Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Benim motor işi yattı sahibi döneklik yaptı herifle 8750 anlaştık telefonda yarın bakmaya gidecektim motora herifi aradım şimdi Beni muğladan biri aradı izmirden arkadaş 9200 verdi onla anlaştım muğladaki çocukta o ne veriyorsa ben 100 fazlasını verim demiş...Onu kandırmış ben 8750'ye anlaştım ne 9200 gibi bir fiyat söylemedim ki dedim ilan fiyatı 9200 zaten motor kazalı birde kilometresi 4000 idi şimdi 2700 diyor bana bende tamam dedim kapattım telefonu
    O teklifi veren arkadaş büyük ihtimal bu sayfada yazdı inş. görür yazımı tongaya düşmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskın siyahını nereden bulabiliriz ve fiyatı nedir hocam

plakalıkta iyimiş

egzosta :D:D:D

Arkadaşlar ilanlara baktığımda bazı yzf lerin göstergesinin iç renginin beyaz değıl de gri siyahımsı gördüğüm oluyor.Daha bi hoş duruyor. Bu fabrika cikisi bir modelde mi oluyor yoksa kendileri mi yaptirmistir ?

Bir de göstergenin kırmızı ışığını mavi yaptirmislar ve ici de siyah gibi cok hos duruyordu bu is masrafli midir ? Suan telefondayim resimleri bulursam upload edicem

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Alıntı Omrmrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MERHABA BENDE BURADA YENİYİM HERKESE SELAMUNALEYKÜM
    Hoşgeldin.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın siyahını nereden bulabiliriz ve fiyatı nedir hocam

plakalıkta iyimiş

egzosta :D:D:D
    Shark raw olarak arat dostum siyah rengi var.
    Egzoz tiger
    plakalık zaten heryerde mevcut :D

Motosikleti
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor işi yattı sahibi döneklik yaptı herifle 8750 anlaştık telefonda yarın bakmaya gidecektim motora herifi aradım şimdi Beni muğladan biri aradı izmirden arkadaş 9200 verdi onla anlaştım muğladaki çocukta o ne veriyorsa ben 100 fazlasını verim demiş...Onu kandırmış ben 8750'ye anlaştım ne 9200 gibi bir fiyat söylemedim ki dedim ilan fiyatı 9200 zaten motor kazalı birde kilometresi 4000 idi şimdi 2700 diyor bana bende tamam dedim kapattım telefonu
    O teklifi veren arkadaş büyük ihtimal bu sayfada yazdı inş. görür yazımı tongaya düşmez.
    Boşver demek ki hayırlısı o motor değilmiş. Başka elbet bulunur ayarlanır.

yiğit kardeşim hakkında hayırlısı olsun sezona daha çok var acele etme hiç yaza kadar tertemiz motor bulursun.. flush royale nin motor a bak :-)
    flush royale bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Daha önce Ebaydan alışveriş yapanınız var mı beyler?

Motosikleti
    Şöyle bir başlık açtım. Umarım hiç kullanmazsınız ama işinize yararsa diye bir köşede bulunsun;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-programi.html

Alıntı JafJaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 2bin km ye yaklaşıyor, vites geçişleri kemikleşti iyice servise sordum motor açılmaya başladığı için normaldir dediler, ısrar edip ustaya bi tur verdim bir şey yok devam et dedi.
    Vitesler geçerken tak diye geçiyor, debriyajı yumuşak kullandığım halde, normal mi bu durum?
    Motora binmeden de hararet seviyesinin en az 2 gelmesini beklerim kesinlikle, buna bağlı olarak hararet seviyesi 3 de kalır, sürüş esnasında.
    bizim motorlarda hararet seviyesi çubuklar ile gösteriliyor mu ki ekranda :-/ ilk kez duydum

Motosikleti
    Yzf r125
    2014 buldum sol tarafta bir yatma var grenajın en altında hafiten boya var alta bakan tarafta sticker koyunca sağ tarafta yatma vardı grenajlar orjinaj parça ile değişmiş sağ farın üst kısmında küçük bir çizik var o kadar pek belli olmaz motor 2600 km bugün gittim test sürüşüde yaptım.iyimidir

kardeşim öncelikle herşeyde vardır bi hayır die düşün.ama eğer teklifi verenin ben olduğumu falan düşünüyorsan ben değildim.dediğim gibi sadece 1 kez kendisine mesaj attım beni aradı konuştum.o kişiyle konuşmam sadece bu oldu.beni düşünmüşsün teşekkürler.böyle satıcılarda var ama karakterle alakalı bi durum.koyver gitsin.sen bunu dedikten sonra zaten satmasada aramam ben onu.umarım daha iyisini buluruz.daha yaza uzun zaman var.hadi kal sağlıcakla..

2014 buldum sol tarafta bir yatma var grenajın en altında hafiten boya var alta bakan tarafta sticker koyunca sağ tarafta yatma vardı grenajlar orjinaj parça ile değişmiş sağ farın üst kısmında küçük bir çizik var o kadar pek belli olmaz motor 2600 km bugün gittim test sürüşüde yaptım.iyimidir
    motor izmirde mi? hangi renk? kaça? önemli olan fiyatı kardeşim. şunu özellikle belirtmek isterim ki ama tamamen kişisel fikirdir "tek silindir bir motora kolay kolay bi şey olmaz çin mali motor olsa neyse tamam da motor bloğu açılmışmi anahtar değmiş mi ona bak, egzoza bak, lastikler filan... daha 2bin km de olan bi motorun rodaji bile tam anlamı ile bitmiş sayılmaz. yağını filan değiştirirsin sahibine de sor bin km ve 2bin km bakımları yapılmış mi filan mekanik yönden sorun çıkaracağını zannetmiyorum ben. makyaj yönünden çizikler seni rahatsız eder mi ona da sen karar verirsin kardeşim. çizikler filan yüzünden fiyat kırmaya çalış aklıma gelenler bunlar. ama şu sıralar yeni yeni ilanlar girer çok da acele etme yinede istersen.. malum sezon bitti motora bir çok bölgede binilmiyor artık.

Motosikleti
    Yzf r125
    2014 race blue 9000 tl

sahibinden.comdaki 185829696 ilan numarali motor benimdir ve satiliktir arkadaslar

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Fırsat bulmuşken turladım biraz;

Moralim bozuldu, bu akşam disk kilidini düşürmüşüm, otoparka gelince farkettim, geçtiğim yerlerden bir tur daha attım ama maalesef

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Omrmrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.comdaki 185829696 ilan numarali motor benimdir ve satiliktir arkadaslar
    görüşelim yarın

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc
    merhaba arkaaşlar bende de var 2014 race blue 470 km de denizli ilcesinden alıcılar irtibata gecsin 05321794546 buradan ulaşabilirsiniz

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Arkadaşlar bugün hesapladım 11.5 litre ile 450 km yol yaptım şehir içi kullanımda genelde agresif kullanıyorum. Uzun yolda 90a sabitlersem 500-550 görebilirim sanırım. En çok kaç km yapan var 1 depo ile. Bu arada Kıbrısta 1 11.5 litre benzin yani 1 depo 42TL sanki bedava geziyorum gibi geliyor bana heleki önceki aracım 97 model bir tipoydu valla benzin parası yüzünden ay sonunu getiremiyordum öğrenci bütçesi ile :D

Alıntı sisse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkaaşlar bende de var 2014 race blue 470 km de denizli ilcesinden alıcılar irtibata gecsin 05321794546 buradan ulaşabilirsiniz
    yiğit biri sana seslenmiş :-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)