Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hızda elinizin ayarı yoksa o zaman yapacak bir şey yok . Allah hakkınızda hayırlısı olanı versin diyelim .
    çok teşekkürler hocam. inşallah hayirlisi olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...84950329/detay

arkadaşlar ilanda ki motor hakkında ne düşünüyorsunuz ? önerir misiniz 6,800 e bırakıyor. eğer önerirseniz alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R125
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. yzf125r almayı şu aralar kafaya koydum. uygun fiyata 20,000 km yi geçmemiş bir motosiklet arıyorum. satan varsa yazabilir mi saygılar.

Yzfmi satıyorum kardeşim 15 binde beyaz 2012 ilgilenirsen mesaj at link vereyim

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı sercan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yzfmi satıyorum kardeşim 15 binde beyaz 2012 ilgilenirsen mesaj at link vereyim
    mesaj attım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

arkadaşlar eskişehirde olan birisi varsa rica etsem bakabilir mi motora?
    eğer onaylarsanız gelip alacağım

satan arkadaş kazasının boyasının hiç bir şeyinin olmadığını belirtiyor

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    mesaj attım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

arkadaşlar eskişehirde olan birisi varsa rica etsem bakabilir mi motora?
    eğer onaylarsanız gelip alacağım

satan arkadaş kazasının boyasının hiç bir şeyinin olmadığını belirtiyor
    Km orjinal ise fiyat oldukça iyi. Grenajda ufak tefek çizikler varmış, onları sıkıntı yapma. Yalnız kazası olup olmadığına dair tramer kaydını sorgula derim. Temiz ise alırsın. Gittiğin yerde de mutlaka motorcuya göster, motorun sesini vs dinlesin, baksın.. O da onaylarsa tamamdır. Söze fazla güvenmemek lazım. Birde garanti kitapcığı olması lazım. Servise ne zaman götürmüş, hangi tarihlerde kaç km bakımı yapılmış ona bak. Mesela adam mart ayında 7.000 km bakımını yaptırmıştır, şimdi motor 8.000 km de.. Burada bir çelişki oluşur. Az yakan bir motor, genelde millet sürekli gezer ve km yapar. Ben 1.5 yıl yzf kullandım. 31.000 km yol yaptım. Km ile oynanmışmı az çok anlaşılır. Tabi adam servise götürmemişse güç olur anlamak. O zaman da lastik ne kadar yemiş vs bakarak anlarsın. Direksiyon topuzu, ayaklıklar, fren, vites gibi manetlerin uçlarına bak.. Kaza yapıp yapmadığı da belli olur.. Genelde düşünce sürtünmeden dolayı tahriş oluyor. Vs vs.. Kız alsam bu kadar uğraşmam ama motor başkadır.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı AreSMorriS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km orjinal ise fiyat oldukça iyi. Grenajda ufak tefek çizikler varmış, onları sıkıntı yapma. Yalnız kazası olup olmadığına dair tramer kaydını sorgula derim. Temiz ise alırsın. Gittiğin yerde de mutlaka motorcuya göster, motorun sesini vs dinlesin, baksın.. O da onaylarsa tamamdır. Söze fazla güvenmemek lazım. Birde garanti kitapcığı olması lazım. Servise ne zaman götürmüş, hangi tarihlerde kaç km bakımı yapılmış ona bak. Mesela adam mart ayında 7.000 km bakımını yaptırmıştır, şimdi motor 8.000 km de.. Burada bir çelişki oluşur. Az yakan bir motor, genelde millet sürekli gezer ve km yapar. Ben 1.5 yıl yzf kullandım. 31.000 km yol yaptım. Km ile oynanmışmı az çok anlaşılır. Tabi adam servise götürmemişse güç olur anlamak. O zaman da lastik ne kadar yemiş vs bakarak anlarsın. Direksiyon topuzu, ayaklıklar, fren, vites gibi manetlerin uçlarına bak.. Kaza yapıp yapmadığı da belli olur.. Genelde düşünce sürtünmeden dolayı tahriş oluyor. Vs vs.. Kız alsam bu kadar uğraşmam ama motor başkadır.
    Selam hocam. eskişehirden arkadaş arıyoruz. mümkünse gider bakar, Beğenirse bende giderim. alıp gelirim. en son çare motor bulamazsak biz gider bakarız. ama arkadaş biraz genç, kandırmaya açık birisine benziyor. bu fiyata ekim ayından beri satılmamasının bir sebebi olmalı. eğer gerçekten temizse alacağım garanti..
    birde şu motor var. 6800 den 6,500 e düşmüyor. düşsse gitcem
    annesi polismiş annesi ile görüştüm ama bana mısın demiyorlar :(
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4288751/detay/

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Selam hocam. eskişehirden arkadaş arıyoruz. mümkünse gider bakar, Beğenirse bende giderim. alıp gelirim. en son çare motor bulamazsak biz gider bakarız. ama arkadaş biraz genç, kandırmaya açık birisine benziyor. bu fiyata ekim ayından beri satılmamasının bir sebebi olmalı. eğer gerçekten temizse alacağım garanti..
    birde şu motor var. 6800 den 6,500 e düşmüyor. düşsse gitcem
    annesi polismiş annesi ile görüştüm ama bana mısın demiyorlar :(
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4288751/detay/
    Buda çok iyiymiş. Üstündeki ekstralar da azımsanacak gibi değil. Yalnız şu önemli; cc yükseltecek misin? Yoksa uzun süreli mi kullanacaksın? Eğer geçiş motoru olacak, cc yükselteceksen düşük km de bir motoru tercih etmen daha iyi olacaktır. 18.000 km de alacaksın motoru, sende 10.000 km yaptığın zaman 30.000 km'ye dayanacak. Maalesef ülkemizde yüksek km yapmış motorlara öcü gözüyle bakılıyor. Satmakta sorun yaşayabilirsin. 125 cc yi tercih eden kesim genelde yeni başlayan kişilerdir. Fazlasıyla pimpirikli ve tedirginlerdir. Km yüksek olunca da ürkerler. Ama diyorsan ki yakıtı makul, hızı yeter, ben cc yükseltmeyeceğim; son yolladığın link iyi. Sonradan masraf açmaz sana. Yani maviyi alıp bu ekstraları uygulamaya kalksan 1.000 TL civarı bir ücret çıkar karşına. Diğer motorun satılmama nedeni birden fazla olabilir. Eskişehir civarında alıcısı yoktur. Yada diğer illerden gidip almaya cesaret eden olmamıştır, yada ilanın süresi dolmuş, yenilemesi zaman almıştır. Vs vs.. Sen maviyi düşünürsen bir önceki yorumumdan yola çık, ama mutlaka bir motorcuya da göster.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650

Nasipse almaya gidiyoruz yakında..

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Arkadaşlar mt-125 sahibiyim.Sanırım mt ile yzf r125'in egzozları aynı.Orjinal egzoz satan varsa ulaşabilir bana.Tekeriniz düz bassın.

orijinal egzoz arayan 2 oldu ;-)

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    bir türlü alamadık yzf yi. bulamadık düzgün bir şey...

acele etme Atilla , bu işler aceleye gelmez yzf çok para malum bekle sabret ben de zamanında sahibinden sitesini günde 15 kez ziyaret ediyordum o derece olmuştu :-)

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ustam acele etmek kolay ama rüyalarıma girer oldu. sabah yüzümü yıkamadan sahibinden.com a giriyorum

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Renderden sonra görüntü çok bozuldu malesef, ama şuan okulda olduğum için sadece programı bir denemek istedim burası bizim okulun kampüsü. 2 hafta sonra kıbrısın doğasını daha kaliteli bir video ile koymaya çalışıcam kıbrıs motor kullanmak için çok güzel

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renderden sonra görüntü çok bozuldu malesef, ama şuan okulda olduğum için sadece programı bir denemek istedim burası bizim okulun kampüsü. 2 hafta sonra kıbrısın doğasını daha kaliteli bir video ile koymaya çalışıcam kıbrıs motor kullanmak için çok güzel

https://www.youtube.com/watch?v=-N7fc0CM6Lg
    harika gözüküyor. çok kıskandım maşallah..

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Burası için çakma ODTÜ diyorlar Burak bey doğru mudur ? Sevgiler. Bir de bira ucuzmuş sanırım.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası için çakma ODTÜ diyorlar Burak bey doğru mudur ? Sevgiler. Bir de bira ucuzmuş sanırım.
    Bira ve benzin ucuz. Çakma ODTÜ olduğu doğrudur, Öyle bir yer hayal etki cbr bile 1 tane var :D

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Felaket doğrusu, Allah sabır versin. Umarım o cbr linin kafasına geçer motor bi gün teker yaparken.

Arkadaşlar ilk motorum olarak yzf r125 alacağım fakat km konusunda aklıma sorular takıldı. Suzuki honda yamaha gibi motorların kalitesi bilinir. Dolayısıyla 30.000kmde de alınıyor 50.000 de de..
    Fakat bahsettiğimiz makine bir 125cc yzf r125
    2. El Max kaç kmye kadar alınmalı , bir sıkıntı yaşar mıyım, yoksa km değil nasıl kullanıldığı mı önemli dersiniz ?
    Motor konusunda uzun yıllarıni veren deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xWeltmeisteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk motorum olarak yzf r125 alacağım fakat km konusunda aklıma sorular takıldı. Suzuki honda yamaha gibi motorların kalitesi bilinir. Dolayısıyla 30.000kmde de alınıyor 50.000 de de..
    Fakat bahsettiğimiz makine bir 125cc yzf r125
    2. El Max kaç kmye kadar alınmalı , bir sıkıntı yaşar mıyım, yoksa km değil nasıl kullanıldığı mı önemli dersiniz ?
    Motor konusunda uzun yıllarıni veren deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler
    Bence en önemlisi temiz kullanılması, aldıktan sonra ne kadar süre kullanacaksınız?
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en önemlisi temiz kullanılması, aldıktan sonra ne kadar süre kullanacaksınız?
    1-2 sene diye düşünüyorum. Kısa sürede değiştirmeyeceğim bir motor olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)