Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kanka forumda benim kadar motor üzerinde ve nette olan yok..ben de bilmeyenler bildiklerimden faydalansin istiyorum topik..sen nerdesın olum kaç gündür..bide ben belki yarın aksam bi ankara yapacam galiba motorla panpiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka forumda benim kadar motor üzerinde ve nette olan yok..ben de bilmeyenler bildiklerimden faydalansin istiyorum topik..sen nerdesın olum kaç gündür..bide ben belki yarın aksam bi ankara yapacam galiba motorla panpiş
    kanka bu hafta gece çalışıyorum gündüzleride yatış ve gezi programı... yani yoğundum.. ankaraya neden gidicen ..ince iş mi?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 kasa YBR'em yolda
    Hayırlı olsun, güle güle kullan
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    parçanin türüne ve fiyatına ve bayi ile olan ilişkine bağlı olarak indirim söz konusu olabilir..tabi pazarlık sünnettir..en iyisi arayıp bayi ile pazarlık etmeyi denemek..
    tesekkurlerrr

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3030 TL ye Salcano Wolf mu alsam 4200 TL ye ESD mi? Bi fikirlerinizi alayım? Salcano aylık 138x 18 ay = 2484+1200 peşinat =3684 TL ESD 218x18=3924 +1200 Peşinat =5124 TL aradaki rakamsal fark baya bi fazla sizce değermi? İkisinide allıp ödeyebilirim sıkıntı yok...
    bu şartlarda birde 5-6 sene bineceksen tabiki wolf kim ne derse desin parayı dağda bulmuyoruz 1500 tl fark var
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3030 TL ye Salcano Wolf mu alsam 4200 TL ye ESD mi? Bi fikirlerinizi alayım? Salcano aylık 138x 18 ay = 2484+1200 peşinat =3684 TL ESD 218x18=3924 +1200 Peşinat =5124 TL aradaki rakamsal fark baya bi fazla sizce değermi? İkisinide allıp ödeyebilirim sıkıntı yok...
    Bir ara benimde aklımdan geçmişti bakmıştım, bayilerde 3050 diyorlardı sahibinden de nakit 2650 ye bulmuştum, her yere de gönderiyorlarmış,aklında olsun.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Selamün aleyküm...Ankarada sigorta işlemlerini yapacak yer telefonu aranıyor???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yaz 341 66 17 lale hanım..durmuşun arkadaşıyim de..nasıl olduğumu sorarsa iyi çalışıyo dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:14 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bu hafta gece çalışıyorum gündüzleride yatış ve gezi programı... yani yoğundum.. ankaraya neden gidicen ..ince iş mi?
    alışveriş için nişan için yani

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı sonhayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm...Ankarada sigorta işlemlerini yapacak yer telefonu aranıyor???
    DürümDönere ulaş o nun tanıdıkları var
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

[QUOTE=dürümdöner;2662092]yaz 341 66 17 lale hanım..durmuşun arkadaşıyim de..nasıl olduğumu sorarsa iyi çalışıyo dersin[COLOR="Silver"]

TEŞEKKÜRLER.....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi kanka hayırlısı olsun..ama motorla gitme olum ya.. sana ayak bağı olacak... bin otobüse keyfine baka baka git.. ne gerek var aga

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    yaz 341 66 17 lale hanım..durmuşun arkadaşıyim de..nasıl olduğumu sorarsa iyi çalışıyo dersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:14 ----------

alışveriş için nişan için yani
    bende perpaya kadar gittim biraz önce geldim trafik normal akıyordu allah allah dedim ya bi anormallik var meğer ekmek arası gececiymiş ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

koray sana yazı yazdım etkinlik sayfasından okudunmu_?????
    laaayynnn durmuş pazar günü niye gelmiyon layyynnnn tabi herkez tıpış tıpış gecek artizlik yapamıycan diye dimii çakkkaaaallllllll
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    cevapladım abi.. sayfaya dön

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi kanka hayırlısı olsun..ama motorla gitme olum ya.. sana ayak bağı olacak... bin otobüse keyfine baka baka git.. ne gerek var aga
    geze geze giderim kanka ne olacak sanki..ihtiyar ben tatlı su motorcusuyum kız gibi motor sürerim millet benle dalga geçer diye korktuğumdan gelmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende perpaya kadar gittim biraz önce geldim trafik normal akıyordu allah allah dedim ya bi anormallik var meğer ekmek arası gececiymiş ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

koray sana yazı yazdım etkinlik sayfasından okudunmu_?????
    laaayynnn durmuş pazar günü niye gelmiyon layyynnnn tabi herkez tıpış tıpış gecek artizlik yapamıycan diye dimii çakkkaaaallllllll
    perpaya kadar gittin de benim kawayı görmeden mi geldin abi..? orda yatıyor motor şuan..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi bakalım kanka sen bilirsin.. dün ümraniye ye geldim , olum harbiden istanbula baskı balata dayanmaz.. bu ne yahu...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

Uploaded with ImageShack.us

bu türkler inanılmaz adamlar.. feneri sevmem ama bu fotoya güldüm baya....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar sonunda motoru alıcam ama ben antalyada oturuyorum antalyanın bi ilçesi var elmalı diye elmalıdan alıcam motorumu yaklaşık 120 km civarındada motorum 0 olucagı için sıkıntı olurmu? mecburen 2 kişi binicez motora ne tavsiye edersiniz acaba?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonunda motoru alıcam ama ben antalyada oturuyorum antalyanın bi ilçesi var elmalı diye elmalıdan alıcam motorumu yaklaşık 120 km civarındada motorum 0 olucagı için sıkıntı olurmu? mecburen 2 kişi binicez motora ne tavsiye edersiniz acaba?
    motoru sıkıştırma tatlı tatlı gel.. yola çıkmadan en az 15 dakika motoru rolantide çalıştır....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence binmesen daha iyi olur tek kişi binse arada mola vererek pek sıkıntı olmazda iki kişi motoru yorar

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ama yapabilcegim bişey yok malesef 2 kişi binicem benim ehliyetim yok abim sürücek motoru abimde mtorolar hakkında pek bilgisi yok rodaj kosunudada bilgisi hiç yok ona bırakırsam yapıştırır gelir erkenden antalyaya geleyim diye o zmaan :S mtoor pert olur yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler