Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şimdi tam manasıyla yağmaya başladı leblebi büyüklüğünde balkondaydım varya gökyüzünde bir şimşekler çakıyor hayran hayran izledim
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    takipteyim.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    motorumu yıkadım temizledim dünde cilaladım ama bu çiçek tozlarından illallah geldiydi yağmurun yağması benim işime geliyor hiç olmazsa toz kalkar ortadan motoru silmekten gınağı geldiydi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    su kaydırıcılar yok mu ihtiyar motoru yıkadıktan sonra onlardan al bi tane uygula motorun üzerine sonra çok toz olunca su tut hepsi akıp gitsın su lekesi de kalmıyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yarım saattir veya 45 dkdır kimse bütün forma bişey yazamıyor. İnternetlerde bişeymi var acaba? Bunun farkına vardım.varmı sizdede öyle bişey? Ben cepten yazıyom. Zaten hep cepten yazarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

ekmek arası internete giremez. Buda ekmekarasına çok koyar ttnet te internet kesikmiş.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet net gitti ama geldi şuan

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şartlarda birde 5-6 sene bineceksen tabiki wolf kim ne derse desin parayı dağda bulmuyoruz 1500 tl fark var
    Bakalım artık nasip bütün olasılıkları ve alternatifleri değerlendircem ilginize çok teşekkürler arkadaşlar fakat ne alırsam alayım alır almaz (belki rodajı bekleyebilirim) ilk uzun yolum istanbula olacak Şenol abinin yanına duydunmu Şenol abi

---------- Post added 28-04-2012 at 00:14 ---------- Previous post was 27-04-2012 at 23:12 ----------

Birde bu arka lastiği genişletmeyi düşünen yada deneyen oldumu arkadaşlar? mesela 90-90-18 yerine tvs apachilerdeki gibi 110x90x18 takılabilirmi??
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bı ihtimal 100/90-18 takılabilir. Ağır gelir 110. Tork düşük zaten.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hımm demek onun için pek denenmiş bu zamana kadar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım artık nasip bütün olasılıkları ve alternatifleri değerlendircem ilginize çok teşekkürler arkadaşlar fakat ne alırsam alayım alır almaz (belki rodajı bekleyebilirim) ilk uzun yolum istanbula olacak Şenol abinin yanına duydunmu Şenol abi

---------- Post added 28-04-2012 at 00:14 ---------- Previous post was 27-04-2012 at 23:12 ----------

Birde bu arka lastiği genişletmeyi düşünen yada deneyen oldumu arkadaşlar? mesela 90-90-18 yerine tvs apachilerdeki gibi 110x90x18 takılabilirmi??
    benim motorda şuan 100 90 18 takılı...sıkıntı yok...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga deneyen çok olmuştur lakin pek faydalı olacağına inanmıyorum sonuçta bunu yapan adamların kafası da bizim kadar çalışıyordur yani orj den şaşmamak gereek
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    denen di.. geçen sene atmıştım foruma ama nerde bilmem..100 taktık 110 luk taktık en soonda 130 luk taktık.... 130 tam viraj lastiğ oldu janttan dolayı.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ramazan sen de hiç boşta ya da fazlalıktan benzin göstergesi içi var mı? ve eski ybrlerınkıler yenilere uyuyor mu biliyor musun gerçi aynıdırlar ama ? esdlerınkı çok yavaş inip kalkıyor ve anlık tüketimi tam yansıtmıyor uyarsa eski tiplerinkı ile değiştiricem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

ipnelik şamandıra da aslında..ayni mı şamandıralar acaba biliyor musun?

Motosikleti
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan sen de hiç boşta ya da fazlalıktan benzin göstergesi içi var mı? ve eski ybrlerınkıler yenilere uyuyor mu biliyor musun gerçi aynıdırlar ama ? esdlerınkı çok yavaş inip kalkıyor ve anlık tüketimi tam yansıtmıyor uyarsa eski tiplerinkı ile değiştiricem
    eski tipte olan 2003 gösterge var ama onun maddi değeri gittikçe artıyor...ilerde işime yarayacak o yüzden onu bozmam.. ama elimde kanuni ramzey e ait 3-5 adet gösterge var onlardan uyan varsa söküp veririm ama şuan olmaz.... bu arada benzin göstergesinin altında bir direnç var o direnç bosulduğunda gösterge çok hızlı çalışıyor....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    esdlerın gösterge çok yavaş yükselip çok yavaş alçalıyor..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    esdlerın gösterge çok yavaş yükselip çok yavaş alçalıyor..
    Dostum o yavaşlığın sebebi daha sağlıklı ölçüm yapmasından ötürüdür,yeni model arabalardada aynı durum var,değiştirmek çok da makul değil bence.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    direnci düşük değerli ile değiştirsem daha hassaslasır gösterge o halde

Motosikleti
    direnci düşük değerli ile değiştirsem daha hassaslasır gösterge o halde
    bende ondan bahsediyorum................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    2 direnc var içinde biri inmeye biri kalkmaya..yalnız ben ne yaptıysam gösterge en dibe dayandı depoyu boş gösteriyor acaba şamandıra mı takılı kaldı yan ayakta iken..anlaşılan onu da sökücez..bu direnclerın değerini hesaplattirip düşük değerli olanla değiştireyım bakalım istediğim gibi olacak mı olmazsa ayni direncleri tekrar geri takarım

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    göstergeye beyaz ampul takabilirmiyiz uygun ampulü biliyorsanız bi söyleyin size zahmette takayım bende sarı ışıktan tiskiniyorum geçen bi cb 125 sürdüm gösterge aydınlatması çok hoştu bembeyaz ne güzel bende öyle yapmak istiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler