartesi gidecem erol abi,bakalım ne olacak

Michelin gold standart kullanan arkadaşım dediğin barış abimi gri dylan.
    Bende biraz belimi doğrultayım değiştirecem bu lastikleri yaw.
    Bugün bende fena kaydım ama nasıl topladı anlamadım ön arka ikisi birden kaydı hemde baya altımdan gidiyo sandım yaw
    https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

bu adrese gir, Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme linkine tikla

bu adresten plaka, tc kimlik no ve plaka tescil tarihini yazarak sisteme gir. giris yaptiginda trafik cezalari diye bir link goreceksin, ona tıkla, eger burada ceza yer almiyorsa, hic bir cezayı ödeme.
    ben de gecen sene bankamın internet subesinden plakam uzerine iki ceza oldugunu gordum. bir tanesi motorun trafige cikis tarihinden onceydi. bu iste bir is var deyip gelirler idaresine mail attim, durumu acikladim. eger bizim sitemizde yer almiyorsa kesinlikle odemeyin, plakanin sizden onceki sahibine aittir o ceza dediler.

trafik cezanizi her zaman bu adresten kontrol edin.

Teşekkürler protesto yardımların için.Verdiğin adresede bakıcam bi daha.Bgün gittim vergi dairesine, banada aynı şekilde bankada öyle cezalar çıkabiliyor, siz burda çıkan cezalara-borçlara bakın dediler.

Protesto şimdi baktımda ben kaç gündür bu linki bulamamıştım bütün hafta sonu içim içimi yedi.Çok saol.Sorgulama yaptım şuan bi tek 2009'un 2. vergisi gözküyo o da normal zaten.

Çok teşekkürler.

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Teşekkürler protesto yardımların için.Verdiğin adresede bakıcam bi daha.Bgün gittim vergi dairesine, banada aynı şekilde bankada öyle cezalar çıkabiliyor, siz burda çıkan cezalara-borçlara bakın dediler.

Protesto şimdi baktımda ben kaç gündür bu linki bulamamıştım bütün hafta sonu içim içimi yedi.Çok saol.Sorgulama yaptım şuan bi tek 2009'un 2. vergisi gözküyo o da normal zaten.

Çok teşekkürler.
    Ne demek, her zaman ;)

bi arkadaş istemişti elciklerin takılıykenki fotosunu

Motosikleti
    Şu an yok
    bi arkadaş istemişti elciklerin takılıykenki fotosunu

çok güzelmiş doğrusu

tesekkurler trophy.
    Nldu sen naptın dylan ışini bakıyomusun ılanlara

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    dylan ,ı ove ove bıtıremedınız.sonunda aldırmayı basardınız arkadaslar.bu gun 2007 model 3600km de sıyah dylanıma kavustum arkadaslar.Şeref
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler