Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Dylan'nımı bende sattım aldığıma hiçbir zaman pişman olmadığım gibi hergün sevmiştim onu ama doğru söylemek gerekirse ayrılık gününde sanırım boğazımda birşeyler düğümlenecek bunu şimdiden hissediyorum
    YAMAHA Yaşamı Başka Yerde ARAMA veya Honda Hayat Onda Bence Yaşamda Hayatta Sürmekte ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hayırdır sen niye sattın ki?Hani modifiye edecektin 170 cc'lik kitleri soruyordun?
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    gökhan abi hayırdır sen niye sattın ya daha senin motor çok yeniydi..kaça verdin,bundan sonra ne düşünüyosun??
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla satmayı kafana koyduysan yeniliği güzelliği fayda etmiyor.Benim motor gibi bu saatten sonra yırtsam da bulamam mesela.Mayıs çıkışlı 2008 model 3000 km'de bir motordu.Hadi ben vitesli alacağım diye sattım da o kadar motoru modifiye yapmak isteyen GökhanYENİCELİ neden sattı cidden ben de merak ediyorum...

Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan'nımı bende sattım aldığıma hiçbir zaman pişman olmadığım gibi hergün sevmiştim onu ama doğru söylemek gerekirse ayrılık gününde sanırım boğazımda birşeyler düğümlenecek bunu şimdiden hissediyorum
    Eğer büyüğünü kesin almak istemiyorsan ve de hala cayma imkanın varsa hiç bekleme derim.Bana bile öyle koydu ki anlatamam
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Bazı geceler aklıma geliyor beyaz güvercinim şuanda nerede hangi garajda diye düşünüyorum, O scooter beni hiç yolda bırakıp satmamıştı ama ben bir kaç cc yükselsin diye onu sattım yerine gelen motosiklet onun yerini tutmadı yeni motorumu sürerken bazen sattığım scooterin üzerinde olduğumu sanıyorum ışıklara geldiğimde vites küçülttüğüm zaman farkına varıyorum şuan nerdedir yeni sahibi benim gibi iyi davranırmı ona onu benzinsiz yağsız bırakırmı diye düşünüyorum o benzini çok severdi diğer motorlar koklardı benimkisi yer yutardı helal olsun ama ona aldığım benzinler.
    [B]Today is a good day To Die...[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yamoto 150T
    Arkadaşlar bunu sürenlere soruyorum maximum kaçı gördünüz???
    Araştırdımda baya etkiledi beni motor
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Düz bir yolda normal olarak açılmış bir motor çantan yoksa 125-130 rahat görüyor.Yokuş aşağı bir yerde 140+ yapıyor hatta ibreyi sinyal lambasının üzerine kadar getiren arkadaşlar da var

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır sen niye sattın ki?Hani modifiye edecektin 170 cc'lik kitleri soruyordun?
    biraz tarz değişikliği biraz da yüksek cc diyelim ama ilerde elimi toparlarsam çok temiz bir dylan yine alıp garajıma koyucam

Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan abi hayırdır sen niye sattın ya daha senin motor çok yeniydi..kaça verdin,bundan sonra ne düşünüyosun??
    1 yıl yaz kış bindim çoğu zaman zaten umutla hele o karda yanlaması süperdi fiyat söylemeyide sevmen ama üzerindeki leri sende biliyorsun ona artı olarak bixenon var birde 4 bin ytl ye gitti

Valla satmayı kafana koyduysan yeniliği güzelliği fayda etmiyor.Benim motor gibi bu saatten sonra yırtsam da bulamam mesela.Mayıs çıkışlı 2008 model 3000 km'de bir motordu.Hadi ben vitesli alacağım diye sattım da o kadar motoru modifiye yapmak isteyen GökhanYENİCELİ neden sattı cidden ben de merak ediyorum...

karar değişikliği oldu Türkiye yol şartlarına uygun bir motor almak istedim Şuan yüksek cc viteslilere geçmek için klr650 yi düşünüyorum nasip diyelim

Eğer büyüğünü kesin almak istemiyorsan ve de hala cayma imkanın varsa hiç bekleme derim.Bana bile öyle koydu ki anlatamam
    scooter'da bence dylan ideal diğerleri amacının dışına çıkıyor bence 500cc 600cc 650cc scooter'a tamamen keyfi binilir her yolada gidilmez her yerede girilmez benim düşüncem bu zaten ben şimdilik enduro düşünüyorum bizim kara yollarına bu yaraşır heralde yollara biraz sinirliyimde
    YAMAHA Yaşamı Başka Yerde ARAMA veya Honda Hayat Onda Bence Yaşamda Hayatta Sürmekte ...

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    abi üzerindeki ekstralarla beraber verdiysen bu fiyata bence çok hesaplı olmuş yani çok ekstrası vardı senin motorun,km filanda düşüktü yani..neyse hayırlsı olsun artık vermişsin gitmiş umarım pişman olmazsın..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter'da bence dylan ideal diğerleri amacının dışına çıkıyor bence 500cc 600cc 650cc scooter'a tamamen keyfi binilir her yolada gidilmez her yerede girilmez benim düşüncem bu zaten ben şimdilik enduro düşünüyorum bizim kara yollarına bu yaraşır heralde yollara biraz sinirliyimde
    Benim satma nedenim de biraz bu yönden de.Bir mecidiyeköy, Bakırköy taraflarına geçeyim diyordum yollar o kadar kötü ki beni bile acayip sarsıyordu.Tekerler küçük olduğundan ne varsa direk hissediyorsun.Ben de naked tarzı bir motor düşünüyorum bakalım hayırlısı.Bu arada ucuz fiyattan vermişsin

Motosikleti
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi üzerindeki ekstralarla beraber verdiysen bu fiyata bence çok hesaplı olmuş yani çok ekstrası vardı senin motorun,km filanda düşüktü yani..neyse hayırlsı olsun artık vermişsin gitmiş umarım pişman olmazsın..

Zararım yok diyebilirim ama karda etmedim tabiki ne olduğunu bende anlamadım ama diğer arkadaş bence çok ucuza vermiş 2008 verilirmi o paraya yazık olmuş valla

Benim satma nedenim de biraz bu yönden de.Bir mecidiyeköy, Bakırköy taraflarına geçeyim diyordum yollar o kadar kötü ki beni bile acayip sarsıyordu.Tekerler küçük olduğundan ne varsa direk hissediyorsun.Ben de naked tarzı bir motor düşünüyorum bakalım hayırlısı.Bu arada ucuz fiyattan vermişsin

Bundan 2 hafta önce Tekirdağ Çorlu istikametinde dylan ile gece e5 te giderken birden bire mıcırlı yol başladı hemde yeni serilmiş ince bir katman halinde bile değil birhayli çok sermişler motor resmen kendi istediği yöne gitmeye başladı kontrol bende değildi gidonda tepki namına birsey kalmadı ve sadece vücudumla motora denge vererek yönlendirdim ve tehlikeli olmayan bir sürate inene kadarda neredeyse hatim indirdim diyebilirim kısacası ALLAH'emanet gittim diyebilirim yaklasık 10 km daha bu şekilde gittim karşıdan gelen tırlar çok hızlı geçiyor ve çakıl atıyor beni geçenler zaten tozuna boğuyor ne yapıcamı şaşırdım sinirimden kenara çekip öyle bekleyecektim ama ne fayda ve 1 gün boyunca bunu yapan kara yollarını bir güzel andım Ya sizde düşünün arkadaşlar bunu yaparlarken hiç düşünmezlermi bu mıcırın 4 tekerli bir aracı bile yoldan çıkardığını peki Bir Motosiklet Neyapar? ALLAH korusun motorlu biri kaza yapıp ölse yine serseri olan biz oluruz motorcu işte ne olacak derler ve başka hiçkimse sorgulanmaz!!!!!! İşte bu yüzden enduro o anda altımda sılverwıng olsa bence halim daha kötü olurdu Sanırım içimi döktüm

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Nerede bu dylancılar?Sanırım topiği sadece biz ayakta tutuyormuşuz.Biz de satınca sahipsiz kaldıHadi dylancılar arada yazın birşeyler

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Çok güzel bi Scooter param olursa 2.el alırım o ı çok pahalı
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Paran çok olsa da bu saatten sonra 0 'ını alamazsın....

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    myhen kardeş uzuldum sattıgına gercekten, sana yetmiyormuydu dylan? alacagın motorun ne olacak? almayacaksan dylanı ozleyecekmisin? sorulara bak be

bende yarın goturecegim honda esengul'e bakalım ne cıkacak?

ve testimin sonunda şuna karar verdim kesin debriyajda var sorun cunki, motor sicakken cekiş duşuyor yokuştan kalkmıyor diye duşunurken, bir ara daha motor sogukken dik yokuştan cıktım iyidi indim birdaha cıktıgımda zorlanmaya başladı, tekrar inip cıktıgımda iyice zorlanmaya hatta durunca kalkmamaya başlaması arızanın debriyajda oldugunu kesinleştirdi cunki motor daha ısınmamıştı.
    şimdi bana debriyaj garantiye girmiyor derlerse ne olacak? 2 ayda bir debriyaj balatası falanmı değiştirecegim?

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    mutlu dostum bence kesinlikle debriyajın garantiye girmesi gerekir..2ayda bir debriyaj bitircek olsaydık ooo şimdiye kadar kaç tane debriyaj değiştirmemiz lazımdı ben yaklaşık 31bine geldim hala orjinal debriyaj hiçte bir sorun yok maşallah..biraz senin şanssızlığın oldu bu olay ama kafana takma bence çözülür..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    myhen kardeş uzuldum sattıgına gercekten, sana yetmiyormuydu dylan? alacagın motorun ne olacak? almayacaksan dylanı ozleyecekmisin? sorulara bak be

bende yarın goturecegim honda esengul'e bakalım ne cıkacak?

ve testimin sonunda şuna karar verdim kesin debriyajda var sorun cunki, motor sicakken cekiş duşuyor yokuştan kalkmıyor diye duşunurken, bir ara daha motor sogukken dik yokuştan cıktım iyidi indim birdaha cıktıgımda zorlanmaya başladı, tekrar inip cıktıgımda iyice zorlanmaya hatta durunca kalkmamaya başlaması arızanın debriyajda oldugunu kesinleştirdi cunki motor daha ısınmamıştı.
    şimdi bana debriyaj garantiye girmiyor derlerse ne olacak? 2 ayda bir debriyaj balatası falanmı değiştirecegim?
    Hyosung gt 250 comet alacağım Mutlu.Hani benimkisi tamamen tarz değişikliği olacak.Vitesli kullandıktan sonra ne yalan söyleyeyim scooter fazla zevk vermemeye başladıAma dylanımı her zaman özlicem ve özlüyorum da.Onun yeri apayrı bende

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    10-40 castrol magnetek olurmu bu makinalara

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    çok sinirliyim benzini fulledikten sonra 170km oldu fakat göstergede benzin kırmızının ortasında rodaj nedeni ile süratli de kullanmıyorumneden böyle oluyor anlamadım önceden de 9lt ile 250km gittim.Off yaw
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler