Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

BMW F650 (1994-2000 arası) paylaşımları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye?
    harley'lerde direk yağ kutusu var mesela?
    f650 de şasede dolanıyor yağ ve buda soğumasına katkı sağlıyor yağın.
    bu tahliye olayına anlam veremedim derken bujılerin altındaki yağ sızıntısı (tahliye) demek istemiştim.esas sorunumuz olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

S.a arkadaşlar ben yeni f 650 motosiklet aldım polisten geçme ben bunu muyene ettireceğim ama motorsikletin motor seri numarasını bulamadım bu aracın motor seri numarası nerdede yardımcı olursanız sevinirim

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Arka Lastik Amartisörü ile Motorun arasına ışık tut. Sol taraftan Bak.

hocam ben mi göremiyorum yoksa yok mu :D

en sonunda buldum ya o kadar zor yere koymuşlar kı bulmak imkansız birde bulunduğu yer kirliyse vay haline 3 gün uğraşmam sonucu ve muhuttin arkadaşımızın yardımıyla buldum teşekkürler..

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Değerli forum arkadaşlarım.Kısa bir süre önce F 650 mi park problemi nedenleriyle sattım.Şuan elimde sıfır ön ve arka iç lastik (michelin marka) var.İhtiyacı olan varsa uygun fiyattan gönderebilirim.Yakın yerlere eldende teslim edebilirim.(Konumum Adapazarı merkez)

Alıntı endüstri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olacak.... bujilerin hemen yanında küçük bir tahliye deliği gibi bir şey var bu delik ne işe yarıyor...
    soruyu tekrar sorayım belki birinin dikkatini çeker.

Sa arkadaşlar yine ben sizden acil bir yardım istiyorum benim motorsikletin devirdaim kapağının alt tarafında bir delik var antifreeze koyoyorum motosikletim ısındığı zaman yarısını tekrar dışarı atıyor sizce o delik normal mi yoksa vida felan olmasımı lazım oranın

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı fatih_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar yine ben sizden acil bir yardım istiyorum benim motorsikletin devirdaim kapağının alt tarafında bir delik var antifreeze koyoyorum motosikletim ısındığı zaman yarısını tekrar dışarı atıyor sizce o delik normal mi yoksa vida felan olmasımı lazım oranın

http://k1307.hizliresim.com/1c/p/qllgu.jpg
    Orasının delik değil vida olması lazım,
    zira devir daimin komple boşaltılacağı vida o gösterdiğin aşşadaki vida yeri,
    motoruna bu şekilde binmemen lazım,
    motorunun devirdaim ile ilgili parçalarını kontrol et muhtemelen motorunda su yok?
    ve birazda yüklendiysen üst kapak contasını yakmış olabilirisn..
    ANGARAJ

Alıntı fatih_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://k1307.hizliresim.com/1c/p/qllgu.jpg
    tam emin olmamakla birlikte....devir daim içindeki ilk conta bozulmuş ..orada ortasında boşluk olan iki conta var ..1. conta arızalanınca su aradaki boşluğa geçip oradan tahliye oluyor...yani su motora yağ tarafına geçemiyor bir nevi önlem...tamiri kolay ve ucuz bu şekilde kullanma motorun susuz kalacaktır ve hararet yapacaktır...

arkadaşlar sorunu hallettim sorun devirdaimin contası ile ilgiliymiş contalar eskimiş onda dolayı devirdaimin altında tahliye deliğinden su boşalıyormuş yağ ile karışmasın diye şimdi sorun kalmadı teşekkürler..

geçmiş olsun.....nerede ve kaça yaptırdın....

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Arkadaşlar herkese merhabalar...
    BMW f 650 motorum satılıktır... temiz bir motor arayan olursa aklınızda bulunsun derim...
    malumunuz temizlerini bulmak bi hayli zorlaştı artık bu motorların...
    ilan linki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19225732/detay

sa arkadaşlar yine ben motorsikletimin yakıtını geçenlerde ölçtüm 8 litreye 120 km yapmış sizce normal mı tabi bu arada hızım 110 140 arası ?

Motosikleti
    6.5 yakmışssın fatih,
    ben şehir içi ortalama 6 yakıyordum ama çok yüksek performanslı değildi kullanışım birde kışındı bu yakıt,
    hava filtreni temizle ve bujini değiştirip bir dene derim biraz daha düşebilir..

bu gün kayseriden ankaraya geldim 155 km 7.5 8 litre yakmışsım uzun yolda bu da yaklaşık 19 kuruş demek :D bu arada 2 günlüğüne ankaradayım ankarada olan bmw f 650 buluşmak isterim birkaç parça almam lazımda

Motosikleti
    şuan tatildeyim orda olsaydım görüşürdük
    ne parçası alacaksın??

bana 1999 f 650 nin bir kaç parçası lazım nerden bulabilirim
    1. Arka çamurluk ucu
    2. Arka zencir gergi takımı
    3. Debriyaj kolu (direksiyondaki değil aşağıdaki)
    4. Gaz teli
    bu 4 parça bana acil lazım elinde olan varsa bana ulaşabilir mi?

erincengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Satilik BMW F650 ilgilenenlere..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-sorunsuz-yeni-bakimdan-cikmis-137200805/detay/

Merhaba .
    Foruma yeni katildim .3-4 aydir motorsiklet kullanicisiyim.Yillardir bmw f650 hayalimvar.Kocaelindeoturuyorum.BUrda birtane 1996model buldum fakat sahibiyle telefonda konusmamda motor 5dakika calistiktan sonra stop ediyormus.Sizlerden ricam bu motorun ne gibi sorunlari vardir ve kocaelinde baktirabilecegim guvenilir bir usta varmi.yardimci olabilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)