Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aslında bu zenon çift... 2 side bende sayılır... birini kendi motoruma takacağım..diyeri senin motora.... marka modeli yarin yazarım..8000k olduğunu biliyorum.. rakam fena değil..6 aylık zenon fazla da kullanılmadı ben bilişyorum...
    Tamam ben alırım onu sen kendınınkıne tak bakam abi nasıl durucak.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    uygun bir anımda takacağım.... sorun yok yane..diyerini sen için ayırdım o zaman.. yuvaçık a geldiğinde alırsın kargo beleş olur :d
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    uygun bir anımda takacağım.... sorun yok yane..diyerini sen için ayırdım o zaman.. yuvaçık a geldiğinde alırsın kargo beleş olur :d
    Ya abi sitede bikaç bolulu varda gelmezler onlarda yanımda 1 2 kısı olsa hem cok zevkli olur.Ayır ben alıcam onu
    HONDA

Selam iyi gecelr arkadaşlar size bişey sormak istiyorum acaba 2009 8000 km de 2900 tl ye ybr yararmı yoksa yeni kasa eski kasayı bitirecekmi? almayı düşünüyorum ama durumu kafamda tasarlayamadım

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ramço abi benim KİNG e zenon olurmu acaba gaz verdikçe enerji artıyor bizim motorda biliyorsun akü zayıfladığında motor çalışmayonca sinyaller yanmıyor bile bazen :D
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço abi benim KİNG e zenon olurmu acaba gaz verdikçe enerji artıyor bizim motorda biliyorsun akü zayıfladığında motor çalışmayonca sinyaller yanmıyor bile bazen :D
    alternatörden alıyor demekki elektriği direk. cbf te de öyle. sistemi aküden besleyecek şekilde yaparsan olur kanka
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    S.a Uzun Zamandır girmiyordum! siteye (: Tekrar qeLim dedim Bi kaç deqişkLik yaptım 2 ay önce aLmıştım Motoru fotograflarını koydum (: yaptıqım yerniLikLer! Ön Amatsör Düşürdüm!
    Bi kaç yazı we ŞekiL Attım Ön arka Kırmızı Buz beyazı RenkLer ! deponun aLtında PoLis Siren Lamba Sistemi (: AngeL Eyes Far! En önemLisi :D Kuruk Demiri Kestirdim İşte Bi kaç ayar Motoruda Açtım 2 Kişi 115 yaptım Düz yoLda ikimizde 90 kilo üstü (:

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

:D bu arada farın kısa hali + motor biraz kirLi (: kusuruna bakmayın... (:
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamm kızlarr..
    Nasılsınız

Ramazan abi hoşgeldin..Sen gittin benimde giresim gelmedi foruma.. Ybr topiği baya düşüşteydi

Okancım nasılsınn..

Gayet güzel funny..Ben hiç resim falan atmıyorum artık..Yaptığım herşeyi koyamıyorum üşeniyorum Foruma bile girmeyi unutur oldum Dün akşam can sıkıntısı deponun altına kırmızı led taktım..Sabahı söktüm Sen ne taktın ? Çakar mı var..Yoksa Led falan mı.Bende polis sireni var Bide Mavi kırmızı çakar taksam fena olmaz

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Eyw Kardesm (: PoLis Sireni ve kırmızı mavi ışkları war :D deli qb kaçıolar bende :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:03 ----------

hem o ışlıklar benim abim qetirdi polis .d trafikte kazalı arabadan çıkartmış :D 2 tane birini ben aldım süper birşey ama polis qörürse cezası var
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon takılır neden takılmasın..normal sistemden farklı bir far hattı çektinmi olay bitmiştir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Funny allah kaza bela vermesın güzel olmuş motor.

Ramço abi aksana şu xenonu görelim.Bide dediğin röle falan varmı ?
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Funny allah kaza bela vermesın güzel olmuş motor.

Ramço abi aksana şu xenonu görelim.Bide dediğin röle falan varmı ?
    zenon u takacağım bir kaç güne..şuan havalr güzel akıyorum caddelere... role olayını işin özüne inerek çözdüm.... ben sana zenon u verirken bağlaman konusundaki teknik bilgiyi vereceğim.. üstelik orjinal zenon kabloları uzun olduğundan ben onları motora göre kısacağım.. zenonunmuz süper olacak..8000k uzun kısa zenon....

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    zenon u takacağım bir kaç güne..şuan havalr güzel akıyorum caddelere... role olayını işin özüne inerek çözdüm.... ben sana zenon u verirken bağlaman konusundaki teknik bilgiyi vereceğim.. üstelik orjinal zenon kabloları uzun olduğundan ben onları motora göre kısacağım.. zenonunmuz süper olacak..8000k uzun kısa zenon....
    Tamam abi sağolasın.Kardeş xenonları ayırıcaz ama olsun Ayrıca gelirsem senin için gelirim eskişehire.Aslında bizim erdi ehliyet alıcakdı o gelirmiki ama oda motoru haşat etti
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam abi sağolasın.Kardeş xenonları ayırıcaz ama olsun Ayrıca gelirsem senin için gelirim eskişehire.Aslında bizim erdi ehliyet alıcakdı o gelirmiki ama oda motoru haşat etti
    motorlara ölümüne gangayız yazacaz...... zenon karedeşi olacaz..... bana bir adet fotoğraf makinesi lazım... cep telefonu güzel çekmiyor....

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    motorlara ölümüne gangayız yazacaz...... zenon karedeşi olacaz..... bana bir adet fotoğraf makinesi lazım... cep telefonu güzel çekmiyor....
    Hehehe 1 depoya gider gelirim dimi eskişehire
    HONDA

Motosikleti
    eskişehir de ne işin var....

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Reco iyim sen nasılsın gorunmuyon

Pardon karıstırmısım ben
    HONDA

Motosikleti
    okan bir depo benzin sana rahat rahat yeter... sen yola çık gerisini boş ver....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Unique senin ybr neden elektrik arızası yapmıştı? ben de xenon takıcam ama tüv(fenni muayene)den geçer mi? yoksa problem çıkarırlar mı?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Biyerleri kısa devre yapmısdım bılmeden ondan oldu Ama sımdı anahtar bagladım hem xenon ıcın ıyı oldu.
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler