Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum millet çok soğuk bu istanbul arkadaş yahu floryadan başakşehire geldim az önce, üstümdeki mont takır takır buz tuttu bu nasıl havadır? Şenol abi motorun önüne yaptığım plastik korumayi yol kenarında söküp attım rüzgar tokat etkisi yapıyor motoru ayakta tutmak çok zor en iyisi diz örtüsüymüş..
    Geçmiş olsun durmuş, ben arabada üşüdüm demek ki motorda daha çok üşünüyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Nasipse fuardan sonra bende alıcam inşallah 2012 model bizim burdaki bayi+ servis le görüştüm teslim almadan üzerindeki lastikleri 0 farkla IRC 50 TL farkla Pirelli ile değiştircem. Servisin üzerindeki lastikler çok kaliteli diye ısrar etmesinede bi anlam veremedim hani @dennyizmir sanada hayırlı olsun kardeşim motorun güle güle kazasız dertsiz kullan inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasipse fuardan sonra bende alıcam inşallah 2012 model bizim burdaki bayi+ servis le görüştüm teslim almadan üzerindeki lastikleri 0 farkla IRC 50 TL farkla Pirelli ile değiştircem. Servisin üzerindeki lastikler çok kaliteli diye ısrar etmesinede bi anlam veremedim hani @dennyizmir sanada hayırlı olsun kardeşim motorun güle güle kazasız dertsiz kullan inş.
    abi nerdesin ya hiç görünmüyorsun ortalıkta...
    motoru sattın mı abi? kaça verdin?
    bende belki 2012 ile değişebilirim de
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Buralardayım malum kış geldi artık renoyla takılıyorum reno forumlarına takılıyorum deeerrrmiiişiiimm evet verdim motoru 3.000 TL ye hemde elimi kopardılar alırken adam iki sefer gitti geldi Antalyadan ilkinde satmaktan vazgeçtim dedim başka bi YBR buldum bizim burdan aynı model aynı renk fakat fi kmde onu götürür götürmez yeğenine satmış ikincide geldi benim motoru aldı götürdü artık
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Ybr'ciler Fuardan sonra 2012 almayı düşünüyorum; varmı 2011 modeline gör bir değişilkik? olcakmı farklılıklar duyum alan varmı acaba?
    2012 modelde herhandi bir değişiklik yok.. yamaha ybr 125 esd aynen devam etmekte

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi hayırlı olsun güzel fiyata vermişsin benim motora da müşteri çıktı 3000 verdiler vermedim çünkü şuan satarsam üzerine koyup başka motor alamazdım çünkü üzerine koyacak param yoktu yoksa satmıştım ama olmadı kocaelinde bi esd buldum 3500 daha 3000km de onu alacaktım ama 600 tl borça girmek istemedim..
    fakat yeni kasalar eski kasalardan arka kuyruk ve depo olarak daha cılız o takıldı güzüme geçen üzerine oturduğumda

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı denyzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, abilerim. Geçen ay 2011 model ybr 125 alarak motora başladım. Forumdan, özellikle de bu başlıktan motoru almadan önce de, aldıktan sonra da çok faydalandım halen de okumaya devam etmekteyim. Bu konudan fotoğraflara bakarak az iç geçirmedim :D. Artık motorumu aldığıma göre yazmaya fotoğraf paylaşmaya da başlamak lazım dedim .
    http://img834.imageshack.us/img834/2194/20012012168.jpg
    http://img215.imageshack.us/img215/8...4373774116.jpg
    http://img215.imageshack.us/img215/8163/20012012175.jpg

Herkese iyi forumlar bu da benim ybr araya da abimin vespası karıştı :D ..
    kardeşim aramıza hoşgeldin..çok doğru bir seçim ve yerinde sağlıklı karar vermişsin..değiştirmeyi düşünmedikten sonra seni bu dünyadan emekli edecek bir motora sahipsin...allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın

Motosikleti
    Keşke verseymişin zaten kış motora binilmiyor para cebinde beklerdin belki bi sıkışık falan bulurdun hiç para katmadan denk gelirdi yeni kasa Yeni kasalara gelince benide bayi uyardı senin 2004 ün keyfini vermez diye ama napalım sattık bi kere sıfır sıfırdır diyoruz artık

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi gözüm buyur başımın üstünde yerin varda sen neredesin yine hangi topiclerde sürtüyorsun diyordumki kurs geldi aklıma

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

evetya hemde nasıl kayıyor alamıyorumda lastik motoru alırken açıldık birazya, virajda yatamayınca hızlıgirince hooppp öbür şerittesin ikikere geldi başıma ikisindede büyük tehlike atlattım ders oldu bana 110 la viraja girilirmi gerçi geniş virajdı 3 şeritli ama derdinne gaz kessene dönerdedim ama yatamayınca
    hahahahah kurstaydım abi..ama maşallah sen yatış modundasın

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun güzel fiyata vermişsin benim motora da müşteri çıktı 3000 verdiler vermedim çünkü şuan satarsam üzerine koyup başka motor alamazdım çünkü üzerine koyacak param yoktu yoksa satmıştım ama olmadı kocaelinde bi esd buldum 3500 daha 3000km de onu alacaktım ama 600 tl borça girmek istemedim..
    fakat yeni kasalar eski kasalardan arka kuyruk ve depo olarak daha cılız o takıldı güzüme geçen üzerine oturduğumda
    boş konuşma ya

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke verseymişin zaten kış motora binilmiyor para cebinde beklerdin belki bi sıkışık falan bulurdun hiç para katmadan denk gelirdi yeni kasa Yeni kasalara gelince benide bayi uyardı senin 2004 ün keyfini vermez diye ama napalım sattık bi kere sıfır sıfırdır diyoruz artık
    abi sıfırın tadı başka ama dediğim gibi işte git gide ybr cılızlaşıyor satmadım çünkü yol parası vermek keseyi çok sarsıyor işe gidip gelirken motor çok ekonomik yarı yarıya fark ediyor..
    aslında diyorum cbf 150 alayım ama oda benim garaj a girmez apache alsam oda artçı ya titreşim veriyor yani tek seçenek ybr eğer garaj ım müsair olsa cbf alırdım yakışıklı motor velasıl
    kronik sorunları da sıkıntı yapmazdım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    cbf alırdım yakışıklı motor velasıl
    seni bu forumdan ihraç ediyorum.. yıhıl garşımdan

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni bu forumdan ihraç ediyorum.. yıhıl garşımdan
    ne var abisi yalan mı tipsiz mi yani...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ne var abisi yalan mı tipsiz mi yani...
    yaw çek motürünü ,hadi ikile pis ybr ci ...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    K o r @ y ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw çek motürünü ,hadi ikile pis ybr ci ...
    kanka sadece senaryo yazıyorum kendi kendime yoksa cbf bana ters yani büyük garaj lı bi ev almam gerek oda şu an imkansın...
    ghostcorc bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    aynen abi, benimde hemen alacağım lastikler bunlar.. tebrik ederim hemen mesajını beğeniyorum..

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

kanka sadece senaryo yazıyorum kendi kendime yoksa cbf bana ters yani büyük garaj lı bi ev almam gerek oda şu an imkansın...
    iyi bakalım affettim.. bu mesajını beğeniyorum.. sağ altta like var basıyorum ona
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şuan herkez uyuyorya şeytan boş kaldı beni dürtüyor git al git al diye
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyi bakalım bas

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    oooo saat 1 e gelmiş iyigeceler millet.....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo saat 1 e gelmiş iyigeceler millet.....
    tamam iyi geceler abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler