Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topu topu 3 kere benzin aldım alalı beri . 2 shell 1 opet. total var ama 150 zcme bir kere oradan benzin aldım sanki çekişi düştü. bayi farkı da var bence.

mondial 150 zc başlığında anlattıklarımı okusan oturur ağlarsın yemin ediyorum. Elazığ ve Malatya'da usta bulamadım. 15.500 kmde ustaların yaptığı saçmalıkları harici (mesela egzozu takarken yağ tıpasını biraz açıp tekrar geri kapatmadan beni göndermesi, benim de 250 gr yağla 50 km elcik sonda gitmem gibi) motorum sorun çıkarmadı.
    Malatyada deprem olmuş bende niye maxi nin sesi soluğu çıkmıyor diyorum geçmiş olsun varmı bişey
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. abilerim nasılsınız motorun lastiği geldi ve akşam akşam taktırdım resim çekemedim fotoğraf makinesi yoktu akşamda olunca bakalım nasıl olacak sonuç
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aleykum selam..iyiyiz çok şükür..sen napıyon..hadi hayırlı olsun fatihim sen kaça aldın bu lastiği.? ilk izlenim nasıl yumuşak mı lastikler? bu gün bi ilana denk geldim koptum gülmekten adam tvs için ne yazmış : ) www.isvar.com/ilanlar/20820247/

Motosikleti
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykum selam..iyiyiz çok şükür..sen napıyon..hadi hayırlı olsun fatihim sen kaça aldın bu lastiği.? ilk izlenim nasıl yumuşak mı lastikler? bu gün bi ilana denk geldim koptum gülmekten adam tvs için ne yazmış : ) www.isvar.com/ilanlar/20820247/
    valla abi şuan için birşey diyemem akşam taktım ve eve geldim o kadar yağışlı idi hava takılan yerde yağlı idi kaysa bile lastiğe bulmam şuan yarın biraz turlayacam durumu yazarım size ama dişleri baya derin

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. abilerim nasılsınız motorun lastiği geldi ve akşam akşam taktırdım resim çekemedim fotoğraf makinesi yoktu akşamda olunca bakalım nasıl olacak sonuç
    fatih güle güle kullan gözüm kazasız belasız hayırlı olsun değerledirmelerini bekliyoruz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih güle güle kullan gözüm kazasız belasız hayırlı olsun değerledirmelerini bekliyoruz
    teşekkür ederim şenol abi sağol cümlemize

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm apaçi gençlik

walla iyi dedikodu yapmışınız ,forumu geriye doğru okudum da..
    cevap yazmaya kalksam sabah olur.. bende buradan devam edeyim..
    bugün sanayide gezerken 50 TL ye hella marka merceklerin başka bi versiyonunu buldum.. sis yapacağım.. sizde anca bakın
    ama bana H3 led ampul lazım .. gugıl amcadan arayın bakalım.. bu günkü ödeviniz bu ..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malatyada deprem olmuş bende niye maxi nin sesi soluğu çıkmıyor diyorum geçmiş olsun varmı bişey
    halla halla ben hiç hissetmedim. muhabbet kuşu da var o da hissetmedi, hissetse çıldırırdı...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm apaçi gençlik

walla iyi dedikodu yapmışınız ,forumu geriye doğru okudum da..
    cevap yazmaya kalksam sabah olur.. bende buradan devam edeyim..
    bugün sanayide gezerken 50 TL ye hella marka merceklerin başka bi versiyonunu buldum.. sis yapacağım.. sizde anca bakın
    ama bana H3 led ampul lazım .. gugıl amcadan arayın bakalım.. bu günkü ödeviniz bu ..
    http://www.lyqus.com.tr/h3-38w-130-l...l-dc-12v_37116
    http://www.google.com.tr/search?q=H3...w=1280&bih=894

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

google amcandan sevgilerle

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şenol abi tane fiyatı bu heralde.. alacağım mercek sis farı bu ...

ödevini tam yapmışsın şenol abi sana yıldızlı 5 veriyorum..diğerleri tembel onlar sınıfta kaldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    mobil giriyoruz moruk anca bu kadar oluyo : ) ne kadar bu sislerin çifti korayım? sen motora bi akü daha bağla bunlara da birer xenon çak ondan sona seninle davşan avlamaya gidelim olmaz mı moruk?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    mobil giriyoruz moruk anca bu kadar oluyo : ) ne kadar bu sislerin çifti korayım? sen motora bi akü daha bağla bunlara da birer xenon çak ondan sona seninle davşan avlamaya gidelim olmaz mı moruk?
    çifti 50 TL kanka..
    power led ampul takacağım kanka.. 2 watt çekecek aküye gerek yok.. gündüz farı olarak kullanacağım.. ben balık avından başka avı sevmem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    inci gibi sıra sıra dizili gündüz farları daha estetik durmaz mı kanka ön koruma demirinin üstünde hani bu biraz roket atar gibi olur da ondan dedim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    inci gibi sıra sıra dizili gündüz farları daha estetik durmaz mı kanka ön koruma demirinin üstünde hani bu biraz roket atar gibi olur da ondan dedim
    yok kanka mercekli harika bişey.. ben bunu burada bulacağımı hiç düşünmedim..bugün irfan aga ile gezdik bi baktım mercekli sis farı.. üstümde para yoktu alamadım..inşallah cumartesi alırım..
    xenonların altında da beyaz beyaz yanar.. burada fotoları paylaştığım zaman klavyenin üstüne selpak serinde salyalarınız akmasın..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    korayım o zaman ben de bunu alıp takayım motoruma : ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47881768/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

mavi angelli olan güzelmis şenol abi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi çok teşekkür ederim.. eline sağlık.. bakalım bi online site bulup alacağım..

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

korayım o zaman ben de bunu alıp takayım motoruma : ) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47881768/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

mavi angelli olan güzelmis şenol abi
    kankam napacan bunu , yakışır mı bizim motorlara..bizim motorlar beyefendi motoru

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

ama işte içinde sis lambası var değiştirmek lazım buda var bak http://www.teknoithal.com/incele-211...is_lamba_.aspx

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yarın işleme başlıyorum.. sabah erkenden gidip mercekleri alıyorum.. bağlantıyı yapacağım.. ama led h3 biraz bekleyecek.. çünkü internetten sipariş vereceğim..sahibinden de buldum bi kaç tane

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bak bu sonverdiğim benimde hoşuma gitti angelleri parklara bağlayacaksın sislere de led takıp anahtarlama yapacaksın harika olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler