Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim döküntü 96 titanla gıcır gıcır ybr esd leri yolda tokatlamanın tadı hıç bişeyde yok arkadaşım. Kusura bakma. Hele bide esd tek kişi, ben artcılı olduğumda. cg lere kafa tutmayın olsun bitsin.
    Ahahaha yok be birader ne kafa tutması
    Ben A noktasından B noktasına en güvenli gitmenin derdindeyim bana gelmez o işler kafa tutmak,tutulmak,geçmek,kapışmak envai çeşit gereksizlik.
    Kaldı ki altımızdakiler de commuterlar yani şöyle yapılmış çift bi mobilet de gelse 300-500 liralık o titanlarıda deler ne yapcaz o vakit
    Kırmızı ışıktayım gene egzosu delik düz depo cg tarzı bişe bi ileri bi geri ara gazı vermeler motoru sıkıştırmalar uzun süzmeler falan noluyoz lan dedim,sarıyle beraber bu Allah ne verdiyse kaptırdı sonra arkadan kafayı çevirip bana bakıyor ne yaptım diye aynası yok kask da yok tabi baykuş gibi dönüyor kafa 360 :D neyse ben gene fıtı fıtı kalktım devam ediyorum,şişsin istedim egosu,gün boyu sanayide çalışıyor adam,sosyal hayatı yok,kız arkadaşı yok,gece hayatı içkisi yok ne yapsın tüm avuntusu altındaki motorvari alet ve oyun alanı,bırakın oynasınlar
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem senin soluğunu keserim hem artçı ile hem düzde hem rampada ayağını denk al
    böyle diyenleri çok gördüm. Şöyle ufak bi turladıktan sonra yüzleri turşu satıyor

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    böyle diyenleri çok gördüm. Şöyle ufak bi turladıktan sonra yüzleri turşu satıyor
    adem sen anası ağlamış ybr leri tokatlarsın ama düzde 125 i gören bi ybr yi sanırım zor geçersin
    hele bizim apache ekmekarası seni yer bitirir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahaha yok be birader ne kafa tutması
    Ben A noktasından B noktasına en güvenli gitmenin derdindeyim bana gelmez o işler kafa tutmak,tutulmak,geçmek,kapışmak envai çeşit gereksizlik.
    Kaldı ki altımızdakiler de commuterlar yani şöyle yapılmış çift bi mobilet de gelse 300-500 liralık o titanlarıda deler ne yapcaz o vakit
    Kırmızı ışıktayım gene egzosu delik düz depo cg tarzı bişe bi ileri bi geri ara gazı vermeler motoru sıkıştırmalar uzun süzmeler falan noluyoz lan dedim,sarıyle beraber bu Allah ne verdiyse kaptırdı sonra arkadan kafayı çevirip bana bakıyor ne yaptım diye aynası yok kask da yok tabi baykuş gibi dönüyor kafa 360 :D neyse ben gene fıtı fıtı kalktım devam ediyorum,şişsin istedim egosu,gün boyu sanayide çalışıyor adam,sosyal hayatı yok,kız arkadaşı yok,gece hayatı içkisi yok ne yapsın tüm avuntusu altındaki motorvari alet ve oyun alanı,bırakın oynasınlar
    Bütün motorcuları çok severim. Dün çiçekbaba dağına çıktık 2000 küsur rakımlı. 2 metre kar vardı. Köyceğizin üstündeki dağ. Arkası denizli. Neyse öğleden sonra indik 14:30 gibi aşagı. Polis yolu kapatmış ana yola çıkarmıyor bizi. Bizde ara yollardan köy içinden baya bi gittik. Gene çıkcaz ana yola gene polis. Haydaa noluyo dedik. Meğer cumhur başkanlığı bisiklet turu varmış. Yollar ful kapalı çıkamadık. En sonunda bi fırsatını bulup marmaris yönünde kaçtık.çıktık yola 10 km de bir polis amcalar durdurup bekletiyor. Biz kayınçoyla 2 titan ikiside artçılı. Beklerken yanımıza ybr esd yanaştı temiz bi motordu. Oda artçılı. Polis amcam start veriyo sanki. Yürüyün diyor önde 3 motor. Kayıncoya dedim brak geçsin. Hevesi içinde kalmasın. Normal kalkış yapıyorum. Esd sanki kapışır gibi gidiyor. Neyse biraz ilerde tokatladım geçtim. Yediremedi her polis startında yedi tokadı. Sonunda pes etti. Sonra mavi bi cbf geldi artçılı. Ben uymadım. Kayınço bol bol tokatladı yolda oda datçaya gidiyomuş. Yolda polis amcalar soruyo yigen yolculuk nire? Diye. Biz bodrum dedik. Cbf datça dedi. Neyse uzatmayayım. Dünkü gezime bakmak isteyen arkadaşlar varsa face adresim alimadem1@hotmail.com herkese açıktır. İsteyen bakar geçer, isteyen ekler. Herkese sevgiler,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem sen anası ağlamış ybr leri tokatlarsın ama düzde 125 i gören bi ybr yi sanırım zor geçersin
    hele bizim apache ekmekarası seni yer bitirir
    Benim yaşım geçti be abim. O işleri kayınçoma devrettim ben bazen uzun yola çıkarım. Orlarda denk geliyo demin yazdım. Yolda tokatlar geçerim. Ama zevk için yarışmam. Kayınçoda bugün ankaraya gitti. Jandarma trafik yunus olarak. Zaten adıda yunus. Yani yunus yunus oldu ybr ile her türlü teklifi kabul etti. Okadar kendine güvenen vardıki. Oynanmış ybr ler falan. Hepsinin sonu hüsranla bitti. Cbf lerdende teklie geldi onlarda hüsran. Ne diyeyimki.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bende yarış yapalım demedim eğer bir gün karşılaşırsak ben seni finish te bekliyor olurum bilki seni geçen bi ybr olursa ya ben yada ekmekarası dır
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

bcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Bütün motorcuları çok severim. Dün çiçekbaba dağına çıktık 2000 küsur rakımlı. 2 metre kar vardı. Köyceğizin üstündeki dağ. Arkası denizli. Neyse öğleden sonra indik 14:30 gibi aşagı. Polis yolu kapatmış ana yola çıkarmıyor bizi. Bizde ara yollardan köy içinden baya bi gittik. Gene çıkcaz ana yola gene polis. Haydaa noluyo dedik. Meğer cumhur başkanlığı bisiklet turu varmış. Yollar ful kapalı çıkamadık. En sonunda bi fırsatını bulup marmaris yönünde kaçtık.çıktık yola 10 km de bir polis amcalar durdurup bekletiyor. Biz kayınçoyla 2 titan ikiside artçılı. Beklerken yanımıza ybr esd yanaştı temiz bi motordu. Oda artçılı. Polis amcam start veriyo sanki. Yürüyün diyor önde 3 motor. Kayıncoya dedim brak geçsin. Hevesi içinde kalmasın. Normal kalkış yapıyorum. Esd sanki kapışır gibi gidiyor. Neyse biraz ilerde tokatladım geçtim. Yediremedi her polis startında yedi tokadı. Sonunda pes etti. Sonra mavi bi cbf geldi artçılı. Ben uymadım. Kayınço bol bol tokatladı yolda oda datçaya gidiyomuş. Yolda polis amcalar soruyo yigen yolculuk nire? Diye. Biz bodrum dedik. Cbf datça dedi. Neyse uzatmayayım. Dünkü gezime bakmak isteyen arkadaşlar varsa face adresim alimadem1@hotmail.com herkese açıktır. İsteyen bakar geçer, isteyen ekler. Herkese sevgiler,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Benim yaşım geçti be abim. O işleri kayınçoma devrettim ben bazen uzun yola çıkarım. Orlarda denk geliyo demin yazdım. Yolda tokatlar geçerim. Ama zevk için yarışmam. Kayınçoda bugün ankaraya gitti. Jandarma trafik yunus olarak. Zaten adıda yunus. Yani yunus yunus oldu ybr ile her türlü teklifi kabul etti. Okadar kendine güvenen vardıki. Oynanmış ybr ler falan. Hepsinin sonu hüsranla bitti. Cbf lerdende teklie geldi onlarda hüsran. Ne diyeyimki.
    ybr en yok peki bu sayfada ne işin var,

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem bende yarış yapalım demedim eğer bir gün karşılaşırsak ben seni finish te bekliyor olurum bilki seni geçen bi ybr olursa ya ben yada ekmekarası dır
    Vallahide billahide beni bitane ybr tokatlamasını canı gönulden isterim sonra derimki ulan k..ı kırık titan beni düşürdüğün hallere bak seni terfi ediyorum. Artıkın özgürsün. Seni ilk isteyene vercem ama şunu saymam trafikte yoğun kalabalıkta makas atmak vs. Kendimi o kadar tehlikeye sokmam. Hani düz bi yolda boş trafikte ben tam gaz giderken yanımdan bi ybr uzar giderse yaparım. Veya rampada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı bcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yani kovuldummu? Beni kovuyomusun? Çok üzüldüm çoook

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    motorumun kondisyonuna güveniyorum yumurta adem ben zaten antremanlıyım

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80731279/detay

şu motora ne dersiniz arkadaşlar burada 3250 dediler plakalı bire bir ybr :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun kondisyonuna güveniyorum yumurta adem ben zaten antremanlıyım
    gözünün yağını yiyeyim ekmekarası arkadaşım. Sen askere gitçen demi? Bodruma falan çıkarsa bende 2 tane titan var. Gel bana beraber gezelim. Egomuzu tatmin edelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    poşet askerlik yapıcam 27 yaşındayım nereye çıkar bilmiyorum yumurta ama ben çok kondisyonluyum sen yine de dikkat et titandan olma beni koraya yasine sona ghostcorc a sor anlatsınlar sana

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Askerliğin buraya iskenderuna çıkacak @dürümdöner Motorumu çarşı izinlerinde veririm sana sahilde turlarsın
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    boşver kapışmayı ekmekarası arkadaşım. Gelirsen senle gezeriz. Motorlar benden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    emanet motora binmeye cekinirim..kafama göre birini bulamazsam satacak motoru da götürür binerim askerde artık kısmette neresi var bilinmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı bcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bülent burası geyik sayfası be abicim ybrnin anca yağını konuşuyoruz burda

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motor köpeğin olsun senin ekmek arası arkadaşım. Benimkini veririm. Pert etsen gıkımı çıkarmam eyvallah derim. Yanlız bu kıyağım sadece sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    eyvallah saol yumurta..daha motor pert edecek kadar acemi olamadık arada sırada cbf kovalıyorum apaçilere hiç bulaşmıyorum bakıyorum adamların motoru 110 dedimi rodeo beygiri zıplıyor düşecekler üzerinden geçen gün bir cbfci kuryeye geçildim selamlıyorum forumdansa viran siyah bi motordu ama duman ata ata geçti helal olsun dedim tek rakibim bi ybr gümrük kuryesi eski kasa kırmızı yuvarlak far ybr ama tam depodan sonrası yani arka taraf fıstık yeşili cbr 125r toplama yapmış kendine çocuk uçuyor resmen bi denk gelip kovalayamadım..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende çok zorlamam bakıyom bazıları trafikte ölümüne yarışıyolar. Ulen zorun ne? Geçen yavaş yavaş gidiyom arabaların arkasında bi motor artçılı önünde viraj ve rampa solladı geçti. Motorun ne olduğunu anlamak için kaptırdım arkasından. İkimizde artçılı. Tepeye vardım baya yaklaştım. Rampa aşa tokatlarken bi türlü göremedim markasını. Arka farı v gıbiydi. İnternetten baktım sadece rks 200 ün arka farıyla aynı. Zaten motor çok güçlüydü.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın millet nasılsınız...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kaytarıyoruz patron acil beylikdüzüne git dedi ben de tamam dedim de sefakoye uğrayıp bi börek yiyesim geldi

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    cümleten hepinize günaydın hayırlı cumalar

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet nasılsınız...............
    iyiyiz abi sen nasılsın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler