Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yzf r-125
    Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım ilk motor deneyimimi yzf r125 ile yaşadım ve yaşıyorum. İyiki altın elbiseli adamı izlemişimde bu motoru almışım o kötü yorumlar yapmasa almazdım ve çok memnunum motorumdan. Öncelikle bende o vatsap grubuna katılmak isterim eğer sizde kabul ederseniz. Herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı AreSMorriS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bahsettiğin yerde devir bitiyor. Devir kesici yoktur Cbr'da.
    keşke bilipde yada kullanıpda yazsaydınız devir bitiyor ne demek çevrenizde bir cbr varsa gidin bir deneyin. verin gazı sonuna kadar neye girdiğini görürsünüz.(yeni kasa için söylüyorum)

Motosikleti
    Yamaha R6
    jantımızıda boyattık hayırlısıyla

xbuky bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Arkadaşlar xenon far almayı düşünüyorum,var mı tavsiyesi olan kullanan arkadaşlardan? ürünü nereden bulabilirim,kaç watt ve kaç kelvin olması gerektiği hakkında yardımcı olabilir misiniz

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı muratbb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar xenon far almayı düşünüyorum,var mı tavsiyesi olan kullanan arkadaşlardan? ürünü nereden bulabilirim,kaç watt ve kaç kelvin olması gerektiği hakkında yardımcı olabilir misiniz
    Benim motorumda takılı xenon far sıkıntı yaşamadım hiç. Özelliklerine bakıp mesaj atarım.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratbb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de iki farı da yakmak istiyorum ben...
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Motosikleti
    Yzf r-125
    Arkadaşlar egzoz almayı düşünüyorum da aranızda satan var mı acaba varsa benle iletişme geçer mi birde tavsiyeniz nedir acaba ixil egzoz hoşuma gidiyor takan var mı
    İki farı yakmak için sağlam bir elektirikçiye git yapar tanıdıksa para da vermezsin yalnız yanma uzunu yakınca kısada açık kalacak şekilde oluyor

Slm arkadaslar yakinda araniza katilacam insallah ve sizce 2014 kirmizi renk 10000 km li ne kadat eder su an sifirr gibi tek fark km ne kadat vermeliyim?

Motosikleti
    Kısa süre sonra dolduracağım inş..
    Kardeşim bende yzf alma arifesindeyim eskişehirde oturuyorum şu tarihte tavsiyem iyi düşünüp ederini hesaplamalısın alacağın fiyatı da söylersen daha net fikrimi söyleyebilirm

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    2015 yzf'leri nasıl buldunuz.Açıkcası benim 2013'ü satıp seneye mavi almayı düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Git gide bozuyorlar yzf nin güzelliğini bence.Ben nedense beğenmiyorum yeni kasayı.Şu öndeki hava boşluğundan sanırım.Ama abs li olması çok çok iyi olmuş orası ayrı.Fiyatı ne kadar olacak acaba

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumda takılı xenon far sıkıntı yaşamadım hiç. Özelliklerine bakıp mesaj atarım.
    Bekliyorum mesajını kardeşim,bi güzelleştirelim şu canavarı ))

Soganlimen. Almayi dusundugum motor 10000 km kirmizi fiyat 8500 olacak gibi

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modifiye şart dimi )

Motosikleti
    Kısa süre sonra dolduracağım inş..
    10bin km yeni kasa 8500 ideal gbi benim fikrimce

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :/ zaten yakısıklı motor fazla makyajlı kız nasıl olmuyosa olmamış dostum

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    selamlar. yzf125r almayı şu aralar kafaya koydum. uygun fiyata 20,000 km yi geçmemiş bir motosiklet arıyorum. satan varsa yazabilir mi saygılar.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. yzf125r almayı şu aralar kafaya koydum. uygun fiyata 20,000 km yi geçmemiş bir motosiklet arıyorum. satan varsa yazabilir mi saygılar.
    Daha yeni cbr 250 almanıdınzı mı hocam ? 250'den inip 125'i ne yapacaksınız .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni cbr 250 almanıdınzı mı hocam ? 250'den inip 125'i ne yapacaksınız .
    binmeye tırsıyorum biraz ya hazır değilim bunu anladım :/ birde bizim hatun sevmedi. o sevmeyince bende soğudum açıkcası. yzf125r alıp bayağı kullanmayı düşünüyorum :/

Motosikleti
    binmeye tırsıyorum biraz ya hazır değilim bunu anladım :/ birde bizim hatun sevmedi. o sevmeyince bende soğudum açıkcası. yzf125r alıp bayağı kullanmayı düşünüyorum :/
    Yzf 125'te 2 kişi çok rahat etmezsiniz ama otoruş poziyonu nediyle söyleyeyim . Eğer daha hazır değilseniz 250 cc kullanmaya , 2 seçenek var karşınızda . Birincisi motoru satıp cc düşüreceksiniz . İkincisi ise iyi bir eğitim alıp şuan elinde olan cbr 250'yi daha performanslı bir şekilde kullanabilmek .

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yzf 125'te 2 kişi çok rahat etmezsiniz ama otoruş poziyonu nediyle söyleyeyim . Eğer daha hazır değilseniz 250 cc kullanmaya , 2 seçenek var karşınızda . Birincisi motoru satıp cc düşüreceksiniz . İkincisi ise iyi bir eğitim alıp şuan elinde olan cbr 250'yi daha performanslı bir şekilde kullanabilmek .
    sorun kendimde değil hocam bana versinler 500lük motoru gene binerim ama arkamda kız arkadaşım olunca farkına varmıyorsunuz hızın. bugün hiç farkında olmadan 165i gördüm bastıkça basıyor insan. dur demeli birşey yoksa olmaz böyle.. yzf125r idare edicez artık..

Motosikleti
    sorun kendimde değil hocam bana versinler 500lük motoru gene binerim ama arkamda kız arkadaşım olunca farkına varmıyorsunuz hızın. bugün hiç farkında olmadan 165i gördüm bastıkça basıyor insan. dur demeli birşey yoksa olmaz böyle.. yzf125r idare edicez artık..

Hocam hızda elinizin ayarı yoksa o zaman yapacak bir şey yok . Allah hakkınızda hayırlısı olanı versin diyelim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)