Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo handikap gene alemlere akmışsınız ama bir kerede şu istanbulda kaybolma kardeşim yaw
    dükkan konusuna gelince dükkan perşembe faaliyete geçti istediğin zaman gelebilirsin yani patates işlerinden müsait olduğun zaman atla gel şaban

ekmekdöner bizim ybr nin yan kapaklar ön çamurluk ve arka kuyruk bağlantısına 100cm 127 cn carbon yeter mi..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ybr kolay kolay sorun çıkaran bir motor değildir subap ayarına da ihtiyaç duymaz uzun kmler boyunca rahatına bak bi benzın bi yağ başka ihtiyacı yok kı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo handikap gene alemlere akmışsınız ama bir kerede şu istanbulda kaybolma kardeşim yaw
    dükkan konusuna gelince dükkan perşembe faaliyete geçti istediğin zaman gelebilirsin yani patates işlerinden müsait olduğun zaman atla gel şaban

ekmekdöner bizim ybr nin yan kapaklar ön çamurluk ve arka kuyruk bağlantısına 100cm 127 cn carbon yeter mi..
    yeter yeter ben artanıyla senı bile 2 tur sararım moruk

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=dürümdöner;2614949]ybr kolay kolay sorun çıkaran bir motor değildir subap ayarına da ihtiyaç duymaz uzun kmler boyunca rahatına bak bi benzın bi yağ başka ihtiyacı yok kı[COLOR="Silver"]

iyi o zaman yağı değiştirir devam ederim

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Şu motoru bi alayım rodajda 45 km hızı geçmiyecegim ama yeter ki alayim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr kolay kolay sorun çıkaran bir motor değildir subap ayarına da ihtiyaç duymaz uzun kmler boyunca rahatına bak bi benzın bi yağ başka ihtiyacı yok kı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

yeter yeter ben artanıyla senı bile 2 tur sararım moruk
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78660294/detay

kanka bak bu renk nasıl çok mu amele style
    veya gri mi yapsam toz göstermesin istiyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    hahaha aslında ön çamurluk yan kapaklar bide kuyruğa güzelce yerleştirirsen bide aynı folyodan jant şeridi kesersen çok sıkıcı olur ama i ile oku yazamıyorum uyarı alıp duruyorum bu aralar güzel renk yani siyaha da yakışır

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bana biraz fikir vermen lazım ve ben bu işleri becerebilirmiyim?
    yaylara bant çektim bu iş te sence becerikli olabilirmiyim_?

---------- Post added at 02:14 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78656162/detay
    birde böyle bi seçenek var motorda baya çizikler oluşmuş boya yaptırmak istemiyorum böyle folyo ile daha sağlıklı + daha ucuz olacağı için bu tarz birşeyler yapmak istiyorum
    sence nasıl yapayım

---------- Post added at 02:31 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76260879/detay
    KANKA SAKARYA DA da buldum bakalım hangisinden alsam acaba baksana her yer 25tl civarı
    acaba becerebilirmiyim ki

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

aktık kanka.. güzel bi gün oldu tamam o zaman şekerim ilk fırsatta oradayım.. Geleceğim zaman adresi alırım senden..

---------- Post added at 06:53 ---------- Previous post was at 06:50 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78660294/detay

kanka bak bu renk nasıl çok mu amele style
    veya gri mi yapsam toz göstermesin istiyorum..
    hahaha aslında ön çamurluk yan kapaklar bide kuyruğa güzelce yerleştirirsen bide aynı folyodan jant şeridi kesersen çok sıkıcı olur ama i ile oku yazamıyorum uyarı alıp duruyorum bu aralar güzel renk yani siyaha da yakışır
    arkadaş şu motorun cırkını çıkardınız yaw.. apaçi diyince kızıyonuz.. gurupta bi ben apaçi değilim... şenol abide sizin kervana katılmış.. telefon molodisi olarak apaçi dans çalıyo

---------- Post added at 06:55 ---------- Previous post was at 06:53 ----------

birde böyle bi seçenek var motorda baya çizikler oluşmuş boya yaptırmak istemiyorum böyle folyo ile daha sağlıklı + daha ucuz olacağı için bu tarz birşeyler yapmak istiyorum
    sence nasıl yapayım

KANKA SAKARYA DA da buldum bakalım hangisinden alsam acaba baksana her yer 25tl civarı
    kanka burada milli krosçu bi motorcu var... kendisininde özel yaşantısında kullandığı racing tarzı motoru varmış.. komple karbon kaplatmış.. düşünürsen burada yapan var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..

sence nasıl yapayım

yaparsın yapılmayacak birşey değil..ama sen kaplarken folyoya fön tutacak bi çırak bul kendine..ben tek basıma yapıyorum çok zor ve yorucu oluyor..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya kanka , hiç yapmadığı bişeyi üstelik motosiklet üzerinde denerse işler berbat olur.. hiç gerek yok..
    ya boyatsın yada işin ehli birine yaptırsın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    korayla beraber yapın iste mis gibi..ben depo kapağını işyerinin önünde kapladım ayaküstü çakmakla ısıtarak..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    korayla beraber yapın iste mis gibi..ben depo kapağını işyerinin önünde kapladım ayaküstü çakmakla ısıtarak..
    zaten tikan açtığı ya, onu ziyarete gidicem.. o zaman yardım ederim ama içimden bi ses güzel olmaz diyo da hayırlı işler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray sen ona yardım et yapılmayacak bi iş değil panpişim hem sen de öğren ön çamurluğun arkasına çekersin çizilmesin kanka

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray sen ona yardım et yapılmayacak bi iş değil panpişim hem sen de öğren ön çamurluğun arkasına çekersin çizilmesin kanka
    yardım ederim kanka sıkıntı yok..
    beğenirsem dediğin gibim yaparım

ybr nin cikleyi kaldırmak için karbüratörden çıkan bir kol var onu aşağıya indirmemiz gerekiyor anladığım kadarıyla doğru değil mi bir yanlışlık olmasın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nin cikleyi kaldırmak için karbüratörden çıkan bir kol var onu aşağıya indirmemiz gerekiyor anladığım kadarıyla doğru değil mi bir yanlışlık olmasın
    aynen kardeşim.. jikle karbüratörün oradaki kolu aşağı çekince açılır

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah abi sağol

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    nerdesiniz yahu... pazartesi sendromu mu yaşıyorsunuz

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yukarı doğru açılıyor? 2010 city? karbüratörler mi farklı? yoksa bendeki değişmiş mi??

276 km 8.5 litre yaktı. geçen sefer 280 km 9.14 litre yakmıştı. 75 km kadar 7 000 deviri geçmemem 0,64 litre farkettirdi. yani kaba hesapla 280 kmyi 6.58 litre benzinle alabilirim sanırım. kilometreye de 4.58 benzin litresi dersek 0.107 kuruş eder. 10-11 kuruş...ve ya 1 litre benzin ile 42.5 km.

yuh 100 kmde 2.35 litre?

hesabı doğru mu yaptım? çok iyi ya...

eğer doğru yaptıysam 10-20 km fazla hız için motora neredeyse 1 litre fazla yaktırmışım.

bundan sonra 7 000 devrin üstüne çıkmayacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ya bismillah dedim tükana girdim hani her işyerinde bitane annesi kötü bi şerefsiz olur ya..bizim tükanda da var bu öküzün bana verdiği rotaya bak üstelik büyük araçların bölgesini bana veriyor şerefsiz..güneşliden sultançiftliği ordan esenler ordan da merter sonra da halkalı..ben de bunun anasına söve söve çıktım tükandan sultangazide bi parkta oturuyorum kanka iyi mi uyuzluk olsun diye benzın bitti dedim bide benzın aldırdım depodan taşıyor benzın resmen..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yukarı doğru açılıyor? 2010 city? karbüratörler mi farklı? yoksa bendeki değişmiş mi??

276 km 8.5 litre yaktı. geçen sefer 280 km 9.14 litre yakmıştı. 75 km kadar 7 000 deviri geçmemem 0,64 litre farkettirdi. yani kaba hesapla 280 kmyi 6.58 litre benzinle alabilirim sanırım. kilometreye de 4.58 benzin litresi dersek 0.107 kuruş eder. 10-11 kuruş...ve ya 1 litre benzin ile 42.5 km.

yuh 100 kmde 2.35 litre?

hesabı doğru mu yaptım? çok iyi ya...

eğer doğru yaptıysam 10-20 km fazla hız için motora neredeyse 1 litre fazla yaktırmışım.

bundan sonra 7 000 devrin üstüne çıkmayacağım.
    sakalimız bıyığımız da var halbuki bu maxi kardesımız bizi başından beri niye dinlemedı kı
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler