Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ARKADAŞLAR benim için önemli bir sorun var.Motorumda sağ ayağımızı koyduğumuz lastik ve sağ elcikte yırtık var.Orijinalini internetten bulabilir miyim? ne yapmalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR benim için önemli bir sorun var.Motorumda sağ ayağımızı koyduğumuz lastik ve sağ elcikte yırtık var.Orijinalini internetten bulabilir miyim? ne yapmalıyım?
    sizin oralarda yamaha servisi varsa oradan alabilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray panpa bu hafta nereye rota

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray panpa bu hafta nereye rota
    kanka vallahi rota çok şenol abi nere derse oraya gideriz sen varmısın... inşallah bizim hafta sonu üretim olmaz....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler benim kara şimşeği satışa koydum en son çare bu gibi geldi eğer istediğim fiyata satarsam ya ybr yada apache ile alemlere akacağım ama bundan sonra siyah motor almayacağım gerekşrse yaya gezerim ama siyah almam
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bu hafta gelirim la panpiş bizim valide arabayla edirneye gidelim diyo da ben edirneye daha sonrakı hafta tek basıma gidicem motorla

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

fatih temiz motor bulamazsan az sabret ben kazık kadar oldum ağustosta askere gideyim diyorum sana veririm benim motoru

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben kurye motoru almam aga
    bakarız kanka satılırsa zaten araştırmalara başlayacağım kısmet yani

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin oralarda yamaha servisi varsa oradan alabilirsin
    buralarda yok ya internette falan yok mu? ya da yamaha servisini arasak kargolasalar? vs.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kurye motoru almam aga
    bakarız kanka satılırsa zaten araştırmalara başlayacağım kısmet yani
    gönlüne göre olsun..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    saol durmuş belki de başka model alırım suzuki an 125 te alabilirim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    saol durmuş belki de başka model alırım suzuki an 125 te alabilirim
    kanka ınazuma geliyor ben düşünüyorum
    maxi97 bunu beğendi.

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    [QUOTE=fat280;2619053]sana da günaydın abi ben alanyadayım ıspartaya doğru sürecem motoru git gel 500 yaparım artık

hayrola arkadaş ne işin var Isparta da, pazar günü parçalı bulutlu gözüküyor burası, ama yinede belli olmuyor.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka vallahi rota çok şenol abi nere derse oraya gideriz sen varmısın... inşallah bizim hafta sonu üretim olmaz....
    bu hafta sonu bensize misafirim misafir umduğunu değil bulduğunu yer rota sizde ben karışmam siz buraya gelirken ben size şurayamı gidelim burayamı gidelim dedimmi ben karışmam aga plan program sizde ben uyar oğlu...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta sonu bensize misafirim misafir umduğunu değil bulduğunu yer rota sizde ben karışmam siz buraya gelirken ben size şurayamı gidelim burayamı gidelim dedimmi ben karışmam aga plan program sizde ben uyar oğlu...
    Tamam abi.. İznik yaparız güzel tarihi yerleri var.. Gezeriz takılırız..
    Ama inş. hafta sonu bizim üretim olmaz.. öyle bir söylenti var.. yarın belli olur

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    [QUOTE=ısparta;2619200]
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da günaydın abi ben alanyadayım ıspartaya doğru sürecem motoru git gel 500 yaparım artık

hayrola arkadaş ne işin var Isparta da, pazar günü parçalı bulutlu gözüküyor burası, ama yinede belli olmuyor.
    hem gezme babında hemde 2 arkadaş var onları göreceğim her hafta boş durmuyorum bir yerlere gidiyorum boş durmak olmaz

korayve fatih abilerim size bir soru soracağım ahmet abinin sym si vardı sym nin çekişi gidişi yakıtı ybr ye göre nasıl siz biliyorsunuzda size sorayım dedim.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya millet bişey soracağım bu yelekleri aldık ya yelekle gelen isimlikler iki tane miydi bir tane miydi yani bir yeleğe iki isimlikmi verildi yoksa tekmi sanki fuarda ikitane verildi diye hatırlıyorum ivedi cevap!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

alooo ben geldim diye dut yemiş bülbüle döndünüz kimse yelek almadımı burada ya ....
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar iki gün önce bahsetmiştim iki tane motora bakmaya gideceğim diye,
    1.si 2011 7800km de füme gayet iyi ufak tefek çizikleri var egsozunda manetlerde filan , tek sorun deponun tam üzerinde derin bir çizik var!
    yanında kask mont eldiven ve dizlikte var en son 3450 olur dedi

2. ise 2010 4600 kmde idi ama pek inandırıcı gelmesi çünkü arkada teker bitmiş değiştirilmiş, ön tekerde bitmek üzere amortisörler de paslanmalar vardı, egsoz ezik depo yanı kapakları kırık,
    usta her hafta bakım yaptığını söyledi ama arka tekerin ters takıldığının farkında değil
    kısaca 3400 den direk 3250 ye düştü sonra 3150 ye pazarlık bile etmeden yani ikincisi hiç hoşuma gitmedi.

1.si hala aklımda ama şu çizik depo işini nasıl halledebiliriz
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iki gün önce bahsetmiştim iki tane motora bakmaya gideceğim diye,
    1.si 2011 7800km de füme gayet iyi ufak tefek çizikleri var egsozunda manetlerde filan , tek sorun deponun tam üzerinde derin bir çizik var!
    yanında kask mont eldiven ve dizlikte var en son 3450 olur dedi

2. ise 2010 4600 kmde idi ama pek inandırıcı gelmesi çünkü arkada teker bitmiş değiştirilmiş, ön tekerde bitmek üzere amortisörler de paslanmalar vardı, egsoz ezik depo yanı kapakları kırık,
    usta her hafta bakım yaptığını söyledi ama arka tekerin ters takıldığının farkında değil
    kısaca 3400 den direk 3250 ye düştü sonra 3150 ye pazarlık bile etmeden yani ikincisi hiç hoşuma gitmedi.

1.si hala aklımda ama şu çizik depo işini nasıl halledebiliriz
    2. el alıyoruz sonuçta ufak tekef çizikleri görmezden gelirsen senin için rahat eder tankpad falan kullanabilirsin. pasta cila olayına girebilirsin. yine de olmadı koy rahman gelsin tabii bu benim fikrim
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    beyler benim kara şimşeği satışa koydum en son çare bu gibi geldi eğer istediğim fiyata satarsam ya ybr yada apache ile alemlere akacağım ama bundan sonra siyah motor almayacağım gerekşrse yaya gezerim ama siyah almam

İlanı var midur?

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

Alıntı delicocuk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el alıyoruz sonuçta ufak tekef çizikleri görmezden gelirsen senin için rahat eder tankpad falan kullanabilirsin. pasta cila olayına girebilirsin. yine de olmadı koy rahman gelsin tabii bu benim fikrim
    Tabiki 2.ye göre sıfır gibi parayı denkleştirim alacağım inşallah.

Yalnız bu motorun standart kullanım devri 6 7 bin gibi çünkü sonra çok bağırıyor yavvv
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanı var midur?

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

Tabiki 2.ye göre sıfır gibi parayı denkleştirim alacağım inşallah.

Yalnız bu motorun standart kullanım devri 6 7 bin gibi çünkü sonra çok bağırıyor yavvv

boyundan büyük ses çıkarıyo kerata yüksek devir ona göre değil
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler