Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih hadi merakla yorumlarını bekliyoruz fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih hala gaza gelmedinmi yaaa
    abi ilk izlenim iyi yolda virajda yattım kayma flan yapmadı frenlemede de aynı şekilde daha birde yeni gelirken yola yeni alıştı şimdi giderken daha iyi olur diye düşünüyorum
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersinden ybr tayfasına slm olsun nasılsınız bakem
    aleyküm selam fatih.. nasılsın rahat gittin mi

site girmeyip yazı yazmayınca ellerim titremeye başlıyo krize giriyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

vardınmı vardınmı hadi geçmiş olsun lastikler nasıl virajlarda falan

koray sen nezaman gideceksin irfana hazır depo doluyken ama ben körfezi dolaşmak zorundayım malum nakit sıkıntısı yaşıyorum bide irfanla görüştünmü adam ne zamandır yok ortada gece çalışıp gündüz dinleniyordu rahatsızlık vermeyelim adama...
    abi sen eskihisardan feribotla topçulara geleceksin..körfezi dolaşmana gerek yok .. çok rahat yorulmadan gelirsin.. ben seni topçulardan alırım irfan aga gece çalışıyor gündüz icat yapıyor sıkıntı yok yani

fatih hadi merakla yorumlarını bekliyoruz fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih hala gaza gelmedinmi yaaa
    fatih çaprazda abi gelemez

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam fatih.. nasılsın rahat gittin mi

abi sen eskihisardan feribotla topçulara geleceksin..körfezi dolaşmana gerek yok .. çok rahat yorulmadan gelirsin.. ben seni topçulardan alırım irfan aga gece çalışıyor gündüz icat yapıyor sıkıntı yok yani

fatih çaprazda abi gelemez
    a.s. abi evet gittim çok şükür sadece aşırı rüzgar vardı silifkeden sonra motoru kontrol etmek güçleşiyordu arada

evet abi dediğin gibi çapraza geçtik bağlantı geç geliyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    a.s. abi evet gittim çok şükür sadece aşırı rüzgar vardı silifkeden sonra motoru kontrol etmek güçleşiyordu arada

evet abi dediğin gibi çapraza geçtik bağlantı geç geliyor
    gittin traktör lastiği aldın ya.. o motorada titreşim yapar.. keşke 50 lira koysaydın..bence sen pek memnun değilsin

çapraz diye sakaryalı fatihe dedim kankam benim..
    kendileri güvenlik görevlisi oluşundan dolayı çaprazda olduğunu söyledim.. nam-ı diğer bekhçi31 (metehandro benzetmesi)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    vardım sağ salim 6,30 saatde abi şimdilik iyi bir sıkıntı yok ancak yoldaki rüzgardan mı yoksa pisikilojikmi bilemedim motorun hızı az düştü gibi sebebi enduro tipi lastikler olduğundan diyorlar dişli yani michelin düz ya hayırlısı bakalım ilk izlenim iyi yani birde dönüşe bakacam

sağol teşekkürler durmuş abi vardım ancak deli fırtına ve rüzgar vardı yolda
    rüzgara karşı ben usta bir apaçi abin olarak motorun üzerine 2seksen süpermen misali uzanıp entep yollarında az yarışmadim : ) ama sana asla tavsiye etmeyeceğim hehe
    alo alo
    155 mi
    evt buyrun ...
    motorlu Polisinz varmı
    > War ..
    tamam otobana YOllayında yarışak bizdede pejo
    var : ))

Motosikleti
    gittin traktör lastiği aldın ya.. o motorada titreşim yapar.. keşke 50 lira koysaydın..bence sen pek memnun değilsin

çapraz diye sakaryalı fatihe dedim kankam benim..
    kendileri güvenlik görevlisi oluşundan dolayı çaprazda olduğunu söyledim.. nam-ı diğer bekhçi31 (metehandro benzetmesi)
    abi sende de ne his var ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    lastikler çok titretiyor mu fatih?

Motosikleti
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgara karşı ben usta bir apaçi abin olarak motorun üzerine 2seksen süpermen misali uzanıp entep yollarında az yarışmadim : ) ama sana asla tavsiye etmeyeceğim hehe
    alo alo
    155 mi
    evt buyrun ...
    motorlu Polisinz varmı
    > War ..
    tamam otobana YOllayında yarışak bizdede pejo
    var : ))
    abi zaten ben yatmasını bilmem birde arkada çanta var yatılmaz üstünede yavaş gidiyorum ben rüzgar oldu mu zaten birde gitmiyor kesiyor motoru

lastikler çok titretiyor mu fatih?
    abi benim önceki lastikte az dişli olduğundan ben bu lastikleri takıncada titreşim hissetmedi ama arkadaşa sürdürdüm buradaki onda michelin vardı dışarı çıoktı gelsin bir soram var mı diye 5 dk ya yazarım cevabı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gençlik sizlere iyi geceler ben kaçar.. malum yarın sabah kursum var..
    bizde işhci31 olduk napalım

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    nezaman gideceksin fatihe koray
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    gençlik sizlere iyi geceler ben kaçar.. malum yarın sabah kursum var..
    bizde işhci31 olduk napalım
    iyi geceler abi

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ne fatihi yaaa kafayı yedim bende irfana irfana

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

neyse bende kaçayım ya bugün motorun çantasını sabitlemek için fazla eğildim galiba boynum tutlmuş rüzgardan ağrıyo hadi iyi geceler...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ne fatihi yaaa kafayı yedim bende irfana irfana

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

neyse bende kaçayım ya bugün motorun çantasını sabitlemek için fazla eğildim galiba boynum tutlmuş rüzgardan ağrıyo hadi iyi geceler...
    iyi geceler abi

arkadaşa sordum abilerim motorda titreşim flan hissetmedim dedi tekerden o nerden çıktı diyor

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    havya aldım, şu benim yan çantayı yapmak için. daha ilk kutunun kapağını kesip yan demire monte edeceğim delikleri açarken havya kırıldı

içindeki rezistans kısmı komple dağıldı sanırım. bir de eşşek gibi fişini malzemeyi poşete koyan kadından beklersen değişim de yapamazsın

yarın bi elektrikçiye gideyim bakalım tamir olur mu??

bu sabah işten gelirken öyle bi tipiye yakalandım ki; 2-3 dakikada yol karla kaplandı. zaten benim lastikler 2008-2009 üretimi olduğundan ayaklar yerde 1. viteste geldim . bu ay param artarsa michelin lastikleri takmak zorunda hissediyorum. sürekli buz üstünde gibi gitmekten sıkıldım. arka lastik şambrelli olduğundan vuruntu yapıyor sanki.

ilk çantanın dibini monte ettim. görünüş olarak fena değil. ön demirden daha geniş olacak. aslında daha iyi; aralara girmek malatya gibi şehirlerde sağlıklı değil. şerit bilinci yok zaten. tüm şeridi kaplar giderim.

eğer çantayı yaparsam çok güzel olacak. menteşeler, vidalar hazır. 2 asma kilit ve 4 kulp, kaporta macunu da alıp kutunun alt ve üstünü de 0layacağım. üzerine de plastik astarı ve plastik boya. toplam maliyet çok komik bi rakam olacak.

kırmızı ybr city'min yan çantaların rengini metalik gri mi yoksa motorun kırmızısından mı daha çok yakışır?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    siyah daha çok yakışır maximum kardeşim gri bozar kırmızı boğar

Motosikleti
    YBR 125 ( 2012 - Füme )
    Merhaba;

Mutlaka benzer hususlar yazılmıştır fakat incelediğim kadarıyla kafamda net birşey oluşmadı o sebeple 2012 - YBR 125 ile ilgili olarak ustaların yardım ve tavsiyelerini rica ediyor, saygılar sunuyorum.

- Ekseriyetle arazide ( Kullanım olarak % 60 kumlu,çamurlu-ıslak-çimenli-kuru-taşlı toprak ve %40 asfalt yolda ) 2012 YBR 125'ye uygun hiç üzmeyecek Metzeler marka ön,arka her iki lastik için model, ölçü ve lastiklerin makul kabul edilebilecek imalat tarihi nedir ?

-Birde alttaki resimde olduğu gibi ön çamurluğa ayar çekilmesi mümkünmüdür, artısı / eksisi ne olur ?

İlgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    siyah daha çok yakışır maximum kardeşim gri bozar kırmızı boğar
    renk seçimine en son karar vermeliyim o zaman...

@ymhybr125:

çin malı cross motosikletlerin ön çamurluğundan alıp sabitleme yerlerini herhangi bir egzozcuda demir kesip biçtirip kaynatırsan ve lastiklerini bununki gibi değişirsen aynı makinayı elde edersin bence. 1 saatlik iş bile değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aynen öyle en fazla bir saatte bu kadar çirkin bir ybrye sahip olabilirsin

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    günaydın YBR camiası hafta sonunuz kazasız belasız geçsin tekeriniz düzbassın yüce mevlam sizleri kazadan beladan korusun evinizden nasıl çıktıysanız öyle dönün inşallah bende cübbeli ahmet hocaya döndüm haaa zaten topic dibe vurmuş pazarya aha dedim kimse yok havada iyi bu havada böyle olursa iki ay sonra topic i bile bulamayız heralde

ymhybr125 arkadaşım eğer motorunu kesinlikle o tür yerlerde süreceksen bence IRC al o hem dişli hemde o tür kullanıma daha uygun ama ben bindebir öyle yerlere girerim benim işim asfalt diyorsan ve imkanın varsa michellin al derim benim tercihim ya michellin yada yoksa alamıyorsam IRC duro

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    günaydın beyler burdada hava güzel iyi bi gezmek lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler