Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı muhammet_195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekteker_ramço sen denizliden misin ?
    yok istanbuldanımda bir ayağım denizlide ..orda askerimde o yüzden motrorumun biri 20 plakadır............

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

http://www.izlesene.com/video/tektek...rsedes/6168787

aha bu merso videom... düüzgün videolarımı şeçtim..hız sınırı ve kural ihlali yok...
    aha bir tanede kango olsun... şimdilik bu kadar..

http://www.izlesene.com/video/kango-...-ramco/6168813
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taş fırın ybr cisi olarak sen liğt arkadaşlara yardımcı ol....
    ya boşver yarası olan gocunurmuş hahaha
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya boşver yarası olan gocunurmuş hahaha
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Sevinin millet,honda cbf yi 4,800 yapmış...ybr satış patlaması yapar artıkın
    Demekki zamdan önce almasaymışım motoru bende ybr ci olacakmışım

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ybr en fazla 3 hafta yattı 3 hafta sonra tek marşta jiklesiz çalıştı maşallah ama gaza basınca stop ediyordu

Motosikleti
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr en fazla 3 hafta yattı 3 hafta sonra tek marşta jiklesiz çalıştı maşallah ama gaza basınca stop ediyordu
    benim ybrlerimin hiç biri jiklesiz çalışmadı.. şimdiki ybr mde çalışmıyor...............

benim ybrlerimin hiç biri jiklesiz çalışmadı.. şimdiki ybr mde çalışmıyor...............
    belki bir ayarsızlık falan vardır gerçi sen iyi anlıyorun motor işinden

Motosikleti
    belki bir ayarsızlık falan vardır gerçi sen iyi anlıyorun motor işinden
    benim ybr ve ayarsızlık.. arkadaşlar ybr nin doğasında bu var.. jiklesiz çalışmaz.. ama hava ayarını kısarsanız motor biraz fazla yakar ve jiklesiz çalışır.. 3 motor istanbuldan ankaraya gittik.. diyer 2 motora benim motor depoda 100 km fark attı.. aynı hız aynı sürat aynı yol ve aynı kiloyduk hemen hemen.....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevinin millet,honda cbf yi 4,800 yapmış...ybr satış patlaması yapar artıkın
    Demekki zamdan önce almasaymışım motoru bende ybr ci olacakmışım
    şekerim törtılım sende öyle bi anlatıyosun ki sanki duyanda derki ,ne yapalım paramız ybr ye yetti..
    herkes ybr ci olamaz.. olanda ömrü yettikçe eskitemez... aha motorunun bugün 3. günü daha 150 km desin
    yok kesme yaptı yok koltuk çıkıp duruyo diyosun.. neyse bi yağ değişim zamanın gelsinde o zmanda yağ eksiltiyo dersin...
    ben sana demedim mi İbrahim

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet n. hayırdır kardeş ne ayaksın gündüzlememi ?
    Hiç Yakıştıramadım Sana Sen Tnıyormusun Ahmet N.'yi ki kardeş marden ne ayasın falan olmadı her YBR si olanın ahkam keseceği yer değil burası bizlerin onun la şahsi muhabbeti var yani yüzyüzede görüşüyoruz nazımız ondan ama senin gaza gelişini anlayamadım neye istinaden onuda çözemedim olmadı hiç olmadı bu sonra beni kimse kaale almıyo kimse bana cevap vermiyo diye biyerlerini yırtma..
    Ahmet N. bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç Yakıştıramadım Sana Sen Tnıyormusun Ahmet N.'yi ki kardeş marden ne ayasın falan olmadı her YBR si olanın ahkam keseceği yer değil burası bizlerin onun la şahsi muhabbeti var yani yüzyüzede görüşüyoruz nazımız ondan ama senin gaza gelişini anlayamadım neye istinaden onuda çözemedim olmadı hiç olmadı bu sonra beni kimse kaale almıyo kimse bana cevap vermiyo diye biyerlerini yırtma..
    Boşver abi,arkadaş yeni üye aramızda,gençliğine ver gitsin..zamnla oda alışır bizim muhabbetimize oda takılır muzipliğimize ))

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    şenol abi özelden yazdım bi bakar msın

Boşver abi,arkadaş yeni üye aramızda,gençliğine ver gitsin..zamnla oda alışır bizim muhabbetimize oda takılır muzipliğimize ))
    abibi yanlış anlaşılma olmuş herhalde sen sıkma canını moralini bozma bir laf vardır bildin mi sıkma tatlı canını okşa patlıcanını
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    abibi yanlış anlaşılma olmuş herhalde sen sıkma canını moralini bozma bir laf vardır bildin mi sıkma tatlı canını okşa patlıcanını
    Arkadaşlarım gk070 arkadaşımız yeni üye,hoş karşılayınki kaybetmeyelim daha başlamadan
    Olur ara sıra boyle şeyler önemli değil...
    işin aksi ne bilmiyorsunuz;bu gün iş mevzuları dolasıyla çok gergindim,arkadaşta üzerine tuz biber oldu...neyse takılmayalım mevzuya..
    Dediğim gibi bizim amacımız kazanmak olsun her zaman;kaybetmek,incitmek,kırmak değil...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şekerim törtılım sende öyle bi anlatıyosun ki sanki duyanda derki ,ne yapalım paramız ybr ye yetti..
    herkes ybr ci olamaz.. olanda ömrü yettikçe eskitemez... aha motorunun bugün 3. günü daha 150 km desin
    yok kesme yaptı yok koltuk çıkıp duruyo diyosun.. neyse bi yağ değişim zamanın gelsinde o zmanda yağ eksiltiyo dersin...
    ben sana demedim mi İbrahim
    Tamam damat ferit tamamyarın bi tur veririm olur biter,niye bu kadar kıskanıyosun mötürümü

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ahmet n. usta özeldende dedim ama millet baya bi yanlış anladı heralde hatam varsa kusra bakma miletin içinde diyeyimde sonra garip msjlar alıyorum tekrar diyorum hatam varsa kusra bakma usta
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şekerim sıkıntı yok al burada ybr topiğinde söylüyorum.. motorun bizimkinden daha konforlu.. zaten bu motora tam 1 yıl bindim benden iyi kimse tanıyamaz..
    yağı suyu sıkıntı değil.. aynı klasman motorlar olduğu için her zaman bi rekabet vardır.. şireydırım törtılım... ama ybr nin hakkı yenemez..
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet n. usta özeldende dedim ama millet baya bi yanlış anladı heralde hatam varsa kusra bakma miletin içinde diyeyimde sonra garip msjlar alıyorum tekrar diyorum hatam varsa kusra bakma usta
    yok oyle yağmaaaaaa; Ahmet N. usta değil,usta splintır olacaktı
    koray,fatih,şenol abiiiii bakın kendi ayağıyla geldi ekibe yeni törtılll
    koray sana bırakıyorum Gökhan kardeşimize kadroda hemen bir istihdam oluştur

Kardeşim ben den yana problem yok,takma kafana oke....olabilir insanız hatada kusurda bize mahsustur.için rahat olsun sana karşı kimse tavır gösteremez yoksa karşılarında beni bulurlar ben onların splintır ustasıyım :

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yok oyle yağmaaaaaa; Ahmet N. usta değil,usta splinır olacaktı
    koray,fatih,şenol abiiiii bakın kendi ayağıyla geldi ekibe yeni törtılll
    koray sana bırakıyorum Gökhan kardeşimize kadroda hemen bir istihdam oluştur

Kardeşim ben den yana problem yok,takma kafana oke....olabilir insanız hatada kusurda bize mahsustur.için rahat olsun sana karşı kimse tavır gösteremez yoksa karşılarında beni bulurlar ben onların splintır ustasıyım :
    törtıl neredesin yahu... canım sıkılıyo... evdemisin ...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    şekerim sıkıntı yok al burada ybr topiğinde söylüyorum.. motorun bizimkinden daha konforlu.. zaten bu motora tam 1 yıl bindim benden iyi kimse tanıyamaz..
    yağı suyu sıkıntı değil.. aynı klasman motorlar olduğu için her zaman bi rekabet vardır.. şireydırım törtılım... ama ybr nin hakkı yenemez..
    ybrde tam züğürt motoru haaaa

törtıl neredesin yahu... canım sıkılıyo... evdemisin ...
    Evdeyim;sen işe gitmiyormusun bu gece....

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    :D törtıl :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler