Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Arkadaşlar bir yardımcı olun motor konusunda anlaşmaya vardım şu motoru alıcam sahibi sağ tarafa yatmış çizilen grenjlrı orjinaliyle değiştirmiş yamaha bayinden bir bakın nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81836523/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir yardımcı olun motor konusunda anlaşmaya vardım şu motoru alıcam sahibi sağ tarafa yatmış çizilen grenjlrı orjinaliyle değiştirmiş yamaha bayinden bir bakın nasıl

4000km bakımı yaptırılmamış onu sen yaptırıcaksın. 4000 km bakımı biraz tuzlu bildiğim kadarıyla.
    Diğer türlü değişen parçadan bir sıkıntı olmaz sonuçta orjinal parça geliyor ama yine de servis değişen raporunu görmekte fayda var.
    Onun dışında resimlere göre yorum yapılırsa gayet temiz duruyor.

Motosikleti
    Yzf r125
    motoru yamaha servisine götürecez zaten 4000 bakımı kaç para tutar

Motosikleti
    Derbi ETX
    Benim motor 2bin km ye yaklaşıyor, vites geçişleri kemikleşti iyice servise sordum motor açılmaya başladığı için normaldir dediler, ısrar edip ustaya bi tur verdim bir şey yok devam et dedi.
    Vitesler geçerken tak diye geçiyor, debriyajı yumuşak kullandığım halde, normal mi bu durum?
    Motora binmeden de hararet seviyesinin en az 2 gelmesini beklerim kesinlikle, buna bağlı olarak hararet seviyesi 3 de kalır, sürüş esnasında.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 bakımı 100 TL diye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Hocam o tak sesi deviri ayarlayamadığında yapıyor. Mesela birinci viteste bastın bayaa boşa attın laaan diyip ikiye attığında o ses öyle bir gelir ki bir kere duyarsın ve bir daha o hatayı yapmassın :D
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Motosikleti
    Derbi ETX
    vitesleri iyi geçiriyorum da başka bir şey var gibi, yarın servise gidecem tekrardan, yağdan dolayı olmasın bin bakımına gittim, filtreyi değiştirmelerini istediğim halde gerek yok, 3bin de değiştiririz dediler, ipone koydular kaça kaç bilmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125

Kardeşim motor temiz olabilir vs o işi ustalarına sormak gerekte,küçük bi bilgi veriyim,balıkesirin 2.gündoğan mahallesinin büyük bir bölgesinde roman vatandaşlarımız yaşar,bazıları fazla apaçi olurlar tek tekeri çok severler,ama bu bilgi bu motorun sahibi için geçerli olmayadabilir.Ben yine de söyliyim dedim

Motosikleti
    Yzf r125
    Yok geçerli değil temiz aile bunlar.yinede temkinli olim

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Arkadaşlar adanadan olan veya adanada motordan anlayan tanıdığı olan var mı acaba acil.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Bugünkü gezimden sonra dinlenirken bir video çekeyim dedim telefondan forum renklensin :D dinlediğim şarkı Sometimes i feel like a man in the wilderness :D

xbuky bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    O kaskın markası ne satan bir site varsa link atabilirmisin

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah bende arıyorum r 125.ne kadara anlaşabildin beni aramıştı sahibi geçen hafta izne gittiğimde bakacaktım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah bende arıyorum r 125.ne kadara anlaşabildin beni aramıştı sahibi geçen hafta izne gittiğimde bakacaktım.

Motosikleti
    Yzf r125
    Sağol anlaştık adamla haftaya alacam motoru inş. temiz çıkar.Benim pek motor tecrübem yok toplasan 4 saat kullanmışlığım var. İnş. getirebilirim bir arkadaş vardı yzfaskk onunda 2-3 saat tecrübesi vardı getirmişi uzun yoldan sürerek hayırlısı bakalım

Sağol anlaştık adamla haftaya alacam motoru inş. temiz çıkar.Benim pek motor tecrübem yok toplasan 4 saat kullanmışlığım var. İnş. getirebilirim bir arkadaş vardı yzfaskk onunda 2-3 saat tecrübesi vardı getirmişi uzun yoldan sürerek hayırlısı bakalım
    vayy yiğit kardeşim alıyorsun sonunda demek hadi hayırlı olsun

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    2014 pcx150 imi veriyim bi tane 2014 yzf verin bana

şasıde sorun olmadığı sürece yan yatma mevzusu önemli değil pek. tabi karenajlar orijinalleri ile değiştirilmiş çiziksiz olduktan sonra sorun olmaz. motor gayet güzel duruyor ama canlı görmek bir başka tabi. sen iyi anlamyorsan muhakkak anlayan biri ile git ancak ben tek silindir bir motorda kolay kolay arıza olacagını düşünmüyorum. mavi renk gayet spor ve hoş duruyor gönlümde bordo vardı ama mavi nasip oldu alınca mavi nin ne kadar hoş olduğunu anlayacaksın o benim blue transformers'im. ani hızlanması son derece iyi. çok memnunum ben. artık bilek ağrısı da geçti

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 pcx150 imi veriyim bi tane 2014 yzf verin bana
    kardeşim imkanın varsa önce bi 2- 3 saat bi yzf kullan öyle karar ver derim. burada hepimiz arkadasız ve arkadaslarımızın en doğru tercihleri yapmasını istiyoruz. bunu su sebeple söylüyorum su an kullandığın motor 150 cc. yzf cok atik motor ama sonrasında pcx iiiiim seni özledim demeni istemeyiz. tasarım , kaite, karizma yönünden asla pcx ini aramazsın oturuş pozisyonuna da 10günde alışırsın , gücü de yeterli gelirse sana alırsın şimdi 250 cc olanı geliyor ama ne yalan söyleyim 125 in tasarımındaki karizmayı göremedim 250cc de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı flush royale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de mavi renk almaya diye gittim kırmızıyı alıp dönmüştüm Zevk, renk meselesi değişiyor işte. İzmir/Gaziemir taraflarına selamlar eğer oralarda hiç bulunduysan.
    ben de bordoyu seviyordum mavi aldım ne iş

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasıde sorun olmadığı sürece yan yatma mevzusu önemli değil pek. tabi karenajlar orijinalleri ile değiştirilmiş çiziksiz olduktan sonra sorun olmaz. motor gayet güzel duruyor ama canlı görmek bir başka tabi. sen iyi anlamyorsan muhakkak anlayan biri ile git ancak ben tek silindir bir motorda kolay kolay arıza olacagını düşünmüyorum. mavi renk gayet spor ve hoş duruyor gönlümde bordo vardı ama mavi nasip oldu alınca mavi nin ne kadar hoş olduğunu anlayacaksın o benim blue transformers'im. ani hızlanması son derece iyi. çok memnunum ben. artık bilek ağrısı da geçti

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

kardeşim imkanın varsa önce bi 2- 3 saat bi yzf kullan öyle karar ver derim. burada hepimiz arkadasız ve arkadaslarımızın en doğru tercihleri yapmasını istiyoruz. bunu su sebeple söylüyorum su an kullandığın motor 150 cc. yzf cok atik motor ama sonrasında pcx iiiiim seni özledim demeni istemeyiz. tasarım , kaite, karizma yönünden asla pcx ini aramazsın oturuş pozisyonuna da 10günde alışırsın , gücü de yeterli gelirse sana alırsın şimdi 250 cc olanı geliyor ama ne yalan söyleyim 125 in tasarımındaki karizmayı göremedim 250cc de.
    valla tipi çoookkk bomba bayılıyom motora. ama hiç sürmedim ne yalan söyliyim. bi tur verecek forumdaş varsa bineyim

Motosikleti
    R125 >> MT25
    O kaskın markası ne satan bir site varsa link atabilirmisin
    Kask Shark Raw Anes Motor getiriyor. Ben indirimdeyken almıştım 500tl'ye. Şuan sanırım 700tl civarında.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy yiğit kardeşim alıyorsun sonunda demek hadi hayırlı olsun
    Sağol kardeşim senin renktenŞu yol işinede bi yorum yapın yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask Shark Raw Anes Motor getiriyor. Ben indirimdeyken almıştım 500tl'ye. Şuan sanırım 700tl civarında.
    Shark markaymış o tuzlumuş baya bu modelde yapan biraz daha uygun markalar yokmudur acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

[QUOTE=emre xt125;3470312]şasıde sorun olmadığı sürece yan yatma mevzusu önemli değil pek. tabi karenajlar orijinalleri ile değiştirilmiş çiziksiz olduktan sonra sorun olmaz. motor gayet güzel duruyor ama canlı görmek bir başka tabi. sen iyi anlamyorsan muhakkak anlayan biri ile git ancak ben tek silindir bir motorda kolay kolay arıza olacagını düşünmüyorum. mavi renk gayet spor ve hoş duruyor gönlümde bordo vardı ama mavi nasip oldu alınca mavi nin ne kadar hoş olduğunu anlayacaksın o benim blue transformers'im. ani hızlanması son derece iyi. çok memnunum ben. artık bilek ağrısı da geçti [COLOR="Silver

Orada ki yamaha bayisine götürecez motoru para alırlarmı acaba

ARKADAŞLAR MERHABA BENDE BURADA YENİYİM HERKESE SELAMUNALEYKÜM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)