Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al dandik ucuz yollu xenonlardan bi ara bağla sislere de çok fena olacak yahu moruk: ) motora hiçbirsey yapasim gelmiyor benim kanka yaptığımı da 2 gün sona söküyorum renkli sisi bile tek duruyo diye uyuz olup söktüm simetri hastalığı var heralde ben de..
    kanka bende bu işle beraber sonlandırıyorum.. masraf yapmamam lazım.. yeter artık.. ama canavar gibim olacak..
    bu iş son .. h3 ledler geliyor.. tamam artıkın.. bendede simetri hastalığı vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray kanka sen de bendensin yani : ) ön fara siyah folyo çeksem nasıl olur zaten gündüz kullanıyorum motoru farla isim olmuyor ya da açık mavi bu ilandakı cbr ınkı gibi? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73038186/detay

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray kanka sen de bendensin yani : ) ön fara siyah folyo çeksem nasıl olur zaten gündüz kullanıyorum motoru farla isim olmuyor ya da açık mavi bu ilandakı cbr ınkı gibi? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73038186/detay
    yok kanka olmaz ya... hiç gerek yok motoru basit gösterir..
    eğer elinden geliyorsa fara mercek tak.. bide siyah boya atarsın ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ya arkadaşlar bana emaneten bi saatlik eski tip ybr ön çamurluğu lazım kırık çıkık da olur sağlam da olur alıp esd ye takıcam uyarsa ve güzel olursa eski tip ön çamurluk alıp karbon folyo kaplayip takıcam bu yeni çamurluk hiç hoşuma gitmiyor lastikten 3 parmak yukarıda duruyor

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    geldim geldimde bankayla aramız biraz bozulmuş vallaha benzin alacak durumum yok ayın 25 inde maaş alana kadar çünkü gelirsem bu sefer fuara gelemeyeceğim orayada gitmeyi çok istiyorum ama dur bakalım gün doğmadan neler doğar bakarsın bi 3 kağıt yaparım bu gün benzinliğe gittim herif kaptırdı depoyu fulledi ve kart limiti dolduğu için diğer karttan harcamamam gereken karttan ödedim...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya arkadaşlar bana emaneten bi saatlik eski tip ybr ön çamurluğu lazım kırık çıkık da olur sağlam da olur alıp esd ye takıcam uyarsa ve güzel olursa eski tip ön çamurluk alıp karbon folyo kaplayip takıcam bu yeni çamurluk hiç hoşuma gitmiyor lastikten 3 parmak yukarıda duruyor
    bize uymaz kanka.. eğer çamurluğu aşağı indirmek istersen ..
    çamurluğu söktüğün zaman içinde L şeklinde bir demir var.. çamurluğu o tutuyor.. bu demirin bacakları küöük olanla değiştirdiğin zaman çamurluk aşağı düşer..
    allahım yarabbim ya bende bir apaçi oldum

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldim geldimde bankayla aramız biraz bozulmuş vallaha benzin alacak durumum yok ayın 25 inde maaş alana kadar çünkü gelirsem bu sefer fuara gelemeyeceğim orayada gitmeyi çok istiyorum ama dur bakalım gün doğmadan neler doğar bakarsın bi 3 kağıt yaparım bu gün benzinliğe gittim herif kaptırdı depoyu fulledi ve kart limiti dolduğu için diğer karttan harcamam gereken karttan ödedim...
    tamam abi sen hesabını bilirsin.. ben zaten bu hafta irfan aganın yanında olacağım..römorkuna yardım edeceğim.. gelirseniz iyi olur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    : ) : ) : ) son mohıkan koray kankam benim : ) ben beğenmiyorum ön çamurluğu hem yüksek duruyor hem de amortisörün dibi boynuz gibi sivri aslında uydurabilsem cbr 125 çamurluğu takarım o daha güzel duruyor : ) sıkıntıdan ne halt yiceğimi şaşırdım valla

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    : ) : ) : ) son mohıkan koray kankam benim : ) ben beğenmiyorum ön çamurluğu hem yüksek duruyor hem de amortisörün dibi boynuz gibi sivri aslında uydurabilsem cbr 125 çamurluğu takarım o daha güzel duruyor : ) sıkıntıdan ne halt yiceğimi şaşırdım valla
    kanka bişeyler yapacaksan orjinal bir görünüm elde et..
    yani yaptığın seni tatmin etsin.. uyduruk şeyler yapma
    yoksa keçilerin gazabına uğrarsın.. Kıh kıh kıh

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yeni kasa bozdu beni korayim: ) ben gidip bunu verip dökük bi ybr alayım kafama göre toplar binerim ya tam apaçi işi toplarım hem de : )

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yeni kasa bozdu beni korayim: ) ben gidip bunu verip dökük bi ybr alayım kafama göre toplar binerim ya tam apaçi işi toplarım hem de : )
    kanka sen motora binmediğin için sıkılmışsın ,sana hemen bir reçete yazayım..
    Sabah

Motora bin 10 km kadar sakince gez.. Sonra eve gir ybr topiğine gel fatihle dalga geç

Öğle

Motorun karşısına geç bol bol fotosunu çek.. Gel ybr topiğine resimleri at.. sonra fatihle dalga geç

Akşam

Manava git yeşillik sebze olarak ne bulursan al.. Keçileri topla ve karınlarını doyur.. sonra teker teker onları arkana alıp
    minik gezilerle gönüllerinde taht kur aman kask vermeyi unutma

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Bizim Fatih nereye gitti yaw
    çapraza mı gitti yoksam

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray varya alem adamsın ha senin yüzünden 1 kadın 1 erkeği doğru dürüst izleyemiyorum durmuşun keçiler zaten çok tan operasyona başlamışlar onlara minik tur değil türkiye turu yaptırsa yinede kurtulamaz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    korayım saol allah razı olsun ben sana simdi üzüldüm valla sen benden deli çıktın : ) deliye reçete yazıyon kanka : ) durum fena hehehe

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray varya alem adamsın ha senin yüzünden 1 kadın 1 erkeği doğru dürüst izleyemiyorum durmuşun keçiler zaten çok tan operasyona başlamışlar onlara minik tur değil türkiye turu yaptırsa yinede kurtulamaz
    ya abi bırak dizileri gel muhabbete vuralım

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

korayım saol allah razı olsun ben sana simdi üzüldüm valla sen benden deli çıktın : ) deliye reçete yazıyon kanka : ) durum fena hehehe
    kanka sağlam adamın burada ne işi var

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    zaten sayenizde hayatım bilgisayar karşısında geçiyor need for speed word den bi lamborgini alacağım ama 30 lvl istiyo 28 lvl deyim bi 30 yapamadım ya uyuzoldum burada cevap yazmaktan

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    mersinden ybr tayfasına slm olsun nasılsınız bakem
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    site girmeyip yazı yazmayınca ellerim titremeye başlıyo krize giriyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

vardınmı vardınmı hadi geçmiş olsun lastikler nasıl virajlarda falan

koray sen nezaman gideceksin irfana hazır depo doluyken ama ben körfezi dolaşmak zorundayım malum nakit sıkıntısı yaşıyorum bide irfanla görüştünmü adam ne zamandır yok ortada gece çalışıp gündüz dinleniyordu rahatsızlık vermeyelim adama...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    şenol abi yanlış anlama ama daha tam tanımıyorsun beni tanısan inan keçilere hak vereceksin psikoloji bozuk biraz bende: ) çok normal sayılmam hehe

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersinden ybr tayfasına slm olsun nasılsınız bakem
    vay adamim benim ya helal olsun valla fatihim

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    site girmeyip yazı yazmayınca ellerim titremeye başlıyo krize giriyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

vardınmı vardınmı hadi geçmiş olsun lastikler nasıl virajlarda falan

koray sen nezaman gideceksin irfana hazır depo doluyken ama ben körfezi dolaşmak zorundayım malum nakit sıkıntısı yaşıyorum bide irfanla görüştünmü adam ne zamandır yok ortada gece çalışıp gündüz dinleniyordu rahatsızlık vermeyelim adama...
    vardım sağ salim 6,30 saatde abi şimdilik iyi bir sıkıntı yok ancak yoldaki rüzgardan mı yoksa pisikilojikmi bilemedim motorun hızı az düştü gibi sebebi enduro tipi lastikler olduğundan diyorlar dişli yani michelin düz ya hayırlısı bakalım ilk izlenim iyi yani birde dönüşe bakacam
    şenol abi yanlış anlama ama daha tam tanımıyorsun beni tanısan inan keçilere hak vereceksin psikoloji bozuk biraz bende: ) çok normal sayılmam hehe

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

vay adamim benim ya helal olsun valla fatihim

sağol teşekkürler durmuş abi vardım ancak deli fırtına ve rüzgar vardı yolda
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    fatih hadi merakla yorumlarını bekliyoruz fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih fatih hala gaza gelmedinmi yaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler