Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende daha ne projeler var ama imkanlar kısıtlı.Epeydir aklımdaydı bu ıslem
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene sen gibi kaplık kaplatmıyom reco Yağ,buji,hava filtresi değişimi sonrası motorum 4 de 110 gördü full orjinal

Oto modifiyecisinden buldum ben.
    Bi dediğin bi dediğini tutmuyor geçmiş msjlarına bak çektiğin şeritlere amele işi diyen sen deilmisin oğlum bi acayipsin yemin ediyom ya ? Kaplattığın kaplama 3m karbon..Herkesde var burada..Yeni bişi değil yani oda antalyada meşhur

O şeritleri çek diye ısrar eden benim..Bana taş atma hiç sen dediklerimi dinle bak motorun ne güzel oluyo..Sadece şerit çektin motor 10 numara oldu O sinyalleri 2009 sinyalden al kırmızıya kapla bak ozaman nasıl olcak motor..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dediğin bi dediğini tutmuyor geçmiş msjlarına bak çektiğin şeritlere amele işi diyen sen deilmisin oğlum bi acayipsin yemin ediyom ya ? Kaplattığın kaplama 3m karbon..Herkesde var burada..Yeni bişi değil yani oda antalyada meşhur

O şeritleri çek diye ısrar eden benim..Bana taş atma hiç sen dediklerimi dinle bak motorun ne güzel oluyo..Sadece şerit çektin motor 10 numara oldu O sinyalleri 2009 sinyalden al kırmızıya kapla bak ozaman nasıl olcak motor..

Orda olsam 100 % bu renk yapmazdım boluda tek benim ybr artıstık yapma reco Ben yenı bıse demedım burdada var ama ybr pıyasası yok burda.Sinyalleride kırmızı yapmıcam sana ınat led sınyal yapıcam kesın sızın orda led sınyal yapanda vardır Jant serıtlerınıde sız dedınız dıye yapdım uag lerde goruyom burda sokesım gelıyo
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda olsam 100 % bu renk yapmazdım boluda tek benim ybr artıstık yapma reco Ben yenı bıse demedım burdada var ama ybr pıyasası yok burda.Sinyalleride kırmızı yapmıcam sana ınat led sınyal yapıcam kesın sızın orda led sınyal yapanda vardır Jant serıtlerınıde sız dedınız dıye yapdım uag lerde goruyom burda sokesım gelıyo
    Biraderim kusura bakmada inada girme benle motorun böyle güzel başka bişi yapma..İnadına bende uraşıcam seninle..Fazla zorlama atlar gelirim bi sabah bakarsın motor tamamen yapılı halde Valla led sinyalde var kırmızı yap kırmızı aug nedir bilmem ben..Ybrden görüp yaptıkları kesin atası neyse o

http://img20.imageshack.us/img20/7734/68429205.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/108/15965616.jpg

yamaha fazer 150 nin gelme ihtimali varmı tr ye arkadaşlar....
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Sanmıyorum geliceğini..

Ramazan abi burdamısın ? Komple ybr alt motoru nekadardır sence..Yan sanayi ve orjinal fiyatını nerden öğrenebilirim arkadaşa lazımda..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    slm ybr ciler hayırlı pazarlar...!!! ybr ye 200 kg yük binsek. hız olarak 100-100 rahatca gidermi?

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ybr ciler hayırlı pazarlar...!!! ybr ye 200 kg yük binsek. hız olarak 100-100 rahatca gidermi?
    her zaman 100 le gidemezsin bence arada 100 e gelir hız düşünce istedıgın 100 km hıza gelemezsın hemen 90 rahat gidersin

Motosikleti
    ybr 125 esd
    selam arkadaşlar,sıfır alacağım ybr 125 ime xenon far takmak istiyorum lır almaz,dahili bir düğme de koyacaklarmış motora,açık kapama için. acaba motorun aküsüne ya da başka bir tesisatına zarar verir miyim,yoksa orjinal mi kullanayım...
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

a.s fatih kardeş...

arkadaşlar benim ybr den benzin kokusu geliyor heralde deponun ordan bu normalmidir.başka yerden geldigini sanmıyorum 1-2 tur atyorum durduruyorum hafifden benzin kokuyor.egzosdanda atmıyor depo kapagına yaklaştıkca çok belli oluyor nedendir acaba

Motosikleti
    Alıntı phoenix85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s fatih kardeş...

arkadaşlar benim ybr den benzin kokusu geliyor heralde deponun ordan bu normalmidir.başka yerden geldigini sanmıyorum 1-2 tur atyorum durduruyorum hafifden benzin kokuyor.egzosdanda atmıyor depo kapagına yaklaştıkca çok belli oluyor nedendir acaba
    kardeş benimkindede oluyor ama şöğle özellikle kaskı deponun üstüne koyarsan giydiğimde benzin kokuyor içi :D

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş benimkindede oluyor ama şöğle özellikle kaskı deponun üstüne koyarsan giydiğimde benzin kokuyor içi :D
    o zaman benzin kapagının ordan gelen koku normal diyorsun..önceden gelmiyordu sanki ama neyse :( tşk ederim

Motosikleti

Motosikleti
    ybr 125 esd
    bir bilen yok mu burada,ayıp ama,anca makara mı yapıyorsunuz yoksa fat280 arkadaşımın beni taklit ederek yaptığı gibi ...
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı dr_lunata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar,sıfır alacağım ybr 125 ime xenon far takmak istiyorum lır almaz,dahili bir düğme de koyacaklarmış motora,açık kapama için. acaba motorun aküsüne ya da başka bir tesisatına zarar verir miyim,yoksa orjinal mi kullanayım...
    daha iyi olur işte akün bitmez benım gece gunduz yanıyor farlar akü yetersız kalıyor marşa basmıyor arada

Motosikleti
    Alıntı dr_lunata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bilen yok mu burada,ayıp ama,anca makara mı yapıyorsunuz yoksa fat280 arkadaşımın beni taklit ederek yaptığı gibi ...
    kardeş seni nasıl taklit ettim onu anlayamadım ?

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Merhaba arkadaşlar,
    Zinciri değiştirmem gerekiyor. SFR marka o-ringli zinciri önerir misiniz , aranızda kullanan var mı?
    Kartallar yalnız uçar...

fatih kardeş fotoğraflar ve videolar çok güzel eline sağlık....

Motosikleti
    Alıntı phoenix85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih kardeş fotoğraflar ve videolar çok güzel eline sağlık....
    teşekkür ederim kardeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler